Keresés

Részletes keresés

Ateus Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2011
Elhiszem, de amíg nem rajtam van addig nem tudok igazán veled örülni :-)
Előzmény: bőrboy (2006)
allfetislove Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2010
Egy szakmai tanácsot szeretnék kérni? Mi a legjobb szubsztancia a latex ruhák felvételéhez? Síkosító vagy púder?
Előzmény: Latex Bond (2002)
allfetislove Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2009

A képeim, és jó szórakozást hozzá

http://kep.tar.hu/allfetislove/50014913#2



allfetislove Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2008

Sziasztok,

amennyiben rajtam kívül is érdekel valakit lányok latexben és maszkban, a Yahoo-n gardírozok pár éve egy kisebb fétis populációt. Regisztrálni kell elsőként, majd keresni a "sheandthegasmask" group-ot. Íme az elérés:

http://groups.yahoo.com/

Töltögetek ezen kívül a netre képeket, küldök majd pontos címet róla...

mártrix Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2007
Sziasztok!

Csak ismételni tudom magamat! Nagyon jó volt a buli és a résztvevők is kitettek magukért!
Mindenkinek köszönet!

Csak a legközelebbi időpont aggaszt egy kicsit , hogy ilyen sokáig kell megint várni:((((
Deni reklamálok!

Mátrix
bőrboy Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2006
Szia nekem van latex szoknyám,kesztyűm,és maszkom is.Tűsarkú combcsizmámal együtt hordom oda haza.Szuper jó érzés.
Előzmény: Ateus (2000)
l.i.d. Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2005

Latex Bond!

 

Köszönöm a válaszod!

 

Üdv.:l.i.d.

Előzmény: Latex Bond (2002)
leather fan Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2004
Nagyon jók a képek!És ránézésre a beöltözöttség is alakul.Csak így tovább!
Latex Bond Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2003

Szia Allfetislove !

 

Mail ment...

 

L.B.

Előzmény: allfetislove (1999)
Latex Bond Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2002

Szia l.i.d. !

 

A ruháik latexanyaga alapból ugyan nem szikrázóan fényes (bár én még soha nem láttam egészen szárazon az anyagot, még a szabóságukban sem !), viszont az egyik (a későbbi külső) felülete tükörsímára van hengerelve, ezért olyan benyomást kelt, mintha lekenték volna valamivel. Az anyag valószínűleg átesik még valami különleges procedúrán, hogy a külső felület valóban elérje ezt a símaságot és ezután egy szilikonos ápolás már megteszi azt a hatást, amire csak annyit tudunk kinyögni, hogy : "hűha !".

A fényesítés tehát a Simon.O esetében nem opcionális, hanem eleve így árulja a ruháit, az üzletbe is le van kenve az összes ruha.

A belső felület pedig enyhén érdes és matt, azonban lényegesen és meglepően síkosabb, mint a külső felület (pedig látszatra csontszáraznak tűnik), amit szintén fokozhatsz akár egy vízalapú síkosítóval, akár ugyanazzal a szilikonnal, amit a fényesítésre használtál. Bár manapság már a síkosítás és a fényezés elkülönül egymástól és mindegyikre meg van az arra legalkalmasabb folyadék.

 

L.B.

Előzmény: l.i.d. (2001)
l.i.d. Creative Commons License 2005.02.02 0 0 2001

Sziasztok!

 

Gondolom, van néhány topictagnak tapasztalata a Simon O ruhákkal kapcsolatban. Arra lannék kíváncsi, hogy ez a latex alapban is fényes, vagy ezt is fényesíteni kell?

 

Köszönettel: l.i.d.

Ateus Creative Commons License 2005.02.01 0 0 2000
Nagy örömömre szolgál bejelenteni, hogy immár én is latextulajdonosként lehetek köztetek!! Végre van egy pár latexharisnyám és imádom ahogy magamra veszem... bár ez nem publikus, de én eszméletlenül élvezem ha rajtam van. Tudtam én, hogy nem véletlen vagyok lateximádó :-) jöhet a kesztyű :-)
allfetislove Creative Commons License 2005.02.01 0 0 1999

Szia Bond,

 

nagyon jók lettek a képek, (még én sem nézek ki rosszul rajta:) csak sajnálhatom hogy nem maradtam a bulin tovább...

