Keresés

Részletes keresés

rubber68 Creative Commons License 2004.12.26 0 0 1857

Tisztelt Latex Bond!

 

Azért írom, hogy tisztelt mert ilyen jóindulatu toleranciával régen találkoztam. (Ráférne az ilyen stilus egy, két közszereplőre is.)

Teljesen egyetértek a hozzászólásoddal. Bár én bizonyos okokból kifolyólag sajnos nem tudok részt venni a partikon, de amikór ilyen inteligens megnyílvánulásokat olvasok annál jobban fáj, hogy nem tudok ott lenni ezken a bulikon.

Szóval sok sikert kivánok a további rendezvényekhez és mindenkinek utólagosan is kellemes Karácsonyt és a fétisek élvezetében gazdag Boldog Új Esztendőt Kivánok!

 

                                                

Előzmény: Latex Bond (1854)
JustForFun Creative Commons License 2004.12.26 0 0 1856

Sziasztok!

 

Gondoltam idekukkantok, mi a visszhangja a 2. partinak.

Gyalázat!!!

Erre egyáltalán nem számítottam - szegény Latex Bondnak ilyen litániaát kell írnia, hogy egyesek megértsék miről szólnak ezek a partik? Remélem nem fog "ráfázni" ezzel, ahogy Ő írta ;)

Ezt a kezdeményezést csak mi tarthatjuk életben és az a maroknyi gót punk, akik ugyanúgy komolyan veszik a kialakult (!) dress-code-ot, mint mi!

Tessék eljönni a partikra! Jövőre találkozunk, BÚÉK!

 

Jeanette Justforfun,

a parti egyik fellépője

 

Ja, és nem szabad "túlfetisizálni" a képeket! Nem képesek visszaadni a hangulatot!

mikkamakka_ Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1855

:-) Végigolvastam!

 

Elszabadultak az indulatok?

Két dolog - elsőre - egy kicsit piszkál:

 

1. "Ha Neked társaság gyanánt megteszi a disco, akkor lelked rajta, keress ott társaságot Magadnak, de úgy gondolom, hogy az itt megforduló emberek nagyrészének fontos, hogy kiből tevődik össze az a bizonyos társaság."

 

Remélem félreértem, de mi bajod a discóval és az ott előforduló emberekkel?

 

2. "megnéznek bennünket az átlagon felüli ruházatunk miatt"

 

Azt hiszem, korrektebb lett volna azt írni: átlagtól eltérő, mert hogy alatta vagy fölötte van, azt a közizlés, azaz az átlag dönti el!

 

És bocsi, de másokkal együtt én sem találom a "hivatalos honlapon" az utolsó buli képeit (meg az elsőét sem), pedig ha minden igaz, nálam fut a Java, és a tűzfal sem ellenkezik az oldal láttán...

Előzmény: Latex Bond (1854)


