Keresés

Részletes keresés

HonestyisEverything Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22713

újabb konteó ami az Rtl számlájára írható :D

Előzmény: Atanos (22711)
arom Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22712

Hát igen, bár ott is volt valami kis pontatlanság, már nem emlékszem, de az évszámok sem stimmeltek teljesen, meg a múltkori vetélkedőben is mondott rosszat Éva (Rodolfo-Alfonzó, de volt más hiba is), úgyhogy az ő műveltsége sem tökéletes, de olyan magabiztosan tudja magát előadni, hogy még azt is elhisszük neki, amit rosszul tud. :) Ildi meg annyira kétségbe esett, hogy ha a nevét kérdezik, hirtelen azt sem tudta volna megmondani szerintem. :X

Előzmény: Motun (22707)
Atanos Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22711

Nekem ez a VV méter is sántít ha Gombi hátrébb van mint Ildi

Előzmény: HonestyisEverything (22709)
olty Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22710

 

Igen tudom.

Az volt hogy Alekosz azt mondta Évának hogy elmond valamit amit semmilyen körülmények között nem mondhat el senkinek, persze Éve esküdözött.

Azt mondta neki hogy Őő közelebb áll hozzá mint Olivér.

5 perc múlva már tudta Szandika, és így Olivér is.

Aztán azt mondta Alekosz Olinak hogy direkt generálta a dolgot mert tudta úgysem tudja magában tartani, de én azt gondolom hogy Alekosz csak ki akarta menteni magát valahogy.Nincs azzal baj ha Évát érzi közelebb, de tudta hogy ez rosszul esne Olivérnek.

Előzmény: ludmi (22703)
HonestyisEverything Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22709

A VV-méter szerint Ildi népszerűbb mint Gombi. Pedig Éva megmondta neki mit tegyen! Ezt a szívást! XDDDDDDDDDDDDD

ide s tova 20 tetova Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22708

Motun

 

Mikor valaki kvíz kérdést tölt ki azt nem nézi senki, hogy kicsit vagy nagyon tévedett. Azt veszik figyelembe, hogy eltaláltad-e a helyes választ vagy nem.

 

 

 

Dave985

 

Éva csak nem olyan hülye, hogy olyan kérdéseket tesz fel, amire ő ne tudta voln a választ. Az lett volna az érdekes, ha egy külső stáb állítja össze a kérdéseket.

 

Biztos vagyok benne, hogy én sport vagy magyar zenei témakörben bárkit oda vissza tudnék szívatni a villában,  mert tudnék olyan kérdést feltenni, amire biztos csak én tudnám a választ.

Viszont ha én kapnék egy külsőstől kérdéseket nagy valószínűséggel engem is meg lehetne forgatni.

 

Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22707

Na, akkor ezt a kérdést feletevő sem tudta. Mert Éva 11-et mondott, Balu meg azt mondta a jó válasz 12.

Erre Éva azt mondta hogy közel járt.

 

Most azon beszélgetünk hogy nem volt korrekt a játék, mert Éva csak olyan kérdést tett fel, amire tuti tudta a választ.

 

 

Előzmény: arom (22704)
olty Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22706

 

Igen az a helyzet hogy valaki akkor lesz bent hiteles a nézőnek ha a ráakasztott sztereotípiának megfelel.

Olivér vagány, Éva törtető, Alekosz okostojás stb.

Akkor tesznek a legjobban ha annak próbálnak megfelelni.

Mondjuk Anikó nem tudom hogyan lehet rosszkislány, bevallotan frigid.Pl. Ő sem nagyon fedi a valóságot.

Bár az is igaz Alekoszon kvül sok pasi nem jöhet szóba, mert mind foglalt.

Előzmény: Motun (22701)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22705

Megint csak a stilus.

Ildinek is volt lehetőség olyanokat kérdezni Évától amiket "csak" ő tud. Miért nem kérdezett?

Egy ilyen kérdezz-felelekben mindkét félnek lehetősége van a másik "szívatására".

Ezzel Ildi nem élt, vagy nem tudott élni. Ez meg az ő baja.