Szivesen fordítok angolra, de akár a honlapot is felírom neked...

Apropo, itt a chat: http://latexfetis.srv.hu/

Csak a nicket kell beírnod és már mehet is. NEM KELL JELSZÓ!!!! Jelezzetek vissza ha nem menne valakinek.

Szvsz nem csak buliban lenne érdemes gondolkodni, hiszen több helyen egész napos party-k vannak, és tényleg színvonalas rendezéssel - ezt pedig mi is meg tudjuk csinálni.

Denevért faggattam telefonszámodért, sikertelenül.

Előzmény: Latex Bond (1997)
Dave_K Creative Commons License 2005.02.01 0 0 1998

Jók lettek a képek!!!

Latex Bond Creative Commons License 2005.02.01 0 0 1997

No, kérem tisztelettel :

A #03 Frusztráció Parti képeit felpakoltam a parti honlapjára, lehet csemegézni ! ;o)

Nézzétek, mentsétek, nosztalgiázzatok és gyertek a következőre is, mert egyértelműen progresszív tendenciát mutatunk mind látogatottságban, mind beöltözöttségben ! :o)

 

Úgy érzem, hamarosan meg kell írnom a lap angol verzióját is, hogy versenyre kelhessünk a NAGYOKKAL  ! :o) Ha netán valaki zsigerből vágja az angolt, hálásan megköszönném a segítségét... Mivel alig van a lapon szöveg, nem lehet egy nagy kaland, de mégis jobb lenne ha ezt olyan tenné meg, akinek stílusérzéke is van és nem egy hozzám hasonló amatőr.

 

Még egy apró kérés : ha bárkinek tudomása van újabb értékelhető honi üzletről (vagy annak nyitásáról) ami a témába vág, azt kérem, ne tartsa magában az infót, hanem segítsen szaporítani a partilap linkgyűjteményét !

 

Köszönet a partiszervezőknek az újabb fantasztikus buliért !!!

 

L.B.

bőrboy Creative Commons License 2005.02.01 0 0 1996
Sziasztok.   Bőrboy vagyok 34 éves fetisiszta.Imádok bőr lakk latex és gummi ruhákat hordani.Ismerkedni szeretnék hasonlo gondolkodásu emberekkel.
leather fan Creative Commons License 2005.02.01 0 0 1995
Chat?Hogyne!Nagyon jó ötlet.Remélem sikerül összehozni!
gumigitta Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1994
Helló mindenki! Borzasztóan sajnálom, hogy erről a múltkorinál is jobb partiról lemaradtam. Pedig nagyon is készültem. De sajnos apró kellemetlenségek sora miatt nem tudtam együtt lenni veletek.  Lélekben továbbra is veletek vagyok és igérem hogy a legközelebbi adandó alkalommal a valóságban is. Remélem hamarosan olvasok részletes beszámolókat is. ( ha nem itt akkor a " gumigitta@freemail.hu"-n ) Előre is köszi. Üdv mindenkinek gumigitta.
lakkésbőr Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1993
Hát ez ez nagyon jó kis parti volt és most én is jobban éreztem magam mint a múltkor,de ez azért volt mert szerencsére többen is voltunk, bár a meghatározó személyek közül többen is hiányoztak.(Remélem azért mindenki jól van és egészséges)
Mi lakk-fetissel hoztunk még egy egy lakkimádó embert akik szintén örültek,hogy itt lehettek és jönnek legközelebb is!

Lehet,hogy kéne csinálni valami "Ki van a legszexibb cuccban",vagy "Ki van a legextrémebb ruhában" versenyt...

Allfetislove,most kapcsolok,hogy tőlem(is?) kérdezted,hogy szoktam e chateleni.Sajnos nem mert, valamikor sűrűbben, valamikor meg nagyon ritkán tudom csak látogatni a fórumot,de a partikon(ugye lesz még sok???) ott vagyok!
Bár ki tudja,egy próbát megér...ha megcsinálod akkor igyekszem a chaten is jelen lenni.

allfetislove Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1992

Érdklődöm, összeüssek-e egy pajzán kis chat-et a topic tagjainak?

karieee Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1991

Combcszma imádok néven topikot nyitottam.

