Keresés

Részletes keresés

Scarface13 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14628

Eladó

 

Pentax K-r váz (karcmentes, dobozában, minden tartozékával)

18-55 objektív. (Szintén újszerű)

+ infra távkioldó 

2 akksi

ND8 szűrő          (52mm)

CPL Polár szűrő (52mm)

Minden újszerű, karcmentes.

 

Ár: 120.000ft

 

érd: 30/8931739

 


 

Dudi13 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14627

Mivel mérsékelt volt az érdeklődés levittem az árát:

Eladnám Sigma 70mm F2.8 EX Macro obimat. kb 2 éve vettem macrozni, de egyéb okok miatt gyakorlatilag nem használtam. Kevesebb mint 50 expo van benne és csak a szekrényben áll gyári pöpec állapotban tartozékaival. Csere is számításba jöhet hibátlan hasonló kaliberű objektívekre: nagylátó, sigma 180 macro, esetleg más értékegyeztetéssel.

iá:85e

http://www.pentaxforums.com/userreviews/sigma-70mm-f2-8-ex-dg-macro.html

 

p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14626

Eladó egy gyűjtői állapotú SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ami igazából minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Ára 30.000Ft

 

 

Eladó egy tökéletes állapotú SMC PENTAX-F 50mm F2.8 1:1 makró AF-es objektív. Tűéles a képe, masszív építésű. Portrézásra is kiváló. sapkákkal. Ritka mint a fehér holló.  Ára fix 70.000Ft

Seimar (Soligorral megegyező) 60-300mm F4-5.6 Pentax KA bajonettes manuális objektív, alapvetően szép állapotú, pár porszem belül. Öszintén mondom meglepően jó képeket csinál. Van rajta 1:4 makró funkció. Ára 10.000Ft

 

 

 

De egyébként még van:

 

 

Helios -44-2 58mm f2 fokozatmentes első rekeszelős, lencsék tiszták sötétben fényben hajszálkarcok felfedezhetők, mechanikusan is kifogástalan 5.000Ft


 

 

 

Revuenon 55mm f1.4 m42-es, átalakítóval mindenre, így canon nikon pentax stb. Gyűjtői állapot, hibátlan. 55mm szűrővel és guminapellenzővel 15.000Ft

 

 

Chinon 55mm f1.7 tökéletes állapotban, sapkákkal. 8.000Ft

 

Revueflex AC1 M42es váz, tökéletes állapotban, működő elemmel, tökéletes fénymérővel. Kései korból való. Szivacsa is mint az új 4.000Ft

 


p.g.vecses(kukac)gmail.com

0630és5676791

Pumpkineater Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14625

soligor közgyűrűsor

- 12-20-36mm

- blendét átvisz, fénymérés jó (modern rekeszgyűrű nélküli obikkal is tökéletesen használható)

- szép állapot

- bőrtok

17e

 

tamron 1.4x pf-af mc4 + smc pentax-da 50-200 ed f4-5.6

- mindkettő makulátlan, új állapotú

50e


smc pentax-da 16-45 f4 ed al

- szép állapot, tökéletes működés

50e

 

blackrapid rs-4

- bontatlan, számla, doboz, garancia

13e

 

Budapesti, személyes átvétel.

 

Dudi13 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14624

Vennék k10d-hez rádiós kioldót. Ha van valakinek eladó keressen meg bátran! :-)

Noxin Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14623

Korábban már hirdettük, most újra aktuális.

Eladó egy szinte nullkilométeres Sigma 2,8/105 makro, dobozban, minden tartozékával 80.000 Ft

Egy filmes, kizárólag japán belpiacon árult váz, Pentax Z-5 30.000 Ft

Pentax gyári távkioldó, megvan az eredeti doboza 5000 Ft (a váz mellé ingyen jár)

Barátom cucca, bárkinek szivesen megadom az elérhetőségét.

