Keresés

Részletes keresés

navon7 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4942

 Ajánlott adagolás kezdőknek! Ez kb. 10 nap lehet.   Tőzegáfonnya : 2-3-szor 500mg/ tabletta  Prostamen: Reggel és este 1 darab. Vagy csak reggel 1. Béres Szelén Vital filmtabletta: napi 1 db. C Vitamin rágótabletta : napi 500mg/ 1 tabletta   Protexin: napi 1 kapszula, ha nem szedünk AB-t.  B- Vitamin Komplex: napi 1 tabletta    Ezek a szerek gyógyszertárakban is elérhetők. A Bio Co termékek legjobb áron a multi-vitaminbolt üzleteiben érhetők el, bár patikákban is vannak időnként jelentős akciók. ( A kulcs hatóanyag a tőzegáfonya kivonat. Én már napi 4-5 tablettát szedek, ez 2000-2500 mg-ot jelent. Vizelési bántalmaknál 25 -30 nap után biztosan éreztek pozitív változást. A prosztata miatt érdemes talán legalább fél évig szedni ezt a csomagot. A termékek adagolását átnézte, és jóváhagyta a háziorvosom.

 

navon7 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4941

Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4940

Üdv, 6 hétig szedtem levoxa-t és mégis kimutatták a húgycsőből az ureaplasmát......viszont egy öregasszonytól hallottam egy érdekes dolgot, hogy anno az apósa úgy gyógyult ki a több éves prosztata bajából, hogy egy másik öreg mondta neki, hogy nyáron mindennap napoztassa szét tett lábbal az ágyékát, mindeig, amikor csak tudja....mondta, hogy megbotránkoztak rajta a családtagok, de a nyár végére elmúlt a szivar baja. Minden esetre érdekes.....

Előzmény: bob87 (4935)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4939

A prosztatagyulladás egy nagyon összetett betegség. Mindenki máshogy közelíti meg az okokat és a gyógyulást. Az orvosok sincsenek egy véleményen. Lehet hogy megköveztek, de én még mindig azt vallom amit Marobert. Szerintem még valami másnak is kell ott lennie az egyszerű bakterokon kívül. Az immunrendszer szerintem le tudná ezeket küzdeni alapesetben. Mi a bacikat többnyire nőktől kapjuk el szexuálisan, és miért ne bújhatna meg még más is? Szerintem nem is kell feltétlenül olyan betegséget elkapni ami magában pr. gyulladást okoz. Elég egy sima vírus, ami már leblokkolja a védekezőképességünket, és el engedi szaporodni a korábban megszerzett kolijaninkat a húgyutakban. A Garderellára és a Trichomonasra mindenképp nézesd, mert ezek magába képesek prosztata gyulladást okozni. De lehet olyan is ami az immunrendszert blokkolja csak. Borrelia burgdorferi, Epstein-Barr vírus, Parvovírus B19, Rubeola vírus, Toxoplasma gondii, Varicella zoster vírus, Hepatitis B és C vírusok , HIV, szifilisz, Herpes simplex virus 1,2, Cytomegalovirus, HPV... És még sok minden más. Persze ezekből a nagy részét észrevennéd ha lenne, de sok olyan is van ezek között ami tünetmentesen megbújhat az emberben.

Előzmény: Bohanon (4937)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4938

Ahogy nézem összefüggésben van az uroflow-al, bár azt mondják, hogy nem annyira rossz. De érdekes, hogy csak tavaly év közepe felé lett megint ilyen magas csiraszám

Előzmény: Bohanon (4937)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4937

Nem.

 

Sajnos 3 bakter:

- Proteus mirabilis

- Ecoli

- Enterococc...

 

Most utoljára csak  2 volt nem kimutatható mennyiségben (ecoli,proteus)

 

Az elején csak proteus mirabilis volt, ezt kiirtotta a ciprobay, levoxa, suprax, de a tünetek maradtak és a gennysejtek is.

 

Ebből lett ecoli, majd később entero, ezek hol párosával hol mind a 3 jött.

Ezen felül nem szedtem sokat, ezek voltak:

sunamed, summetrolim (summetrolim anno sokat használt, de most utoljára nem)

 

Viszont egyre gyakrabban fáj az ágyékom, ami eddig nem volt jellemző.

Genny sejtek semmi....

Előzmény: Ricciardo (4936)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4936

Trichomonas és gardnerella mindenképp. Gonorhoeára nem kell szerintem, mert azt észre vennéd. Váladékozni nem szoktál?

Előzmény: Bohanon (4930)
bob87 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4935

arra gondoltam, hogy ha azi-t és ofloxacint meg doxit már szedtél, és egyiktől sem lett jobb, akkor pl ureaplazmát kilőheted a listából. ezek valamelyikére javultál volna, ha csak egy kicsit is. Ha kliont szedtél sokat, akkor a trichomonast. Ha mondjuk clindamycint nem szedtél, mycoplasmára mehetsz, s így tovább. Mivel fogalmam sincs mit szedtél és meddig, meg hogy mitől javultál, te tudod kikövetkeztetni.

Előzmény: Bohanon (4934)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4934
Teljesen nem értem. Std vizsgálatokra gondoltam, nem gyogyszerekre. 3 bakter van, nem fogom vaktában szedni, csak azt amit a tenyésztés kihohz
Sajnos eddig egyik sem volt jó....
Amiket írtál amúgy egyiket sem próbáltam
Előzmény: bob87 (4933)
bob87 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4933

miért, én nem? :) Amikre reagáltál (ha reagáltál, az elfogadott gyógyszerérzékenység-kórokozó nézetek alapján lehet tippelni és vizsgálni és/vagy kezelni). Mivel vaktában lövöldözöl, sima logika alapján kell megközelíteni. Persze, ha már mindent próbáltál, és szart sem ért egyik se, szerintem fölöslegesen próbálkozol - gyanítom, azért pl ceftriaxon alapú és clindamycin alapú kombinációd még nem volt.

