Keresés

Részletes keresés

gumigitta Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1994
Helló mindenki! Borzasztóan sajnálom, hogy erről a múltkorinál is jobb partiról lemaradtam. Pedig nagyon is készültem. De sajnos apró kellemetlenségek sora miatt nem tudtam együtt lenni veletek.  Lélekben továbbra is veletek vagyok és igérem hogy a legközelebbi adandó alkalommal a valóságban is. Remélem hamarosan olvasok részletes beszámolókat is. ( ha nem itt akkor a " gumigitta@freemail.hu"-n ) Előre is köszi. Üdv mindenkinek gumigitta.
lakkésbőr Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1993
Hát ez ez nagyon jó kis parti volt és most én is jobban éreztem magam mint a múltkor,de ez azért volt mert szerencsére többen is voltunk, bár a meghatározó személyek közül többen is hiányoztak.(Remélem azért mindenki jól van és egészséges)
Mi lakk-fetissel hoztunk még egy egy lakkimádó embert akik szintén örültek,hogy itt lehettek és jönnek legközelebb is!

Lehet,hogy kéne csinálni valami "Ki van a legszexibb cuccban",vagy "Ki van a legextrémebb ruhában" versenyt...

Allfetislove,most kapcsolok,hogy tőlem(is?) kérdezted,hogy szoktam e chateleni.Sajnos nem mert, valamikor sűrűbben, valamikor meg nagyon ritkán tudom csak látogatni a fórumot,de a partikon(ugye lesz még sok???) ott vagyok!
Bár ki tudja,egy próbát megér...ha megcsinálod akkor igyekszem a chaten is jelen lenni.

allfetislove Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1992

Érdklődöm, összeüssek-e egy pajzán kis chat-et a topic tagjainak?



karieee Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1991

Combcszma imádok néven topikot nyitottam.

Mindenkit szeretettel várok.

 

Dave_K Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1990
dorysboy Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1989
Előzmény: dorysboy (1988)
dorysboy Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1988
Uma Thurman - Kill Bill. Az anyaga tetszik, de biztos, hogy nem kétrészes az a ruci?
Partus Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1987

Sziasztok !

 

Régebben már volt szó az E-bay használtruha oldalról. Ajánlom figyelmetekbe !!

Nekem eddig csak jók a tapasztalataim. Nem bankkártyás átutalás, hanem a számlámról a bank internetes oldalán én utalom a pénzt a német eladónak.

Fantasztikus lakk kabátok, nadrágok, overállok, latex ruhák, pvc ruhák és kabátok vannak potom pénzért.

Én már a harmadik lakk kabátra csaptam le, mert postaköltséggel együtt is csak 6-7000 Ft ( mindenestül ), és olyan szép mint egy vadi új. Van egy olyan is, ami földig érő, kapucnis lakk kabát !.. És van olyan pvc-lakk anyagú katát is, aminek az alja összehúzható hálózsáknak, a kezein kesztűk vannak varrva, és a zipp-zár a kapucni teteéjig felhúzható. Van olyan lakk overállom is, aminek a kapucnija szintén végig zipp-záros, és alul külön ki lehet zipp-zározni a lényeget.

 

Mivel EU tagország vagyunk, sem a posta, sem a vám nem bontja fel a csomagot....

Egy kis ízelítő:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=13047&item=6739875156&rd=1&tc=photo;

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=12093&item=6740343539&rd=1&tc=photo;

http://search.ebay.de/lackjacke_W0QQcatrefZC6QQfromZR10QQsocolumnlayoutZ4QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsoloctogZ9QQsorecordstoskipZ24QQsosortpropertyZ1QQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1;

http://search.ebay.de/lackjacke_W0QQcatrefZC6QQfromZR10QQsocolumnlayoutZ4QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsoloctogZ9QQsorecordstoskipZ48QQsosortpropertyZ1QQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1;

http://search.ebay.de/lackmantel_W0QQsofocusZbsQQsbrftogZ1QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsocolumnlayoutZ4QQfromZR10QQcatrefZC6QQcatrefZC6QQa6Z-24QQa53Z-10QQa22750Z-10QQa14Z-10QQa47Z-24QQa56Z-24QQgcsZ1551QQpfidZ2122QQreqtypeZ1QQpfmodeZ1QQalistZa6Q2Ca53Q2Ca22750Q2Ca14Q2Ca47Q2Ca56Q2Ca3801QQpf_queryZlackjackeQQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1QQsadistanceZ200QQsopostalZPostleitzahlQQsoloctogZ9QQsosortpropertyZ1;

 

és a lényeg

 

http://www.xn--pvc-trume-02a.de/catalog/

 

Üdv. Partus

OnLiner Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1986

Nem rossz a PVC szauna ruha...