Mindenkit szeretettel várok.

 

Dave_K Creative Commons License 2005.01.31 0 0 1990
dorysboy Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1989
Előzmény: dorysboy (1988)
dorysboy Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1988
Uma Thurman - Kill Bill. Az anyaga tetszik, de biztos, hogy nem kétrészes az a ruci?
Partus Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1987

Sziasztok !

 

Régebben már volt szó az E-bay használtruha oldalról. Ajánlom figyelmetekbe !!

Nekem eddig csak jók a tapasztalataim. Nem bankkártyás átutalás, hanem a számlámról a bank internetes oldalán én utalom a pénzt a német eladónak.

Fantasztikus lakk kabátok, nadrágok, overállok, latex ruhák, pvc ruhák és kabátok vannak potom pénzért.

Én már a harmadik lakk kabátra csaptam le, mert postaköltséggel együtt is csak 6-7000 Ft ( mindenestül ), és olyan szép mint egy vadi új. Van egy olyan is, ami földig érő, kapucnis lakk kabát !.. És van olyan pvc-lakk anyagú katát is, aminek az alja összehúzható hálózsáknak, a kezein kesztűk vannak varrva, és a zipp-zár a kapucni teteéjig felhúzható. Van olyan lakk overállom is, aminek a kapucnija szintén végig zipp-záros, és alul külön ki lehet zipp-zározni a lényeget.

 

Mivel EU tagország vagyunk, sem a posta, sem a vám nem bontja fel a csomagot....

Egy kis ízelítő:

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=13047&item=6739875156&rd=1&tc=photo;

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=12093&item=6740343539&rd=1&tc=photo;

http://search.ebay.de/lackjacke_W0QQcatrefZC6QQfromZR10QQsocolumnlayoutZ4QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsoloctogZ9QQsorecordstoskipZ24QQsosortpropertyZ1QQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1;

http://search.ebay.de/lackjacke_W0QQcatrefZC6QQfromZR10QQsocolumnlayoutZ4QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsoloctogZ9QQsorecordstoskipZ48QQsosortpropertyZ1QQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1;

http://search.ebay.de/lackmantel_W0QQsofocusZbsQQsbrftogZ1QQsocomparecolumnlayoutZ1QQsocolumnlayoutZ4QQfromZR10QQcatrefZC6QQcatrefZC6QQa6Z-24QQa53Z-10QQa22750Z-10QQa14Z-10QQa47Z-24QQa56Z-24QQgcsZ1551QQpfidZ2122QQreqtypeZ1QQpfmodeZ1QQalistZa6Q2Ca53Q2Ca22750Q2Ca14Q2Ca47Q2Ca56Q2Ca3801QQpf_queryZlackjackeQQsotrtypeZ1QQsotrvalueZ1QQsadistanceZ200QQsopostalZPostleitzahlQQsoloctogZ9QQsosortpropertyZ1;

 

és a lényeg

 

http://www.xn--pvc-trume-02a.de/catalog/

 

Üdv. Partus

OnLiner Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1986

Nem rossz a PVC szauna ruha...

Érdemes itt is körül nézni latex, lakk, műbőr meg bőr cuccok ügyében:

http://turboplaza.jjsoft.hu

Elég kellemes a kínálat, ráadásul a postai költséget is igen visszafogták...

allfetislove Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1985

Köszönet a buliért, bár nem maradtam sokáig, nagyon készültem rá, de sajnos kimerítő és botrányos hetem volt...

karieee Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1984

Sziasztok!

Hol vannak a képek?

Nagyon kiváncsi vagyok.

Valaki kérlek irjon.

 

Dave_K Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1983

Helló mindenki!

 

A partin nagyon jól éreztem magam, még jobban, mint az előzőkön.

Mellesleg kedves Gumigitta, Te merre voltál parti helyett, mindenki rajtam keresett Téged, és nem tudtam nekik mit mondani. Gummiboy és girl, Ti is nagyon hiányoztatok! Most így kicsit másnaposan kb ennyit sikerült írnom. :)

cruciato Creative Commons License 2005.01.30 0 0 1982
Közben végre megtaláltam Szauna - szett. Nem is rossz ennyi pénzért.
Előzmény: cruciato (1981)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!