Keresés

Részletes keresés

tgaborka Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1964
Sziasztok! +1 szimpatizáns... Elkezdtem elolvasgatni a témát az elejétől kezdve. Remélem megértitek, hogy aztán átugrottam egy-egy oldalt, aztán egyszerre több oldalt, de még így is pár órám elment vele :). Szóval valamennyire képben vagyok. Látom van több győri is köztetek. Őket külön üdvözlöm! Szóval, én momentán csak a szimpatizánsok táborát gyarapítom, de nagyon tetszik, hogy egyre többen vagytok. Nem vagyok nagy fórumozó, ugyhogy a jövőben is inkább olvasgató leszek, mint rendszeres írogató. Azért most pár gondolatomat megosztom veletek - legalábbis azzal, aki elolvassa. Szerintem, ha nagyon az elejéig visszamegyünk a dolgoknak, akkor már eleve a ruha viselése is fétis, hiszen senki sem született ruhában. Csak ugye akik a mában élnek, és a mai szokásoknak / 'fétiseknek' megfelelő viseletet hordanak, nem látnak túl saját korlátaikon, azaz szerintük ez a 'normális'. Vagy ha más oldalról nézzük: egy csomó olyan lány van, aki oda van az egyenruhás férfiakért, őket mégsem tekinti senki különleges csodabogárnak :) Akinek viszont túl elvont ez a megközelítés, annak egy idézet, amit épp ma találtam a neten: [i]"Ti mind kinevettek engem, mert én más vagyok mint a többi. De én kinevetlek benneteket, mert ti mind egyformák vagytok."[/i] Egy kicsit ez is ideillik - mindenki választhat, melyik megközelítés szimpatikus neki, bár nem szükséges ezen nézőpontokra korlátozni :)) Hogy mit is keresek itt? Ott kezdődik, hogy nagyon tetszenek a mindenféle színű és mintájú harisnyák, combfixek. Aztán, ha nem lenne net, talán, ezeddig nem láttam volna latex, vagy lakk ruhákat - a bőr nekem kevésbé tetszik. Szóval rájöttem, hogy azok is tetszenek. Főleg a középtájon elhelyekedő stílus, a 'lájtos' és a nagyon vad dolgok között kb félúton. Magamnak még nincs ilyen viseletem, így nem hinném, hogy mostanában, vmi dresscode-os bulin résztvennék. Bécsben én is találkoztam üzletben ilyen ruhákkal, bár a fogason lógva nem voltak túl erotikusak. Egy csinos nőn persze minden más. [image1] Akkor viszont nagyon meglepődtem, hogy milyen drágák! Ma sem értem hogy miért. Olyan drágák ezek az anyagok? Vagy csak keveset lehet eldani belőlük, és kell a haszon? Nem az én dolgom megfejteni. Még eddig nem láttam leírva, a Maria Hilfer Strasen (nem emlékszem, hogy írják) is van olyan üzlet, ahol lehet ilyen cuccokat kapni. Egy kis üzlet jó nagy alagsorában :) Gázálarcra nem emlékszem, de lehet, hogy csak nem vettem észre, de jelmezekből többféle is volt :) Ami a valóságot illeti, én inkább elméleti figura vagyok, így a képekbe a hölgyeknek olyan belsőt képzelek, amilyet akarok. A valóságban lehet egy szerkó akármilyen, nem biztos hogy összességében a viselőjével együtt is szexi, és izgalamas lesz. Ti hogy vagytok ezzel? Még egy apróság. Megnéztem a bulikról készült képek jó részét. Mindenki helyes és aranyos rajta :) Természetesen, ha valakit érdekel, és mailben jelzi nálam érdeklődését a fórumból, akkor a kölcsönösség jegyében megírom neki a weboldalam címét. Bár a témával kapcsolatban nem lehet semmit találni rajta, de ha valaki szereti az operákat még hasznát veheti ;) Üdv. mindenkienk! Gábor
selyemsal Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1963

Mi a véleményetek egy ilyen ruháról? Én teljesen bele vagyok szeretve. :)

http://www.otto.hu/zbozi/9077-1104352375.jpg

 

rubber68 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 1962
Szia Ateus!

