Keresés

Részletes keresés

Párizs73 Creative Commons License 2023.12.17 0 0 82681

Gondolom év végére gazsi milliomosra tapasztotta magát és valamelyik tengerparton taxizik, akarom mondani pezsgőzik. 

max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.14 -5 0 82680

A csalók fejlődnek.

 

A legújabb már az, hogy ők a rendőrség, s csalók ellen nyomoznak, ebben kérik segítségemet.

Előzmény: Replay (82678)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.12.14 0 0 82679

Ez remek! Főleg, hogy nem is pályáztál. :-D

 

 

Előzmény: Replay (82678)
Replay Creative Commons License 2023.12.14 0 0 82678

Engem pár napja az Egyesült Nemzetek Gazdasági Segélyezési Program kedvezményezettjének választottak ki. :))

Előzmény: max val bircaman szeredőc (82677)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.14 -3 0 82677

Ilyenből hetente 20-at kapok ímélben.

 

Egy időben levelezgettem is párral. Néha egész vicces. Pl. semmi gond, ha megadok teljesen kamu adatokat, arra ugyanúgy visszaválaszolnak. A múltkor simán bevették, hogy a lakcímem "Leninváros, Hitler Adolf u. 666.".

 

De most a legújabb divat hirdetési oldalakról írni embereknek.

 

Meghirdetsz valamit, mire jön, hogy ő meg akarja venni, de nem alkalmas neki az utánvét, szeretne előre fizetni, közvetlenül a bankkártyámra utal. Majd küld egy linked, ahol adjam meg a kártyám adatait. CVC kódot is, mindent. Nálam persze ez se működne, mert van plusz SMS-kódom is, de meg szoktam adni kamu kártyaadatokat.

 

Aztán felháborodva visszaírnak, nem jó.

 

Én meg ilyenkor visszaválaszolok "minden rendben, megakaptam a pénzt". Erre mély csend a válasz, erre nem számítottak. 

Előzmény: Párizs73 (82676)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.14 0 0 82676

Én meg állítólag " örököltem pénzt amerikai rokontól", csak persze előbb fizessem ki a közjegyzői díjat. Hát elküldtem a telefonálót a p...ba.

Előzmény: max val bircaman szeredőc (82675)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.14 -2 0 82675

Annyira megszokták az ilyen telefonálós emberek a nemet, hogy néha maguktól visszalépnek.

 

Éppen tegnap hívott egy ilyen. Valamit "nyertem", s menjek el csodás estére, ahol ingyen vacsora és masszázs, meg "menedszerszűrés" lesz. Nekem meg volt időm, hallgattam szépen, hátha mond valami újat. Ő meg 3 perc után hirtelen abbahagyta, valakinek szólt "ez letette", pedig nem is tettem le.

Előzmény: Párizs73 (82674)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.14 0 0 82674
Előzmény: max val bircaman szeredőc (82673)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.14 -3 0 82673

Ez olyan, mint amikor az internetes csaló pénzvisszafizetési garanciára hivatkozik.

Előzmény: Párizs73 (82672)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.14 0 0 82672

" vakond miska" szintű gondolkodással azt gondolja, hogy a kompenzációs terv bármit is számít.

Előzmény: ásítósmacska (82671)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.12.13 0 0 82671

Wunderwaffe

 

 

Előzmény: Párizs73 (82668)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.13 -3 0 82670

Azért mondtam, ez a szakma része. 

 

Simán lehet, hogy egyébként XY fáraó normális ember, dehát kénytelen így viselkedni a munka miatt.

Előzmény: Párizs73 (82669)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 82669

Újabb balekokat csak ezzel a kirakat élettel lehet behozni az üzletbe. Ez része az MLM-nek.

Előzmény: max val bircaman szeredőc (82666)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 82668

A kompenzációs terv a rögeszméje. A " csodafegyver".