Latex Bond Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1854
Kedves djt-122 ! Tudod, hogy mi a még nagyobb kár ? Az, hogy így Karácsony tájékán - ami számomra még mindig sokkal inkább a szeretet ünnepét jelenti, semmint a mértéktelen ajándékozásét - esnek egymás "torkának" egy ilyen amúgy is maroknyi létszámban leledző réteg képviselői, mint a hazai fétisiszták. Mielőtt általános össztűzbe kerülnék amiatt, hogy belekotyogok a vitátokba, sietve megjegyzem, hogy ezt csupán békítő és jobbító szándékkal teszem, noha erre már ráfáztam néhányszor, de tennék rá egy újabb kísérletet, mert most Karácsony van. :o) Meg mert ilyen hülye vagyok, hogy nem bírok elmenni az igazságtalanságok mellett. ;o) Szeretném elöljáróban leszögezni, hogy a véleményedet maximálisan tiszteletben tartom és bizonyos fokig, valamint annak néhány tételében talán még igazat is adnék, azonban itt elsősorban a véleménynyilvánítás hogyanjával volt problémám. Elmondanám, miért találom sértőnek, amit Gumigittának írtál, noha szerintem Ő nem szorul védelemre: pontosan Ő volt az egyike azon kedves vendégeknek, aki a közel 100%-os beöltözést megvalósította kedvenc anyagába. Valahol a kritikádban azonban én is érintve éreztem magam - csak úgy, mint esetleg az összes többi parti-vendég, aki valóban adott az exkluzív megjelenésre, sőt bármely külföldi partin megálná a helyét. Már többször is a fejükhöz vágták Zsófiéknak (Denevéréknek) ezt a pénz-dolgot és a legteljesebb mértékben alaptalannak és sértőnek találom, hogy még mindig van olyan, aki ezen lovagol : "...kell a közönség, hogy a parti behozza az árát...". Fel szeretnélek világosítani arról, hogy Őket most sem és a kezdetekkor sem ez a gondolat vezérelte. Eszük ágában sincs a vendégeken meggazdagodni (megjegyzem nem is lehetne ilyen partikultúra mellett...) és a saját bevallásuk szerint sem a pénz motiválja őket, hanem a hasonló érdeklődésű baráti társaság összehozása. Ezt mi sem bizonyítja jobban, hogy a partik deficites voltának ellenére újra és újra megszervezik a bulit a fétisrajongók örömére. Azt írod : "jó lenne, ha minél többen lennének latex vagy lakk szerkóban", de ugyanakkor Te nem szándékozol eljönni és tenni ennek megvalósulásáért, holott állításod szerint Te bezzeg fel tudnál az alkalomhoz illően öltözni. Ehelyett inkább kategorikusan kijelented, hogy legfeljebb 1-gyel kevesebben leszünk, ami a mi szemléletünkben valóban csupán ennyit jelentene és nem is foglalkoznék a kritikáddal ilyen részletekbemenően, de - még ha nem is veszed észre - néhány megjegyzéseddel önkéntelenül megbántasz másokat. A jó kritika valóban nem egyenlő a fikázással és ennek Te csak akkor tennél maradéktalanul eleget, ha a kritikád építő jellegű lenne. Azonban nem tudom észreveszed-e a soraidból, de nagyjából ezt üzented nekünk : "Ha nem olyan a parti, amilyennek én szeretném, akkor ez a parti sz*r és a továbbiakban nem is érdekel." Sajnos ez nem kritika, tekintve, hogy az egész konklúziót néhány fotó alapján vontad csak le, melyen magától értetődően nem szerepel egytől egyig minden vendég, valamint nem teszel ezen helyzet megváltozásáért, csupán minősíted a szervezést, a szervezőket és azokat, akik viszont vágynak az ilyen társaságra, még ha kezdetleges formában is. "...megmaradnék az amolyan házibuli stilusnál ahol igaz hogy kevesen vagyunk, igaz hogy nincs bevétel, de legalább valamilyen szinten beöltözött mindenki..." Megint az a bizonyos "bevétel" téma, amire most már nem térnék többször vissza, azonban a "valamilyen szinten beöltözött" kijelentés megint megütötte a "fülemet". Nem tudhatod ugyan, mert nem voltál ott, de tájékoztatásul mondom: bármily furcsa, de "valamilyen szinten" mindenki be volt öltözve. A Te álalad elvárt álomszintet csak úgy lehetne teljesíteni, ha az embereknek több pénze lenne ruhákra, illetve lennének hazánkban is elérhető specifikus, a témára orinentálódott ruházati üzletek. Ennek hiányában azonban be kell látnod, hogy már ez is nagy szó, amit eddig elértünk. Már többször is hangoztattam és máig is vallom : ez a parti tőlünk lesz jó illetve még jobb. Szeretném a figyelmedbe ajánlani néhány nagy nyugati fétis-bál születési körülményeit: van köztük olyan, ami a miénkhez hasonlóképpen egy underground kezdeményezésből, szinte egy házibuliból nőtte ki magát Európa-hírűvé, tehát nem