Előzmény: Bohanon (4932)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4932
Std szuresekre gondoltam
Előzmény: bob87 (4931)
bob87 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4931

ha van gyógyszer, amire reagáltál kis ideig, az alapján érdemes szűkíteni: Kinolon, tetraciklin, erithromycin, clindamycin, metronidazole...?

Ha ~egyikre sem reagáltál, de mondjuk még kliont nem szedtél, van egy újabb irányod.

Előzmény: Bohanon (4930)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4930

Még 1 kérdés, nekem clamidia, ueroplasma,microplasma negativ lett. Mit érdemes még megnézni?

Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4929

Nem sok helyen csinálják ...

 

https://www.sexualhealthclinics.org/

 

Állítólag a kinai a legjobb...

Bohanon Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4928

Irtam a profnak, hat kivancsi vagyok:ű

 

http://www.prostatitis2000.org/en/contact

Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4927

Ezt épp tegnap olvastam a lyme betegek oldalán a facen. Írják hogy az AB szedéskor is kevesebb az ellenanyag, lehet hogy azért mutatott nekem mindig mást. Elisa egyszer mutatott határesetet, egyszer negatívat egyszer pozitívat, míg a WB szintén határesetet mutatott. Kíváncsi lennék AB nélkül milyen lenne az eredményem.

Előzmény: Marobert3 (4924)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4926

Ok rendben van. :)

Előzmény: bar,ll (4925)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4925

Direkt gúnyolódott; ha ezt nem vetted volna észre. Amúgy meg ne szólj bele! Egy lyme kóros trollal vitatkozok a prosztata fórumon... Jaj de szép az élet.... Na mindegy; téma lezárva részemről. 

Előzmény: Ricciardo (4921)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4924
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4923

Ne haragudj,de nem értem a problémádat. Te mondod,hogy zavarlak,akkor x-elj ki. Mi ezzel a baj? Nem akarlak zavarni.

Én nem írtam neked semmi sértőt,csak ezt kérem tőled is és vita lezárva. Üdv!

 

Előzmény: bar,ll (4920)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4922

Nekem a memóriazavar és a fáradtság játszik, de a memóriazavar nagyon súlyos nálam.

Előzmény: Marobert3 (4904)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.14 0 0 4921

jó szerintem ne lépj át egy határt. Lehet kultúráltan is. Ő sem sértegetett téged. Szerintem meg van köze a lyme-hoz a pr nek. Ha más nem, az immunrendszer mindenképp. A lyme-kóros immunrendszere gyenge, és ez sok esetben eredményezheti a baktériumok elszaporodását.

Előzmény: bar,ll (4920)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4919
Nem tudom, szerintem hozzuk össze közösen. Valami link is lehet egy Google dokumentumra, amiben osszeszedjuk, mindent amit csak lehet. Jövőhéten osszerakom, és bepostolom nektek, lehet esetleg korrigálni
Előzmény: Robin Of Loxley (4913)
bar,ll Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4917

Így van; sajnos több ezer esetet olvastam végig. (Nem túlzok)Annyira el van borulva az agyam; hogy vonaton buszon s)otthon is a netezésem 90%-át ez tette ki. Angolul németül iszonyúan sokat olvastam. Minden nap min. 2-3 órát az utóbbi 2 êvben ill 6-7 éve. Nem fórumokra gondolok főleg; de azokat is. Komplett elolvastam az orvosi élettant. Rengeteg cikket urológia témában.Stbstb. 

Én teljesen megértem a nézőpontodat; én is azt hittem; hogy megtalálom a gràlt; csak az az érzésem nálad; ha más betegséged lenne; akkor azt hibáztatnád. Soha nem mondtam; hogy ne csináljon valaki lyme tesztet; csak azt mondom; hogy ez nem egy lyme fórum. Nekem is van teóriám a saját esetemre; de a realitások talaján maradva és az orvosok véleményére adva 20-40%ra teszem. Na mindegy; továbbra is kérlek; hogy azért azt próbáld meg betartani; hogy ne minden negyedik poszt ey negativ v pozitiv lyme teszt eremény vagy valami borzalmas lyme tünet kombó legyen. 

Előzmény: Marobert3 (4914)
Sarakava Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4916

Még vacillálok... Az előző két műtét és az azt követő kezelés sem volt leányálom.

Voltak rövidebb, hosszabb kellemetlen periódusok, ilyenkor mindig próbálkoztam valami újjal. Így jutottam el a kamilla-tea kúrához (napi 1-1,5 liter), ami eddig használt. Most kb. 1 hónapja nem javul a helyzet...

 

 

Előzmény: bar,ll (4908)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4915

Félreértés ne essék. Nem beszélek rá senkit semmire. Csak felhívom a figyelmet,arra amire nekem sajnos annak idején nem hívta fel senki...

Marobert3 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4914

Több ezer eset? Hű.... :)Akkor nem vagy elég figyelmes,mert az elmúlt évben itt több emberről kiderült,hogy lymeos. Nem offolok szét semmit. Engem offolnak általában,de engem nem zavar.

Előzmény: bar,ll (4910)
Robin Of Loxley Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4913

Ha a topik alapitoja at tudja, akkor en. Mit akarsz hozzaadni? 

Előzmény: Bohanon (4912)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4912
Ki tudja a topik leírást atirni? Szedjunk össze az újonnan érkezőknek egy link gyűjteményt, a tudnivalókról.
bob87 Creative Commons License 2015.06.13 0 0 4911

akkor ne csak szelektíven olvass :)

Előzmény: bar,ll (4910)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!