Előzmény: ásítósmacska (82664)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.13 0 0 82667

"Miklóska Ferrárijai sem igazán hoztak eddig lázba."  A nyáj már közel 30 éve nem veszi észre, hogy az egész magyar FLP-ben 3-4 embernek telik az ilyesmire, a sok ezer ember meg csak tapsol.

Előzmény: .Mityu (82665)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.12 -3 0 82666

A magamtogatás a szakma része. Nem is biztos, hogy minden fáraó szívesen csinálja ezt. Dehát csinálni kell.

Előzmény: .Mityu (82665)
.Mityu Creative Commons License 2023.12.12 0 0 82665

Ezek az emberek kizárólag kifele élnek. Életcéljuk semmi másból nem áll, 
csak magamutogatásból. Tárgyakkal, eszközökkel adják tudtára a környezetüknek, a világnak, 
hogy ők a világ közepe. 

Ez egyfajta énképzavar. Mert elhiszi, hogy ettől, ezektől a tárgyaktól valaki. 
Ezt abból lehet leszűrni, hogy mindig az a tuti biznisz, amiből éppen le tud akasztani valamennyit.

A látszat pedig esetenként takarja a valóságot. Csak ez egy-egy véletlen szituációban derülne ki. 

Ma sajnos ez a fajta életmód elterjedt. Nézd meg ezeknek a párkapcsolatait. 
Ha meg merem kérdezni a nőt, hogy valóban a szeretet tartja egy ilyen egyed mellett, 
vagy a pénze, anyagi helyzete miatt van mellette... De ilyet ugye nem szabad kérdezni! :D

Mint a régi viccben: 
- Szeretsz?
- Szeretlek!
- Akkor is fogsz szeretni, ha nem lesz pénzem? 
- Akkor is, csak akkor nagyon fogsz hiányozni!

Ismerettségi körömben vannak ilyenek (is), de vannak olyanok is, 
akik a tárgyakat funkciójuk miatt szerzik be. Nem pedig azért, hogy
más, mások orra alá dörgöljék. 

Nekem pl. nem okoz ájulás, ámulás szintet egy olyan autó, ami se formára, 
sem funkcióra nem jön be autóként. Az pedig nem érdekel, hogy hány százmillióba 
mérik. :)

Miklóska Ferrárijai sem igazán hoztak eddig lázba. Valahogy úgy vagyok vele, mint a zsiráffal.
Jó, meg szép, de itthonra nem kéne! Tőlem feszenghet benne, meg hablatyolhat órákon át, 
nekem akkor is eltérő az ízlésem. :) 




Előzmény: Párizs73 (82663)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.12.12 0 1 82664

Azt hiszi, hogy ez az ütőkártya.

Semmi egyebet nem tud érvként felhozni.

Pedig pontosan erre is vonatkozik a mondás, hogy minden szabály/jogszabály annyit ér, amennyit betartanak belőle.

Az pedig tagadhatatlan, hogy rengeteg cég nem tartja be, vagy manipuláltan "tartja be".

 

 

Előzmény: Párizs73 (82662)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.12 0 0 82663

Van mikor az autóival villog! Eddig azt mondta, hogy az FLP a világ legjobb üzlete, most azt mondja, hogy a TIK-TOK világ legjobb üzlete. Bármilyen terméket  vagy szolgáltatást hajlandó reklámozni, ha megfizetik. Közben dicsekszik, hogy a TIK-TOK-al milliókat keres. Akkor hol van az FLP-és passzív jövedelme? Mert arról mostanában hallgat.

Előzmény: .Mityu (82650)
Párizs73 Creative Commons License 2023.12.12 0 1 82662

Hagyd már azt a sz.....ros kompenzációs tervet. A többség egy fillért sem keres az egészből.

Előzmény: mixturapektorálisz (82657)
zuu1232 Creative Commons License 2023.12.12 0 0 82661

"Tudom, tudom, ez sem igaz! :D "  

 

Nem mondtam, hogy nem igaz. Csak nincs benne logika ebben a formában.