érzem annyira elveszettnek a dolgot, mint ahogyan Te beállítottad. Egy partin Te dumálni és piálni szeretnél (persze beöltözve), mások azonban ismerkedni, barátkozni, megint mások táncolni vagy szerepelni (szintén beöltözve), egy szóval sokan vagyunk sokfélék és még több féle dolgot szeretnénk elvárni egy ilyen partitól és többféle minőségben. Azonban szerintem ezért érdemes lenne tenni vagy - passzív szemléletmódban - legalább javasolni valamit. Néhányan tesznek is érte, ki többet, ki kevesebbet, de azzal mindenképpen a legtöbbet lehetne előrehaladni, ha a jelenlétünkkel megtiszteljük a rendezvényt. Azt írod szívesen részt vennél a szervezésben, de tartasz a kritizálók hadától ? Mi ez, ha nem megfutamodás a kezdeti nehézségektől ? Jó lenne persze beleülni a készbe és a kényelmesbe, de ez itt Magyarországon nem fog menni. Én is nagyon régóta mozgom már a fétis szcénában, több illusztris partival a hátam mögött és ennek ellenére bátran állítom, hogy amit Denevérék csinálnak az nagyon jó, sőt egyenesen szuper ! Ami hibákat látok, azt velük beszélem meg, ötleteket adok Nekik, valamint igyekszem a bulin részt venni, méghozzá full latexben ! Ennyi az, amit én tehetek. Ez nem sok, de még mindig jobb így, mintha a sámliról letekintve szétkritizálnám őket és közben jobbra-balra köpdösnék. Ha Neked társaság gyanánt megteszi a disco, akkor lelked rajta, keress ott társaságot Magadnak, de úgy gondolom, hogy az itt megforduló emberek nagyrészének fontos, hogy kiből tevődik össze az a bizonyos társaság. Itt azért vannak olyanok is, akik letettek valamit az asztalra azért, hogy legalább ilyen keretek között elindulhasson ez a szórakozási forma Magyarországon. "Addig amig nincs kialakult dresscode, addig engem nem fogsz látni, semmi kedvem hogy megbámuljanak..." Először is : van kialakult dress-code, csak Te nem ismered fel. Nem mondom, hogy nincs igazad abban, hogy az ember nem bazári majomnak megy el, hogy mások jól megbámulhassák, de valljuk be magunknak : a fétisizmus együtt jár némi exhibicionizmussal is, úgyhogy nem gondolom, hogy akkora katasztrófa, ha mások megnéznek bennünket az átlagon felüli ruházatunk miatt. Hiszen Te is ezt vallottad : Te is szeretnél mindenkit ilyen ruhában látni. Más ezzel ugyanígy van, de hidd el, ha eljönnél, nem bámészkodók hadába botlanál, hanem rendkívül barátságos, ismerkedni vágyó emberekkel. "...Mi ehhez képest egy 15000Ft os latex mini?" Kétségtelenül osztom azt a véleményt, hogy az anyagi helyzetben igen nagy különbözőségek mutatkoznak, pláne ha egy ilyen "luxusnak" minősülő szórakozási formáról van szó, így nem mindenkinek adatik meg egy nyugati színvonalú outfit. Igazad van, hogy egy lakknadrág illetve egy latexszoknya beszerzése nem nagy kaland és nem is ró elviselhetetlen terhet imádójára, azonban nem mindenkinek a lakk a fétise, a latex azonban köztudottan drága holmi. Elvárni tehát csak annyit lehet, hogy valamilyen szinten teljesítse a dress-code-ot és ez most 2. alkalommal (!) már meg is valósult. Viszont a parti összetételéről azt is tudni kell, hogy elfér itt mindenki, aki akár csak érintőlegesen is fetisizál valamilyen csillogó vagy átlátszó anyagot, amit a szervezőkkel közös egyetértésben meg is próbáltunk körvonalazni a dress-code felsorolásban és Denevér is írta, hogy a gótikus társaság, akiknek nem kifejezetten ez a fétisük (ha esetükben egyáltalán fétisről lehet beszélni), mégis megtettek mindent, hogy ne lógjanak ki a "sorból". Összegezve tehát : a jelenléted egyáltalán nem lett volna akkora unikum, hogy a fél partiközönség Téged bámult volna, ugyanis volt ott elég látványosság, de azért azt ne mondd nekem, hogy egy minimális figyelemre sem tartasz igényt, ha mégis véletlenül ellátogatnál legközelebb a bulira. Ha mégis így van, akkor valóban elégedj meg azzal, amit írtál Magadról : "otthon beöltözöl és élvezed". ;o) Minden ellenségeskedést félretéve : mi továbbra is várunk mindenkit, így természetesen Téged is, aki megteheti, hogy kiöltözik egy ilyesfajta parti és az ott jelenlévők kedvéért és megpróbálja jól érezni magát, az aggályait pedig egyenesen a szervezőkkel beszéli meg, hogy Ők még jobbá tehessék nekünk a következő esténket. Boldog Karácsonyt Mindenkinek ! L.B.
Előzmény: djt-122 (1849)
allfetislove Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1853

