Keresés

Részletes keresés

1robertg Creative Commons License 2013.03.19 0 0 14688

 

Eladósosorba került a megbecsült, szeretett, ám az utóbbi időben kihasználatlan felszerelésem!

 

 

K-20D DA 18-55 DA 50-200                       120.000 Ft

 

DA 50-135                                                           180.000 Ft

 

DA 16-50                                                             160.000 Ft

 

Metz 48                                                                  38.000 Ft

 

 

Megkímélt állapotban, dobozokkal, szütyővel, CD-vel, kupakokkal, stb. eladó. Expo: 20400.  Ha egyben elviszed, akkor a kedvezmény mellé adok egy fotóstáskát is. Budapesten lehet megtekinteni a darabokat. Átvenni csak személyesen! 

 

Tel: 0620/ négy65587négy 

 

Folti1985 Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14687

Keresek eladó pentax 10-17mm es hallszem objektivet. Ha valakinek van vagy tuf kérem jelezze itt vagy az emailemen. 

 

köszi 

Pumpkineater Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14686

tamron 1.4x pz-af mc4 + smc pentax-da 50-200 ed f4-5.6

- mindkettő makulátlan, új állapotú

- 50e

 

smc pentax-da 16-45 f4 ed al

- szép állapot, tökéletes működés

- 50e 

 

blackrapid rs-4

- bontatlan, számla, doboz, garancia

- 13e

monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14685

Jó hogy lecsaptad, mert épp nem találtam ennyi zsozsót a zsebeimben! :)

Előzmény: Zozzantoz (14684)
Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14684

Hogyafaszba ne érdekelne, stipistopi.

Előzmény: p.g.vecses (14683)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14683

Sziasztok

 

Eladó

 

 

Eladó egy gyűjtői állapotú SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ami igazából minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Ára 25.000Ft

 

SMC Pentax-A 50mm f1.7 tökéletes állapot, szűrő, napellenző 25.000Ft

SMC Pentax-FA 28-105mm f3.2-4.5 napellenzővel, sapkákkal, polárszűrővel gyűjtői állapotban 30.000Ft

 

Táskák:

 

Kodak film fotóstáska, belül elválasztó zsebekkel, elég nagy, kb 50cm*20cm*20cm, egy váz egy telével, meg még egy nagyobb objektív, és két három kis fix kényelmesen elfér benne.

3.000Ft

Soligor újszerű fotóstáska, belül alakítható zsebekkel, egy váz nagy obival, és még 2 objektív elfér benne, minőségi darab. kb 30cm*30cm*15cm

5.000Ft

 

 

 

 

 

Csak zárójelesen kérdezem egyenlőre, hogy érdekel valakit SMC PENTAX-FA 135mm f2.8 IF dobozosan, hibátlanul 75.000Ft-ért?

 

 

p.g.vecses(kukac)gmail.com

0630és5676791

Inzsellér Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14682

Akkor a gumi napellenző 67 mm-es félrerakva, emilen egyeztessünk, időt, helyet

Előzmény: fhantom (14680)
stuksza Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14681

"Exposzám kiolvasásra ezt használom: http://www.pentaxforums.com/pages/check-shutter-count-exif.html , egy jpg-t kell feltölteni."

 

Az újabb Pentax gépeknél működik, de Pentax ist D exifjéből például nem tudja kiolvasni :-(

Előzmény: monyesz (14678)
fhantom Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14680

Szia Inzsellér.

 

Nekem ez kéne: U, az, 67 mm  1000 Ft

Előzmény: Inzsellér (14668)
Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14679

Az obi 18 az biztos... kár hogy nem rajzol teljes kört:)

Előzmény: monyesz (14678)
monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14678

Hát igazából ennél olcsóbban nem tudsz szerintem af-s obit venni, ráadásul ez tényleg nagylátószögű a 18mm-es végén. A következő a 28-80 lenne (ez filmes obiknál elterjedt gyújtótáv sáv).

Exposzám kiolvasásra ezt használom: http://www.pentaxforums.com/pages/check-shutter-count-exif.html , egy jpg-t kell feltölteni.