Fényképek a korábbi hirdetésben itt:

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=122299601&t=9195686

1robertg Creative Commons License 2013.03.12 0 0 14622

Eladósosorba került a megbecsült, szeretett, ám az utóbbi időben kihasználatlan felszerelésem!

 

 

K-20D DA 18-55 DA 50-200                       120.000 Ft

 

DA 50-135                                                           180.000 Ft

 

DA 16-50                                                             160.000 Ft

 

Metz 48                                                                  38.000 Ft

 

 

Megkímélt állapotban, dobozokkal, szütyővel, CD-vel, kupakokkal, stb. eladó. Expo: 20400.  Ha egyben elviszed, akkor a kedvezmény mellé adok egy fotóstáskát is. Budapesten lehet megtekinteni a darabokat. Átvenni csak személyesen! 

 

Tel: 0620/ négy65587négy 

 

switch Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14621

Azoknak, aki 27%-os ÁFÁt szeretnének fizetni, még mindig a legjobb bolti árakkal állok szíves rendelkezésükre Pentax ügyben! ;-)

Venyerin Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14620

Magyarul ha cégnek veszi, és annak se mindegy, hogy.

Marhára nem erről volt szó... :)

Előzmény: fvcc (14615)
Peti-- Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14619

Áfa fizetés szempontjából a teljesítés helye számít. Ha ő rendeli a futárt, márpedig ált így szokott lenni, akkor a teljesítés helye az a M.o-i cím, ahol te át szeretnéd venni, de ekkor a hazai áfa az érvényes. Jó kis áfacsalási láncolatok használják ki ezt az eu-s jogszabályozást.

Előzmény: gabor01 (14606)
Peti-- Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14618

Ez nem rémhírkedés. Magánszemélyként is van arra lehetőség, hogy itthon fizethess áfát, csak az nagyon macerás. De a cégeknél tényleg így működik. Itthon kell bevallani az áfá-t. Azért csak elvben, mert ugyanabban az áfa bevallásban le is vonhatja, így gyakorlatilag nem kell megfizetnie.

Előzmény: Venyerin (14613)
Peti-- Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14617

Belülről ismerem a rendszert, az egyik legkönnyebb vizsgálati fajta, ha van külföldi adatszolgáltatás (mert az van, így ússza meg az ottani áfa befizetését) és nincs melette hazai. Szinte befektetett munkaidő nélküli megállapítás. Maximum nem éri el az összeg az ingerküszöböt, amiért érdemes revizori időt ráfordítani. Egyenlőre, aztán az elévülési idő 5 év, az hosszú idő...

Előzmény: emyl (14611)
Kisspisti63 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14616

Sziasztok.

 

Pentax K10D ,18-55 kit-obival eladó.Exposzám 9000.

60e.

fvcc Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14615

Ha EU-s adószámmal  - ÁFA nélküli áron - vásárolja, akkor nem rémhír

Előzmény: Venyerin (14613)
astreno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14614

Sziasztok!

 

Eladnám Pentax 55-300 da l objektívemet UV szűrővel, napellenzővel szép állapotban. Érdeklődés hiányában leviszem az árat 52.000 Ft-ra.

 

                                                                                            

 

Megtekinthető, átvehető Budapesten.

Venyerin Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14613

"vevőként neked a saját országodban be kell vallanod a vásárlást, és elvben meg kell fizetned az ÁFÁt."

 

na ne rémhírkedjünk már...

Előzmény: rstudi (14609)
<mongol> Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14612

Eladó Pentax 67 fénymérős prizma ill. tükörakna keresővel,105/2.4 alapoptikával a képen látható állapotban.