Sziasztok, szerintem az az élvezet amit egy ilyen közeg és ruha vagy inkább jelmez nyújthat szinte megfizethetetlen.

A Demask ruhámra és a kiegészítőkre több év alatt jött össze a teljes összeg. De megérte. Elismerem ez a passió szemérmetlenül drága de biztos vagyok benne hogy az élvezet mindenképpen kárpótol érte.

Nem szabad elfelejteni hogy minden darab egyedi kézimunka, és a minőségi darabok nem kínában készülnek....

A shop amit nyitni akarok, úgy gondolom minden érdeklődőnek és pénztárcának tud nyújtani valamit...

 

Denevér küldtem egy mélt a kukacodra...

 

Előzmény: Andi-cat (1852)
Andi-cat Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1852

Sziasztok!

Bizonyos tekintetben én is osztom nézeteim djt 122-vel,hiszen pont a megfelelő ruházat idézi egy fétis parti hangulatát.Én például nagyon élveztem hogy zavartalanul bulizhattam imádott ruhadarbjaimban :))Belátom azt is hogy tényleg elég drága mulatság ez de az életben minden hóbort,passzió,szenvedély "áldozatot" követel.Én is lekarmoltam az arcom amikor kifizettem az 54 ezeres csizmám és tisztában vagyok vele hogy ez nem mindenkitől várható el....DE mindíg van megoldás mindenre.Denevérrel beszélgettem a legutóbbi bulin és megállapítottuk hogy bizony van csizma már 6-8 ezertől,ruha szintén pl.leértékeléseken a varrónőkröl nem is beszélve.Bízom benne hogy mire kitavaszodik már mindenkinek lesz szerkója,és akkor majd jót nevetünk hogy ez itt téma volt.Elő a pozitív gondolatokkal hogy minél jobb bulik résztvevői lehessünk a jövőben!

