Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.18 0 0 1771
SMiLE Grooveblaster remix 1 2 3
LEtölteni, meghallgatni, sírni, zokogni
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.16 0 0 1770
Örömhír: június 22-én jön Brian Wilson új lemeze. Rossz hír: tele lesz köcsög vendégművészekkel (kivéve VDP)



Fri Apr 16, 2004 02:56 AM ET

New Brian Wilson Studio Album in June
By Tamara Conniff

LOS ANGELES (Hollywood Reporter) - Brian Wilson's first new studio album in six years, "Gettin' in Over My Head," will be released by Warner Music Group's Rhino Records on June 22.

The 61-year-old former Beach Boy recently resurrected and finished his legendary "Smile" sessions, which he debuted live in the United Kingdom. Wilson is expected to tour Europe in the summer in support of "Gettin' in Over My Head" and possibly bring the "Smile" concert to the United States in the fall. He is currently in the studio working on the final version of "Smile," which will likely also be released through Warner.

"Gettin' in Over My Head" features guest appearances by Eric Clapton, Elton John, Van Dyke Parks and Paul McCartney. The album also includes a duet with his late brother Carl Wilson titled "Soul Searchin'."

"Gettin' in Over My Head" features a number songs which Wilson had worked on earlier but had not yet completed, including the title track and "Desert Drive," which are culled from his mid-1990s collaboration with producers Andy Paley and Sean O'Hagan. Wilson's last studio album was 1998's "Imagination."

Reuters/Hollywood Reporter

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1769
Szia Rita, egyetlenem, Én is örülök, hogy újra itt vagyok. Óven tényleg egy köcsög, nagyon felbaszta az agyamat, amikor bántani merészelt Téged, legszívesebben szétkaszabolnám az ereit, és megfürödnék a vérében. (Bár azt szerintem ő sem bánná, ha csavargatnád a faszát.)
Előzmény: R_R (1764)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1768
Ahogy mondod, tévedsz. Viszont legközelebb nem sorok szerint, hanem az első szótól számítva korrigálom a hibákat, bár nem hiszem, hogy szükség lesz rá, hiszen adok az igényes helyesírásra.
Előzmény: Törölt nick (1767)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1767
Bár ha jobban meggondolom, a te Böngésző-Programod talán másként jeleníti meg a hyper-textet, szóval lehet hogy tévedek.
Előzmény: Törölt nick (1766)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1766
A 2. sorban nincs is ilyen szó, hogy "Enyém", csak egy fordított szmájli, Te debil. Úgy látszik, a neofasiszto szülők nem tartják fontosnak olvasni tanítani a Gyermeküket.
Előzmény: Megatron (1765)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1765
A 2. sor 2. szava korrekten: „Enyém”
Előzmény: Megatron (1763)
R_R Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1764
Szörfikém, kedvesem, végre újra itt vagy!
Kezdtem mérges lenni Oven gyerekre,nagy paraszt.
Remélem eltűnik innen örökre, de ha mégegyszer sértő megjegyzést tesz rám, kicsavarom a f***át a helyéről( ha találkozom vele)!
Előzmény: Törölt nick (1762)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1763
Tehát úgy döntöttél, hogy a régi nikkeden folytatod fölforgató tevékenységedet e helyett az új nikk helyett. Pedig már kezdtem örülni, hogy enyém a topik :(
Előzmény: Törölt nick (1762)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1762
Óven Pál, húzzál már a picsába innen, olyan köcsög vagy mint a seggem, RR-t pedig főleg ne bántsad (Megatront még esetleg, végülis ő egy szálasoid-neo-konzervató véglény).
Sziasztok! Látjátok, végül mégis visszatértem, menő topikjaim birtoklási jogát is visszaveszem ezúttal, a paranoiát okozó hallucinogénekkel pedig jobban fogok vigyázni ezek után.

Szia Megatron! Figyelj csak, van itt az Inszexen egy Sonic Youth topik, ezeket a rémes fotográfiákat inkább ott terjeszd mostantól, köszi.

Szia RR! Ezt ugye viccből mondtad, hogy Rushertsron Morre jól néz ki a szemébe lógó ápolatlan hajával? (És ha hallanád, micsoda rettenetes zörejeket csal elő instrumentumából, igényes ember azt 0,000000003 másodpercnél tovább nem bírja hallgatni). Inkább csodáld az Általam beszúrt überkirály Brian Wilson-képeket, egy kicsivel lejjebb.

