Keresés

Részletes keresés

GoldenEye Creative Commons License 2000.06.25 0 0 207
Kösz, erre azért idővel én is rájöttem. Na de hát meg kellett ezt tanulni.:)
Most már nem foglalkozom ilyen pasikkal.:)
Előzmény: Avrohom Ben Eyal Kassar (206)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.24 0 0 206
GoldenEye!Ne is folalkozz az ilyen palikkal valószinüleg meg sem érdemeltek téged.(válasz a 197-es hozzászolásodhoz)

Kézcsók:Eyal.

Előzmény: GoldenEye (198)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.24 0 0 205
Kedves Trish! A politikai forumon,a zsidó élet-vallástopicban olvashatsz más témájú hozzászolásaimról is.

OFF-OFF-OFF

Eyal.

Előzmény: Trish (204)
Trish Creative Commons License 2000.06.24 0 0 204
Igazad van, bocs! Én nagyrészt csak ebben a topicban követtem munkásságodat. Mégegyszer sorry! Aludj jól!
Trish
Előzmény: Avrohom Ben Eyal Kassar (203)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.24 0 0 203
Kedves Trish!Mire gondolsz?Ebben a topicban csak erről tudok irni.De természetesen tudok másról is,más témában.....

Eyal

Előzmény: Trish (202)
Trish Creative Commons License 2000.06.24 0 0 202
Eyal!
Te tudsz _másról_ írni?
Trish
Előzmény: Avrohom Ben Eyal Kassar (201)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.24 0 0 201
Szerintem ahhoz hogy a topic egykicsit "feléledjen"arról is kellene beszélnünk hogy milyen pozitiv oldala van a nagypopsiknak a sexben vagy mittudom én valami hasonlóról,nemm?

Eyal.

Előzmény: La di la di da (199)
Trish Creative Commons License 2000.06.24 0 0 200
Szia GoldenEye!
Én pl. írnék szívesen, de már sajnos kifogytam a topicból - ahogy ezt már meg is írtam ehelyütt.
Trish
Előzmény: GoldenEye (198)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 199
Ezt mondták is, hogy édesem nekem te nagyon szimpi vagy, de nem tudnám elképzelni a szexet veled a méretek miatt? Az az érzésem nagyon formás lehetsz, csak éppen nem mindenki szokott áradozni, ha tetszik neki valaki. Ahhoz meg nagyon kell valakit ismerni, hogy az ember azt merje suttogni a fülébe: Imádom azt a nagy feneked, vagy valmi hasonló, nem? Elég az imádatot érezni is, nem?
Az offokról: Innen már mindenki elpucolt, szerintem korábbi offos megjegyzéseimez alátámasztva ezzel. Ez már csak egy cset lesz, igaz elég szokatlan. Na még fél óra és megyek a pokolból. Örülök, hogy a meleget szavaid elfeledtetik velem. :)
Előzmény: GoldenEye (198)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.23 0 0 198
Hát alapvetően azt gondolom erről is van szó.
Ne ezért vagy azért rajongjon értem senki, hanem az összképért.
Én inkább azért csatlakoznék valahogy így vissza a topichoz is, mert nekem sok olyan tapasztalatom volt, hogy nagyon tetszettem pasiknak a természetem miatt, de pont ez az egy topicadó testrészem illetve ennek mellékállapotai (miszerint nekem nem csak a fenekem nagy..:)) miatt nem kívántak velem tartósabb kapcsolatot kialakítani.
Ami így utólag nem is baj, hiszen nyilván mind hülyék voltak, na de ezt akkor nem láttam be.:)

Vajon tényleg nem akar ide senki írni vagy csak mi riasztunk el mindenkit az OFF hegyekkel??..:)))