Irányár: 145 eFt (Hibátlan,hasonlóan újszerű Nikon F100-at beszámítok!)

emyl Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14611

( valami ilyesmire akartam célozgatni, hogy nem véletlenül kell nekik az adószámod... az hogy eddig a nav nem basztatott, az pusztán mák, mert nem működik rendesen az eu-s vásárlásokról szóló adatok és az itthoni áfa-befizetések összefésülése... de attól ez még simán áfa-csalásnak minősül ha annak kifizetése nélkül vásárolsz, ezért bátorkodtam javasolni hogy nem kéne ezt ennyire nyíltan beismerni...)

Előzmény: Jahno (14603)
Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14610

Mondhatod, de másik cég volt.

Előzmény: fvcc (14607)
rstudi Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14609

Azért egy lépés kimarad: vevőként neked a saját országodban be kell vallanod a vásárlást, és elvben meg kell fizetned az ÁFÁt. Azért csak elvben, mert amennyiben jogosult vagy ÁFA visszaigénylésre, azt egyazon bevallásban meg is teheted, és akkor nincs felesleges pénzmozgás.

Előzmény: Jahno (14602)
fvcc Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14608

Nekem mondod?  :D

Előzmény: rstudi (14605)
fvcc Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14607

Egyszer beszélgettem is a futárral

 

Akartad mondani: beszélgettél a cég egyetlen magyarországi tulajával (megadjam a nevét és pontos címét?) - csak lehet, nem tudtad: ő az :D

Előzmény: Jahno (14602)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14606

Akkor elmagyarázom:

A nettó ár (Áfa nélküli) több, mint az itthoni ajánlott kisker nettó ár.

Jó buli ez a szlovák székhelyű magyar cégeknek, extra hasznot tudnak húzni abból, hogy a 20%-os áfával még így is olcsóbbak tudnak lenni.

 

 

Előzmény: Jahno (14603)
rstudi Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14605

20%-ot, mint az fel is van tüntetve az oldalon, ugyanis teljesen jogszerűen hordozhatod EU-n belül a vásárolt terméket. Amennyiben a szlovák cég az eladó, ha magyar kiszállítási címmel is vásárlod, akkor is lehet a szlovák ÁFA szerint fizetned.

Előzmény: fvcc (14595)
Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14604

Ha úgy van, akkor jó idő. Megszoktam, hogy aki így betol egy linket, az végigmegy szinte minden fórumon és nyomatja a vállalkozását.

Előzmény: fhantom (14601)
Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14603

Bevallja, adószám nélkül meg sem bírnám rendelni. Kezdem én se érteni. No mindegy.

Előzmény: gabor01 (14600)
Jahno Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14602

Legális, alá is kell írni sok szállítót és papírt. Mindig annyit kértek, ami ott volt a weben kint, szóval semmi okosság nem volt benne, vettem pár dolgot szlovákiából. Egyszer beszélgettem is a futárral, mondta, hogy egyre jobban szívatja őket a helyi adóhivatal, azért kell plusz papírozni, aláírni, még egyet aláírni, ésatöbbi. Mondtam is, hogy jó, mert idehaza úgy tudják, odakint kánaán van és bezegországban az ottani APEH sem basztatja az embert, kevesebb az adó, ésatöbbi. Aztán ki tudja, sok cucc valóban olcsóbb ezért, vagy azért, attól függ kinek kell és vissza bírja-e azt igényelni, amit máshol ki sem fizetne.

Előzmény: emyl (14599)
fhantom Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14601

Elnézést kérek ha indulatokat gerjesztettem ezzel az oldallal.

Én is úgy találtam a neten.

gabor01 Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14600

Akkor ezek feketén dolgoznak.

Áfa nélkül csak akkor adhat el, ha otthon bevallja a te adószámodat is. Ezután EU-n belül egyeztetik az adóhivatalok....

Előzmény: Jahno (14598)
emyl Creative Commons License 2013.03.11 0 0 14599

( én a helyedben jobban átgondolnám hogy miket nyilatkozom egy nyilvános fórumon az áfa-fizetési szokásaimról... )

Előzmény: Jahno (14598)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!