Előzmény: djt-122 (1849)
Latex Bond Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1851
Kedves Gummigirl és Gummiboy ! A képeket - amint azt írtam - a parti saját honlapján találjátok meg, a cím pedig itt már többször is "elhangzott", de azért ide írom emlékeztetőül : :o) heels.vinylbabe.com/partypage.html Ezen belül az Eddigi fotóink menüpontban mindkét partiról találhattok albumot, már ha persze van Java motorotok a gépeteken, mivel a menü csak azzal működik. Ha netán mégsem, akkor itt egy közvetlen elérés is : heels.vinylbabe.com/partyphotos.html Szóljatok, ha ezek után sem sikerült ! ;o) L.B.
Előzmény: Gummigirl (1850)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1850
szia! :)
lenne egy kérdésünk.. már keressük egy ideje a party fotókat, amiket feltettél a netre, de még nem találtuk meg.. a linket, ahol megtaláljuk, el tudnád küldeni e-mailben nekünk?
Köszi szépen, üdv:
Gummiboy, Gummigirl
Előzmény: Latex Bond (1844)
djt-122 Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1849
Kár hogy nem irtál egy pár csipös megjegyzést legalább feldobtuk volna a fórumot egy kicsit mert ugy látom hogy a többiek karácsonyoznak.Amugy elhiszem hogy kell a közönség hogy a parti behozza az árát,de azért jó lenne ha minél többen lennének latex vagy lakk szerkóban.Valo igaz hogy a saját verziómat hajtzogatom de azért van aki osztja a véleményemet.Ha társaságra vágyom lemegyek valamelyik discoba,ha meg latexcuccra akkor otthon beöltözöm és élvezem.Ha meg latexes társaságra vágyom minimum elvárom hogy a többiek is latexban legyenek.Nálam a minimális öltözöttségbe egy lakk szoknya már elegendö lenne ez pedig nem egy beszerezhetetlen drága darab.Tehát nem fikázni akarok csupán a kritika hangját hallatom de ha ez nem tetszik akkor nem nyomom a "saját hülyeségeimet"legfeljebb eggyel kevesebben lesztek a partin.Amugy a szervezésben szivesen részt vennék de ugyis lennének olyanok mint én akik valami hibát találnának,De mivel ilyen kevés a latex és lakk rajongó inkább megmaradnék az amolyan házibuli stilusnál ahol igaz hogy kevesen vagyunk igaz hogy nincs bevétel de legalább valamilyen szinten beöltözött mindenki.Dumálnánk,piálnánk,stb.Mert ha megfigyeled mindig ugyanaz a pár név szerepel a hozzászólásokban.Addig amig nincs kialakult dresscode,addig engem nem fogsz látni,semmi kedvem hogy megbámuljanak magassarkuban lakkszerkóban.Ennyit erröl.Egy M investes latex szoknya vagy egy nivoshopos latexruha nem egy nagy beruházás.Sok ismerösöm megveszi a méregdrága Nike cipőt,vagy Keyo pulóvert.Mi ehhez képest egy 15000Ft os latex mini?Egyébbként ezért nem lesz sohasem egy bevezetett fétis shop sem az országban mert sajnálják rá a pénzt igy nem lehet nyereségesre kihozni semmit.Asszem van rá elég példa.
Előzmény: gumigitta (1848)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.25 0 0 1848

Kedves djt-122 ! Első felindulásomban én is majdnem vissza írtam egy két csípős megjegyzést (hidd el tudnék mit ), de azután aludtam rá egyet és arra a meggyőződésre jutottam, hogy abból semmi jó nem sül ki. Te csak fanyalogsz, és nem nekem válaszolsz, hanem az én válaszom ürügyén a saját véleményedet hajtogatod. Majdnem biztos vagyok benne, hogy én a majnem 50 éves gumifetisiszta múltammal tudok annyit erről témáról mint te. Én igenis nagyon nagyra becsülöm a szervezők mukáját és örülök a lehetőségnek valamint mindenkinek aki eljött és pozitívan állt a dologhoz. Nem mondom hogy minden tökéletes, de ezt a lelkes csapatot nézve bízom benne, hogy lessz még jobb is. Addig meg válassz a lehetőségek közül: 1.- ezentúl eljössz és segítessz még klasszabbá tenni a partikat.

                               2.- megkeresed  a neked megfelelő  partit (egy igazi fetish              rajongónak idő és pénz nem lehet akadály. 

                                3.- nekiállsz és szervezel olyan partikat itthon ahová hosszú tömött sorokban vonulnak a megfelelő öltözetben lévő emberek.( igérem én ott leszek )

