Keresés

Részletes keresés

Shalom Creative Commons License 2000.06.21 0 0 176
Hello Mindenki!

Lhet, hogy ezt OFF-TOPIC-nak fogjatok ertekelni, de szerintem az, hogy "NAGY SEGG" az eleg pejorativan hangzik egy szep formas noi fenekre...

Nagyon szeretem, ha egy nonek szep noies formai vannak, de ez meg nem azt jelenti, hogy NAGYSEGGU-nek titulalnam!

Kedves brzrzr!
Nem mindenki rajong a "Plazacicakert", sot szerintem a legtobb srac (meg ha be sem meri vallani maganak - mert ez most nem divat) megis csak a szep noies formakat szereti!
Nezd csak meg, hogy kb. 8-10 evenkent valtozik a divat, egyszer a noies noket reszesitik elonyben, maskor a total gebe "ruhafogasokat". Ahogy eszrevettem mostanaban kezd lassan visszaterni a divatba a "noies no", hogy ujabb 8-10 ev utan megint mas legyen a divatos...

Szoval tiszteletem minden noies nonek, hamarosan megint divatosak lesztek!!!

La di la di da Creative Commons License 2000.06.21 0 0 175
Én azzal sem értek egyet, hogy itt nem kövér nőkről, csak nagy seggről van szó, bár én a popsi kifejezést jobban szeretem. A nagy popsi legtöbbször együtt jár általában a nőies formákkal, ami ugyebár a hétköznapi felfogásban a duciságot jelenti. Nekem tetszenek a duci nők, sőt mint írtam, csak ők izgatnak igazán, tehát éljenek a nagy popsik, a kerek formák! Kinek mi tetszik, válasszon, s ha úgy tetszik, válasszon más topicot.
Anina Creative Commons License 2000.06.21 0 0 174
Én nem tűntem el, csak olvasgatok.

brzrzr, kedves!

Tudod nagyon örülök neki, hogy mindenkinek más a véleménye és mindenkinek más tetszik. Ha nem így lenne, csak egy boldog pár lenne a földön. Hogy neked nem tetszek - csöppet sem bánt, mivel nemkem sem tetszik minenki. Ezért ez nem gond, de én nem szólok be durván senkinek, csak mondjuk annyit, hogy bocs, de nekem nem. Ettől még lehetsz gyönyörű, csak nem az én szememben.

Nekem elég az, hogy ha belépek valahová bizony sokan örülnének, ha maguk mellett tudhatnának - még így nagy seggel is. És kikérem magamnak: nekem jó hapsijaim voltak és a mellem meg abszolut nem "lógó cső", bár lehet, hogy erről Te csak álmodozhatsz...

Anina

Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.20 0 0 173
brzrzr! Apropó!Nem kövérnökről szól a topic ha elolvastad a hozzászólásokat hanem NAGYSEGGŰ CSAJOKRÓL.

Eyal

Előzmény: brzrzr (171)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.20 0 0 172
Tisztelt brzrzr.Köszönjük épitő jellegü hozzászolásodat,de egykicsit Off-topic vagy.
Előzmény: brzrzr (171)
brzrzr Creative Commons License 2000.06.20 0 0 171
ui: normálisan kinéző palit még sose láttam kövér nővel.
Ja a kövér nők mindig azzal védekeznek ,hogy legalább van mit fogni rajtuk,és hogy nagy a mellük ,pedig csak egy randa lógó cső,
brzrzr Creative Commons License 2000.06.20 0 0 170
A nagy segg nem érdem hanem el kéne takarni ,hogy akinek van egy kis szépérzéke
az ne okádjon tőle. A nagy seggü nők mindig azzal vígasztalják magukat ,hogy valakinek ez tetszik. Ja és a férfiak akinek a nagy seggü a nője az mind azt mondja ,hogy ő ezt szereti,
pedig csak nem jut más.
lborli Creative Commons License 2000.06.20 0 0 169
Gyönyörűim, kedves termetes popójúak! Végre letelt a mai szolgálatom és itthonról csodálnálak benneteket, de hát hol vagytok?
Gondolatban napközben is veletek voltam, csak nem férhettem a nethez. Gyertek hát elő, hadd örüljünk nektek, de ne várassátok oly soká hódolóitokat. :-))

La di la di da: ilyen melegben miért kell erőltetni akár egy vékony és igen rövid otthonkát is? :-))

Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.20 0 0 168
Egésznap, itt vagyok nagyseggü lányok merre vagytok!!!!!Irjatok.
Bérelt vonalon nyomom otthonról egésznap fent vagyok!!!!!!

