Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5019

de láttuk, hogy volt most két gyógyult is...akinek volt korábban std-je, és a pánovics féle több hónapos doxy rendbe tette...még ha véletlenül is.

Előzmény: Antonius Pius (5016)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5018

én is ezt gondolom.

és ha egyszer kimutattak std-t, majd laborilag "eltűnt", de a tünetek maradtak...az szerintem egyértelmű helyzet!

Előzmény: Ricciardo (5013)
bob87 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5017

biopsziája senkinek nem volt a duzzanatból? Mondjuk ezt is érdekesnek tartom, hogy senkinél nem merült fel.

Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5016

Folyamatosan szedtem nagy dózisban a legjobb probiotikumokat, mégis szétmarta a gyomromat a sok szar gyógyszer, meg szétbaszta a bélflórámat (szerencsére azt tudtam rendezni, de abba is beletelt cirka fél év).... nem tudom az ureaplazmával mit lehet kezdeni, az egyik doki azt mondta, hogy van akinek egy hetes kezelés után eltűnik, de van olyan is, akiből egyszerűen nem tudják kiirtani, ezt is embere válogatja....minden esetre most húgycsőből negatív lett, csináltatok majd egy ondótenyésztést is a biztonság kedvéért, de az nem mutatta ki akkor sem, amikor a húgycsőkenetben benne volt, úgyhogy nem fűzök hozzá nagy reményeket.

Előzmény: Törölt nick (5011)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5015

köszi

Előzmény: Marobert3 (5014)
Marobert3 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5014

A Magyar lyme film:

 

https://www.youtube.com/results?search_query=A+lyme+-+Egy+r%C3%A9gm%C3%BAlt+k%C3%B3r+hajnal%C3%A1n

Ricciardo Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5013

Szerintem nem lenne neki hülyeség. És továbbra is mondom, akinek pr. gyulladása van, az keresse tovább a többi fertőzéseit, még akkor is, ha kimutatható a bélbacija.

Előzmény: Törölt nick (5012)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5012

nem gondolod, hogy neked is az urea-t kéne kezelni hosszú ideig megfelelő ab-val?

Előzmény: Antonius Pius (5010)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5011

ha ab, akkor nem probiotikum kéne rá?

 

Előzmény: Antonius Pius (5009)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5010

Üdv, én jártam hozzá Pécsre. Segíteni nem tudott, de a sok orvosból, akiknél megfordultam ő volt az egyik, aki normálisan megvizsgált mindenre kiterjedően, uh-t, masszázs utáni kenetet, baktert nézett, és mikroszkópos vizsgálatot is....ő vette észre először, hogy a mellékherémmel lehet valami, minden négyzetcentit áttapogatott kézzel és uh-val is.....ő is elkövette azt a hibát, mint előtte a másik négy akinél voltam, hogy nem küldött std-re, ami egy vesedokinak jutott később eszébe.....ki is mutatták nálam is és az asszonynál is az ureaplazmát, nagy csíraszámban......summamedet kaptam rá én is meg az asszony is, és már egyikünknél sem mutatható ki az ureaplazma, de a tünetek ugyanúgy megvannak, bár nem olyan durván, mint előtte. Az asszonynak soha nem volt semmi panasza, pedig nála is kimutatták. Ami még érdekes lehet, hogy 20 évesen, a kúrógép korszakomban, egy ribanctól elkaptam a HPV-t, egy jó kis condyloma formájában, szép kis hegyes szemölcsök nőttek a makkom alatt.....a szemölcsöket lekezelték és elmúltak, de a HPV egy életre szól állítólag, és folyamatosan gyengíti az immunrendszert, ami miatt nehezebben keveredik ki az ember a dolgokból...

Előzmény: dandy30 (5006)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5009

Az antibiotikumok nekem is szarrá vágták ma gyomromat, én Nolpaza-t szedek.