Előzmény: La di la di da (197)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 197
Rajongás, de hát már nem is a fenekedről van szó, hanem RÓLAD! De messze jutottunk a fenéktől! Egyébként nem is hiszem, hogy egy nőért lehet igazán rajongani csak egy testrésze miatt, ahhoz biztos hogy kevés a nagy popsi. Ez ahogy a matematikában mondták, amiben világéletemben közepes voltam: szükséges, de nem elegendő feltétel.
Előzmény: GoldenEye (196)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.23 0 0 196
Csak hajrá, csak hajrá.
Rajongókból sosem elég.
:)
Ünneplés lesz, nem az évfordulóra, bár most hogy mondod, arra is iszom majd éjfél után.
:)
Előzmény: La di la di da (195)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 195
Ok, misztikus őszinte szemek, remélem lesz egy kis ünneplés az évfordulóra. Mindenesetre úgy olvasom a rajongóid meg tudnak találni, ha akarnak. Ha nem vigyázok, még a végén én is közéjük fogok tartozni :))
Előzmény: GoldenEye (194)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.23 0 0 194
Én már egy éve vagyok itt (pont holnap lesz egy éve).
Nagyon sok embert ismerek személyesen. Ők is ismernek engem. Nem hinném, hogy többet mutatok, mint amennyit mutatni akarnék. És ennél sokkal több van bennem, amiket ide nem írok le. Amit te itt látsz, az még mindig csak a jéghegy csúcsa.:)
Valamint, ami még izgalmas az a változás önmagamban egy évvel ezelőtti önmagamhoz képest.
Nekem ennyi belefér, de nyilván mindenki annyit ír, amennyi neki jólesik. Bőven marad még a talonban is.:)

Előzmény: La di la di da (193)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 193
Folytatva a nem egészen ideillő hozzászólásokat, nem gondolod, hogy nagyon kinyílsz? Én soha nem mernék ennyire nyíltan beszélni az érzéseimről. És azt hiszem nem is fogok. Nem, erre képtelen lennék. Puszi a popsidra és jó hétvégét.
Előzmény: GoldenEye (192)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.23 0 0 192
Megtisztelsz.:)
Én meg maximálisan tisztelem a lelkesedésed és a kitartásod.
Nyugodtan szelektálj csak, ha már az első pár hozzászólásom alapján kiderül, hogy milyen jófej is vagyok, akkor ne is menj tovább, tényleg olyan jó fej vagyok.:))))))

Előzmény: La di la di da (191)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 191
GoldenEye: Vettem a fáradságot és elkezdtem nézni a hozzászólásaidat. Na nem mind a 2300 valamennyit, csak néhányat. Nagyan izgalmas lány vagy, azt hiszem a hozzászólásaid izgalmasabbak, mint a tény, amiért itt vagy.
Előzmény: GoldenEye (190)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.23 0 0 190
Hát az, hogy milyen vagyok, talán kiderül a hozzászólásaimból, bár ahhoz nekem sem biztos, hogy lenne türelmem...
És ugyan van bennem annyi exhibicionizmus, hogy ide írogatok, de annyi már nincs, hogy a legtitkosabb részletekkel is nyilvános fórumon szolgáljak.
Hol maradna akkor az izgalom és a rejtély?:))
Előzmény: La di la di da (188)
Big-B Creative Commons License 2000.06.23 0 0 189
Imádom a husi cicákat. Ha megfogom a popsiját, szeretem érezni, hogy az egész tenyerem kitölti. A többi részéről nem is beszélve. :-) És szeretem, ha a pocijukat szinte harapni lehet.
A vékony cicák után is megfordulok az utcán, de szeretkezni velük valahogy nem volna kedvem. A csontleves nem a kedvencem :-)

Úgyhogy: éljenek a husi cicák, a nagy popsik, a nagy cickók és az ennivaló pocijuk.

La di la di da Creative Commons License 2000.06.23 0 0 188
Megint ez az időeltölódás. Írjál magadról, milyen vagy? Szemed, hajad színe? Méretek? Mit szeretsz hordani? Akár a legtitkosabb részek is érdekelnek.
Előzmény: GoldenEye (187)
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.22 0 0 187
Lássuk a hevességet meg a topicdologságot..:)
Aztán majd meglátjuk...:)

Kíváncsiság van, abban nincs hiba.:)

Előzmény: La di la di da (186)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.22 0 0 186
Hát ötletem lenne hirtelen sok, de ezek túl hevesek úgyhogy még gondolkodom. Nem is tudom, talán ezek akkor már nem is topicdolgok?
GoldenEye Creative Commons License 2000.06.22 0 0 185
Nem arról van szó, hogy kevés a lány, hanem én azt nem látom mit is lehet itt beszélni? Hiszen ti dícsértek minket, ez jó. Mi ennek örülünk. Na de ezt sem lehet a végletekig, vagy igen????:)))

Mi meg hátradőlve olvassuk dícsérő szavaitokat és néha megköszönjük.:)

Az a baj, hogy túl nagy itt az egyetértés, és ez így jó, mert az olyanokat mint brzsrrzbszrzs vagy mi volt a nickje nem szívesen olvassa az emberlánya.:) Bár az is csak ízlés kérdése, de a gyalázkodás nem szép. Ha nem tetszik a nagy fenék, hanem csak a kicsi, akkor kell menni a kicsi fenék dícsérő topicba.:))

