Keresés

Részletes keresés

Dave_K Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1930

"ma meg már egyenesen a rövid sportos naci a divat polóval tesiórán.. :P

v a mackónadrág.. :))"

 

:((((((((((((((((((((((((((((( !!!

 

-Dave-

Előzmény: Gummigirl (1924)
dinga Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1929
Szia Lakk-fetis, megkérdezhetem, hogy mi ez a net áruház, amit említettél? Tudnál róla egy kicsit többet is mondani?
Előzmény: lakk-fetis (1915)
Samy81 Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1928
Ja, nagyon brutál felsőt sikerült rendelnem! Ha minden igaz jövő hét vége felé fog megérkezni.


Samy81 Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1927

Én még arra is gondoltam, hogy mi lenne, ha a képek nem törölnénk, hanem csak a személy arcát takarnánk el. Elvégre a ruha a lényeg, namármost ha csak 2-3 ember látszódik a képeken, akkor azt fogják hinni az érdeklődő emberek, hogy csak az a 2-3 ember volt ott.

 

Várnám más "fotósok" véleményét is.

 

samy81

Latex Bond Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1926

Sziasztok !

 

Kérésre természetesen én is azonnal leveszem annak a fotóját, aki véletlenül került a partin a lencse fókuszába, mint ahogy 2-3 ember esetén - akik jelezték nekem - ezt meg is tettem. Azonban igaza van Samy-nek : ehhez az kell, hogy az illető mielőbb értesítsen ezirányú kívánságáról. A fotósnak egyébként ugyanúgy kutya kötelessége tájékoztatni azt, akit lencsevégre kapott, úgyhogy a jövőben erre nagyobb gondot fogunk fordítani !

A parti honlapjáról ennek megfelelően lekerült néhány kép és cserébe felkerült oda másik néhány. Most tessék szólni, ha valakinek ellenvetése van !

Előzmény: Samy81 (1922)
Honesz Creative Commons License 2005.01.19 0 0 1925

Férfi szabású fekete latex nadrág. (mint a képen)

97 cm körűl van a csípőbősége, de ez latex...

Előzmény: d3n3v33r (1921)
Gummigirl Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1924
Szia! :))
háát, maga a tornadressz jó érzés volt nekem mindig, mikor rajtam volt, és a többi csajszinak is.. viszont, ami zavaró volt benne az az, ahogy a fiúk nézték a lányokat.. tizenegykétévesen ez azért nemt úl kellemes. :-/ késöbb meg már erre megy ki a játék.. :P

ma meg már egyenesen a rövid sportos naci a divat polóval tesiórán.. :P v a mackónadrág.. :))
Előzmény: Dave_K (1923)
Dave_K Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1923

Nem latex, de fétis a köbön:

Eccer tudtam beszélgetni egy általános iskolás lánnyal (persze csak érdeklődtem), és a tornadresszt "tök égőnek" találta és "cikinek" (!), meg persze, hogy ők már ilyet nem hordanak tesiórán :( :( :( . Amikor én voltam ált.iskolás, akkor a csajokon már néha tesióra előtt is tornadressz volt, esetleg még utána is (nem vicc). Arról nem is beszélve, amikor egyszer, amikor tesiórán szabadfoglalkozás volt a csajok a szivacson "kicsi a lakást" játszottak, és fényes lycra-tornadresszeikben egymáson csúsztak. Kész vótam...

-Dave-

Samy81 Creative Commons License 2005.01.18 0 0 1922

Rendben, akkor legközelebb visszafogom magam, ill megkérdezek mindenkit.
Ha jól emlékszem kértem mindenkit, hogy szóljon hogyha a sorozatomból vegyem ki a képeit. Szíves örömest megtettem volna, de senki nem jelezte ezidáig. Ezúton kérek mégegyszer mindenkit, hogy aki ott volt, és a fórumon is itt van, és nem szeretné hogyha a képei fennt lennének, akkor küldjön egy emilt.
 
Egyelőre még nem biztos hogy megyünk 29.-én, mivel 30.-án reggel utazunk el, és lehet hogy nagyon korán indul a buszunk. De nagyon szeretnénk menni. Én már vettem egy bőrnacit (igaz műbőr, de eddig mindenkinek nagyon teccett), meg fogok venni egy SM felsőt (nem tudom mi a pontos neve). Egyedül a lábbelivel van gondom, mert nem találok olyan cipőt amit fel is vennék, meg jól is áll. Használt bakancsot nem találtam a méretemben, újat meg most nem tudok venni, mert mi 20 e Ft. Esetleg nincs valakinek valami megoldása illetve ötlete?