Ha a kérdésed a ruhapróbára vonatkozik, akkor sajnos nem tudok segíteni mert nem vagyok járatos a külföldi shopvásárlásokban. Bár én is Bécset ajánlanám mindenkinek a relatíve közelsége miatt. Bécsben azért csak több lehet az extrém shop. Gondolom.
Az onlineos vásárlásban, főleg ha előre kell fizetni nem nagyon bízom. Kivéve, ha utánvéttel a postásnak fizetek. Mert akkor, ha nem jön meg az áru akkor legalább a pénzem megmarad.
Én az orion.nivoshophu-nál vettem a rövidszárú catsuitomat. Elég normális áron. Ha jól emlékszem kb:40 000 volt. Ők kapcsolatban vannak az orion.de-vel ahonnan rajtuk keresztül is lehet vásárolni. Ami az egészben az egyik legfontosabb, hogy csak 40%-ot kell előre fizetni és elismervényt is adnak. A másik fontos dolog, olcsóbb az ár annál amit az orion.de-n van.
Nagyon normálisak, udvariasak. Helyben, személyesen is lehet intézni a tranzakciókat.
( Bp. 1126 Böszörményi u. 20-22 T:393-5101 )
Néztem a blackdream.hu oldalt is. Hát mit mondjak kínálat és kereslet! Náluk van kínálat de olyanok is az árak. ( Hát kérem, akinek extra kívánságai vannak! )

sigyu.

Én úgy tudom, hogy a szilikon olaj a gumi élettartamát hosszabbítja. DE aki ”akcióban,, akarja használni, annak felhívom a figyelmét, a szervezetre nem biztos, hogy jó hatással van! Ugyanis ez a fajta anyag nem igazán egészség barát és tartósan nem is marad tőle fényes. Én is kíváncsi lennék mitől olyan fényesek azok a ruhák a képeken. Egy folt nélkül

Előzmény: Ateus (1960)


Samy81 Creative Commons License 2005.01.23 0 0 1961

Gratula!

 

Aranyos sztori. Ez van! Sajna! Nekünk még nem volt hasoló tapasztalatunk szerencsére. Eddig sima sexshopban, és egyéb helyen mindent betudtunk szerezni, igaz nem latex cuccokat.

 

samy81

Előzmény: l.i.d. (1955)
Ateus Creative Commons License 2005.01.22 0 0 1960

rubber68!

 

Na és vajon a bécsi Simon O-ban sincs ilyen lehetőség? :-)

Előzmény: rubber68 (1947)
dinga Creative Commons License 2005.01.22 0 0 1959

Szia Matrix!

 

Nagyon hamarosan nytunk egy webáruházat (kifejezetten csak) lakk rajongóknak! Ott mindent megkaphatsz, amit szeretnél! Hamarosan bővebben...

Előzmény: mártrix (1958)
mártrix Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1958
szóval tudtok?:)
Előzmény: mártrix (1957)
mártrix Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1957
Sziasztok!

Ez tényleg elszomorító...Nem hogy jó rucit nem lehet találni , én már azzal is megelégednék ha végre találnék jó minőségű lakk anyagot, de még ilyen sincs!!!
Nem tutok ilyen boltot? Pár évvel ezelőtt csomó helyen kaphatóak voltak be is szereztem és fel is használtam őket de elfogytak és ez fusztrál:))
Előzmény: l.i.d. (1956)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1956
... akarom mondani: mennyire más...
Előzmény: l.i.d. (1955)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1955

Írtam egy jegyzetet. Valószínűleg sokan már ismerik ezt a "mesét", de azért közzé teszem. Íme:

 

Van két ember. Thomas és Tamás. A nevükön kívül csak egy közös bennük: lakkfetisiszták. Lehetőségeikhez képest mindketten beszereztek már ehhez az "életérzéshez" megfelelő ruhákat maguk és partnerük számára egyaránt, hogy megfűszerezzék a mindennapokat.

