Keresés

Részletes keresés

druszásszin Creative Commons License 2006.11.02 0 0 196
Denon erősítő oké, DVD rendben, a Netdepon most nincs akciós JBL szett, a Satsystemnél az egyik 70 eFt (SCS178 CH/230), a másik meg (Northridge) 250 eFt. Az előbbitől gondolom sok jó nem várható, a másik meg drága...
Előzmény: bendegúzI. (191)
bendegúzI. Creative Commons License 2006.11.02 0 0 195
TereBarát cizellál:)))
Előzmény: tere (193)
druszásszin Creative Commons License 2006.11.02 0 0 194
:)) sztereó házimozi:DD sőt, még a feleséget is meg kell győzni, hogy nem jó a sok apró csipogó szanaszéjjel a nappaliban:( De köszi: az 1be cuccot kizáratom startból:))
Előzmény: schetl (190)
tere Creative Commons License 2006.11.02 0 0 193
Úgy általában a Kenwoodok mocskosul fo$ul szólnak...
Előzmény: Sándor -P20- (192)
Sándor -P20- Creative Commons License 2006.11.02 0 0 192

Tud valaki némi infóval szolgálni a Kenwood KRF-V6090D erőlködőről?

Szal az ára megfelőnek látszik, be lehet állítani rajta "kicsi" hangszórókat, tehát rá tudom aplikálni a Thomson készletét. (Nagyobb hangszórókat sajnos nem tudok hova rakni) Szal úgy általában kellene némi infó a Kenwoodokról.

bendegúzI. Creative Commons License 2006.11.02 0 0 191

Sztem böngésszen a Netdepo-n v. a Satsystem akciós összeállításai között.

Pl. Dennon AV erősítő+ DVD+ JBL szett. Az belopgya magát a fülibe:)))

schetl Creative Commons License 2006.11.02 0 0 190
Nem jó neki olyan házimozi ami csak sztereó? Magyarázd el neki hogy most az a menő:) A monót nem erőltetném, bár abban még vmi minőséget is lehetne produkálni:)

Na viccet félre: amit végképp ne tegyen, hogy egybecuccot vesz. Pl. az a Cyberhome játékos ok, vagy egy Toshiba ami 3év garis. Erősítőket végképp nem ismerem ezen a téren, de a sokcsatornányi hangfal tűnik a legesélytelenebbnek.
Előzmény: druszásszin (187)
pumpika666 Creative Commons License 2006.11.02 0 0 189
szerintem is, nekem rxv 750-em van, tavaly áprilisban vettem, ma is korszerű, gyönyörűen szól, egyetlen "hiányossága" a hdmi csatlakozó megnemléte, de tavaly év elején még nem volt annyira probléma ez, meg szerintem még van 1-2 jó évünk addig :-)
Előzmény: tere (188)
tere Creative Commons License 2006.11.02 0 0 188
Erősítőben a Yamaha-k jók ezen a szinten.
Előzmény: druszásszin (187)
druszásszin Creative Commons License 2006.11.02 0 0 187
Köszi, logikus és érthető, átadom az érdekeltnek, sőt, még 1x megpróbálom lebeszélni. Ennyi pénzből össze lehetne hozni egy elfogadható sztereót, akár részben használt elemekből. Tere: a Dimarson DVD játékost jegyeztem, az lenne az új eleme a rendszernek. Azért azt megemlítem, hogy közel sincs igény high-endre:))
Előzmény: krizsi_l (184)
Sándor -P20- Creative Commons License 2006.11.02 0 0 186

Szegény Thomsonom (DPL 680 HT) garancia idő lejárta után elkezdte az utolsőkat rúgni.. :brühühűű: A legváratlanabb pillanatokban elkezd torzítani, recseg-ropog, Majd megfagy, elhallgat, de fagyott már meg úgy is, hogy szólt tovább, és csak a hangerőszabályozó működött. Se távvez, se előlapi gombok, se be/ki kapcsoló, csak az előlapi tekerős hangerőszabályozó.... :O Ilyenkor a csak a reset segít (230~ ki/be). Az új dilije, hogy a reset után bekapcsoláskor zöldre vált a power led, venti felpörög, más semmi. Újabb reset, bekapcs, és esetleg pár órát megint yó.

Táp valszeg yó, megt a jelenség hangerőtől függetlenül jelentkezik.

Szal ha errefelé téved egy szervízes kolléga aki foglalkozis hasonló digitális szutykokkat, az lenne hozzá a kérdésem, hogy érdemes-e javítani?