Békés boldog karácsonyt mindenkinek gumigitta  

Előzmény: djt-122 (1846)
d3n3v33r Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1847
Denevér = Zsófi te hüje :))))))))))))))))
Előzmény: fetishtom (1822)
djt-122 Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1846
Hali.
Gumigitta.Én azokat a képeket néztem meg amiket samydavys fényképezett.Nézegettem más pl latex.at oldal partyképeit azok érdekes módon még a sötétben is csillogtak.A vaku fényét visszatükrözte a latex vagy lakk szerkó.Tehát ebböl két következtetést vonok le.
1.Nem volt rendesen kifényesitve a szerkód
2 a fényképezögépén az illetönek nincs vakuja.Igy viszont milyen képek készülhettek.
Más.A fétis rajongók igenis meg fogják venni a saját latex vagy lakk cumójukat,és ehhez nem kell méregdrága nyugati boltokból beszerezni.Azthiszem elég keleti latexboltot linkeltem már be,ráadásul ha valakinek fontos a fétise ugyis meg fogja venni a saját ruháját kerüljön bármibe.És ehhez meg lehet találni a megfelelö boltot,lásd ebay.de vagy a lengyel cseh latexshopok,netán a little paul a köruton,tehát szerintem ez csak bemagyarázás mert akinek fontos a fétise az ugyis megszerzi a felszerelést.
allfetislove Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1845

Sziasztok,

 

Köszi minden információt, bevallom amikor üzlethelységet keresek, hasonló okok miatt nem találok megfelelőt, vagy a környék vagy a tulaj vagy a környezet, vagy egyéb benyomások miatt nem találok egyelőre megfelelőt.

De tudom hogy vár rám az "igazi", amint boltnyitás rögtön szólok mindenkinek.

Boldog karácsonyt mindenkinek.

Előzmény: Latex Bond (1844)
Latex Bond Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1844

Allfetislove !

 

Bocsi, erről nem tudtam, amit Andi-cat írt ! Ha ez igaz, hogy a lakók nem örülnek egy ilyen témájú üzletnek, akkor lehet, hogy mégsem túlságosan jó ötlet ott egy még annál is extrémebb bolt megnyitása. Pedig a Wild Cats még nem is volt annyira durva...

 

Kedves Mindenki, aki a Frusztráció Partiban érintett !

 

A képek egy részét feltettem a parti hivatalos honlapjára, a szokott helyen megtaláljátok ! Akinek ellenvetése van az iránt, hogy a fotója kikerült a netre, az haladéktalanul közölje velem, hogy minél előbb levehessem onnan !

 

Mindenkinek Boldog Karácsonyt !

 

L.B.

mártrix Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1843
Sziasztok!

Mindenkinek kívánunk Kellemes Ünnepeket és Boldog Karácsonyt!

rebix-matrix
Andi-cat Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1842

Szia Allfetislove!

 

Lentebb megadtam a Wild Cats számát ami munkaidőben elérhető,biztos szívesen ellátnak információval,bár a ház lakói anno elég sokat cirkuszoltak a bolt stílusa miatt ezzel is megkeserítve a személyzet életét.Nyilvánvaló hogy ez is szerepet játszik a költözködésükben tehát légy szemfüles! :))

Andi

Latex Bond Creative Commons License 2004.12.24 0 0 1841

Szia Allfetislove !

 

Az üzlethelyiség az Erzsébet krt. 50. alatt volt - ha jól emlékszem - (a Photoshop melletti nagy kapualj), ahol a Brokátnak is van az üzlete, csak ez a Brokátnál beljebb volt megtalálható, a félemeleten. Hogy aztán a Wild Cats kitől bérelte a helyiséget (ki a valódi tulajdonos), azt már sajnos nem tudom, de valószínűleg nem olyan nehéz kideríteni.

Előzmény: allfetislove (1831)
Gummigirl Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1840

Hello ! :)))

hosszószárú kesztyű, ha jól emlékszem, a Tectusban volt.. (Vígszinház mögött)

Sok sikert! :)

üdv:

-Gummigirl-

Előzmény: karieee (1838)
fetishtom Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1839

Kedves Gumigitta!

 

Sajnálom, hogy nem tudtál már vásárolni.

Remélem a következő partyn majd sokat beszélgetünk!Boldog Karácsonyt és Sok Fetishpartyt Kivánok Neked (ill. nekünk) az Új Esztenőben!