Érdemes itt is körül nézni latex, lakk, műbőr meg bőr cuccok ügyében:

http://turboplaza.jjsoft.hu

Elég kellemes a kínálat, ráadásul a postai költséget is igen visszafogták...

allfetislove Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1985

Köszönet a buliért, bár nem maradtam sokáig, nagyon készültem rá, de sajnos kimerítő és botrányos hetem volt...

karieee Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1984

Sziasztok!

Hol vannak a képek?

Nagyon kiváncsi vagyok.

Valaki kérlek irjon.

 

Dave_K Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1983

Helló mindenki!

 

A partin nagyon jól éreztem magam, még jobban, mint az előzőkön.

Mellesleg kedves Gumigitta, Te merre voltál parti helyett, mindenki rajtam keresett Téged, és nem tudtam nekik mit mondani. Gummiboy és girl, Ti is nagyon hiányoztatok! Most így kicsit másnaposan kb ennyit sikerült írnom. :)

cruciato Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1982
Közben végre megtaláltam Szauna - szett. Nem is rossz ennyi pénzért.
Előzmény: cruciato (1981)
cruciato Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1981
Segíts már, hogy ez pontosan hol van az otto.hu-n. Mármint nem a kép, hanem maga az áru adatlapja. Egyszerűen nem találom...
Előzmény: selyemsal (1963)
Dave_K Creative Commons License 2005.01.29 0 0 1980

Szomorú hír számunkra, mert jelenlétetekkel sokat emelnétek a party színvonalán!

Egyébként is rég láttalak Titeket!

-Dave-

Gummigirl Creative Commons License 2005.01.29 0 0 1979
Sziasztok! :)
Mindenkinek jó bulizás kívánunk ma estére! :)
Mi sajnos ismét nem tudunk ott lenni...
üdv:
Gummiboy, Gummigirl
lakkésbőr Creative Commons License 2005.01.28 0 0 1978
Remélem vele is találkozom majd a lépcsőfordulóban holnap....
selyemsal Creative Commons License 2005.01.28 0 0 1977

Akit érdekel a PVC szauna ruha, az itt megrendelheti:

http://www.otto.hu/detail.php?idp=9077&odkud=vyber

 

Szerintem nem is drága. Elérhető álom.

Bárcsak nekem is lehetne... :(

l.i.d. Creative Commons License 2005.01.27 0 0 1976

lakk-fetis!

 

Gratulálok, hogy végül is ez a lehangoló történet jól végződött.

Egyszer én is felkerestem a környék legjobbnak titulált méteráru boltját lakk-ügyben. Az eladó úgy nézett rám, mintha busmann nyelven szóltam volna hozzá. Aztán még a végén azt feszegette, hogy hát mi a fenének kell az teneked?!

 

A Thomas-Tamás-sztori még mindig tart, de nem akarlak untatni vele senkit, a lényege, hogy Tamás még mindig nem jutott hozzá ahhoz, amit kifizetett.

 

Mindhalálig lakk: l.i.d.

Előzmény: lakk-fetis (1972)
Samy81 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1975

OFF

 

sigyu, írtam neked emilt, lécci csekkold meg!

 

samy81

lakkésbőr Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1974
Minden lakk, latex,bőr,nylon,pvc,stb fetisiszta jöjjön el a 29.-i partira!Szeretem a havat,de most nem kívánom mert szereteém ha minél többen jönnének vidékről is.
Gyertek el,nem baj ha még nem teljes a ruhakollekció! Fontos-legalábbis nekem-hogy ajövőben is meg legyenek tartva ezek a bulik,fontos a részvétel (no és persze,hogy a kedvenc cuccainkban lehetünk!)
tgaborka Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1973

Szia!
Akkoriban éppen német fizetésem volt Euroban, de 3 ilyen jelmezből kjön egy notebook. Persze ez eléggé frekventált helyen volt, máshol talán jobb a helyzet. A bőr cuccok viszont néha még kinti szemmel nézve is csillagászati összegekre képesek rúgni.