Megkérdeztem pár szervízt, de kb 10E-s költségről, és 1 hónap átfutásról beszélnek. (én is hasonlókat szoktam mondani)

Szal azon gondolkodok, hogy jobban járnék ha vennék valami külön erősítőt a Thomson hangszóróihoz (nagyobbat úgy sem tudok hova elrakni). A Thomsonnal meg megvárnám tavaszal a 2. zivatart és szeretettel a biztosító gondjaira bíznám...

 

tere Creative Commons License 2006.11.02 0 0 185
Én még mindig a Dimarsonra szavazok...
krizsi_l Creative Commons License 2006.11.02 0 0 184

Szvsz ez az a kategória amit nem szabad megvenni (mondom úgy, hogy még sosem vettem házimozit). Vagy enenk töredéke, vagy ennek többszöröse.

Az olcsóbb kategóriában az általam leggyakorlatisabbnak tartott módszer: megemelni és amelyik nehezebb azt venni meg. Abban talán még hangszóró és valami kevés szilárdsággal rendelkező doboz is van.

2, max 3 év után úgyis megy a kukába.

Előzmény: druszásszin (182)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.02 0 0 183
Nem voltál elég meggyőző:-))))))
Előzmény: druszásszin (182)
druszásszin Creative Commons License 2006.11.02 0 0 182
:)) már próbáltam lebeszélni róla...:)) ezkellneki :(
Előzmény: spacc (181)
spacc Creative Commons License 2006.11.02 0 0 181
...a fele összegért lebexélem róla egy életre.......    :))))
Előzmény: druszásszin (180)
druszásszin Creative Commons License 2006.11.01 0 0 180
Szevasztok! Ismerősnek kellene házimozi rendszer... nem értek hozzá, kérem a segítségeteket: a legjobb ár/értékű cucc kellene, 200 eFt van rá nagyjából. Köszi előre is!
tere Creative Commons License 2006.11.01 0 0 179
:DDD
Előzmény: pumpika666 (178)
pumpika666 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 178

mi kb. 2 éve nem tartunk candy cuccokat, csak vevői rendelésre

ok: szinte minden cuccuk csereutalványos volt...

Előzmény: tere (177)
tere Creative Commons License 2006.11.01 0 0 177
Jahh és a jól sikerülő új szériás dolgok jók még. Azok is tartósak. Ott vannak pl. a Candy mosógépek, azok kuwayok. (Bár nemtom az elektronikájuk hogy bírja majd.)
Előzmény: pumpika666 (176)
pumpika666 Creative Commons License 2006.11.01 0 0 176

sajnos a többi kütyü sem fogja tovább bírni...ezt tapasztalom, nálunk üzletben sokan már a 3. dvd-t veszik, mióta ott dolgozom(6 év), és nem csak a formátumok háborúi miatt :-)

de itt akár a mosógépet, tv-t, hűtőt is mondhatnám, 3-5 év(sem mindig) élettartam

 

ha nem ez lenne a munkám, azt mondanám, kapják be a gyártók(99 %-uk mindenképpen)

 

bár a hosszú élettartamra is tudok megoldást, bár ők csak háztartási gépeket gyártanak: miele-na nekik qrvajó dolgaik vannak, nem 1 évre...de ők nem 100rongyért adnak egy motyógépet, mint a wörpul és tsai, hanem 300-ért , de meg is éri, akinek van rá pénze próbálja ki...off voltam kicsit :-)

Előzmény: tere (175)
tere Creative Commons License 2006.11.01 0 0 175

Igen, az LG akkorát fejlődött, hogy élettartam tervezőket is tartanak, úgyhogy 2 év +pár (hó)napra lehet is venni tőlük bármit. :D

Én a mindentudó DVD-írómmal jártam így, kutya baja, alig használtam, de elkezdett szarakodni. Bekapcsolom, fél órát megy, aztán kakukk. Végignéztem benne mindent ami látható, hozzáférhető, minden OK. Hűtöttem is, hátha elmelexik, de nem. 

1 üzletben mondták, hogy mindenki így jár vele, ha akarom adnak másik ilyet... és röhögtek. Úgyhogy kapják be, Pioneer lett belőle és LG-t a büdös életben többet nem veszek!

mohow Creative Commons License 2006.11.01 0 0 174

Hello!

 

Köszi a gyors választ!

 

Valami engem is az lg-felé húzott, már majdnem bizti, hogy az lesz.