Miért akarna bárki is eltávolítani középvezetőket az alsó vonalából, hiszen az MLM-ben csak úgy lehet igazán sok pénzt keresni, ha minél több vezető van a csapatban. Ha egy vezető kiesik, akkor a tagjaival foglalkozni kell, az meg sok munka. Csak akkor érné meg eltávolítani valakit, ha az nem foglalkozik a saját csapatával. 

 

" s amikor az a bizonyos alsó hálózat megvan, rá nincs szükség." 

 

Ezt sem értem pontosan. A Forevernél van valami határ, hogy hány tag/vezető lehet egy hálózatban? Vagy mit jelent az, hogy az alsó hálózat megvan? Nem az lenne a lényeg, hogy ha valaki felépít egy nagy hálózatot, akkor azt építse tovább is, hogy a szponzorainak még nagyobb jutaléka legyen? Ha ő lelép, akkor azzal a hálózattal foglalkozni kell, ami több munka. 

 

 

 

Előzmény: .Mityu (82659)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.12 -3 1 82660

Mind fogatlan bunkó volt, nem olvasták el a kompenzációs tervet, nem fogadtak szót a szponzoruknak, nem hittek magukban és a csodás cégben! Még annyit se tettek meg, hogy megkérdezik az MLM Tapasztalatok topik vérprofi milllllllllllliomosait!

Előzmény: .Mityu (82659)
.Mityu Creative Commons License 2023.12.12 0 1 82659

Ezekből él a felsővonal. Névszerint is fel tudom sorolni a középvezetőket, akiket valamilyen módon eltávolítottak. 

Így az általad írt "alsó hálózat" semmiben nincs akadályozva, csak az az egy forgalmazó lett kiiktatva,
aki az alsó hálózatot összehozta. Ez az egy forgalmazó kiválik, a hálózat marad. A hálózattal a forgalom is!:D 

Ugye ez a matek nem tetsző, de ez van!

Nekem nem volt meglepetés, amikor Kósa L. Adolf a nagy lelkesedés után egyszeriben kivált a rendszerből. 
Egy ilyen kaliberű ismert ember igen hamar összeránt egy nagyobb létszámot, s amikor az a bizonyos alsó hálózat
megvan, rá nincs szükség. 

Nem volt meglepő az sem, amikor elkezdte taglalni a forever árnyoldalát... Csak ugye van, amiről 
nem feltétlen beszélhetett. 

Tudom, tudom, ez sem igaz! :D 

Előzmény: zuu1232 (82658)
zuu1232 Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 82658

"A lényeg, hogy anyagilag/matematikailag sincs értelme hátráltatni az alsó hálózatot. "
"Csakhogy nem az alsó hálózatról írtam, meg annak hátráltatásáról... :D " 

Én a szponzoraidról írtam ezt. Nekik te alsó hálózat vagy, tehát nem éri meg nekik téged hátráltatni hosszú távon (ha értik a kompenzációs tervet)

"A 6%-ot nem a hálózatnak fizetik ki. Hanem egy, egy tagnak." 

Ja. Kérdés, hogy ha egy levált tagot "kiiktatnak", akkor mennyi jutalék jár az alsó, levált vonala után? Gondolom a 6%-nál kevesebb (4-5%). Így tuti nem éri meg "kiiktatni". 

 

Azt tudom még elképzelni, hogy alattad is volt már levált vezető (vagy inkább 2-3), akik után csak 3% járt a szponzorodnak. És ha téged "kiiktat", akkor ők "felcsúsznak" hozzá 6%-ra. Hosszú távon viszont még így sem érte meg neki. Ha a szponzorod valóban "kiiktatott" téged, akkor ő sem értette meg a működését. Vagy valami személyes konfliktus.

Én például el sem tudok képzelni semmilyen módszert arra, hogy hogyan tudnék "kiiktatni" bárkit is az alsó vonalamból. A legtöbb, amit megtehetek, hogy megszakítom vele a kapcsolatot és nem beszélek vele többet. De attól még az illető építheti tovább a saját hálózatát.