 

Egyszer tudomásukra jut, hogy a Nagyvárosban olyan összejövetelt szerveznek, ahová lakk, latex, stb. ruhákban kell menni, mivel ez ilyen fétisparti lesz. Mindketten örülnek, és arra gondolnak, hogy felfrissítik ruhatárukat erre az alkalomra. Vesznek többek között egy-egy új lakk nadrágot is.

 

Thomas bemegy a közeli nagyobb városba, felkeresi a már jól ismert üzletét, felpróbál néhány cuccot, és kiválasztja a neki megfelelő ruhadarabot. Aztán a buli napján otthon szépen felöltözik, és különleges érzések közepette az imádott szerelésében elutazik a buliba. És jól érzi magát.

 

Tamás gondban van, mivel a közeli nagyobb városban a suhogós melegítőn kívül mindösszesen egy db kínai műbőr nadrágot talál xxxs-es méretben, a színe libafos-zöld. Tamás tudja, hogy nem lesz ez könnyű futás. Telefonálgatni kezd. Válasz: Hát ... majd ... talán. Ez nem oké! Akkor kéne venni anyagot, aztán szabóval megvarratni. A szabók csak szövetből vállalnak munkát.

Kitartó hősünk segítségül hívja az internetet. Hazai oldalak? Ott nem jár sikerrel. Hát, talán majd a német oldalak. Ír pár helyre. - Áááááááááááá! A te országodba nem szállítunk!-mondják. Az már Ázsia-gondolják.

Tamás kezd elkeseredni. Aztán még is talál egy céget, aki hajlandó segíteni. Meg is írják az instrukciókat. Tamás jókedvvel bemegy a bankba, hogy feladhassa közel 1/3 havi fizetésétegy vadidegen címre. Hurrá! A pénz odaért! Postára is adják a várva várt nacit. - De jó!- gondolja Tamás -még egy hónap a buliig, de nekem már jövő héten lesz új lakknacim!

Egy hét múlva bemegy a postára, ahol bíztatják. 

Még egy hét. Már minden zöldruhás embert postásnak néz.

Még egy hét. Még mindig semmi. Tamás már olyan ideges, hogy a felesége is szóvá teszi neki. A postások azzal vígasztalják, hogy a szomszéd abból az országból 2 hónap alatt kapott meg egy képeslapot. De jó! Tamás felkeresi a posta.hu-t, ahova ír egy emilt. Onnan kap egy telefonszámot: Ezen érdeklődhetsz! Érdeklődik. Kéne a küldemény azonosító kódja. Ezt csak a feladó tudja. Ír neki egy emilt. A csomagküldő cég még aznap készségesen megírja a kódot, sőt kinyomozza, hogy a küldemény már hetek óta Tamásék Nagyvárosába érkezett. Tamás az azonosító kód ismeretében ismét hívja a megadott telefonszámot. Munkanapon. Munkaidőben. Nem veszik fel. Aztán mégis. De rögtön le is teszik. Tamás ezután felhívja a helyi postát., ahol ígérik a segítséget, csak azt nem tudják mikorra.

Hősünk kínjában már röhög az egészen, és már kedve sincs az egész bulizáshoz. Már csak azért sem, mert a nagymúltú nemzeti vasúttársaság olyannyira emberarcúvá és utasbaráttá tette a menetrendjét, hogy az eddigi átszállás nélküli utakat mostantól átszállások, és várakozások tarkítják.

 

Ugye mennyire már a két történet? És nekünk miért a második jutott?

sigyu Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1954

Latex szakértők figyelem!
Szereztem egy csomó szilikonolajat (jó sűrűt, fénymásológép gumihengeréhez valót)

Tudnám-e ezt a latex-cuccaimhoz használni, és ha igen hogyan, mire?

 

lakk26 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1953
Na megvan.Megnéztem, egész jók a cuccok, majd jelzem, hogy ha kell valamelyik.Ha még meg lesz.
lakk26 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1952
Hát méreteket pedig nem találok, akárhogy próbálkozok.
Előzmény: ToMCaT (1950)
rubber68 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1951
ToMCaT.

lehet, hogy béna vagyok, de én sem találom a méreteket.
Előzmény: ToMCaT (1950)
ToMCaT Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1950

Szia lakk26!