 

Fetishtom

Előzmény: gumigitta (1837)
karieee Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1838

Sziasztok!

Még annyiba is kérném a segitségeteket a combcsizmán kivül, hogy hol kapok hosszúszáru gumikesztyüt?

Képet is rakhatnátok be rola.

Könyék felettig érő érdekelne.

Köszike

 

gumigitta Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1837

Kedves fetishtom! sajnálom, hogy nem beszélgettünk a bulin, de remélem leszmég alkalom rá. A Dunaplázás üzletben én is jártam de a csodálatos választék ellenére méretproblémák miatt nem vásároltam. Az eladóktól meg hiába kértem valami utolérhetőséget, rendelési lehetőséget. ( iga ez már bezárás előtti időben volt)

üdv gumigitta.

Előzmény: fetishtom (1833)
gumigitta Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1836
Bocs a helyesírási hibákért, de egy kicsit fáradt voltam. Mégegyszer boldog ünnepeket mindenkinek. üdv gumigitta
gumigitta Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1835

Helló Kedves Mindenki! Kicsit megkésve reagálok bár korábban szerettem volna, de sajnos a körülményeim miatt nem sikerült. Először is millió köszi a buliért. Nagyon jó volt még akkor is ha nekem is maradtak kielégítetlen vágyaim. Mindenesetre sokkal oldottabb volt légkör mint először. Jó volt ismerősökkel találkozni. Szerintem a szervezők kiválóan oldották meg a nem odaillő személyek kiszűrését. Nem tudom kedves  djt-122 hogy mennyire helyesen tudod megitélni a valóságot, mert mint kiderült néhányan még a helyszinen tartózkodók közül sem vették észre hogy a fehér kosztümöm ( és ami alatta volt ) latex. Én is csak közelről vettem észre, hogy az egyik lányon lévő szoknya latex. Ezen kívül a helyszín sem olyan, hogy oda csak úgy be lehet tévedni. Én aki valódi gumiimádó vagyok és crossdresser ( nem transzvesztita és nem meleg ) nagyon élveztem, hogy végre olyan társaságban lehettem ahol elfogadtak és mindenki tolerálta a "másságot". Ha ilyen letőségeket termtünk egyre több ember próbálhatja ki saját érzéseit és válhat azzá ami valójában. Csak így szélesedhet ki ez réteg oly annyira, hogy idővel kellőszámú érdeklődő lévén, külön bulikat szervezhetünk min egyes speciális csopotnak, és nem járnak úgy mint én aki majnem az egész életét abban a tudatban élte le, hogy a világon egyedűl él valami szégyellni való betegséggel. 

Békés boldog karácsonyt mindenkinek sok-sok türelmet.

u.i. Bocsánat kérek a transzvesztitáktól és melegektől. Nekem nem velük, legfeljebb egyes uninteligens egyedeivel van.

Előzmény: djt-122 (1811)
karieee Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1834

Kelllemes karácsonyi ünnepeket szeretnék kivánni én is mindenkinek. És köszönöm mindenkinek a segitséget csizma ügyben de még mindig nem jutottunk elöbbre sajna!

De az potol hogy párommal gumikesztyübe nyomtuk a faállitást!

Kegyetlen volt nagyon sexin állt rajta!

Üdv mindenkinek karieee

fetishtom Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1833
BÉKÉS BOLDOG KARÁCSONYT ÉS EXRAVAGANCIÁBAN GAZDAG ÚJ ESZTENDŐT  KIVÁNOK!

 

FETISHTOM

Ateus Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1832
Latexben, lakkban töltött élvezetes Karácsonyt, ill. fétisben gazdag Új Évet kívánok!!!
allfetislove Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1831

Szia Bond,

 

tudsz címet mondani? Megköszönöm.

Előzmény: Latex Bond (1828)
allfetislove Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1830

Készült kép az új szerzeményemről....

Latex Bond Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1829

Kedves Leather Fan !

