Keresés

Részletes keresés

Melanopus Creative Commons License 2013.08.22 0 0 368

Megjött az órám!!! Egy GW-9200, G-Shock, New Yorkból, Made in Japan. Az eltelt pár nap alatt nagyon megszerettem, könnyű, nagyon jó funkciókkal, egyszóval tetszik.

 

http://casio.timecenter.hu/casio+orak/g-shock+karorak/GW-9200-1E.ora

 

Acer007, Nekem rendesen működik mind a töltés, mind a rádióvezérlés, ami éjjelente szinkronizál az adóval L3-as szinten (Győr megye), vidd vissza a tiedet és oldják meg vagy cseréljék.

 

Üdv mindenkinek!

florg Creative Commons License 2013.08.21 0 0 367

Elvileg. 

Előzmény: dészáz (366)
dészáz Creative Commons License 2013.08.21 0 0 366

elvileg magyar nyelvű használati utasítás jár hozzá!

Előzmény: florg (365)
florg Creative Commons License 2013.08.21 0 0 365

Vagy a bolt, vagy a szerviz, végülis garanciális. Csak ne azzal menj, hogy nem tudod beállítani, hanem azzal, hogy nem lehet, valamint nem töltődik. 

Nekem volt már a kezemben rádióvezérelt óra, igaz, használatival, de egy perc volt beállítani. Bár az évekkel ezelőtt volt, nem hiszem, hogy bonyolódott volna. 

Előzmény: Acer007 (364)
Acer007 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 364

A női eladó azt sem tudta, hogy rádióvezérelt az óra azt sem, hogy napenergiával működik. Ennyi erővel engem is behívhatnának az utcáról és beállíthatnának egy óra üzletbe és majd csak összehablatyolok valamit a vásárlónak. Meg amúgy is egy nagy beton bevásárlóközpont beldejében voltunk gondolom ott nem olyan jó a vétel. Adott egy olyan használati utasítást ami kb 10 casio órára vonatkozik egyben. Azt mondta ez új modell. Hazaérve néztem a neten, hogy ez már kifutott modell. Tehát már nem is lehet kapni. Nem tudom mit csináljak. Lehet elviszem szervízbe. Cseréljenek aksit meg valami vevő egységet nyomjanak bele ami működik is.

Előzmény: florg (363)
florg Creative Commons License 2013.08.21 0 0 363

Vissza kell menni  beállíttatni vele (ha nem adott magyar használatit, akkor ennyit megtehet). Ha meg nem tudja beállítani, rossz az ór, vissza a pénzt, vagy adjon egy olyat, amit be lehet állítani (és állítsa is be).

Nem is értem, milyen órás az, aki beállítás nélkül ad el órát. Én akárhányszor vettem, és macerás volt, mindig megkérdezték, beállítsák-e, de volt, hogy meg se kérdezték, csinálták, sőt, elmondták a fő funkciókat pár percv alatt. 

Előzmény: Acer007 (360)
Acer007 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 362

Hát, hogy ha ez jó akkor gratulálok. Lehetetlen szinkronizálni. De látom nem nagyon értetek a témához.

Előzmény: Blt.P.mester (361)
Blt.P.mester Creative Commons License 2013.08.21 0 0 361

A Casioknak nagyon jó a rádiós részük is. Sokkal érzékenyebb mint a Citizenek.

Előzmény: Acer007 (357)
Acer007 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 360

Nem az internetről rendeltem hanem Kecskeméten a Malom Központban vettem egy órásnál.

Előzmény: nagylaci80 (359)
nagylaci80 Creative Commons License 2013.08.21 0 0 359

Hol vetted? Ha internetről rendelted, akkor 8 munkanapon belül visszaküldheted, és ki kell hogy fizessék neked a vételárat (törvény van rá). Én ezt tenném, és vennék egy másikat a Timecenternél. Az enyémet (GW-M5610) ott vettem, abszolút korrektek, és adnak hozzá részletes, magyar nyelvű kezelési útmutatót.

Előzmény: Acer007 (357)
Blt.P.mester Creative Commons License 2013.08.20 0 0 358

Erről az óráról mi a véleményetek? Rádiós,fényenergiás. 40-50 ezer ft közt van az ára,bolttól függően.

Acer007 Creative Commons License 2013.08.19 0 0 357

Sziasztok. Szeretnék tőletek segítséget kérni egy casio atomóra szinkronizálásában.

