Keresés

Részletes keresés

Aquarell Creative Commons License 2007.05.08 0 0 269
Szerintem tök normális a füle.
Előzmény: dori0503 (266)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 268
Jó..nem a legjobb kép, de elég rossz a fény a fürdőben..
Szóval? Vélemény? Ilyennek kell lennie a fülszőrnek?
Addig is egy-két képecske a hercegnőről
dori0503 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 267
hurrrrááááááá!!!
dori0503 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 266
Na jó...próbacseresznye
Előzmény: Aquarell (265)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.08 0 0 265
Semmit. A firefoxnál ennyi látszik, de ha elküldöd, az képet továbbít
Előzmény: dori0503 (264)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 264
Na, akkor most próba következik.. már telepítve volt, csak nem azt használtam
Nem megy..csak annyi látszik, hogy image1
Mit csinálhatok rosszul vajon...(párdon, egy kérdés..a Mozilla Firefoxról beszélünk amúgy? ...hihi....amatőr...:-)
Előzmény: Aquarell (263)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.08 0 0 263
Van telepítve a Firefox? Ha nincs, akkor dulpakatt az exe-re, utána pedig mindig a továbbra, aztán már kész is, újraindítás és tulajdonképpen ugyanúgy működik, mint az explorer.
Előzmény: dori0503 (262)
dori0503 Creative Commons License 2007.05.08 0 0 262
Sziasztok! Régen írtam már...legutóbb ugye a fülszőrzettel voltam elfoglalva...na a hétvégén sikerült végre lencsevégre kapnom. Nem olyan egyszerű ám, amikor a telefon (vagy fényképezőgép) olyan érdekes, és még véletlen sem akaródzik lefele nézni...Viszont a csapból folyó friss vizecske hál'Istennek sokkal izgibb, így oda kellett csábítanom és ott sikerült végre a fülfotó... Tényleg valakinek a cicusa szeret inni a csapból? Örömmel (és kicsit kárörvendve :-)) ) olvasom a lábelkapós történeteket, Szoficica szerencsére ilyet nem csinál. Az öreg kandúrcicámtól (Stefficica) viszont egy életre is elég adagot kaptam még egykoron, amikor kamasz volt. Voltak olyan sebeim.... Szóval íme a füleskép: illetve pardon...nem is...mivel nem lehet képet feltenni... kár, pedig van egy pár ari képem. Firefoxom is van, csak nem tudom használni....(ööö...bocsi, nem vagyok computerfreek...) ha valaki esetleg megpróbálna segíteni..
magneska Creative Commons License 2007.05.08 0 0 261
Igen, az enyém is képes az asztali lámpa alatt ülni és nézni a fényt, de ha az éjszakai kislámpám van bekapcsolva, akkor meg az alatt ül. Nem lehet, hogy a lámpa fénye melegíti őket? Én legalábbis arra gondoltam, hogy valami ilyesmi lehet az oka.
Előzmény: bandúr (260)
bandúr Creative Commons License 2007.05.08 0 0 260
Jaj de édi kicsi tündérek :) Nálunk is megy a lábra támadás, főleg pizsiben, zokni nélkül... hű, egyszerűen nem lehet leállítani, támad, harap, rúg, karmol. Meg lefekvés után ugyanez, sajnálatos módon nem tudok úgy aludni, hogy a lábam a takaró alatt van :( Apropó a Ti cicáitok is imádnak közelről lámpába bámulni? Nekünk folyton ez megy, le kell kapcsolgatni az asztali lámpákat, mert majd belebújik.
Bogajka Creative Commons License 2007.05.07 0 0 259
Az én cicalányom, úgy szokott ébreszteni, hogy odafekszik a fülem mellé és addig nyávog bele, amíg ki nem nyitom a szemem. A páromat a cicafiú szokta ébreszteni 5.30 körül, ráfekszik és a nóziját dugdossa az ála alá
magneska Creative Commons License 2007.05.07 0 0 258
:-))))) az is kellemes lehetett :-))
Előzmény: Aquarell (257)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.07 0 0 257
:))) Szemi még a takaró alá is benyúlkál :) Én egyébként ma szájrapuszival ébredtem :) Az is kellemes élmény volt :) (Kivéve, hogy ő az orrát dugta a számba.)
