Keresés

Részletes keresés

zoorka Creative Commons License 2001.05.07 0 0 topiknyitó
Szasztok,

lehet, hogy kissé bizarr és irracionális ötlet, de kitaláltam, hogy csikóhalat szeretnék tartani. Tud valaki ebben segíteni, tanáccsal, tapasztalatokkal, infókkal, satöbbivel?

üdv:
zoo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!