Házilag összeberháltam néhány háttérképet, csak egyszerűbbeket, az XP hátterét feldobtam egy kicsit. Ha mindent jól csináltam, itt elérhetők:

http://kep.tar.hu/ltxhatter/50013341#2

Ha kedvem lesz, még gyártok majd ilyeneket :)

Hátha sikerül belinkelnem:
[link1]

 

Üdv: Gábor

Előzmény: lakk-fetis (1972)
lakk-fetis Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1972

Udv mindenkinek.

 

Hat olvasgatom a hozzaszolasokat es elgondolkodtam.

 

L.i.d

 

A Tomis sztori jellmzo erre az orszagra.

 

Engedelmeddel folytatnam a sztorit.

 

 Jani aki agilis es mindennek szeret a vegere jarni, idot penzt nem kimelve jarja a varost (meg az orszogot) telefonal es lakkot keres az orszagban mar harom eve!!!!! Igen harom hosszu eve. Sok kedves es kedvetlen emberrel talalkozik es megallapitja, hogy szereny hazank a bunkok es bunkobbak paradicsoma. Aki bunko ide jojjon !! De en akkor megyek.

Miert? Kerdezitek. Joggal!!

 

Tortent nem is olyan reg Jani megy piros arcal vasarolni.

-Na most meglepem magamat. Tuti jo minosegu lakk anyaggal a varronom megvarja es marha fajintosan fogom magam erezni az uj cuccomban!

A lakasajtot becsukva hosunk mar ott tart:

-Eleg ha rendelni tudok vagy mintat szerezni es majd "meglassuk".

 

1 bolt: semmi

2 bolt : kirohognek

3 bolt: Az eledo elkuld mamahoz vizitre. Majdnem lekop, hogy megszolitom es nem tud tehenkedni a pulton.

Az arc meg pios de nem annyira.

4 bolt: vigyek pautot az nem jo??

 Harapom az asztal szelet de fo az optimizmus. - majd a kovetkezo!!

5 bolt: Hosszu esszes kerdesemre a valasz : NINCS! Uvultve feleli az uzletvezeto. Majd mikor fel orat puhitom elmondja: -Hat megkerdezhetnem a beszallitot de nincs kedvem. Meg csak a maga kedveert?

-Na jo mennyi kene?

-Hat minta aztan ha jo a cucc akkor havonta 50 meter!!!!

-Csak?? Hat annyi nincs.

 

Az arc piros de mar a duhtol !!! Motyogom magamban "EMBEREK EZ MAR EUROPA ??"

Na akkor telefon elo, majd a haverok segitenek. Azok elinteznek mindent.

 

Hivom, mondja az aldast, es az o haverjaink szamat.

Hivom mindet, a 123852-nel feladom. Na vissza a gyokerekhez fehivom en az egyik szinhazas haverom es lass csodat. Tisztara mint ha Bardi autonal lennek: IGEN VAN!!!

De baj van, nem tud vele foglalkozni majd csak Kb 2 hat mulva. KIBIROM HA KELL FELLABON IS!!!!

2 het mulva a minta megjott es kiiiiiiiraaaaly. szinte beszel.

Na itt tarok most. Sokkal elobb talatam varronot aki nem akad fenn semmin mint joindulatot az orszagban.

 

A ruhakkal kapcsolatban (Gabor ?)

 

Nem azert dragak mert kell a haszon, meg a love kenyerre, meg kalacsra, ja meg kell egy nyaralo, egy X 5-os BMW.

Ja egy ev alatt ezt lefeljtettem.

Jo, van aki igy dolgozik. De nem mindenkire vez jellemzo. Kivetel az elobb es meg elobb emlitettek.

Hanem a fizetesunk keves es az alapanyag draga !!! Meg a szar is!!!

 

A Postarol annyit, hogy egy igazi budos bunok, akik a mi penzunkbol lopnak minket foallasban. Eggyetlen ellenszere van a dolognak, hogy a rendelt dolgokat haromszoros aron kell biztosittatni. Igy legalabb jol jarsz ha lenyulnak.