Előzmény: magneska (256)
magneska Creative Commons License 2007.05.07 0 0 256
Mondjátok meg nekem, hogy ezek a kis dögök mit látnak a takaró alól kikandikáló lábfejben? Hajnalban arra ébredtem, hogy valaki beleereszti a karmait a talpamba. Jó ébresztő volt :-)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 255
Nagyon édesek :)) Örülök, hogy jöttél :))
Előzmény: Bogajka (253)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 254
Köszi, megnézem és rágom még a fülüket a javításért.
Előzmény: Bogajka (253)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 253
:( de a honlapomom rajtavannak a cicáim, remélem megváltozik a feltöltés http://gportal.hu/portal/adriennkreativ/
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 252
Csak Firefoxszal működik a képfeltöltés sajnos :(( Pedig már rengetegszer szóltam az adminoknak, hogy gubanc van :(
Előzmény: Bogajka (251)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 251
Mért mindig ezt írja ki hogy image 1?
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 250
[image1]
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 249
Köszönöm nem akarja a képe beszúrni:(
Előzmény: Aquarell (247)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 248
Íme az én kandúrkám, Salme 2 éves múlt, és egy igazi kis rosszaság, hiperaktív. harapós kis baba, de azért imádom[image1]
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 247
Már hogy lenne baj ? :D Szívesen látunk :)
Előzmény: Bogajka (246)
Bogajka Creative Commons License 2007.05.06 0 0 246
Sziasztok, csatlakoznék én is, remélem nem baj:)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 245
Normális:)) Fényképezd le.
Előzmény: dori0503 (238)
Aquarell Creative Commons License 2007.05.06 0 0 244
Szemi már nagyon sokszor pancsolt a Wc-ben. Amikor először megláttam, megszidtam, utána, ha nem felejtem el, azonnal lecsukom mindig a wcülőkét. Különben belemegy pancsolni. Utánba meg széthord mindent a lakásban úgy, hogy meg sem tudom fogni, mer fut előlem, mert azt hiszi játszani akarok vele.
Előzmény: sz (243)
sz Creative Commons License 2007.05.06 0 0 243
Bandúrkánk ma reggel beleugrott a wc-be :) Csupa víz lett, szerencsére másmilyen nem lett :) Utána hajszárítóztunk, nem is tetszett neki... Sejtettük, hogy egyszer megesik, alig győztük villám gyorsan csukni le a fedelet mindig.
dori0503 Creative Commons License 2007.05.03 0 0 242
De a bőrét alatta nem látod? Értem ezalatt, hogy amíg mondjuk a testén csak úgy látod a rózsaszínes kis bőrét, hogy jól széthúzod a szőrét, addig a fülén lehet látni a sötét bőrt alatta, merthogy ugye nem olyan hosszúak a szőröcskék rajta, hanem nagyon aprócska.... Ma én is lefotózom és holnap felrakom, hogy jobban érthető legyen...
Előzmény: bandúr (240)
magneska Creative Commons License 2007.05.03 0 0 241
Szia! Az enyémnek is szépen fedett a füle nagyon apró szőrrel kívülről, viszont a füle előtt, vagyis a szeme és a füle között egész ritkás egy sávban mindkét oldalon. Van ilyen. Amúgy akkor vehető észre nagyon ez a ritkásság, ha megvakarja a szeme fölötti területet és bepirosodik egy kicsit. Még mindig nem tudok képet beszúrni, firefoxom meg nincs, akartam egy képet felrakni a fülecskéjéről, hát így lemaradtok róla :-)
Előzmény: dori0503 (238)
bandúr Creative Commons License 2007.05.03 0 0 240
Nem tudom, én megnéztem a nyulunk fülét, nem találok rajta furát. A füle tövénél viccesen pici és bársonyos a szőre, a fül felülete pedig fedett szőrrel, nem tűnik sehol kopasznak. De lehet, hogy másra gondolunk. Majd ha kómás lesz csinálok képet a füléről. De egyelőre még nincs nálunk a fényképezőnk, kölcsön adtuk.
Előzmény: dori0503 (238)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!