 

samy and surmo

Előzmény: lakk-fetis (1915)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1921
Mekkora ez az S-es cucc? Férfiszabású?
Előzmény: Honesz (1920)
Honesz Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1920
Ja és nem kell valakinek egy fekete latex naci?
Honesz Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1919

Kedves Gummigirl!

Lehet, hogy ez volt az a ruha?

Előzmény: Gummigirl (1917)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1918

Ez nagyon jó hír!!! Egyike leszek az első megrendelőidnek!!!

 

Előzmény: lakk-fetis (1915)
Gummigirl Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1917

Hali! :)

rádióban hallottam erről tegnap.. hát, sokaknak ez tuti furcsa dolog.. és mát is elvihettek volna, de csak a latex ruha kellett nekik.. úgyhogy írtó kiváncsi vagyok már rá! :))

Gummigirl :)

Előzmény: Dave_K (1914)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.01.17 0 0 1916

 

OFF: modellmozdony?! Láttad már a www.metalmodels.hu -t?

 

ON: még mindig várjuk önjelölt fellépők jelentkezését a 29-i kis "szeánszunkhoz"! :)

Előzmény: djt-122 (1909)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.01.16 0 0 1915

Üdv mindenkinek

 

Ismét van egy kis időm így firkantok egy pár sort.

 

Fontossági sorrendben:

 

1,

 

A következő buliról lenne szó kedves kollégák és kollegínák.

A félreértések és a sértődések elkerülése érdekeben szeretnék mindenkit    megkérni aki ellenállhatatlan vágyat érez a fényképezésre, legyenszíves megkérdezni az éppen ott állókat, ( a háttérben is ) hogy meg teheti-e. Nem csak miattam de esetleg lehetnek vagy leszenek olyanok közöttünk akikre nem vetne jó fényt ha a neten megjelenne a fényképük. Renélem mindenki megérti, hogy ez nem személyekről vagy önmagunk nem vallalásáról szól, hanem a közvéleményről és esetleg 1 oder 2 kellemtlen megjegyzésről a munkahelyen vagy az iskolában.

 

2,

 

A másik amit már említettem már a forumon 1-2 embernek lassan beindul egy netáruház ahhol kész és egyedi megrendelés alpján lehet női és férfi egyenlőre csak lakk ruhákat rendelni és csináltatni. A minőséggel nem lesz gond higgyétek el. A varrás és az agyag is tuti lesz.

 

A lakk-fetis.fw.hu is meg fog újulni lassan lassan... Ha lesz időm felrakni az újabb szerzeményeket. De senki se féljen én nem leszek fizetős oldal !!!

Dave_K Creative Commons License 2005.01.16 0 0 1914

HI-HI!

Voltak annál értékesebb "dolgok" :) :) :)

Végül is nézőpont kérdése...

 

-Dave-

Előzmény: Gummigirl (1913)
Gummigirl Creative Commons License 2005.01.16 0 0 1913

Sziasztok! :)

Ma hallottam, h ellopták vmi kiállításról Gwen Stefani (No Doubt énekesnője) piros latex ruciját, amiben vmelyik lemezborítón (ez nem biztos) pózolt.. :) semmi mást nem vittek el, pedig értékesebb dolgokat is vihettek volna, úgy hallottam.. :)

tud vki képet arról a ruciról?;) nagyon kiváncsi lennék rá!

köszi, és üdv:

GG :)

l.i.d. Creative Commons License 2005.01.16 0 0 1912
Hát, akkor várok tovább "türelmesen".
Előzmény: djt-122 (1909)
Looner Creative Commons License 2005.01.16 0 0 1911
A csomag díja az EU-ban is súlyhatártól függ. Egyébként elkerülhető a külföldi bankkapcsolat költsége, ha olyan banki csomagot választasz, amelyikben ez ki van kötve, tehát a szerződésben benne van. Mérlegelni kell, mi éri meg jobban: havonta valamivel több számlavezetési költség, vagy olcsóbb számla és esetenként magasabb kezelési költség. Ez attól függ, milyen gyakran veszed igénybe az egyes szolgáltatásokat.

Nekem pl. havi 5,60 EUR a díj, de ez "full extrás": életbiztosítás, ingyenes tranzakciók és kp felvétel világszerte, utazási segítség (szállodai discount, utazási hitel, esetleg lerobbant autó kedvezményes hazaszállítása, stb.) egész Európában, nemcsak az EU-ban.