A feltételek szvsz azonosak voltak, akárhogy is nézem.

Előzmény: ludmi (22699)
arom Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22704

15 szín, sőt 14+1, hogy pontosak legyünk. :)

Előzmény: Motun (22691)
ludmi Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22703

Uezek engem is érdekelnek. Az életben én sem hiszem, hogy Évával cimbiznék, de mulattat amit csinál, és szerintem még sosem volt aljas - nálam szerintem az verné ki a biztosítékot.

Az erőlködés sajnos tényleg látszik rajta, de legalább csinál valamit.

 

A párkapcsolatnál mit számít, hogy ffi vagy nő megy be úgy, hogy komoly kapcsolata van? A ffinak lehet, de a nő maradjon otthon? Vagy hogy?

Ha én be akartam volna menni, sztem a párom támogatott volna, őszintén.

 

Éva szerintem azért is olyan őszinte, mert lehet hogy egyáltalán nem tud titkot tartani. Mondjuk az Alekosz által felemlegett részt nem láttam pont, te tudod, hogy mit nem lett volna szabad elmondania?

Előzmény: olty (22693)
Titti4 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22702

Na igen. Főleg ha hozzávesszük, hogy az Ember tragédiája 15 színből áll. Tehát Ildi még a saját kérdésére sem tudta helyesen a választ.

Előzmény: Motun (22691)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22701

Éva "törtető" kategóriában indult Ildivel egyetemben. És csodák csodája törtet is. Ildi meg......

Nem szende vagy naiva kategóriában indult egyik sem. Ildi inkább a Zsófi kategóriában felelne meg.

Miért róható fel Évának hogy törtet, mikor nyíltan bevalottan törtető.  Ildi is feleljen meg a választott kategóriájának.

Ildire nyomtam sms, én lennék a legboldogabb ha törtetne.

De az amit csinál nem törtetés. Csak magát megszégyenítő alázó viselkedés.

 

Előzmény: ide s tova 20 tetova (22696)
Atanos Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22700

XD XD XD Amilyen hülye tuti XD

Előzmény: HonestyisEverything (22697)
ludmi Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22699

Miért kell ezt ilyen stílusban?

 

Nem a szétszívatás a lényeg, hanem a játék, azonos feltételekkel. Aztán győzzön a jobb. Sztem mindannyian ezt mondtuk, sőt azt is, hogy a jobb vszínűleg akkor is Éva lett volna.

Előzmény: Dave985 (22687)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22698

A szavalást már Ildi nem vállalta, mert besértődött.

De pl. a nagy salsa táncos miért is nem győzött???

Előzmény: ludmi (22694)
HonestyisEverything Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22697

csak tudod mi a "gáz"? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

 

 

hogy ÍGigi tényleg képes lenne ezért Gombira tenni :DDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Atanos (22692)
ide s tova 20 tetova Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22696

Meglátásom szerint az lenne az igazságos, ha egyik lány sem térne vissza. Ilyen tudom nem fog előfordulni.

Éva egy mindenkin átgázol, mindenkiről tesz valami bántó megjegyzést, ha éppen nem az ő oldalán áll, és egy idegroncs. Tegnap mikor Alekosz húzta ott jól kijött, hogy valami nem stimmel nála a toronyban.Rögtön ugrott mindenre.

Ildikó pedig egy olyan nő, akivel a környezete gyerekkorában elhitette, hogy mindenben tökéletes, éppen ezért ha pedig valamiben veszít, azt nem hajlandó emelt fővel elviselni.Hatalmas önismereti zavarban szenved.

 

Előzmény: ludmi (22682)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22695

Igenigenigenigen.............

Mikor körbeülték az asztalt, és Balu is csak pislogott.

Előzmény: Dave985 (22687)
ludmi Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22694

Azt mondtam nem volt _teljesen_ korrekt.

Az az lett volna, amit idestova is írt, és reggel én is írtam egy verziót.

 

A szavalás végül teljesen elmaradt, vagy csak nem adták le?