Ha ráklikkelsz a felsorolásban szereplő cuccok bármelyikére, akkor igen kimerítő választ kapsz a kérdésedre.

ToMCaT

 

 

 

Előzmény: lakk26 (1949)
lakk26 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1949

Tomcat!

 

   Méreteket lehetne tudni valahonnan?Azért az, hogy  "kis méretű hölgyre alkalmas ruhák", elég tág fogalom.:))

Előzmény: ToMCaT (1946)
ToMCaT Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1948

Hello rubber68!

 

Az az igazság, hogy az évvégén kicsit túlvásároltam magam ilyesfajta cuccokból és való igaz, hogy némelyiket nagyon sajnálom eladni, de egyrészt hál'Istennek vagy van helyette még szexisebb, még jobb, vagy tényleg nem jó méretben, így hát...

Egyébként a többsége vadi új cumó, ezért gondoltam, hogy talán más is örömét lelhetné bennük.

 

Ilyesféle "akciós" bőrnacim nekem is volt annak idején, mint amiről te is írsz, de most nemrég költöztem és végleg megválltam tőle a nagy pakolgatás alkalmával. Kicsit leharcolt volt szó, ami szó...:-)

 

ToMCaT

 

 

Előzmény: rubber68 (1947)
rubber68 Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1947
Szia ToMCaT!

Hát mit csinálsz? Eladod ezeket a veszettűl jól kinéző ruhákat? Eretnekség ilyenektől megszabadulni. Persze csak viccelek, biztos meg van rá az okod amiért eladogatod őket. Nekem volt egy elég régi bőr nadrágom. Nagyon finom anyagú. De már kezdett
''összemenni,, .Én azt csináltam, hogy középen az ülepnél, varrásmentén kibontottam és rögtön volt egy ''akcióra,, is alkalmas nadrágom. Csak egy ötlet a kihasználhatóság bővítésésre.

A latexruha próbával kapcsolatban.
Itt Magyarországon sehol nem engedik felpróbálni a latex cuccokat. Higéniai okokra hivatkozva. Amit meg is értek. De itt nálunk nincs akkora igény ( sajnos ), hogy megérje fenntartani egy angyobb boltot, ahol van akkora választék és menyiség, hogy tartsanak próbára tartott darabokat. Sajna legtöbbünknek nem adatik meg a kűlfőldi vásárlás.
Egyébbként eltudom magam képzelni egy kűlfőldi boltban ahol éppen próbálom a catsuitot és az álló ''pistikém,, mellett kérdezné az eladó, hogy jó a méret vagy adhatok nagyobbat.:))))))))

l.i.d.

Nem tudom mit szólt volna a rendőr ha megállít és én a rövid ujju ctasuitban ( remélem jól írom ) adom oda neki az íratokat. Bár én azt hiszem sokkal nagyobb zavarban lettem volna mint ő. A vörös fejemről nem is szólva. Tuti, hogy körűlnéz a kocsiban - Miért van ilyen zavarban ez az ember? Biztos valami törvénybe ütköző dologot csinál. És olyan vörös a burája mintha kazánba gugta volna! - :))))))
Azt hiszem végül is a rosszindulatú beszólásoktól félek inkább. Mert ha olyanokkal találkoznék mit ti akkor persze más lenne a felállás és kapnék egy-két bíztató szót.
Beöltözve már máskor is vezettem, de akkor csak a ruha alatt voltam fel öltözve.
Igaz, hogy ha meglibbent volna csak egy kicsit is a pulcsim akkor minden kilátszik. A nyakamom lévő kendő pedig ha elcsúszik akkor viszont a bőrnyakőrv látszodott volna ki.
Hát mit mondjak már volt egy pár kellemes és majdnem kellemetlen pillanatom is az öltözködésemmel kapcsolatban:)))

Apropó.
A gyaloglón szoktam u.ezen névvel fent lenni. Ott lehet szinte személyesen és gyorsan beszélgetni.

Addig is további jó napot mindenkinek!!!
Előzmény: ToMCaT (1946)
ToMCaT Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1946

Sziasztok mindenki!

