Keresés

Részletes keresés

rinpoce Creative Commons License 2003.02.12 0 0 83
:-))))))))))

És PONT albatrosz? Az az egyik legszebb lény a világon..Olyanra nem is merek gondolni...

Előzmény: Törölt nick (82)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.12 0 0 82
:)))))

Inkább csak, hunyd be a szemed! Képzeld el, hogy albatrosz vagy. Hatalmas, kitárt szárnyakkal szállsz a tenger fölött. Hallod a szél és a hullámok zúgását. A langyos szél símogatja arcod. Hallod a sirályok vidám kacaját magad mellett és ahogy lenézel, a habokban néhány kedves delfin üdvözöl triplacsavarral. Tökéletes, boldog harmóniában vitorlázol egy légáramlaton, mely finoman ringat, föl-le...föl...le..... :)

Előzmény: rinpoce (81)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 81
:-) Majd átbucskázok a fejemen. és egy bagolyra, vagy BÉKEGALAMBRA gondolok..
Előzmény: Törölt nick (80)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.11 0 0 80
Talán ma éjjel...
Elalvás előtt, gondolj rá! ;)
Előzmény: rinpoce (79)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 79
:-(((((

Csak egyszer inogtam egy (szokás szerint) összedölni akaro ház tetején... De ebben semmi örörm nem volt, be voltam tojva...

Előzmény: Törölt nick (78)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.11 0 0 78
Nemmondod, hogy még soha? Á csak viccelsz. Nem emléxel.
(én majd minden éjjel repülök...) :)
Előzmény: rinpoce (77)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 77
:-) Big!

HA én egyszer ilyet álmodhatnék... csak egyszer!!! Hogy röpködök..

Előzmény: Törölt nick (74)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 76
:-), csak ugy..
Előzmény: Azirafael (56)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 75
:-) Akroz!

Az álmokban az agresszio egészen mást jelent, mint a valo életben. Már az is kérdés, ki "csinálja" az álmainkat, és miért? Ugy tudom, jelenleg ugy gondolom, hogy énünk egy rejtett részét kitevö tudatalatti üzeni akar valamit kocos fejünknek, tudatunknak. Ennyi. A tudatalatti eszközeit még saccolni sem merném melyek, de mindenképpen eltérnek a megszokott hagyományos "üzenö" eszközöktöl, mint hang, látás tapintás.. Az, hogy nem értjük, pusztán komunikácios zavar, annak viszont jo nagy. A gyerekek 5,6 éves koruk körül nagyon soxor álmodnak ütös, nehéz rossz álmokat, ahol öket felnyársalják, megeszik, stb stb... Pedig ennek az az üzenete, hogy teljesen belépett az emberek világába, vége a csecsemökornak.. A CSECSEMÖT, a kis TIPEGÖT nyársalják fel álmában, nem öt..

Ugyanez elöfordulhat az anyáknál, akiknek felnöt a gyerekük. Sokszor álmodják, hogy a gsereküket elütötte az auto, lelöték, stb.. Pedig arrol van szo, hogy felnöt a kamasz, és már nem függ többé az anyátol..

A halál nem halált, inkább valamiféle kötödés, vagy korszak végét jelenti.. (Meg van, amikor nem)

Tudod, nekem nagyon erösen az a véleményem, hogy mindennel, de mindennel szembe kell nézni!! És, bár ebben a folyamatban támogatni lehet valakit, de helyette szembenézni a dolgokkal, ahogy vannak, senki sem tud..

Előzmény: akroz (57)
Törölt nick Creative Commons License 2003.02.11 0 0 74
Hagyd el a futkosást és csak gondolj a repülésre! Kis "edzés" után már nem kell sem futni, (sem verdesni a karokkal) és nem csak 5 méter lesz és nem kezdessz el zuhanni, csak ha akarod... ;)
Előzmény: akroz (47)
rinpoce Creative Commons License 2003.02.11 0 0 73
:-) Ponyva!

Én olyan embernek ismerem magam, aki pont, hogy állandóan "kitárulkozna", de egyszerűen bosszant, hogy a többi ember zárkózottsága miatt erre kevés lehetőség van.

:-) Még mindig nem az igazi.. mert mostmeg más emberekröl beszélünk, akik zárkozottak.. Az álom személyes. És ha bármit mond, nekünk mondja szerintem..

Veletek nem szokott előfordulni, hogy reggel felébredtek, nem emlékeztek az aznapi álomra, nem is gondolkodtok rajta, csak napközben ugrik be a különböző események történése láttán?,

Erröl sikat beszélgettünk a dejavu-s topikban, Sokak szerint ez dejavu, szerintem nem, de ezzel a véleményemmel megelehetösen egyedül maradtam.. :-)