Körülbelül 4 napja vettem egy : Casio GW-M850-1 karórát. Itt a link az óra főbb funkcióiról: http://www.karorauzlet.hu/casio-g-shock-gw-m850-1.html

Már 4 naja próbálom szinkronizálni és soha sem sikerül. Voltam már vele a háztetőn is, hogy jól fogja a jelet. :D Az óra a jel erősségét L1 L2 L3- ban méri. Néha felugrik L3-ra aztán vissza L1-re és ERR azaz error. A karóra elméletilteg Mainflingenből, Anthornból, Észak-Amerika és Japán rádiójel vételére is alkalmas. Nem igazán tuok angolul, de megpróbáltam lefordítani a pdf-es használati utasítást ami itt található: http://ftp.casio.co.jp/pub/world_manual/wat/en/qw3155.pdf

Komolyan mondom néha már legszívesebben a földhöz vágnám mérgemben, mert az eggyik szempont amikor választottam az volt, hogy atomóra legyen. A négy nap alatt észrevettem még valamit. Az óra napenergiával működik amit egy skála mutat mind a 4 nap kinn voltam a napon kb 12-14 órát. Nem azért, hogy az órát vizsgáljam, hogy tölte hanem, mert épp a szabadban volt dolgom. Az óra semmit nem töltött a 4 nap alatt folyamatos medium szintet mutat, tehát nem ment fel Full-ra. Régi órát sóztek volna rám amiben már rossz az aksi? Totál átverve érzem magam 37 ezer forintom oda és elégedetlen vagyok. Találtam róla egy videót is ahol (angolul) elmagyarázzák, hogyan kell belőni az órát. Ezt egy barátom is lefordította nekem magyarra aki tud angolul. Ugyan úgy csináltam mindent és semmi. Itt a link: http://www.youtube.com/watch?v=0lWrfZyXUdM Valaki lenne olyan kedves, hogy segít nekem belőni az órát? Magyarország közepén: Pusztavacson lakom. Köszönöm előre is.

hintőpor2009 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 356

Tisztelt Topiclakók!

 

A segítségeteket szeretném kérni a következő ologban: Van egy casio g-shock DW-8030-as órám és a külső gumi tokja az évek során elrepedt, és széttöredezett! Honnan lehetne ilyen óratokot beszerezni?

Használt is jó!

Előre is köszönöm a segítséget!

Mortor01 Creative Commons License 2013.08.17 0 0 355

Persze, neken is ilyen van: GW-1400DA, azaz amerikai piacra készült (persze hiába látja az adókat, nem tudja feldozni a jeleket... ). Viszont szerintem nagyon szép, és 19000-ért vettem nagyon megkímélten. Ennyit megért az állítgatás.

Előzmény: Blt.P.mester (354)
Blt.P.mester Creative Commons License 2013.08.17 0 0 354

Létezik Casio órában olyan G-Shock ami fém házas,fém szíjas,rádiókontrolos,fényenergiás?

mj620di Creative Commons License 2013.08.14 0 0 353
Igen gondoltam hogy ilyesmi van.Kártyatal tudok ott fizetni?ill ha futár hozza nála lehet kártyával fizetni?
TimeCenter Creative Commons License 2013.08.14 0 0 352

Nem végtelen a készlet egyik tipusból sem. De pénteken mehetsz a Pólusba lesz belőle.

Előzmény: mj620di (351)
mj620di Creative Commons License 2013.08.13 0 0 351

Hát ezt nem hiszem el(

 

Most akartam meg venni a Tc. webshopban a ga100 1a1 et és  nincs!

Kb egy félórája még ott volt!

Viper-I. Creative Commons License 2013.08.13 0 0 350

Szia mj620di!

 

Szinte minden kérdésedre választ kaptál..... , de szeretném azzal kiegészíteni , hogy akkor autómatikus a magadfele fordított világítás ha azt előzőleg beállítod....... , bár ha ilyet veszel akkor ezeket a dolgokat meg találod a használati utasításban.

Meddig bírja a szíj? Ez jó kérdés!!! Használat függő a dolog , van akinek egy - két év , van akinek több , mondjuk öt évig is.

Ne félj belevágni ha tetszik , szerintem most ez az egyik legtrendibb ami még elérhető árban van.

Ezzel együtt javaslom , hogy ha megteheted akkor személyesen is nézd meg , próbáld fel.

Előzmény: mj620di (345)
mj620di Creative Commons License 2013.08.13 0 0 349
Még egy kérdés akik használnak régóta műanyag szíjjas órát!Hány évet bírnak a műanyag szíjjak ?
Előzmény: mj620di (348)
mj620di Creative Commons License 2013.08.13 0 0 348

Köszi

 

Valószinű személyesen el megyek majd érte mert előtte fel próbálnám.Melyik Tc. boltaba menjek? mindegyikben megtalálhatók azok az órák amik a webshopban vannak?Van pár darab még amit megnéznék!Nekem a pólus lenne közelebb,vidékről.

Előzmény: TimeCenter (347)
TimeCenter Creative Commons License 2013.08.13 0 0 347

A CASIO GA-100-1A1 óra tokja anyagában szinezett. Automatikus számlapvilágítással rendelkezik, így ha a szemed felé fordítod automatikusan bekapcsol a világítás. A mutatók nem "foszforeszkálnak rajta".

Előzmény: mj620di (345)
dészáz Creative Commons License 2013.08.13 0 0 346
Előzmény: mj620di (345)
mj620di Creative Commons License 2013.08.12 0 0 345

Meg tetszett ez a GA100 1a, csak még azt lenne jó tudni hogy ez anyagában szinezett vagy festett?Mikor magad felé fordítod akkor világít kicsit?Ill. foszforeszkál a mutatója éjszaka?