Üdv: Looner.
Előzmény: djt-122 (1909)
djt-122 Creative Commons License 2005.01.15 0 0 1910
Amugy mióta EU tagok vagyunk a csomagra a postaköltség 20 Eur általában
djt-122 Creative Commons License 2005.01.15 0 0 1909
Helo
Én már sok mindent rendeltem németböl,a modellmozdonytól a latexruháig.Nekem általában a harmadik hét végén állitott be a postás.Átutalásról meg csak annyit,aCIB internetbankján keresztül 1-2 nap volt a pénz megérkezése,OTP nél 1hét.Viszont jártam már ugy hogy a cibátutalásnál,mivel nem volt közvetlen kapcsolatuk a bankkal 12EUR külföldi bankköltséget kellet fizetnem.
Szóval szerintem semmi ok az aggodalomra még egy hét!!!
Előzmény: l.i.d. (1904)
juzernev Creative Commons License 2005.01.14 0 0 1908
Sziasztok!

Én a http://www.fets-fash.de oldalról rendeltem sztreccslakk catsuit-ot és náluk is kb 5 hétbe tellett a szállítás (méretre csinálták, amúgy ajánlom figyelmetekbe).

Éljenek a Macskanők!
Előzmény: l.i.d. (1907)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.14 0 0 1907

Szia sigyu!

 

Öt hét??? Ez őrület! Lehet, hogy gyalog hozták idáig a küldeményt?

De legalább bízhatok benne, hogy még ideér.

Egyébként nem tudom, hogy fordulhat elő, hogy a posta elveszít valamit. Lehet, hogy van egy-két postás, aki ha valami megtetszik neki, akkor azt elveszti?!

 

l.i.d.

Előzmény: sigyu (1906)
sigyu Creative Commons License 2005.01.14 0 0 1906

Szia!

Én már sok mindent rendeltem németországból, és a tapasztalatok is sokfélék!

Ami általános, hogy az átutalás nagyon-nagyon lassú, ha innen utalok (euro számláról), akkor több mint egy hét, ha az osztrák számlámról, akkor is gyakran ennyi. A csomagok (5 kilóig) hamarabb, a "maxi-brief" levélként (1 kilóig) feladott kiscsomag változóan, a "päckchen" kiscsomagok (2 kilóig) lassabban érnek ide (a leggyorsabb 3 nap, a leglassabb 5hét!!! volt onnan, hogy a pénzt megkapta a feladó.

A feladóvevény nélkül feladott csomagok sajnos néha elvesznek, jópár ilyen esetem volt.

A postaköltségeket megnézheted a www.post.de oldalon egy kis nyelvtudással.

A csomag a legbiztosabb, de nagyon drága, a levélként feladottat lehet ajánlva is küldeni olcsóbban.

 

Előzmény: l.i.d. (1904)
allfetislove Creative Commons License 2005.01.13 0 0 1905
Szia, ezen a téren komoly tapasztalatom nincs, de szerintem feltétlenül konzultálj a céggel. Remélem nem a Venicie.de, róluk inkább semmit ...:((
Előzmény: l.i.d. (1904)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.13 0 0 1904

Sziasztok!

 

Egy német csomagküldő szolgálattól rendeltem egy lakk nadrágot, amit ma két hete adtak fel levélként. Szerintetek normális az, hogy még nem ért ide? Milyen gyorsan (lassan) érnek ide az ilyen küldemények Németországból? Gondolom van itt valaki, akinek van e téren tapasztalata.

 

Köszönettel: l.i.d.

deneb1 Creative Commons License 2005.01.10 0 0 1903

Sziasztok!

 

Egy kérdésem lenne, válaszotokat előre is kösz! Rendeltem nemrég egy fényesítő sprayt a cuccokhoz, de nem annyira fényes, mint amilyennek szeretném. Pontosan hogy kell használni ezt a fényesítőt? Hányszor kell vele befújni? Légyszi segítsetek! Köszi!

Ateus Creative Commons License 2005.01.07 0 0 1902
Ingyen elvihető lett volna ennyi minden és nem én szereztem meg? jaj mit tettem :-)
Előzmény: leather fan (1897)
Honesz Creative Commons License 2005.01.05 0 0 1901

Sziasztok!

Van egy S-es méretű latex nadrágom ( 0.6 mm vastag Rimba ), amitől szívesen megszabadulnék. A nyár közepén rendeltem, de 2-3 felvétel után rájöttem, hogy nem is tetszik annyira, mint ahogy vártam. A bolti ára 17000 Ft körül mozgott, de nyugodtan alkudhatunk.

Várom az e-mailokat!

Ez lenne az.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!