Keresés

Részletes keresés

Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14598

Én ilyenre még egyszer nem fizettem ÁFÁt.

Előzmény: fvcc (14595)
smenasl Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14597

csak 20% plusz útiköltség mivel a határon úgy is átsétálhatsz vele nincs magyar áfa, de úgy is kb ugyanannyi mint itthon. 

Előzmény: fvcc (14595)
emyl Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14596

( popcorn bekészít... :) )

fvcc Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14595

Ez 40el drágább

 

az a köcsög spammer meg tudja, hogy az olcsóbbhoz hozzá kell számolni + 27% ÁFA-t, tehát amit ő linkelt, az az olcsóbb.

Még valami probléma?

Előzmény: Jahno (14593)
Netcsont Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14594
Szerbusz. Érdekelne a vaku. Irányár esetleg? húsz 666 hetvenhét 76
Előzmény: karvaj911 (14580)
Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14593

Ez 40el drágább, ennek ellenére nem bírom a kocsog spammereket, akik sajátot reklámoznak, meg miazmás és nem is teljesen Pentax specifikusan.

Előzmény: gabor01 (14592)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14592
Előzmény: fhantom (14591)
fhantom Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14591
Scarface13 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14590

Sziazstok. mi a véleményetek erről???

 

Sigma 17-70mm f/2.8-4 DC OS HSM MACRO

 

Tapasztalatok?

Pumpkineater Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14589


tamron 1.4x pf-af mc4 + smc pentax-da 50-200 ed f4-5.6

- mindkettő makulátlan, új állapotú

- 50e


smc pentax-da 16-45 f4 ed al

- szép állapot, tökéletes működés

- 50e

 

blackrapid rs-4

- bontatlan, számla, doboz, garancia

- 13e


Budapesti, személyes átvétel.

Bornfreee Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14588

Pentax k20d 31000 expoval lcd-n GGS üveggel tökéletes állapotban 90.000-es irányáron elsdó.

Saliko Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14587

Nálunk ugyanez a régi géppel... :)

Előzmény: monyesz (14585)
fvcc Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14586

örülj, neki :)

legalább megspóroltad a temetés(i szöveg) költségét :D

Előzmény: monyesz (14585)
monyesz Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14585

De kegyetlenek vagytok! Most hogy szóba került itthon a gépeladás/csere, a feleségem elkezdte símogatni a masinát, hogy mennyire megszerette... Az más kérdés, hogy örülhet, mert a vevőjelölt visszalépett,  mitha csak meghallotta volna. :)

Előzmény: telescoper (14584)
telescoper Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14584

Meg a fájó szívvel válok meg hőn szeretett......

Előzmény: fvcc (14581)
monyesz Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14583

Pentax K10D 18-55-ös kitobival, jó állapotban, 22ezres exposzámmal eladó 70ezerFt-ért.

Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14582

Inkább állapotra utalhat, amit te megbecsülsz azt nem húzod magad után az utcán...

Előzmény: fvcc (14581)
fvcc Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14581

megbecsült, szeretett

 

Ha hasonló jelzőket bárki is odaír, akkor mi is van? Akkor az ára drágább, mint amúgy? Vagy már nem szereti? Vagy ... ?

karvaj911 Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14580

Sziasztok!


Típus váltás után, most jutottam odáig, hogy megváljak régi szerelésemtől, ami:

Pentax K10D váz (26500 expo), jó állapotban,

smc Pentax-DA 18-55mm F3.5-5.6 AL (használati nyomokkal) és

smc Pentax-DA 50-200mm F4-5.6 ED (újszerű állapotú) objektívek, valamint

alig használt Pentax AF-360FGZ vaku.


Megvan minden doboz,a magyar nyelvű használati útmutató is.

Szegeden és környékén megtekinthető, kipróbálható!
Irányár egyben: 140 000Ft (Kiegészítők külön csak akkor, ha előbb a vázat elvinné valaki!)

Érdeklődni: robert(pont)ocsko(kukac)gémél.kom

1robertg Creative Commons License 2013.03.10 0 0 14579

Eladósosorba került a megbecsült, szeretett, ám az utóbbi időben kihasználatlan felszerelésem!

 

 

K-20D + DA 18-55 + DA 50-200                       120.000 Ft

 

DA 50-135                                                           180.000 Ft

 

DA 16-50                                                             160.000 Ft

 

Metz 48                                                                  38.000 Ft

 

 

Megkímélt állapotban, dobozokkal, szütyővel, CD-vel, kupakokkal, stb. eladó. Expo: 20400.  Ha egyben elviszed, akkor a kedvezmény mellé adok egy fotóstáskát is. Budapesten lehet megtekinteni a darabokat. Átvenni csak személyesen! 