 

"De majd erre is jön valami süketelés... :D " 

Nincs szükség süketelésre, ott van minden a linken.

 

https://networkerakademia.hu/mlm-rendszer-a-breakaway-tipusu-kompenzacios-terv-bemutatasa/

 

 

 

Előzmény: .Mityu (82656)
mixturapektorálisz Creative Commons License 2023.12.12 0 0 82657

Ez egy óriási hiba a cég kompenziációs tervében (hozzáteszem továbbra is: az alapján, amit te mondtál, mert ezt eddig csak tőled hallottuk).

 

Előzmény: .Mityu (82656)
.Mityu Creative Commons License 2023.12.12 0 1 82656

"A lényeg, hogy anyagilag/matematikailag sincs értelme hátráltatni az alsó hálózatot. "

Csakhogy nem az alsó hálózatról írtam, meg annak hátráltatásáról... :D 

De látom vagy sikerült félreérteni, vagy jött a megmondó, szándékosan félremagyarázni.  

A 6%-ot nem a hálózatnak fizetik ki. Hanem egy, egy tagnak. Ha ezt a tagot kiiktatom valamilyen módon
(kilép, kizáratom, megakadályozom, hogy teljesítse a személyes pontértéket, vagy csak inaktívvá teszem, stb.)
a hálózat ettől nincs hátráltatva. Viszont a bónuszkifizetés útja változik. 
Milliós összegeknél már tétel lesz a bankszámlán. 

De majd erre is jön valami süketelés... :D 

Előzmény: zuu1232 (82655)
zuu1232 Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 82655

Igazad van.

Ebbe a részébe nem is akartam belemenni, ezért küldtem a linket, ahol ez szépen el van magyarázva.

 

A lényeg, hogy anyagilag/matematikailag sincs értelme hátráltatni az alsó hálózatot. 

Előzmény: mixturapektorálisz (82654)
mixturapektorálisz Creative Commons License 2023.12.12 0 0 82654

"És nem csak a forevernél van így, hanem minden breakaway típusú rendszerben."

Ha ezt esetleg erre értetted: "Ha nem sikerül teljesíteni, akkor a piramis felső szintjén ténykedők között oszlik szét a jutalék összege.", akkor tévedsz. Nálunk nem így működik. Szerencsére, mert ez nagyon csúnya és buta visszaélésekre adhat lehetőséget (már ha igaz, amit Mityu állít).

Előzmény: zuu1232 (82652)
max val bircaman szeredőc Creative Commons License 2023.12.12 -2 0 82653

Az mlm-profik tudják ez.

 

Olyan ez, mint egy ezoterikus szekta. Van a hülyéknek a hivatalos tanítás, s van a belső körnek a valóság.

Előzmény: zuu1232 (82652)
zuu1232 Creative Commons License 2023.12.12 -1 0 82652

"Ráadásul a forever marketingterve rejt egy érdekes "lehetőséget""  

 

Szerintem valamit félreértettél. 

 

A marketing terv nem rejti el ezt a lehetőséget, hanem így működik. Ez le is van írva, nincs vele semmi gond. Akkor lenne baj, ha nem így működne.

 

Vagy a felső vonalad nem értette ezt, vagy te nem értetted meg.

 

És nem csak a forevernél van így, hanem minden breakaway típusú rendszerben.

 

https://networkerakademia.hu/mlm-rendszer-a-breakaway-tipusu-kompenzacios-terv-bemutatasa/

 

Jól ki van ez találva, csak idő kell a megértéséhez. 

Neked is az lett volna a feladatod, (akkor tudtál volna szemmel látható összegeket keresni), ha az alattad levőket segíted feljönni és nem gátolni benne. Ugyanígy a szponzoraid is. 

 

Előzmény: .Mityu (82651)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!