Keresés

Részletes keresés

Dudi13 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14552

Eladnám Sigma 70mm F2.8 EX Macro obimat. kb 2 éve vettem macrozni, de egyéb okok miatt gyakorlatilag nem használtam. Kevesebb mint 50 expo van benne és csak a szekrényben áll gyári pöpec állapotban tartozékaival. Csere is számításba jöhet hibátlan hasonló kaliberű objektívekre: nagylátó, sigma 180 macro, esetleg más értékegyeztetéssel.

iá:95e

http://www.pentaxforums.com/userreviews/sigma-70mm-f2-8-ex-dg-macro.html

monyesz Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14551

Felénk fehér holló a Pentax, egyébként meg egy K20D-t ajánlok inkább mostmár megvenni. Persze megveheted az én K10D-met csak akkor nekem kell legaláb egy K20D vennem! :)

Előzmény: Hevhell (14550)
Hevhell Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14550

Sziasztok

 

K10D-t keresek, ha lehet Szombathely környékén. Az ajánlatokat emailben várom a hevhell kukac gímélponthu-ra.

p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14549

Eladó egy gyűjtői állapotú SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ami igazából minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Ára 30.000Ft

 

Eladó egy tökéletes állapotú SMC PENTAX-F 50mm F2.8 1:1 makró AF-es objektív. Tűéles a képe, masszív építésű. Portrézásra is kiváló. sapkákkal. Ritka mint a fehér holló.  Ára fix 70.000Ft

 

Seimar (Soligorral megegyező) 60-300mm F4-5.6 Pentax KA bajonettes manuális objektív, alapvetően szép állapotú, pár porszem belül. Öszintén mondom meglepően jó képeket csinál. Van rajta 1:4 makró funkció. Ára 10.000Ft

 

 

 

p.g.vecses(kukac)gmail.com

063056767és91

MZ5 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14548

Ha sok pénzed van nevezd aminek akarod ))

Előzmény: gabor01 (14547)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14547

Esetleg nem MZ-3 az mégis?  :-))

Előzmény: MZ5 (14546)
MZ5 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14546

Ja bocs , elfelejtettem , hogy természetesen azzal van 

 

Előzmény: gabor01 (14545)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14545

Akkor már csak egy dátumozós hátlap kell hozzá :-)

Van egy eladó nálam. Kell?

Előzmény: MZ5 (14543)
Folti1985 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14544

Szép napot! 

 

Keresek Pentax Da 10-17mm F3.5-4.5 ös objektivet eladót ! 

 

email címem : fottosmeister@gmail.com 

MZ5 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14543

Ja hahhaahahahah, ide járok röhögni))

 

Az enyém fekete, elemtartóval , és távkioldóval , de 20 000 a vége viszont az sem gond ha nem kel el mert szép legalább és jó is.

 

Amikor 1000 Ft egy objektivsapka akkor az ilyen 2000 Ft-os gépek nekem mindig nagggyon gyanúsak.

Előzmény: gabor01 (14496)
Abu F Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14542

Kitűnő állapotú K-r vázamat tízezer egy-kétszáz expóval elcserélném százezer HUF-ra.

Pumpkineater Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14541

tamron 1.4x pf-af mc4 + smc pentax-da 50-200 ed f4-5.6

- mindkettő makulátlan, új állapotú, nincs bennük 50-nél több expo

52e

smc pentax-da 16-45 f4 ed al

- szép állapot, tökéletes működés

50e

 

blackrapid rs-4 

- bontatlan, számla, doboz, garancia

13e

 

Budapesti, személyes átvétel.

23Roberto23 Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14540

Elképzelhető:-)Hát hajrá:-)

Előzmény: Jahno (14539)
Jahno Creative Commons License 2013.03.06 0 0 14539

Ejjj, de jó cuccos és pont K-som van. Bár van egy 70-300as automata telém, de gondolom ennek a színvilága meg a manuálissága is olyan, amit az lehet nem tud.