Előzmény: Viper-I. (340)
Blt.P.mester Creative Commons License 2013.07.30 0 0 344

Bocsi lemaradt a kép.

 

Blt.P.mester Creative Commons License 2013.07.30 0 0 343

Elcserélném 3 hónapos órám,Szegedi átadással. Ár: 75000 Ft,alku nélkül. Az óra fullos,rádiós,fény energiás,vízálló.

Rádiós,fényenergiás Casióra ami fém óratok és szíj.

 

ITIZEN JY0000-53E PROMASTER RÁDIOKONTROLL ECO-DRIVE KARÓRA ÚJ

A CITIZEN egyik legújabb modellje!

A számlap a repülőgépek műszerfalának szín és formavilágát idézi

Az óraszíj szemeinek keresztmetszete a nagysebességű repülőgépek szárnyprofilját mintázza

Igazi pilótaóra, valóban profi munka

Telis tele az óragyártás legújabb vívmányaival:

* Precíziós Japán gyártású óraszerkezet: Cal. U600
* ECO-DRIVE technológia, a fény energiája működteti, soha sem kell benne elemet cserélni
*Töltöttségi szint kijelzése
* Túltöltés elleni védelem
* RÁDIOKONTROLL, a fogadott rádiójelek alapján beáll a pontos időre, mely jeleket Európában, Amerikában és Ázsiában is képes fogadni
* Vételi jel erősségének megjelenítése
* Stopper 1/100 másodperces felbontásban akár 12 órán keresztül
* Zóna idő, egyszerűen átkapcsolható bármelyik földrajzi hely időzónájához és vissza, az óra elállítása nélkül
* Napi ébresztés funkció
* Öröknaptár
- Lumineszkáló mutatók és órajelzések
- Electro Lumineszcent narancs színű háttérmegvilágítás
* Forgatható lünetta, melynek segítségével 11 féle gyors számítás-átváltás végezhető el
* Energiatakarékos üzemmód, sötétben a mutatók megállnak, csak a belső óra működik tovább. De ha egy kis fényt kap, a mutatók gyors pörgéssel beállnak a pontos időre
* Rozsdamentes nemesacél óraház és szíj biztonsági csattal
* A karcolódásokkal szemben fokozottan ellenálló edzett ásványkristály óraüveg tükröződésmentesítve
* Water Resist 200 méter vízálló minősítésű
* Átmérő 46 mm, vastagság 15 mm, súly 190 g
* 12 hónap garancia
* Díszdobozban, papírokkal

A CITIZEN JY0000-53E egy rádiójel-vezérelt kronográf.

A Citizen legújabb modellje a Frankfurt melletti adótoronyból (és a világon még másik ötből) kapott DCF77 rádiójel vételével pontosítja magát az atomóra által adott pontos időhöz.
Megjelenése magáért beszél, a sportos és egyben elegáns kivitel ötvözve a kiváló technikai tudással.
Az óra tulajdonosa minden helyzetben büszkén viselheti a fokozottan karcálló kristályüveges és bőrbarát rozsdamentes nemesacél tokozású, 20bar nyomásig vízálló modellt. Az Eco-Drive szerkezet biztosítja a fényenergia hasznosításával az elem nélküli működést. Az öröknaptár mellett a stopper és az ébresztés is hasznos lehet rohanó világunkban. Utazásai során a zónaidő funkció segíti a helyi időre való gyors átállásban.

fec73 Creative Commons License 2013.07.29 0 0 342

Sziasztok,

 

segítsetek kérek.

Tudja valaki esetleg, hogy  casio MD 310-es modellhez tömítő gumigyűrűt  hol 

lehet venni? 

 

Köszönettel.

 

fec73

mj620di Creative Commons License 2013.07.29 0 0 341
Köszi de most már biztos hogy fémet veszek !Azok a fém órák amiknek festett vagy oxált(nem tudom) a rámája azok le/meg tudnak kopni?Vagy le verődni?
Pl casio edifice ef 550 nek fekete,de nem tudom hogy festék e vagy valami más .Vagy érdemesebb olyan órát választani aminek natúr a rámája?
Előzmény: Viper-I. (340)
Viper-I. Creative Commons License 2013.07.26 0 0 340

Szia mj620di!

 

Nekem G-Shock GA100-1A van.... , nagyon meg vagyok vele elégedve , szerintem ár érték aránya kiváló!

Egyszerű kezelhetőség , pomtos működés és mutatós darab. Nagy méretű óra eléggé feltűnő jelenség!

Viselete kellemes , sokkal könnyebb mint egy fémtokozású és fémcsatú karóra.

Én csak ajánlani tudom!

Nézzél YouTube videókat , van belőlle gazdagon..

 

Remélem tudtam segíteni!

 

U.i.

Ha e mellett döntenél akkor érdemes körűlnézni a neten az árak vonatkozásában!

 

Előzmény: mj620di (333)
TimeCenter Creative Commons License 2013.07.24 0 0 339

Fémcsattal csak fehérszámlapos van, kékből pedig a bőrszíjas változat.

Előzmény: mj620di (338)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!