És a tegnapi táncversenyen mégis hogyan gondolták, hogy a csapattagok szavaznak a nyertesről, ha Ildi csapata kevesebb fő, akkor az már ott tuti bukó.

 

Mondjuk sztem ez sem számít, mert ahogy Éva megmondta Ildinek: Ec-pec kimehetsz :oDD

Előzmény: Motun (22688)
olty Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22693

 

Engem nagyon érdekel a pszichológia, főleg ennek a dolognak a pszichológiája, a bezártság, összezártság és amit az kihoz különböző karakterekből, tehát a lelki háttere a dolognak.

Éva az én számomra nagyon visszatasztó egyéniség, valószínű mert tőlem távol áll ez a viselkedése. Megnéztem utánaolvastam honnan jött milyen családból mit csinál hol dolgozott, és ez alapján próbáltam egy képet összerakni, és nem csak pusztán az miatt amiket tesz a villában.

Sokszor szánalmasan erölködik ő is a cél érdekében.Eleve a csajok közül neki van egyedül komolya párkapcsolata, mégis bement a villába.

Melyik pasi örülne ha a bnője beakarna menni amikor minden jó otthon, nem hiszem hogy sokan, és főleg így viselkedne bent.

Ha mondanak neki vmit 5 perc mulva mindenki tudja, ezért nem lehet benne megbízni, ezért sír sokat, mert hamarabb cselekszik mint gondolkozik

lobbanékony, nagyon vibrál körülötte a levegő, nem őszinték a kapcsolatai bent.

Előzmény: ludmi (22682)
Atanos Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22692

az jó XD én csak kacagtam mikor reggel ezen vitatkozott a Béci meg a Gombi hogy ki fingott aztán mikor mind ketten bevallották akkor azon ment a vita kié a rosszabb XD

Előzmény: HonestyisEverything (22689)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22691

Hogy 12felvonás helyett 11-et mondott??? Ez tényleg nagy bukta, Ildivel szemben aki semmit nem tudott.

Előzmény: ide s tova 20 tetova (22684)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22690

Ezt Alekosz meg is fogalmazta  "nem Ildi ellen vagyok, hanem Éva mellett".......

Előzmény: olty (22668)
HonestyisEverything Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22689

semmi különös, de a hangok alapján a fing-háború kezdete arra az időre tehető XDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Előzmény: Atanos (22683)
Motun Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22688

Miért nem volt korrekt.

Mert Ildi nem tudott kérdéseket feltenni? Ugyan már.

Ott volt még a szavalás is. Az meg ha jól tudom Ildi erőssége lett volna. Mondták hogy akkor Ildi szavaljon, meg a másik scapatból is egy.  Ha jól emlékszem épp Alekosz szavalta volna el a Nemzeti dalt, vagy mit.

Ha ez nem volt korrekt akkor mi?

Előzmény: ludmi (22666)
Dave985 Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22687

Ezt a kört is bebuktad, erkölcscsősz "barátom". Egyik éjszaka Éva kémiai és biológiai kérdésekkel (és irodalmi és matematikai) is szétszivatta a jónépet. De próbálkozz még, mi élvezzük!:)

Előzmény: ide s tova 20 tetova (22684)
havanese Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22686

Ja,hát igen ,Jersy..hmm...neki az arcáról valóban nem lehet megállapítani semmit..még a "szerelem" sem ül ki rá,nemhogy egy középszerű érzelem,ha van is..de,valóban ő volt az egyedüli,aki egyáltalán szóba állt a csajjal.

Előzmény: Atanos (22680)
Atanos Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22685

nem hiszem hogy egész nap a gép előtt leszek :) nap közben leginkább csak az online adások alatt szoktam feljönni

Előzmény: olty (22681)
ide s tova 20 tetova Creative Commons License 2011.01.14 0 0 22684

Valószínű Éva nyerte volna, de nem hiszem, hogy ekkora fölénnyel, és ilyen magabiztosan.  Éva az évszámokban nagyon jó, de az első irodalmi kérdéssel máris megfogták /Madách: Ember tragédiája./, és sportról vagy művészetekről még szó sem volt. 

Előzmény: havanese (22675)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!