 

Valaki kerdezte milyen shopot akarok .

 

Hat, normalisat nem lessz draga de jo cuccok lesznek es nekunk is megfizetheto aron. Egyenlore kicsiben majd nagyban ha lesz ra igeny. Lesz konfekcio es egyedi gyartas rendelesre. lesz otthonra valo es utcan is horhato darab. Noi es ferfei is.

Adjatok meg ket honapot, addigra levizsgazom es kesz lesznek a mintadarabok.

rubber68 Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1971
Sziasztok.

Én még mostanában is szoktam így futni. Már ezért is megéri sportólni!
Csak az baj, hogy nem nagyon lehet kapni nagy méretben.

Előzmény: selyemsal (1963)
sigyu Creative Commons License 2005.01.25 0 0 1969

Szia LatexBond!

Köszi a választ!

Közben már kipróbáltam, hát túl sűrű, majd megpróbálom higítani is.

Amúgy miután egyenletesen bekentem, még foltosan csillogott, de utána NAGYON KIS mennyiségű fényesítőspay is foltmentessé tette a csillogást, úgy hogy ezentúl, ha fényesíteni akarok (csak egy két cuccomat kenem be), akkor azt is így teszem.

Különben inkább nem fényesítek, mert nekem nem a fénye miatt tetszik a latex.

Már várom a hétvégét, hogy a kifényesített catsuitomban megjelenjek (remélem nem fogok fázni benne).

Előzmény: Latex Bond (1967)
l.i.d. Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1968

Meg tudom érteni! Nekem is volt ilyen, de sajna már elamortizálódott.

100% PVC. Szerintem a görög istenek is valami ilyesmit hordhattak!

Előzmény: selyemsal (1963)
Latex Bond Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1967

Látom a link erőteljesen lemaradt, most megpróbálom még egyszer :

http://www.pjur.com/_pjur-eros/en/03_pjur_eros_cult.htm

Előzmény: Latex Bond (1966)
Latex Bond Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1966

Szia Sigyu !

 

A szilikon (amennyiben nem olajalapú) mindenképpen ápolja a latexet és meghosszabbítja annak élettartamát, tehát magának a ruhának semmiképpen sem ártasz vele ha bekened, hisz eredetileg is gumi anyagú alkatrészhez szánták. A sűrűsége már inkább szempont lehet abból a megközelítésből, hogy a ruha fényesítésére is szeretnéd azt egyúttal használni. Nem tudom, hogy a fénymásoló gumihengeréhez milyen viszkozitású olaj szükséges, de a kívánt fény eléréséhez mindenképpen olyan kell, amelyik egyenletesen és vékony rétegben oszlik el a kezelt felületen (ezért is bizonyulnak általában a legalkalmasabbnak a spray formájú kiszerelések), tehát az Általad beszerzett olajat esetleg egy kicsit problémásabb lesz leheletvékonyan eloszlatni majd a ruhádon (ugyanis nem az a cél, hogy ússzon az olajtól), azonban a fényét mindenképpen megkapja ezen a módon is. Persze a fényesség - és ezt már azt hiszem korábban is említettem - nagyban függ a kezelt felület minőségétől. Az unásig ismételt tétel szerint : biciklibelső-minőségű ruha sohasem fog Neked úgy csillogni, hogy a tükörképed meglásd benne. Ehhez kifejezetten tükörsíma felület szükséges, ami már alapból sem kifejezetten matt fényű.

Hogy mit használnak a fényképeken is látható eredmények eléréséhez ? A Marquis-nál, a Demask-nál és a Simon-nál például a Pjur cég termékeit használják és ezeket is forgalmazzák. Kifejezetten a latexruhákhoz ajánlják az EROS Cult termékcsaládot : a Dressing Aid-et a belső felületre, a ruha könnyebb felvételéhez, a Shining Spray-t pedig a külső felület fényesebbé tételére. Mindkettő dermatológiailag tesztelt, tehát tutira nem okoz bőrirritációt, ami viszont lehet, hogy a fénymásoló gumihenger-ápolóra nem állítható nyugodt szívvel. A termékek itt megtekinthetők :

Bécsben ezek az "olajok" a Simon-nál és a Tiberius-nál is kaphatók.