A hangereje is megfelelő? Halgattam tegnapelőtt néhány nagy elketro multiban kiállított kompaktokat, és ebben az árkategóriában egy philipsnek győzőtt meg a hangereje. Sajna lg-ből csak a 250-es tudtam, az nem volt túl erős.

 

Azt is érdekesnek találtam, hogy Miskolchoz képest jó 10-15%-al drágábbak a cuccok. (MM itt is ott is)

 

Itt a kinézett darab(551 sb) 55e Pesten volt ahol 65e-ért árulták.

 

Azt hizsem jövő héten beruházok.

 

Mégegyszer köszi!

 

Üdv!

 

Előzmény: pumpika666 (173)
pumpika666 Creative Commons License 2006.10.31 0 0 173

hail!

 

mindkettőt volt alkalmam tesztelni az üzletben nálunk, szerintem a sony ha enyhén fogalmazok: xar!  kevés mély, formátumkezelés nehézkes(dvd-re írt jpeg, mp3 főleg rw-n), kevés csati elől hátul

lg: "brutális" mélyek, rengeteg variáció(hangzás terén), formátumok: éppen csak a söralátétet nem olvassa be :-)

+ami az lg mellett szólhat: ÁR!  kb. 10 %-kal ócsóbb az lg(legalábbis nálunk)

 

amúgy a sony sem rossz, de ha nem vagy sony-fan, semmiképpen ne az lg-t válaszd!

én 2 éve jöttem le az anyagról(sony-fan voltam), most yamaha erőlködőm van(rx-v750), a dvd még sony, de dvd felvevőt merevlemezeset lg-ben tervezem tavaszra

 

az lg HATALMASAT fejlődött az elmúlt 1-2 évben, házimoziban,dvd-ben a brand kategória vezetői(ezt nem csak én mondom!), tehát:

NYUGODTAN VÁLASZD AZ LG-T!

Előzmény: mohow (172)
mohow Creative Commons License 2006.10.31 0 0 172

Hello!

 

Új vagyok itt, és természetesen egy kis segítséget szeretnék kérni!

 

50-60e pénz áll rendelkezésre és ebből egy kompakt szettet szeretnék vásárolni. Lényeg, hogy legyen mindenevő és természetesen a divx-es (xvid-es) filmekkel is megbírkózzon(felirat). A szobám nem nagy kb 12 m2.

 

Két típust kinéztem(LG LH-T551SB; Sony DAV-DZ110), erről éredekelne a véleményetek, illetve újabb javaslatokat is szívesen várok.

 

Előre is köszönöm!

oxyura Creative Commons License 2006.10.23 0 0 171
Sziasztok!
Nekem egy Harman/kardon házimozihoz kellene egy mélyláda.
Ahhoz aktív vagy passzív lenne a jó?Köszi
z_halasz Creative Commons License 2006.09.27 0 0 170
Köszi a választ!
Előzmény: pumpika666 (165)
napoli007 Creative Commons License 2006.09.26 0 0 169
Jól muzsikál a rendszer!
Sikerült összekötni a combóval, olyankor tv hangja csendben van és a rendszer szól.
Nem szoktam atv-t és egyéb gagyiságokat nézni.
Úgy érzem nem bántam meg a vásárlást. A rádiók is remekül szólnak rajta. A régi hifit ki is pattintottam a lakásból:o))
Előzmény: pumpika666 (167)
Initram5 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 168
Sziasztok!

Új lakásba költöztem, ezért - sajnos - eladó sorba került pár házimozi hangfal:

JM Lab 706s sztereó
JM Lab SW 700s sub
JM Lab CC 700s center

Kábé 1-1.5 éve vettem őket és alig volt időm hallgatni, használni őket. Még megvan a dobozuk is.

Ár: satsystem.hu ár -30%.

Érdeklődni: plaza kukac freemail.hu
jmlab
pumpika666 Creative Commons License 2006.09.25 0 0 167

csak a "szlengben" hívjuk így a hangszóró kábelt :-)

rendszer? pöfög rendesen?

sikerült összekötni a kombóval?

pro-logic II-t használod tv-nézés közben? erről nem is mondtam hogy csak sztereó tv-adásnál működik, tehát pl. egy ATV-s műsort(ők monóban sugároznak tudomásom szerint) csak a center fog visszaadni, arra inkább érdemes kikapcsolni a szörrandot

Előzmény: napoli007 (166)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!