Na de vess fel ötleteket, aztán majd meglátjuk mit lehet velü(n)k kezdeni.:)

Előzmény: La di la di da (184)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.22 0 0 184
Gondolkodtam, mi lehet ezzel a topiccal baj. Azt hiszem kevés a lány, nincs kivel évődni, s ez visszaüt előbb-utóbb. Nem egymásnak akarunk csak beszélni, hanem imádni a netes nagy popsikat. Hol vagytok, jelentkezzetek! Hálánk meglesz, csak győzzétek!
La di la di da Creative Commons License 2000.06.22 0 0 183
Fül jól beszéltél. Szeretni kell a kerek idomokat. Egy ilyen látvány az utcán, s már nem a Naptól lesz meleg. Éljenek a kerek formás testek!
Előzmény: fülelő (182)
fülelő Creative Commons License 2000.06.22 0 0 182
Hali!
Csak néhány dolog, amiben én is meg szeretném erősíteni az előttem szólókat:
1., Valóban ha a topicban érdekelt lány lennék, kikérném magamnak a "segg" titulust. Az szerintem úgy kb 100-110 kg felett érvényes. Alatta a popsi a legmegfelelőbb (nekem).
2., Egyébként szerintem nem a méret a lényeg (bár a lányok is minél többet hangoztatnák ez velünk kapcsolatban ;ˇ)) a forma sokkal lényegesebb. Megint szubjektív vélemény: nekem tök mindegy, hogy kicsi avagy nagy, csak formás kerek legyen!
3.,brzrzr : Tévedsz. Több mindenben. Először is nem igaz, hogy a plazacicák (hosszúkás lapos fenék, brrrr!) után sóvárgó férfiak mondják szépnek a nagyobbakat. Pl barátném vékony testalkatú, nem égimeszelő (de a lényeg: a popsijához képest egy focilaszti szögletes, elvont alakzat!), szóval ennek ellenére én is megfordulok egy-egy nagyobb kerekség után az utcán.
Másodszor: szerény véleményem szerint azon hölgyek, akiknek tényleg van szépérzékük, inkább olyan ruhát vesznek fel, amelyen épp hajszál híjja, hogy el nem reped ott! (személyes kedvenc: elasztikus/biciklis nadrág, illetve a valóban szűk farmerruci.)
És utoljára: Hát nem tudod hogy akkor szép az egész világ, ha KEREK!
Más, hogy irigykedjetek egy kicsit. Tegnap du., munkából hazafelé menet láttam oly' gyönyörű popókát, hogy az már valami festői. Alacsony, csöcsös-faros (ezt sem szeretem, de hagyomány így mondani),de nem kövér. Szűk farmerral, ami úgy rátapadt, hogy nem mernék megesküdni, hogy volt-e alatta bugyi... Már csak azt sajnálom hogy nem volt nálam fényképezőgép. Akkor aztán ámuldozhattatok volna ti is!

Bocs a hosszúra nyúlt mondókáért.

Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.21 0 0 181
La di la di da 169-eshozzászoásodhoz annyit még hozzáfűznék hogy nem vagyunk egyformák hál Istennek,mindenki mást szeret felrakatam egy linket amit most ismét beszúrok ide mindenki megtalálja a magának tetszőt a nagyseggektől a c-110-es tipusú nehéz bobázókig.klikkeljetekide
Előzmény: La di la di da (175)
Avrohom Ben Eyal Kassar Creative Commons License 2000.06.21 0 0 180
Ja,ja!!!Imádlak benneteket nagyseggű nagycicijű lányok!Nagyon jó titeket vajazni.....

Eyal.

Előzmény: La di la di da (179)
La di la di da Creative Commons License 2000.06.21 0 0 179
Ó, azok a gödröcskék! De imádom őket!
Hunter440 Creative Commons License 2000.06.21 0 0 178
Sziasztok!

Eddig csak olvastam a topicot, de úgy érzem itt az idő, hogy hozzászóljak.
A feleségem is ebbe a kategóriába tartozik. És elmondhatom, hogy életem legjobb nőjét vettem feleségül. Most hogy a második gyerekünkel terhes jött rá, hogy mennyire kedveli ha a"C-vágánnyal" foglalkozom. Mindenhogy. Eddig erről szó sem lehetett.

Csaba

Előzmény: Avrohom Ben Eyal Kassar (118)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!