Előzmény: Törölt nick (5007)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5008

Majd számolj be ha van mellékhere ügyben fejlemény, mert akkor én is kidobatom a francba, nekem a bal szarakodik évek óta, meg van benne egy borsónyi duzzanat ami nem múlik, úgyhogy én is azt gondolom, hogy ott a góc és az fertőz le mindent.

Előzmény: navon7 (4989)
Törölt nick Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5007

refluxod van?

mivel protonpumpa gátló, elég komoly mellékhatásai lehetnek...pl. csontritkulás.

Előzmény: navon7 (4995)
dandy30 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5006

http://www.uroclin.hu/htmls/maganrendeles.html  Ezt a helyet ajánlotta anno itt az egyik sorstárs ,bár rajta nem tudtak segíteni . Többet meg nem tudtam vele beszélgetni,mert nem lehetett már itt elérni .

dandy30 Creative Commons License 2015.06.17 0 0 5005

Nem,én nem jártam Pécsre soha.Én csak Kaposvárra jártam,de itt már voltam mindenkinél kiről tudtam. Sajnos eredménytelenül. Valaki egyszer említett itt egy pécsi dokit . Farkas Lászlót . Nézegettem és elég sok pécsi doki van . Arra lettem volna kíváncsi van e itt valaki arról a környékről és milyen tapasztalatokkal rendelkezik.

Előzmény: Bohanon (5000)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.16 0 0 5004

A mai orvosok leszarják a beteget. Szomorú hogy fordítva van a helyzet, és a betegnek kell KÖNYÖRÖGNIE a tünetek alapján hogy mire nézzék. És ilyenkor meggyőzni is nehéz az orvost, mert hát egy beteg ne oktasson. Neked klamídia volt, és elég szomorú hogy ilyen gyakori betegségre nem nézik az embert. Pedig a tünetek alapján egy orvosnak kapásból meg kellene nézetnie. Engem se néznek soha semmire, mert bele van vésve abba a rohadt agyukba hogyha van egy fertőzés, akkor már kettő nem lehet. És ha negatív egy leleted, hiába mondod hogy még vannak tüneteid, nem hiszik el, és többet nem kell jönnöd. A mostani orvosom is csak erre várt. Mostmár van egy negatív papír (mint amott) és akkor mindig ezt fogják az orrom alá nyomni amikor visszamegyek. A múltkorinál is így volt, amikor bolondnak néztek.

Előzmény: Labitttt (4999)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 5003

Húgycsőkenetből tenyésztenek? Sperma tenyésztésed nincsen?

Előzmény: Labitttt (4999)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 5002

Melyik kórházban kaptad az imipenemet? A bőrgyógyászat, vagy az urulógia javasolta,? Ne legyél ilyen titokzatos..

Előzmény: Labitttt (5001)
Labitttt Creative Commons License 2015.06.16 0 0 5001

Meg azokat akik szétverték az egészségügyet.

Persze őket nem a az állami egészségügyben kezelik.

Előzmény: Labitttt (4999)
Bohanon Creative Commons License 2015.06.16 0 0 5000
Keress itt rá a fórumra, emlékeim szerint volt aki Pécsre járt. Vagy az te voltál?
Előzmény: dandy30 (4994)
Labitttt Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4999

Két éve.

Az Imipenem szerintem nem volt hatékony az egyik bacira, amely a korábbi mintában negatív lett másfél év után. A sokadik húgycső kenetben most pseudomonas aeruginosa volt, arra valószínűleg hatott, de a korábbi baciszerűségre amely szerintem (tünetek alapján) nem szűnt meg, csak rejtőzködött. Arra makrolid kell.

Eddig csak vizeletből volt dns vizsgálat, és húgycsőből vett minták. A vizeletvizsgálat bohóckodás, az negatív lett szart sem ér, hamis állnegatív eredménye csak késleltette a kezelést, megkezdését, meg a hülye bőrgyógyász aki a leggyakoribb bacira nem vizsgált így az ráment a prosztatámra, az ilyen hülyéket kellene közmunkára küldeni.