Előzmény: ctvi (14677)
ctvi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14677
18-55-ös Kit objektív uán érdeklődök, vagy valamilyen, ehhez a géphez jó ár-érték arányú jobb objektív iránt. A K100D-m 2006-ban kaptam, és a camerashuttercount.com szerint cca .7150 expo van benne, igaz az elmúlt 6,5 évben kb. 60 képet csinaltam vele..... Tehát látszik nem vagyom nagy fotomániás, de a gyerekről (közelről is) szeretnék jó képeket csinálni (lakásban is) ezért érdekelne valamilyen objektív nem túl drágán. ( SMC PENTAX DA 50-200 ED objektívvel kaptam)Kicsit Off: Mennyire megbízható a kiírt exposzám a camerashttercount.com oldalon?
Előzmény: monyesz (14676)
monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14676

18-55 és 50-200-ból melyik?

Ezeknek is volt többféle változata, a váz bármelyiket kezelte. Egy 18-55 I-es nagyjából 10eFt.

Előzmény: ctvi (14675)
ctvi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14675
Üdvözlet!Érdeklődni szeretnék, hogy egy Pentax K100D géphez mennyiért lehet Kit objektívet kapni?Köszönöm!
ctvi Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14674
Üdv!Az is előfordul, hogy valaki külföldön veszi meg magánszemályként, és ott fizet (kevesebb) adót, és az ár is olcsóbb, de ennek is nyoma van mindenhol, (az Eu rendszer miatt itthon is láthatóvá válik, mivel sok helyen személyit, útlevelet kérnek bozonyos összeg feletti vásárlásnál).Egyébként érdemes vigyázni a külföldi vásárlással, ugyanis eltérő garanciális szabályok lehetnek, és az ügyintézési határidő is lehet a hazainál hosszabb. Nem szabad elfelejteni, hogy a garanciális javításra való kiküldés (futár, posta stb.) a vásárlót terheli, ami sokszorosa lehet annak az összegnek, amit az eladó kért vásárláskor. (Azért több, mert az eladó nagy kedvezményt kap a szállítótól a rendszeres szállítás miatt, mig egy magánvásárló, aki nem partnere egy ilyen cégnek, akár a 15-20 szoros árat is fizethet a szállításért)Ezek (sajnos) nem személyes tapasztalatokra, hanem másokkal megtörtént esetekre vonatkoznak. (pl egy gépet 7,5 euroért szállítottak Bp.-re, de a visszaküldés (biztosítással) a vevőnek 40 ezer forintjába került, és a cseredarabot pedig 7,5 euróért küldték el tulajnak)
Előzmény: Peti-- (14617)
monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14673

Egy PKA-s Exakta 24/f2.8 van nekem ebben a kategóriában. Alap fényerőn is jó a képe, a szűrőmenete is asszem 52-es, és eredetileg Cosina/Cosinon gyártmány: http://www.pentaxforums.com/userreviews/cosina-24mm-f-2-8-mc-macro.html

Talán Vivitar név alatt is ez fut, no meg még ki tudja hányféle rebrand alatt.

 

eechalhoub Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14672

Keresek filmes vázat nagylátóval. Ha lehet, az AF-es korszakból. A lényeg hogy legyen működőképes teljesen és a fénymérője jó legyen. :)

 

eechalhoub AT gmail DOT com

monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14671

Igen, abban a felállásban, akkor az a jó megoldás.

Előzmény: emyl (14670)
emyl Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14670

van nagyítóobim, van kb félméternyi harmonyikám, de van amikor egy 100assal szembefordított 28as jobb eredményt ad és sokkal jobban kezelhető a hordozhatóságáról és a rugalmasabb fénymérésről nem is beszélve

Előzmény: monyesz (14669)
monyesz Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14669

Nem inkább nagyítóobit kéne erre (gondolom makrotéma) használni? Focus stacking-nél ilyesmiket használnak legalábbis.

Előzmény: emyl (14667)
Inzsellér Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14668

Az alábbi, alig használt tételek eladók:

 

- gumi napellenző, kétállásos, 62 mm:               1000 Ft

- U, az, 67 mm                                                    1000 Ft

-  menetes szirom alakú napellenző, 62 mm       1000 Ft

- menetes fén napellenző teléhez, 105 mm          4000 Ft

- Multicoated slim UV szűrő, 67 mm,                     1000 Ft

- Kenko Pro 1 Digital protect szűrő, 77 mm        4000 Ft

- Phottix Pro Digital UltraSlim CP szűrő, 77 mm  4000 FT

- Zeikos CPL szűrő, 105 mm                               6000 Ft

- Manfrotto kéttengelyes vízmérték                   2000 Ft

- Univerzális TTL vaku kábel, 1,2 m                    3000 Ft elkelt

- U.az, de 10 m                                                  3500 Ft elkelt

E-mail publikus, megtekinthetőek, átvehetőek Budapesten

 

