Egy Thai macskákkal foglalkozó oldalon felvetettem a fórum lehetőségét. Ime! Várom a macskabarátokat hasznos tanácsokkal, természetesen képekkel és gazdira váró kiscicákkal.
Na, akkor most próba következik.. már telepítve volt, csak nem azt használtam Nem megy..csak annyi látszik, hogy image1 Mit csinálhatok rosszul vajon...(párdon, egy kérdés..a Mozilla Firefoxról beszélünk amúgy? ...hihi....amatőr...:-)
Van telepítve a Firefox? Ha nincs, akkor dulpakatt az exe-re, utána pedig mindig a továbbra, aztán már kész is, újraindítás és tulajdonképpen ugyanúgy működik, mint az explorer.
Sziasztok! Régen írtam már...legutóbb ugye a fülszőrzettel voltam elfoglalva...na a hétvégén sikerült végre lencsevégre kapnom. Nem olyan egyszerű ám, amikor a telefon (vagy fényképezőgép) olyan érdekes, és még véletlen sem akaródzik lefele nézni...Viszont a csapból folyó friss vizecske hál'Istennek sokkal izgibb, így oda kellett csábítanom és ott sikerült végre a fülfotó...
Tényleg valakinek a cicusa szeret inni a csapból?
Örömmel (és kicsit kárörvendve :-)) ) olvasom a lábelkapós történeteket, Szoficica szerencsére ilyet nem csinál. Az öreg kandúrcicámtól (Stefficica) viszont egy életre is elég adagot kaptam még egykoron, amikor kamasz volt. Voltak olyan sebeim....
Szóval íme a füleskép:
illetve pardon...nem is...mivel nem lehet képet feltenni...
kár, pedig van egy pár ari képem.
Firefoxom is van, csak nem tudom használni....(ööö...bocsi, nem vagyok computerfreek...) ha valaki esetleg megpróbálna segíteni..
Igen, az enyém is képes az asztali lámpa alatt ülni és nézni a fényt, de ha az éjszakai kislámpám van bekapcsolva, akkor meg az alatt ül. Nem lehet, hogy a lámpa fénye melegíti őket? Én legalábbis arra gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet az oka.
Jaj de édi kicsi tündérek :)
Nálunk is megy a lábra támadás, főleg pizsiben, zokni nélkül... hű, egyszerűen nem lehet leállítani, támad, harap, rúg, karmol. Meg lefekvés után ugyanez, sajnálatos módon nem tudok úgy aludni, hogy a lábam a takaró alatt van :(
Apropó a Ti cicáitok is imádnak közelről lámpába bámulni? Nekünk folyton ez megy, le kell kapcsolgatni az asztali lámpákat, mert majd belebújik.
Az én cicalányom, úgy szokott ébreszteni, hogy odafekszik a fülem mellé és addig nyávog bele, amíg ki nem nyitom a szemem.
A páromat a cicafiú szokta ébreszteni 5.30 körül, ráfekszik és a nóziját dugdossa az ála alá
:)))
Szemi még a takaró alá is benyúlkál :)
Én egyébként ma szájrapuszival ébredtem :) Az is kellemes élmény volt :)
(Kivéve, hogy ő az orrát dugta a számba.)
Mondjátok meg nekem, hogy ezek a kis dögök mit látnak a takaró alól kikandikáló lábfejben? Hajnalban arra ébredtem, hogy valaki beleereszti a karmait a talpamba. Jó ébresztő volt :-)
Szemi már nagyon sokszor pancsolt a Wc-ben. Amikor először megláttam, megszidtam, utána, ha nem felejtem el, azonnal lecsukom mindig a wcülőkét. Különben belemegy pancsolni. Utánba meg széthord mindent a lakásban úgy, hogy meg sem tudom fogni, mer fut előlem, mert azt hiszi játszani akarok vele.
Bandúrkánk ma reggel beleugrott a wc-be :) Csupa víz lett, szerencsére másmilyen nem lett :) Utána hajszárítóztunk, nem is tetszett neki... Sejtettük, hogy egyszer megesik, alig győztük villám gyorsan csukni le a fedelet mindig.
De a bőrét alatta nem látod?
Értem ezalatt, hogy amíg mondjuk a testén csak úgy látod a rózsaszínes kis bőrét, hogy jól széthúzod a szőrét, addig a fülén lehet látni a sötét bőrt alatta, merthogy ugye nem olyan hosszúak a szőröcskék rajta, hanem nagyon aprócska.... Ma én is lefotózom és holnap felrakom, hogy jobban érthető legyen...
Szia!
Az enyémnek is szépen fedett a füle nagyon apró szőrrel kívülről, viszont a füle előtt, vagyis a szeme és a füle között egész ritkás egy sávban mindkét oldalon. Van ilyen. Amúgy akkor vehető észre nagyon ez a ritkásság, ha megvakarja a szeme fölötti területet és bepirosodik egy kicsit.
Még mindig nem tudok képet beszúrni, firefoxom meg nincs, akartam egy képet felrakni a fülecskéjéről, hát így lemaradtok róla :-)
Nem tudom, én megnéztem a nyulunk fülét, nem találok rajta furát. A füle tövénél viccesen pici és bársonyos a szőre, a fül felülete pedig fedett szőrrel, nem tűnik sehol kopasznak. De lehet, hogy másra gondolunk. Majd ha kómás lesz csinálok képet a füléről. De egyelőre még nincs nálunk a fényképezőnk, kölcsön adtuk.