Előzmény: paul owen (1758)
R_R Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1761
Tessék?
Előzmény: paul owen (1758)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1760
Látod, tudsz te konstruktív is lenni
Előzmény: paul owen (1758)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1759
Szia, Szörfi! Mi ez az új stílus?
Előzmény: paul owen (1757)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1756
Rendben, Ritukám, eztán csak Thurston Moore-ról linkelek be képet (ugye, hogy sokkal helyesebb, mint az a csúnya, kövér Brain?). Az a „férfias nő” valójában Kim Gordon, a Sonic Youth basszusgitárosa.
Előzmény: R_R (1755)
R_R Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1755
Oh, ha ezt látná szegény Mavis...

Megatronkám,hadd szóljak hozzá néhány dologhoz,elvégre ÉN vagyok a társtulajdonos.
Szeretném,ha a továbbiakban hagyagolnád félméterszer félméteres csúnya fotók betételét a topikba,nincs kedvem ilyen ronda férfias nőt, (vagy nőies férfit?) bámulni, viszont a gitáros srác szimpatikus, ő jöhet.

Előzmény: Megatron (1754)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1754
Na, még egy utolsót (szerintem máris sokkal hangulatosabb a topik):

Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1753
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1752
Ó, nem gondoltam, hogy ez ilyen nagy lesz, elnézést.
Előzmény: Megatron (1751)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1751
Azon se kell meglepődni, ha ehhez hasonló képeket láttok a topikban – nem Beach Boys-tagok lesznek rajtuk

Előzmény: Megatron (1750)
Megatron Creative Commons License 2004.04.07 0 0 1750
Köszöntök mindenkit az Új Beach Boys-topikban!

Dark_Mavis tegnap úgy döntött, magánéleti okok miatt (azt hiszem, potenciazavarral küzd szegény, az orvosok egy új gyógyszert próbálnak ki rajta a napokban, és a kúrát nem biztos, hogy túléli) nem ír többet az Indekcre, és a topikjait R_R-re és Énrám ruházta. Csak azért jöttem ide, hogy ezt elmondjam. Azt is tudnotok kell, hogy szándékaim szerint a Beach Boys-topik a megkezdett úton halad tovább, noha lesz némi változás, mert már kezd kifulladni ez a Beach Boys-dolog, ezért arra gondoltam, hogy a jövőben nyugodtan lehet, sőt kell itt beszélgetnünk a következő zenekarokról is: Sonic Youth, Jesus Lizard, esetleg a Beatles. Szerintem jót fog tenni a topiknak ez a kis frissítés, a színvonalbéli javulás hamarosan tapasztalható lesz. Ja, és hiányozni fogsz, Darky, hálásak vagyunk Neked, amiért megnyitottad a topikot!

Törölt nick Creative Commons License 2004.04.04 0 0 1749
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n][A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n][A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Előzmény: Törölt nick (1748)
Törölt nick Creative Commons License 2004.04.04 0 0 1748
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
MIKE LOVE FOR PRESIDENT!
[A hivatkozott kép már nem található meg a tar.hu-n]
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.31 0 0 1746
Jacko és Ozzy között BW végzett a második helyen a legbogarasabb popsztárok versenyén:

"A Beach Boy tagja, Brian Wilson végzett a második helyen, köszönhetően furcsa szokásainak. Ő az, aki képes volt homokzátonyt építeni házához, és egy alkalommal egy zenekar tagjait arra is rávette, hogy tűzoltósapkát vegyenek fel egy koncerthez - írja a WENN."

Ez a tűzoltósapka miért olyan nagy dolog? A homokzátony is teljesen érthető.

Törölt nick Creative Commons License 2004.03.28 0 0 1745
Gyászol a nyugati civilizáció, meghalt Jan Berry, a legendás Jan & Dean duó egyik fele.