 

Otthon kiborítottam a gardróbszekrényt és találtam egy-két igazán szexis cuccot, amitől bár fájó szívvel, de megválnék. Általában, kis méretű hölgyre alkalmas ruhák vannak, de van néhány nagyobb méretű is. Ahogy látjátok főleg bőr és műbőr ruhák vannak, a latexek már elfogytak.

Durizzatok nyugodtan, ne felejtsétek közeleg a Valentin nap! Ha van kérdés szívesen válaszolok rá.

 

Íme:

 

Miss Sixty lakkbőr nadrág

 

Bőrhatású sexy fűző

 

Dakota bőrnadrág

 

Melrose műbőr fűzős nadrág

 

Műbőr női cicaruha

 

Műbőr női top

 

Női bőrnadrág

 

Női műbőr nadrág

 

Sexy fényes nadrág

 

 

Üdv: ToMCaT

 

 

 

Latex Bond Creative Commons License 2005.01.21 0 0 1945

Samy81 !

 

Ezt gondolom valamelyik itthoni "dobozos" (S.Sloane, R.Buccone) latexholmit áruló szexshopban tapasztalhattad... Mert a megállapításodnak, mely szerint "nem szeretik, ha próbálgatsz" az ismertebb latexruhákat gyártó cégek márkaboltjainál (legalábbis amelyekben én vásárolok) pont az ellentéte igaz. Számos helyen próbáltam már latexet, de ilyenbe még egyszer sem ütköztem, hogy ellenezték volna a próbát vagy akárcsak egy kicsit is rosszallóan néztek volna rám emiatt.

A Simon-nál például kifejezetten ajánlgatják, hogy próbáld föl a ruhát, mielőtt megvennéd.

A higiéniára is a nívósabb helyeken nagy gondot fordítanak, mert mondjuk a Müncheni Demask üzletben (de említhetném a No Respect-et, vagy a Body Cult-ot is) az eladólány rögtön azután, hogy egy ruhát próbáltam, fogta az összes rámpróbált cuccot és félrerakta a tisztítandók közé egy külön rekeszbe. Talán egyedül a maszkok esetében nem szokás az állandó tisztogatás. Latex "fehérneműt" pedig értelemszerűen ugyanúgy nem próbálhatsz föl, mint ahogy más anyagból sem, legfeljebb csak ruha fölé.

Szóval nekem mások a tapasztalataim, de Te lehet, hogy pont "kifogtál" valahol egy képzetlen eladót...

Azt, hogy valaki beleélvezzen a felpróbált cuccba, valóban nem lehet kivédeni, de azért az elég igénytelenség lenne, ha ezt az üzletben nem szúrnák ki azonnal és azon módon adnák oda a ruhát próbálni a következő vevőnek. A latex hála Istennek az egyik legkönnyebben tisztítható ruhadarab, így külhonban még a kevésbé exkluzív üzletekben is könnyedén tudnak ügyelni a ruhák tisztaságára. Persze ez kizárólag a latexre igaz, a farmernél az ilyen kirívó esetek sajnos kivédhetetlenek...

Előzmény: Samy81 (1934)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1944

Íííígen!!! Ez az! Kedvelt ruháinkban vezetni az nagyon izgalmas dolog!

Egyszer lakknaci volt rajtam, amikor megállított a rendőr. Megálltam, leengedtem az ablakot, de szerintem észre sem vette, hogy miben vagyok, meg különben is, semmi köze hozzá!

Ja, és még annyit, hogy minél többször bújjon beléd a kisördög!!! 

Előzmény: rubber68 (1943)
rubber68 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1943
Üdv mindenkinek!

l.i.d. ahhoz mit szólt volna a néni ha ma látott volna engem. Ugyanis belémbújt ma a kisördög és vezetés közben ( igaz vidéki úton ) levettem a pulóveremet ami alatt az új catsuitomat viseltem. Hát remegett is a kezem a kormányon. És persze majdnem bele is futottam egy közúti ellenőrzésbe. Alig tudtam kikerűlni. El lehet képzelni mennyit vert a szivem. De azért izgalamas volt.