 

Tel: 0620/ négy65587négy 

p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.09 0 0 14578

Eladó egy gyűjtői állapotú SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ami igazából minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Ára 30.000Ft

 

 

Eladó egy tökéletes állapotú SMC PENTAX-F 50mm F2.8 1:1 makró AF-es objektív. Tűéles a képe, masszív építésű. Portrézásra is kiváló. sapkákkal. Ritka mint a fehér holló.  Ára fix 70.000Ft

 

Seimar (Soligorral megegyező) 60-300mm F4-5.6 Pentax KA bajonettes manuális objektív, alapvetően szép állapotú, pár porszem belül. Öszintén mondom meglepően jó képeket csinál. Van rajta 1:4 makró funkció. Ára 10.000Ft

 

 

Exakta Varioplan 18-28mm F4-4.5 Pentax KA-s objektív. Nagylátó, ami főként filmes gépeken lenyűgőző teljes képkockán. De digitálison is ha nincs 18-55-öt jó társ lehet. Rekeszt átviszi, manuális fokuszú. 20.000Ft

 

 

De egyébként még van:

 

 

Helios -44-2 58mm f2 fokozatmentes első rekeszelős, lencsék tiszták sötétben fényben hajszálkarcok felfedezhetők, mechanikusan is kifogástalan 5.000Ft


 

 

Admiral 400mm f6.3 T2 véggel tökéletes állapot, állványgyűrűvel, kör alakú blendével. 15.000Ft

 

Revuenon 55mm f1.4 m42-es, átalakítóval mindenre, így canon nikon pentax stb. Gyűjtői állapot, hibátlan. 55mm szűrővel és guminapellenzővel 17.000Ft

 

 

Revueflex AC1 M42es váz, tökéletes állapotban, működő elemmel, tökéletes fénymérővel. Kései korból való. Szivacsa is mint az új 4.000Ft

 


p.g.vecses(kukac)gmail.com

0630és5676791

cshvrif Creative Commons License 2013.03.08 0 0 14577

Küldtem email-t! Üdv!

Előzmény: Thereal Pentaxian (14573)
Kisspisti63 Creative Commons License 2013.03.08 0 0 14576

Sziasztok.

 

Pentax K10D  megbecsült gépemet eladnám,18-55 obival együtt. Expo 9000.

65e.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.08 0 0 14575

El ne add, megveszem! Köszi!

Előzmény: p.g.vecses (14553)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14574

Üdv Urak!

 

Alacsony árfekvésű pentax kit-et keresek lelkes kollégám számára. Kezdő gép lenne, így problémamentes masinát szeretné(n)k, viszont így a sokszor "lesajnált" 18-55 alap obi tökéletesen megfelelne neki.

30-40ezres árkategóriáról lenne szó, ebbe gyors kutakodás után egy k100D férhet szűken bele, de ha igen jó áron van, egy istD(s), avagy k200d is érdekes lehet.

 

Hátha porosodik valakinél egy felesleges "másodváz"... mail publikus.

Köszi!

 

Thereal Pentaxian Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14573

Eladó

 

 

Pentax-M 135mm 3.5 objektív

Szép állapotban, minimális használati nyomokkal. Elsó, hátsó sapival, beépített napellenzővel, gomba és karcmentesen, fókusz, blende hibátlan.

19000 Ft nagyon kéne a pénz másra ezért most 16000-ért

 

 

 

Digitális és filmes Pentaxokon is használható (manuális módban, manuális fókuszálással, manuális vakubeállítással). A fém és üveg korából. A kitobjektívekhez képest nagyon szép képet produkál.

 

Érdeklődni a pentaxian2012 kukuc gémél pont com címen lehet

 

 

astreno Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14572

Sziasztok!

 

Szeretném elcserélni szép állapotban lévő pentax da l 55-300-as objektívemet egy da 55-300-ra. Amit még fel tudok ajánlani, az 10.000 Ft és egy szintén szép állapotban lévő Helios 44m-4. (Valamint van a zsebemben még két gomb és egy gémkapocs is, de gondolom azok nem sokat érnek...) Elég fontos számomra a quick shift, a 18-55-ön sokat használom. Ha valakit érdekel, kérésre küldök képet a két obiról, meg a tízezresről is, ha kell :-)

smenasl Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14571

sziasztok, pentax polckisöprést tartok márkaváltás után:

 4 db 49->52mm step UP gyűrű csak egyben, 1500 ft a 4 darab,

bontatlan kipróbált** PK-58mm fordító 1000 ft,

bontott PK-52 mm* 1000ft

bontott perem nélküli M42 adapter* 2 kiszedővel 1000 Ft

PK hátsó obisapka 500 Ft

M42 hátsó obisapka 500 Ft

 

vagy csere is érdekel max 2 gigás SD kártyára.

 

 

mail publik, BP vagy posta.

* ez utóbbiak csak személyesen, mert nem vagyok biztos a bajonettben/hibátlan működésben.

** 135 mm-es obi már hosszú neki.

Előzmény: smenasl (14529)
monyesz Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14570

Szhelyi vagyok, igen.

Előzmény: Hevhell (14569)
Hevhell Creative Commons License 2013.03.07 0 0 14569
Az az igazság, hogy már lebeszéltem a találkozót holnapra (kb. 100 km). Az eladó szerint a gép makulátlan állapotu.
Szombathelyi vagyok. Te a közelbe vagy?
Előzmény: monyesz (14567)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!