Előzmény: Ponyvalegény (44)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 72
Háááát kezdenek elmaradni a mosolygók, gondolom már fordulok is ki a pixisből.:)
Viccet félre, holnap szülök valamit majd a címedre, most meg hazaszaladok.
További kellemetlent, Neked se legyen jobb, mint nekem.
Holnap a "Széplelkűek" topicjába is benézek:))))
Előzmény: Azirafael (71)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 71
Csendőrpertu= valaki letegez, de Te nem tegezheted vissza. (Annó a csnedőrök mindenkit letegezhettek, innen az elnevezés.)
Már mondtam: nem szoktam ilyesmin megbántódni!
Asszem, én nemsoká húzok el! Ha kedved tartja, írhatsz majd ímélt!
Előzmény: akroz (70)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 70
Rendben. Nem szerettem/elek volna megbántani, bár nem tudom mi az a csendőr-pertu, nagyon megijedtem. Bár filmekben már láttam, olyan szárazföldi szigonypuskájuk van, mint a búvároknak. De soha nem láttam őket pertut inni.
Kedvelem a humorod:))))))))
Előzmény: Azirafael (69)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 69
Hát, ha Ön ragaszkodik ehhez...Gyűlölöm a csendőr-pertut; olyan megalázó.
De melyik gondolatára is gondolt?:)))
Előzmény: akroz (68)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 68
Ilyen téren nincsenek félelmeim. Ez nevelés kérdése. Lehet, hogy ez sem működik olyan jól.
Maga mit gondol a gondolatomról?
Előzmény: Azirafael (67)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 67
Megtisztelő:))))))De komolyra fordítva a szót, a magázás számomra nem annyira tiszteletet fejez ki, mint inkább félős távolságtartást...
Előzmény: akroz (65)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 66
Egyébként min kacarászik ilyen remekül?:))))
Előzmény: Azirafael (64)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 65
Igen, de tudja mióta megpróbál meggyőzni, hogy "hivatásos Angyal"...
Tudja a tisztelet. :)))
Pedig valóban!
Előzmény: Azirafael (64)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 64
:))))De mostanáig tegeződtünk, nem?:)))
Előzmény: akroz (63)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 63
Maga "furcsánfélelmetesensugárzóanmély".
Olyan nemtelenül, mint az Agyalok... vagy mégsem?

Jajjj!!!!! Kevés idő, sok benyomás...

Előzmény: Azirafael (62)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 62
De igen...de szerintem még belefér...:)))
Előzmény: akroz (61)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 61
Örülök.
Már mondtam, hogy Angyalok nincsenek, mint ahogy véletlen és szerencse sincsen. Ugye?
De az Angyalkák sugároznak. Sugározva fogalmaznak, gondolnak, éreznek.
Vagy arra kellene válaszolnom, hogy szerintem ezt Maga hogyan csinálja. (Ez nem az offtopic kategóriába tartozik?:))))
Előzmény: Azirafael (60)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 60
Nem ilyesmivel lehet engem megbántani:)))Komolyan. Amúgy pedig: Szerinted egy Angyal hogya fogalmaz, gondolkod, érez?:))))Komolyan kíváncsi vagyok!!!
Előzmény: akroz (59)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 59
Angyalok nincsenek.
Angyalkák vannak, akik ha felnőnek, már nem Angyalok.
Aki így fogalmaz, érez, gondolkodik mint Te, az nem Angyal. :))
Ugye nem bántottalak meg?
Előzmény: Azirafael (58)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 58
Szerinted e'gyangyal csak úgy aberráltszemélyiségzavaros mittoménminek ítél meg, el embereket?:)))Na ugye, hogy nemis...Egyszerűen csak amit elfojtasz napközben, az álmodban tör elő. Nincs ebben semmi beteges...
Segíteni az tud, aki önzetlenül csinálja, és képes őszinte lenni még akkor is, ha az a másik számára fájdalmas...
Előzmény: akroz (57)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 57
Tudod engem a színek, a hangok, a szagok tartanak életben. Az életben.
Az álmokban a rettegésé, a borzalomé a főszerep. És baromi furcsa, de élvezem valahol. Félre ne érts, nem egy aberrált, személyiségzavaros, beteg ember vagyok.

Álom pl.:
Nagyapámat látogattam vidéken, mikor odaértem hátul matatott a kertben. A drótkerítésnél kötözte a babot. Kihúztam mellőle egy babkarót (még most is látom, érzem a kezemben a korhadt darabjait) és se szó, se beszéd, hátbadöftem.
Nem halt meg. Mikor kiszaladtam a kapuhoz, hátranézve láttam, hogy négykézláb mászik utánam.
Gyorsan beugrottam egy Trabantba, hogy gyorsabban menekülhessek, de a Trabi olyan lassan vánszorgott, hogy a nagypapi kúszva majdnem utolért. Amikor hátranéztem láttam, hogy a hátsó ülésen egy fekete és egy fehér hattyú ül.
És felébredtem.

Szóval nem azon van a hangsúly, hogy mit értek segítség alatt, hanem, hogy ki az aki segíteni tud.

Előzmény: Azirafael (56)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 56
Lám,lám. De mondd: Te mit értesz segítség alatt??
Előzmény: akroz (55)
akroz Creative Commons License 2003.02.11 0 0 55
Nem a belevágással van a baj, hanem a segítséggel Kedves!
Ki az akire rábízza az ember akár az álmait is...?
Mindenki csak beszél/ír a segítségről.
Előzmény: Azirafael (54)
Azirafael Creative Commons License 2003.02.11 0 0 54
Szívemből, gyomromból és egyéb zsigeri szerveimből beszélsz...
Egyedül valóban nehezebb sok minden. SENKI nem oldhatja meg a lelki gyötrelmeideet Helyetted...de egy-két emberi szó sokat segít! Nekem sem ment egyedül. De egy lavina-tünetegyüttest vettem észre: egy kis pöccintés elég ahhoz, hogy elinduljon a lelki lavina, hogy felgöngyölödjön, aminek fel kell...Csak legyen merszed belevágni!:)))
Előzmény: akroz (52)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!