'Dead Man's Curve' singer Jan Berry dies
Mar 27, 2:37 PM (ET)
By ROBERT JABLON

LOS ANGELES (AP) - Jan Berry, a member of the duo Jan & Dean that had the 1960s surf-music hits "Dead Man's Curve" and "Little Old Lady from Pasadena," has died. He was 62.
Berry had a seizure and stopped breathing Friday at his home. He was pronounced dead that evening at a hospital, said his wife, Gertie Berry.
He had been in poor health recently from the lingering effects of brain damage from a 1966 car crash.
Jan & Dean had a string of hits and 10 gold records in the 1960s with their tales of Southern California. Among them were 1964's "The Little Old Lady from Pasadena," about a hot rod racing grandma, and "Surf City," with its lines about taking the station wagon to a place where there are "two girls for every boy."
With Brian Wilson of the Beach Boys, Jan Berry co-wrote the lyrics for "Surf City" and "Dead Man's Curve," which featured the driving guitar licks and falsetto crooning of the wildly popular surf music.
Berry's hit-making career with high school friend Dean Torrence was cut short in 1966 when Berry's speeding Corvette hit a parked truck and he suffered severe brain damage that left him partially paralyzed and unable to talk.
His recovery was slow, but eventually he was able to resume singing and writing songs.
In addition to his wife, Berry is survived by his parents, William and Clara Berry of Camarillo; three brothers and three sisters.

delfinvibrator Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1744
az isten valagát, hogy eddig nem bírtam helyesbíteni az index miatt.
annyira belemerültem a (hang)szinekbe, hogy sziNfóniának irtam a sziMfóniát. bocsesz mozart, mahler és a többiek.
Előzmény: delfinvibrator (1742)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1743
Szia Kemping Vibrátor! Tudod, Én nem vagyok nagyon eleresztve anyagilag, kevés Albumot tudok vásárolni, de ha tényleg úgy van, ahogy Részeg Gyémántbánya mondja, és szép summát kapok a használtcédés üzletben az általam kevésbé kedvelt, középszerű alkotásnak tartott Daydream Nationért, akkor lehet hogy teszek egy kísérletet a Joshua Lizard 'Evol' című lemezével. Ezeket a zaj-rock lemezeket a lemezboltban a leértékelt Albumok között találom, igaz?
Ez a gitár-szifónia elég jól hangzik, Én kedvelem a szifonikus hangzásokat, ezeket Brian is gyakran alkalmazta Muzsikájában.
Előzmény: delfinvibrator (1742)
delfinvibrator Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1742
dark civis, én inkább az evolt javasolnám a sonic youth zenekartól, mert szerintem ez az ők pet soundsa. ott a gitárokból egész sokszínű hangokat és hangzásokat csiholnak ki. persze glenn branca gitárszinfóniáiban még elszálltabb nem konvencionális gitársoundokban is részt vállalt thurston és lee. főleg a második szinfóniában vannak kedvenc részeim...
Észak Gyémántja Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1741
Szia, Shark_Havis! Tudod, Én úgy gondolom, hogy a Sonic Youth tagjainak az a művészi koncepciójuk, hogy szándékosan keltik azt a benyomást, mintha nem tudnának zenélni, de közben mesterien kezelik az instrumentumailkat, gondoljunk csak a már említett I Know There's An Answer földolgozására vagy a Superstar (The Carpenters) cover-verziójára, ezekben a dalokban nagyszerűen megmutatkozik Thurstonék tehetsége, hangszeres tudása, de még a saját dalok hallgatása közben is elismerően csettint néha az ember, hogy hát igen, ezek aztán értenek a zenéhez, csak éppen új szemléletmódot hoznak be a popzenébe, mert úgy gondolják, hogy frissítésre szorul a könnyűzene sablonossá vált világa. Emellett azonban perfekt popdalokat is írnak, hallgasd csak meg a Goo vagy a Dirty albumokat, Brain Wilsson is megnyalná a tíz ujját, ha ilyet tudna csinálni. Szerintem nyugodtan vidd el a Daydream Nation-t a használtcédé-boltba, anyagi gondjaid megoldódnak egy időre, azt garantálom, és talán a lemez is egy zeneértő, igényes Hallgató kezébe kerül majd.
Előzmény: Törölt nick (1738)
delfinvibrator Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1740
ezek lennének a take on me elnevezésü morten harkett portrérajzverseny győztes alkotásai?
ez a brian wilson tényleg egész ügyes. lehet belőle valami.
Előzmény: Törölt nick (1739)
Törölt nick Creative Commons License 2004.03.27 0 0 1739

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!