Eyal

Előzmény: bubus (160)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.20 0 0 167
Győnyörüek vagytok,vékonyderekú nagyseggü lányok,puszika az édes seggetekre,ettől fogok egyszer megkattani:)))))))))És rendkivül izgatóak.
Előzmény: La di la di da (165)
unsoft Creative Commons License 2000.06.20 0 0 166
Szeretlek titeket:-) Úgy látom sokakat érint a téma:-)
Remélem lesz még több gyakorlati tapasztalatom is:-)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.20 0 0 165
Ez a ledobtam magamról nagyon izgatóan hangzik. Jól tetted. Én biztos nem néznék furán rád, talán csak sóváran. Egyébként a sortnál még szexisebbet otthonra tudnék elképzelni, egy vékony és nagyon rövid otthonka képében. Esetleg egyetlen ruhadarabként :))
Előzmény: zsebibaba (164)
zsebibaba Creative Commons License 2000.06.20 0 0 164
Kedves La di la di da! Délben nagyon melegem volt és ledobtam magamról a kantáros farmeromat. Felvettem egy sortot és abban szaladgálok itt a munkahelyemen. Néhány kolléganőm elég furán néz rám, de kit érdekel! Én jól érzem magam. Az én idomaim nem túl teltek. Alacsony vagyok és nőies. De ott az a bizonyos, az gömbölyű. És nagyon jó nadrágban lenni! Azért fehér nadrágot nem szoktam felvenni.
La di la di da Creative Commons License 2000.06.20 0 0 163
Nem tudom egyébként volt-e róla szó, de én nem értek egyet azzal, hogy nadrágot csak a vékonyak vehetnek fel. Akinek tetszenek a nagy idomok, azok igenis értékelik a nadrágos nagy idomokat és én nem találom ízléstelennek.
La di la di da Creative Commons License 2000.06.20 0 0 162
Zsbaba, köszöntlek, azt hittem meghalt a topic, vagy nem is komoly itt a rajongás. Teljes szívem mit szívem, teljes imádatom rajtatok!
Előzmény: zsebibaba (161)
zsebibaba Creative Commons License 2000.06.20 0 0 161
Köszi Bubus! Úgy tűnik egy csak egy leány van ma "talpon" a topicon.
bubus Creative Commons License 2000.06.20 0 0 160
Csodálatos, nagyfenekű széplányok, szépasszonyok !
Merre jártok, hol vagytok ?
Már majdnem 13 óra van.

Addig is puszi a feneketekre !

PinaBubus

Előzmény: La di la di da (158)
zsebibaba Creative Commons License 2000.06.20 0 0 159
Sziasztok!
Eddig csak hallgattam /olvastam/ a dícsérő szavakat nem írtam. De ma senki nem ír nekünk valami kedveset?
La di la di da Creative Commons License 2000.06.19 0 0 158
Nem reklám, de a rákospalotai KGST-piacon van egy fehérneműárus asszony (nem kínai), ott egész nagy melltartók is vannak, csinosak, divatosak. Na és most mennem kell.
Előzmény: Anina (157)
Anina Creative Commons License 2000.06.19 0 0 157
Ami jó, az nem tetszik, ami tetszik, az nem jó (méret, anyag stb.) De már megszoktam, mint lejebb is írtam, a amygar konfekciót nem NŐK-re tervezték, szóval, ha melled van, ne akarj szép ruhába járni. Ezért is varrok inkább mostanában magamnak. Így pont azt és pont úgy mutatom, ahogy akarom...
Előzmény: La di la di da (156)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.19 0 0 156
Mondhatnám, ne vegyél fel semmit, nekem úgy tetszene :) De hát ha tényleg nincs, azt hiszem varratni kell. Hiába, a szexi alak néha gonddal jár.
Előzmény: Anina (155)
Anina Creative Commons License 2000.06.19 0 0 155
Na jó, megbocsátva, hogy kifelejtettél.

Fürdőruha egyébként azóta sincs... Mibe fogok így reggelenként úszi járni?!

Előzmény: La di la di da (153)
csibesz Creative Commons License 2000.06.19 0 0 154
Több helyen föltették már ezt a kérdést: Te mit nézel meg először egy lányon-asszonyon-nőn-hölgyön? Én maradok a popsinál. Ami akkor tetszik igazán, ha szép formás. Nem feltétlenül kell kereknek lennie. Ha ez még formás combokban is folytatódik és le is van hajolva... erről már ne is beszéljünk. A mell mérete nálam másodlagos dolog. Volt nekem is nagy popsijú barátnőm. Sok lány erre azt mondta, milyen nagy segge van. Persze, nekik két fokhagymagerezd volt csak.
La di la di da Creative Commons License 2000.06.19 0 0 153
Elnézést aninától, hugicától és a többiektől, biztos ti is nagyon szexik vagytok, senkit sem szeretnék kihagyni, mikor rajongásomat fejezem ki, csak néha figyelmetlen vagyok, bocs, minden nagy fenekű nőnek, de maradjunk inkább a nőies formájú megnevezésnél, szóval puszi nektek!
bgrbftby Creative Commons License 2000.06.19 0 0 152
Kedves bubus!
Legközelebb csak linkeket tegyélide, ne magát a képet.
La di la di da Creative Commons License 2000.06.19 0 0 151
Sziasztok! Sajnos eléggé lemaradtam a hozzászólásokból, mert szabin voltam, s nekem otthon nincs netem. Marakesh és GoldenEye, biztos nagyon izgatóak vagytok, szerintem egy nagy fenék látványa is már izgató, bár nekem a legszexisebb, ha kézzel hozzáérhetek. Azt írtam, hogy nekem csak a nagy fenék tetszik, de ez nem feltétlenül igaz Azért itt is fontos az arányosság. Ne essünk a ló másik oldalára. Marakesh egész biztos szexi lehet, de például az utolsó előtti kép itt szerintem nem szép. A szépség mindenhol kell hogy jelentkezzen. Ja és még egy: nem baj, ha a nagy fenék nagy cicivel is társul :)) Marakesh, GoldenEye: 1000 puszi a feneketekre.
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.19 0 0 148
Nos szomorú vagyok nem találom a nagyseggűcsajokrol a website cimét ez egykicsit OFF topic lett,de keresem szorgalmasan - nemadom fel.

Eyal.

Előzmény: bubus (144)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.19 0 0 147
nEM IS INKÁBB EZ,JOBB!
szépnagypopsi
Előzmény: bubus (144)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.19 0 0 146
Bubus!itt van egykis méz a topiclakoknak.
popsi
Előzmény: bubus (144)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.17 0 0 145
Király a vaker,Bubus azt hiszem kénytelen leszek én felnyomni egy picturet mert nem akarnak jönni a cuccok!!!

Eyal

Előzmény: bubus (144)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!