 

Épp azon tény miatt, hogy a bulit csak képek alapján volt módod megítélni, nem értem, hogy miből szűrted le azt, hogy ez egy "travi v. meleg buli" volt ? Ha a fotón egy férfit látsz női ruhában, attól az még nem biztos, hogy meleg. Transzvesztita persze lehet, de a fétisizmushoz a női ruhák iránti szenvedély is hozzátartozik és itt sokan vannak olyanok, akik nem a szexuális beállítottságukat, hanem a fétis-imádatukat juttatják kifejezésre azzal, hogy nőnek öltöznek. Egyébként a női outfit-ben lévők minden ruházkodási eleme megfelelt egy elsőrangú fétis-partin elvárható megjelenésnek és ezt a jelenlévők közül senki sem kifogásolta. Legközelebb gyere el és győződj meg róla személyesen is, várunk szeretettel !

Előzmény: leather fan (1827)
Latex Bond Creative Commons License 2004.12.23 0 0 1828

Denevér !

 

A képeket megkaptam hiánytalanul hcpower-től, igyekszem egy jó válogatást mihamarabb feltenni a party-s honlapra, ennek csupán a szabadidőm ünnepek-környéki vészes megfogyatkozása szabhat gátat. Saccperkábé év végéig mindenképpen felteszem őket, valamint update-elem a következő party időpontját.

Szeretném még egyszer így nyilvánosan is megköszönni Neked és kedves párodnak is ezt a remek bulit és hamarosan olyan prominens party-szervezők fognak Nálatok a teltház receptjéért kuncsorogni, mint a Club Bizarre, az Utopia vagy a Pervienne ! :o))))) Kívánom, hogy egész Európa ismerje meg a Frusztráció márkanevet !! :o)))

 

Gummiboy !

 

Hidd el, nem lógtatok volna ki a sorból, ezúttal ugyanis lényegesen jobb volt a dress-code-ot betartók aránya, mint első alkalommal. Láthatóan egyre többen lépnek az "extremizálódás" mámorító útjára és hamarosan inkább az a szemlélet fog érvényesülni, hogy "én legyek a legdurvább" és nem pedig az, hogy "jaj, csak nehogy túlöltözzem a társaságot...". Kár hasonlítgatnod egyenlőre a mi partinkat a külföldi szervezésekhez, a parti színvonalát ugyanis csak úgy lehet emelni, ha mindenki eljön, aki hajlandó bármilyen szintű beöltözésre - természetesen az anyagi lehetőségeihez mérten. Persze ezúttal a távolléted maximálisan "igazolt" volt ;o), így ezúton kívánok én is jobbulást Neked !

 

Fetishtom !

 

A Dunaplázás üzletedre emlékszem ! Olyannyira, hogy még vásároltam is Nálad ! A SkinTwo-s termékek eszméletvesztők voltak !!! Elég hirtelen csuktatok be, pedig tudtommal egy nagy halom megrendelés pihent a pult alatt egy kockás füzetben. :o)

Sajnálom, hogy nem szándékozol újabb vállalkozással próbálkozni hazánkban... Jó lett volna a partin beszélgetni a boltnyitás rejtelmeiről, de nem tudtam, hogy Te is jelen leszel ! Na, majd legközelebb ! ;o) Örülök, hogy Zágrábból is hajlandó vagy elzarándokolni erre a rendezvényre ! Szeretettel várunk legközelebb is !

 

Allfetislove !

 

Érdemes lenne megpróbálkoznod azzal az üzlethelyiséggel, ami a Wild Cats székhelye volt. Nagyon igényes és jól megközelíthető, de ugyanakkor diszkrét helyen van...

 

Andi-cat !

 

Köszi a Wild Cats-es infóért és a telefonszámért !

 

Samy81 !

 

Köszi a képeket ! Ha megengeded, a Te fotóidból is válogatnék a party-honlap számára !

 

Zek !

 

Ha olvasod a fórumot, Tőled is kérnék némi fotóanyagot, ha van olyan, amit publikusnak gondolsz és nem a saját honlapodra szánod ! Köszi !

Előzmény: d3n3v33r (1820)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!