 

Előzmény: Inzsellér (14657)
emyl Creative Commons License 2013.03.18 0 0 14667

Vásárolnék rekeszgyűrűvel és bevonattal ellátott (k-bajonettes vagy m42es) objektívet a 20-35 milis tartományból, legalább 2,8as - de ha lehet még tágabb - induló rekesszel és éles rajzzal. Elsősorban SMC-s pentaxok érdekelnek, de egy élesebb rajzú MC-s akármiegyében is hajlandó vagyok elgondolkodni. Optikailag legyen hibátlan állapotban (pár porszemen nem akadok fenn, de karcolás vagy bevonat-sérülés már kizáró ok), a szűrőmenete legyen ép, hogy erőlködés nélkül lehessen beletekerni a neki megfelelő méretű gyűrűt. Ha a fókuszgyűrű akad, az nem különösebben foglalkoztat (bár nyilván árcsökkentő tényezőnek számít), obiszembefordítós mókához kell...

 

ugyanitt várásolnék 52-52es vagy 52-49es kuplung.. izé fordítógyűrűt

 

mélem páblik

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14666

SMC Pentax-A 28mm f2.8:      22.000-              elkelt

SMC Pentax-A 50mm f1.7:      23.000-

SMC Pentax-M 50mm f2:           9.000-

S-M-C Takumar 135 f3.5:        17.000-   m42

Helios 44m-4 58mm f2:             4.000-  m42

Pentax ME:                                  5.000-

 

Mindegyik obi karcmentes, jó állapotú. Az ME vázon látszanak használati nyomok, műszakilag rendben van. Jó a fénymérés, új elemekkel, stb.

 

Keresek: Pentax-M 28mm f/2,   Pentax-M 35mm f/2  obikat.

Seefbacsi Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14665

Eladó,

 

1db M42-PK adapter, van vele végtelen, vázba üllő típus, kiszedővel,dobozában,ára 3000 Ft

1db PK-M4/3 adapter 6000 Ft

 

érd. publikus mailben vagy pedig húszas négykilencvenháromtizennégyhetvenkettő-es telefonon lehet.

IllésTanonc Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14664

Siasztok ! 

Közgyűrűsort keresek (K-5-öshöz) lehetőleg olyat ami a blendét átviszi.

 

mail publikus

Gergő

TomikaT Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14663

Csövi !

Eladó egy Tamron 28-300 mm AF Aspherical LD IF macro utazózoom pentaxhoz.

Nem XR-es üveg.

Karcot nem látok csak néhány porszemet.

Irányár 38e Huf.

Üdv

Tamás

eddiedean Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14662

Sziasztok!

 

Eladó egy alig használt Tamron 70-200mm f2.8 Pentax bajonettel. Gyári doboz, napellenző,szütyő,állvány gyűrű+ 5 év garancia. Hibátlan, februárban vettem és egy porcikám sem akakrja eladni, de sajnos így alakult. Ár 170000 forint.

 

Üdv.

Bornfreee Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14661

Pentax k20d 31.000 expoval Lcd-n GGS üveggel hibátlan állapotban 80.000 ft.-ért eladó.

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.17 0 0 14660

Bővült a lista:

 

SMC Pentax-A 28mm f2.8:      22.000-

SMC Pentax-A 50mm f1.7:      23.000-

SMC Pentax-M 50mm f2:           9.000-

S-M-C Takumar 135 f3.5:        17.000-   m42

Helios 44m-4 58mm f2:             4.000-  m42

Pentax ME:                                  5.000-

 

Mindegyik obi karcmentes, jó állapotú. Az ME vázon látszanak használati nyomok, műszakilag rendben van. Jó a fénymérés, új elemekkel, stb.

 

Keresek: Pentax-M 28mm f/2,   Pentax-M 35mm f/2  obikat.

hares001 Creative Commons License 2013.03.16 0 0 14659

Bontatlan, utángyártott Pentax K-bajonettes hátsó objektívsapka érdekel valakit, mondjuk egy tábla (nem mogyorós) milka csokiért cserébe Budapesten? Mail publikus.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!