 

 

Előzmény: navon7 (4996)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4998

Mióta kínlódsz a betegséggel? Hol kaptad az imipenemet? Ki a mostani orvosod? Milyen dokiknál jártál? ( imipenem kezelés után 2 hét telik el, és máris  AziSandoz 4 naponta 1 gramm...ez nem túl korai? Volt imipenem után sperma tenyésztés?

Előzmény: Labitttt (4992)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4997

Here, mellékhere fájdalom?

Előzmény: Labitttt (4992)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4996

Mióta kínlódsz a betegséggel? Hol kaptad az imipenemet? Ki a mostani orvosod? ( imipenem kezelés után 2 hét telik el, és máris  AziSandoz 4 naponta 1 gramm...ez nem túl korai? Volt imipenem után sperma tenyésztés?

Előzmény: Próba... (4991)
navon7 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4995

Én 20 éve szedek gyomorra Losecet. A világ legjobb gyomorgyógyszere, de életed végéig szedheted. Mellékhatása nincsen. Made in Sweden.

Előzmény: Bohanon (4993)
dandy30 Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4994

Üdv a sorstársaknak . Nem írtam mostanában ,de figyeltem az oldalt nagyjából . Utolsó dokim,mivel már nem tudott velem mit kezdeni,azt javasolta forduljak természetgyógyászhoz. Mivel ebben nem igazán hiszek és itt helyben Kaposváron már nincs kihez forduljak,kérdezném ,hogy Pécsi környéki sorstárs van e itt és kit javasol Pécsen esetleg kit lenne érdemes felkeresni . Egyenlőre messzebb nem szeretnék orvost keresni. Köszönöm ha válaszol valaki.

Bohanon Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4993

Akkor nem én vagyok az egyetlen, akinek sok lett a gyogyszerektől a gyomorsava...

Előzmény: Próba... (4991)
Labitttt Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4992

A Póba azonos a Labittt-al. Nem tudom hogy léptetett be a gép a Próbával azt nem használom évek óta.

Próba... Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4991

Igen Turp.

 

Ab-t egy vagonnal megettem.

Aktil Duó, Semicillin (napi 6 g kivitte az enterococcus faecalis-t) Maradt más.

Doxicikin, (nem ért semmit, nálam), Klion, Zinnat, Rifampicin, Ciplox, Sumamed, AziSandoz, Roxitromicin, Sumetrolim, Fosfomicin, Tarivid, Unasyn (ezt az egyet nem bírtam), Levoxa, Cifran, Gentamicin stb. Szerintem volt még, de most nem jut több eszembe. Általában 1-3 hónapig, többet kombinálva is. Sorrend nem pontos.

 

Imipenemum 3x1 g infúzió

Javult, (két hete fejeztem be), de szerintem nincs vége, most sokadszorra AziSandoz 4 naponta 1 gramm.  

 

Ranitidin-Teva, enélkül már kilyukadt volna a gyomrom!

 

Tünet díszkomfort érzés, húgycső égés, rossz közérzet elesettség  gyengeség stb. Inkább feladni érzés. :(

Most kicsit jobb, épp el vagyok fájdalomcsillapítók nélkül. Volt hogy kombinálva szedtem azokat is és mégis rosszabbul voltam mint most.

 

Mindenféle gyógynövényes kacat stb.

 

 

Előzmény: Bohanon (4970)
Ricciardo Creative Commons License 2015.06.16 0 0 4990

Igazad lehet, mert azt én is hallottam hogy elég sokáig bennünk marad az AB. Orvosoknak soha ne higgyünk ilyen ügyekben. Nekem pl. 3 napot mondtak, ami már tényleg nevetséges. Szerintem ha 2 hét szünet ha véletlenül elég is hogy kiürüljön, biztosan kell még ezután még két hét hogy a biofilmekben és a pr. köveken megbújt maradék újból elszaporodjon és kimutatható legyen. 

Előzmény: navon7 (4989)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!