Előzmény: sigyu (1954)
tgaborka Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1965
Ez a vacak miért nem tette bele a sortöréseket, és képet? [image1]
tgaborka Creative Commons License 2005.01.24 0 0 1964
Sziasztok! +1 szimpatizáns... Elkezdtem elolvasgatni a témát az elejétől kezdve. Remélem megértitek, hogy aztán átugrottam egy-egy oldalt, aztán egyszerre több oldalt, de még így is pár órám elment vele :). Szóval valamennyire képben vagyok. Látom van több győri is köztetek. Őket külön üdvözlöm! Szóval, én momentán csak a szimpatizánsok táborát gyarapítom, de nagyon tetszik, hogy egyre többen vagytok. Nem vagyok nagy fórumozó, ugyhogy a jövőben is inkább olvasgató leszek, mint rendszeres írogató. Azért most pár gondolatomat megosztom veletek - legalábbis azzal, aki elolvassa. Szerintem, ha nagyon az elejéig visszamegyünk a dolgoknak, akkor már eleve a ruha viselése is fétis, hiszen senki sem született ruhában. Csak ugye akik a mában élnek, és a mai szokásoknak / 'fétiseknek' megfelelő viseletet hordanak, nem látnak túl saját korlátaikon, azaz szerintük ez a 'normális'. Vagy ha más oldalról nézzük: egy csomó olyan lány van, aki oda van az egyenruhás férfiakért, őket mégsem tekinti senki különleges csodabogárnak :) Akinek viszont túl elvont ez a megközelítés, annak egy idézet, amit épp ma találtam a neten: [i]"Ti mind kinevettek engem, mert én más vagyok mint a többi. De én kinevetlek benneteket, mert ti mind egyformák vagytok."[/i] Egy kicsit ez is ideillik - mindenki választhat, melyik megközelítés szimpatikus neki, bár nem szükséges ezen nézőpontokra korlátozni :)) Hogy mit is keresek itt? Ott kezdődik, hogy nagyon tetszenek a mindenféle színű és mintájú harisnyák, combfixek. Aztán, ha nem lenne net, talán, ezeddig nem láttam volna latex, vagy lakk ruhákat - a bőr nekem kevésbé tetszik. Szóval rájöttem, hogy azok is tetszenek. Főleg a középtájon elhelyekedő stílus, a 'lájtos' és a nagyon vad dolgok között kb félúton. Magamnak még nincs ilyen viseletem, így nem hinném, hogy mostanában, vmi dresscode-os bulin résztvennék. Bécsben én is találkoztam üzletben ilyen ruhákkal, bár a fogason lógva nem voltak túl erotikusak. Egy csinos nőn persze minden más. [image1] Akkor viszont nagyon meglepődtem, hogy milyen drágák! Ma sem értem hogy miért. Olyan drágák ezek az anyagok? Vagy csak keveset lehet eldani belőlük, és kell a haszon? Nem az én dolgom megfejteni. Még eddig nem láttam leírva, a Maria Hilfer Strasen (nem emlékszem, hogy írják) is van olyan üzlet, ahol lehet ilyen cuccokat kapni. Egy kis üzlet jó nagy alagsorában :) Gázálarcra nem emlékszem, de lehet, hogy csak nem vettem észre, de jelmezekből többféle is volt :) Ami a valóságot illeti, én inkább elméleti figura vagyok, így a képekbe a hölgyeknek olyan belsőt képzelek, amilyet akarok. A valóságban lehet egy szerkó akármilyen, nem biztos hogy összességében a viselőjével együtt is szexi, és izgalamas lesz. Ti hogy vagytok ezzel? Még egy apróság. Megnéztem a bulikról készült képek jó részét. Mindenki helyes és aranyos rajta :) Természetesen, ha valakit érdekel, és mailben jelzi nálam érdeklődését a fórumból, akkor a kölcsönösség jegyében megírom neki a weboldalam címét. Bár a témával kapcsolatban nem lehet semmit találni rajta, de ha valaki szereti az operákat még hasznát veheti ;) Üdv. mindenkienk! Gábor

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!