Előzmény: 23Roberto23 (14537)
forza forza Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14538

Köszi a minden félreértés kizárását :)

Előzmény: Venyerin (14535)
23Roberto23 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14537

Eladó még mindíg:

- Auto revuenon 80-200mm f3.8 fix fényerő!! K bajonett, 58mm szűrőmenet.+Bőrtok.

Nagyon szép külső, sehol egy kopásnyom.Karcmentes lencsék. Kihúzható napellenző, ami az objektívet felfelé tartva sem csúszik vissza                              

Ár: 8e 6ezer+posta

Hátsó kupak is jár hozzá, valamint egy bőrtok.

 

 

Előzmény: 23Roberto23 (13690)
johnjohn Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14536

Kiböki a szemem-- nem kellett volna reggel 5-kor kelnem, akkor jobban forogna az agyam. :-D

Előzmény: Venyerin (14535)
Venyerin Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14535
  1. Rá van írva, hogy PK-A/R
  2. Ott vannak az A-s érintkezők az alján.
Előzmény: johnjohn (14534)
johnjohn Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14534

Nekem nem volt egyértelmű,hogy ez "Auto aperture" változat, vagy más.

Előzmény: gabor01 (14533)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14533

Az obik árát olyan jól ismered, ezt meg, hogy A-s obi nem ismered fel a fotóról? :-)

Előzmény: johnjohn (14532)
johnjohn Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14532

Üdv!

Van "A" állás a rekeszgyűrűn ? A fotókon pont az nem látszik.

Előzmény: forza forza (14531)
forza forza Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14531

eladó:

 

Vivitar 24/2.8 MC   PK-A/R

10.000, - Ft

 

 

b.titusz@gmail.com

Scarface13 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14530

Eladó

 

Pentax K-r váz + 18-55 objektív.

+ infra távkioldó

2 akksi

ND8 szűrő          (52mm)

CPL Polár szűrő (52mm)

Újszerű, karcmentes.

 

Ár: 120.000ft

 


 

smenasl Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14529

sziasztok, pentax polckisöprést tartok márkaváltás után:

 4 db 49->52mm step UP gyűrű csak egyben, 1500 ft a 4 darab,

bontatlan PK-58mm fordító 1500 ft,

bontott PK-52 mm* 1000ft

bontott perem nélküli M42 adapter* 2 kiszedővel 1000 Ft

PK hátsó obisapka 500 Ft

M42 hátsó obisapka 500 Ft

 

vagy csere is érdekel max 2 gigás SD kártyára.

 

 

mail publik, BP vagy posta.

* ez utóbbiak csak személyesen, mert nem vagyok biztos a bajonettben/hibátlan működésben. 

 

 

Előzmény: smenasl (14487)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14528

Metz 48 AF-1 digital vaku (Pentax) - 40 000 Ft. Az ár FIX.

 

 

Kipróbálható/megketinthető Budapesten. Posta csak előreutalás után.

 

+36307536537

karesz444 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14527

Sziasztok!

Segítségeteket szeretném kérni. Tamron 18-200mm -es objetívet keresek megvételre!

Email-em publikus!

Előre is köszönöm!

Vörizoli Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14526

Bocsi új belépő vagyok, nem mentettem rá, most már jó

Előzmény: gabor01 (14524)
Alien69 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14525

Eladó dupla kit obik, természetesen, külön-külön is!

 SMC Pentax-DA 18-55mm F3.5-5.6 AL II - - - - i.á: 10.000 HUF

SMC Pentax-DA 50-200mm F4-5.6 ED h - - - - i-á: 21.000 HUF

Nem WR-es obik, dobozzal, minden tartozékkal.

 E-mail bublikus.

gabor01 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 14524

Nincs is email-ed :-)

Előzmény: Vörizoli (14523)
Vörizoli Creative Commons License 2013.03.04 0 0 14523

A 200/4 melyik tipus? Megvan még? Emailem re írhatsz..

 

üdv:

 

Vörizoli

Előzmény: rajzocska (13806)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!