Samy81.
Nekem is van egy szijruhám. Nagyon tuti. Főleg ha elég szoros! Én a gumiruhára is ráveszem. A kettő együtt az a menyország. ( és nem nézem hogy áll rajtam hanem élvezem, gondolom azért te is így vagy vele :::))))) )

Gummigirl, Gummiboy!
Sokat találkozom a weboldalatokkal. Mi lesz véle? Kiváncsi vagyok egy újabb latex oldalra!

Hali Rubber68.
Előzmény: l.i.d. (1942)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1942

Ja! Most eszembe jutott az az eset, amikor pont lakknaciért utaztam fel Pestre vonattal, és a velem szemben ülő bőszoknyás öregasszony éppen azt ecsetelte utitársának, hogy ezek a fiatalok milyen, az ő számára elfogadhatatlan módon öltözködnek. És még a hajukat is befestik!

Előzmény: Samy81 (1941)
Samy81 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1941

Sztem nagyon sok ilyen hajlamú ember él kicsiny hazánkban, csak félnek a nyilvánosságtól. Egy médiaszemélyiség soha nem mutatkozna ilyen társaságban, mert az lehet hogy közszereplésének végét jelentené. Egy 80 éves öregasszonynak sehogy sem lehet megmagyarázni hogy ezt lehet szeretni is...

 

üdv

samy81

d3n3v33r Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1940
 Lehet hogy ő (Tilla) is egy perbentz álllat? Ott lenne a helye a kalodában? :))
Előzmény: l.i.d. (1938)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1939

Háát, nem biztos, hogy nyúlna akkorát, hogy az én asszonyos alakomra jó legyen...

:(((((((((

Előzmény: Honesz (1925)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1938

Az a lila cucc az nem latex volt, hanem bőr, vagy műbőr. Az azt megelőző adásban viszont Dér Heni fekete szuper lakknaciban, és a hozzá illő lakk csiziben csillogott. Tilla meg is jegyezte, hogy milyen csini. Szerintem tetszik neki (mármint Tillának) ez a stílus! Erre abból következtetek, hogy ha valamelyik megasztároson volt valami, ami lakk, akkor azt ő pozitívumként mindíg kiemelte.

Előzmény: dorysboy (1933)
sün2 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1936

                 Szia Dave!

 

 

   Köszi az infót! Valami más helyről nem tudsz még? Éljenek a remek csillogó-villogó-feszülő cuccok!

 A találkozóra valószínűleg nem tudunk jönni, a muzsikálásaim is általában hétvégén vannak, valamikor dolgoznom is kell.

   Igazából nem azok az emberek vagyunk, akik ha találnak valami nekik tetszőt, nem viszik haza. Azért fontos nekem is a higiénia. Szerintem, ha már látjuk magunk előtt az aktuális cuccot, kiderülhet, hogy jó lesz-e.   

Dave_K Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1935

Helló Sün!

Tornadresszekhez akár a Skálában is hozzá lehet jutni kb. 2-5e Ft-ért. Én egy latex pólót rendeltem eddig a BlackDreamtől, és a minősége kitünő, igaz, próbára csak átvétel után volt lehetőségem, de meg vagyok elégedve, és a legutóbbi bulin IS többen tetszésüket nyilvánították (a legutóbbi nem a játszóház parti volt). :)

Lényeg a lényeg: Feszüljön, tapadjon, legyen formás, és legyen fényes!!!

Gyertek a következő bulira (jan. 29.)!

-Dave-

Előzmény: sün2 (1932)
Samy81 Creative Commons License 2005.01.20 0 0 1934

Igazából sok tapasztalatom nincsen latex téren, de ami van, az az, hogy nem szeretik az eladók ha próbálgatják a ruhákat. Valószínűleg higiéna miatt. Hugom egy farmer üzletben dolgozott, és ott pölö előfordult olyan, hogy a férfi vevő, beleélvezett a naciba!!! Namármost hülye emberek mindíg lesznek.

 

 

más:

 

Megvan a szíjruhám! Ma lett meg. Kicsit hülyén áll rajtam, mivel nem vagyok egy mackó típus, de tökre tetszik! :)

 

üdv:

samy81

Előzmény: sün2 (1932)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!