Keresés

Részletes keresés

Magic11 Creative Commons License 2010.06.01 0 0 21177

Szia !

 

Megírnád, vagy valaki aki tudja, hogy ez az ár, 778 euro mit takar ?

Repjegy, szállás, transzfer ellátás, vagy csak az említett repjegy, és transzfer díja ?

Köszi a választ.

Magic

 

Előzmény: hun728 (21174)
hun728 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21176
Sajnos nem tudok róla , hogy lenne.
Előzmény: hniko (21175)
hniko Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21175
Szia!

Itthonról is foglalhatóak ezek az utak? Mármint nem neten, hanem van magyar iroda, aki közvetíti az útjaikat?

Előzmény: hun728 (21174)
hun728 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21174
Még egy.

Hotelinfo L'TUR!

Malediven: South Male Atoll
Velassaru Resort

Luxusklasse
Das ehemalige Resort Laguna Maldives wurde komplett renoviert und im Februar 2009 unter dem Namen mehr ...
4
Dieses Hotel
in Karte anzeigen

ab 778 € p.P.
inkl. Flug & Transfer
hun728 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21173
Kedvcsináló!!!!!!!!!!!


Hotelinfo L'TUR!

Malediven: Ari Atoll
Holiday Island Resort

Gehobene Kategorie
Das Inselparadies liegt im Süd-Ari-Atoll und ist ca. 700m lang und 140m breit Sie erreichen die mehr ...
L'TUR KUNDENBEWERTUNGEN Note
So haben unsere Kunden das Hotel bewertet 1.7

Zimmer 1.5
Essen & Trinken 2.0
Personal 2.0
Anlage 1.6
Pool 1.6
Sport & Unterhaltung 1.6

610 aktuelle Bewertungen
1 = sehr gut / 6 = ungenügend
Ausgezeichnetes LieblingshotelKundenbewertung: 1.7
2
Dieses Hotel
in Karte anzeigen

ab 585 € p.P.
inkl. Flug & Transfer
Jetzt buchen
avandi Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21172

Köszi a válaszokat.

 

Nekem ez az éjszakai átszállás/várakozás valahogy továbbra sem jön be Dohában, akkor már inkább direkt járat Londonból, de ez a müncheni verzió sem rossz... Tudom sokan szertik 2*5-6órás etapra osztani az utat, csak nehéz megoldani, hogy ez ne az éjszaka közepére essen.... Persze azért nem utasítanám vissza, ha most a kezembe nyomna valaki egy ilyen utat:-)))))

hun728 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21171
Szia Avandi!

Mi útvonalunk a következő Bécs 19: 25 érkezés München 20:25, 21.40 indulás Málé érkezés 10:00.Vissza 11:35 indulás, érkezés 18:30 München, 20:30 Bécs. Sajnos repjegy árat nem tudok mert mi csomagba utazunk, de lentebb írtam fihalhoit ami két főre ezen az útvonalon 1.800Eu
Előzmény: avandi (21168)
Pitta2 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21170
Bandos!

Elmeséled mi a dolga a butlernek? Egész nap csak a ti rendelkezésetekre áll?
Magic11 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21169

Szia Avandi !

 

Igen ki lehet fogni jó csatlakozást, de nagyon nehéz.

Szóval mi lúlius 1.-én indulunk Bécsbő 16.15-kor. Érkezés Dohába ottani idő szerint 22.35. Dohából 1.15-kor indulunk Maléba. Érkezés természetesen ottani idő szerint 7.55 Ez a repülési idő 12óra 40 perc.

Visszafelé Maléból indulás 19.45. Érkezés Dohába 22.05-kor. Dohából indulás Bécsbe 1.40. Érkezés 6.30. Természetesen itt is mindig a helyi idő szerint kell nézni. Ez az út 13 óra 45 perc.

Számunkra így tökéletes. Egyszer utaztunk ugyanezen az útvonalon, de visszafelé csak a reggeli repülőre volt csak jegy, így dohában várokoztunk tizenvalahány órát. Az elég rossz volt.

Márciusban foglaltuk a jegyeket 280.000/fő volt.

Előzmény: avandi (21168)
avandi Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21168

Hello!

 

Megírnád hogyan alakulnak az utazási időpontok átszállásssal, várakozással együtt oda-vissza (és ha nem titok mindez mennyibe kerül/fő)? Én is néztem náluk jegyet ugyanerre az útvonalra de min. az egyik útra nagyon sok volt az átszállási idő, 10-12 óra, 270000 Ft/fő árért. Az érdekelne, hogy ki lehet-e sakkozni oda és vissza is normális átszállási időket.

 

Köszi és jó utat előre is (nagyon irigykedek:-)))

 

 

Előzmény: Magic11 (21167)
Magic11 Creative Commons License 2010.05.31 0 0 21167

Szia !

 

A helyszínen kérhetsz delux bungit, csak nem biztos, hogy lesz szabad hely. Mi márciusban foglaltuk az utat, de már nem kaptunk delux bungit. Írtunk a szigetnek is, hogy visszatérő vendégként esetleng nem lehetne mégis, de írták, hogy arra az időpontra, mikor mi leszünk ott már nincs szabad delux bungi.

Szerintem hullámzás, és szélcsend tekintetében pont az az oldal a nyugisabb, ahol a standard szobák vannak.

41-61 biztos jó lesz, hisz azon a partszakaszon egyfomák a szobák, de arra talán szebb a part, mint a vége felé.

Sznorizni a sziget 3/4 részén lehet,nagyon szép a reef. Igaz én csak Meeruval, és Kureduval tudom összehasonlítani. Mindenképp menj el sznori túrára, ha szeretsz sznorizni. Én úgy szoktam sznorizni, hogy elindulok a standard bungi végétől felfelé egészen a vizivillákig, ott megkerülöm a sziget csücskét, és a másik oldalon vissza egészen majdnem a kikötőig.

Mi is 8 éjszakát tartózkodunk kint,az AST utazási irodával intéztük az utat immár hatodszor. Bécs-Doha-Male útvanalon megyünk oda-vissza.

Előzmény: hun728 (21166)
hun728 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 21166
Szia!

Kár hogy nem egy időben megyünk de talán lesznek kint magyarok. A helyszínen lehet e kérni delux bungalót és mennyi a felára ha tudod. Melyik partszakasz a csendesseb hullámzás és szél szempontjából.A standard bungikból én előzetesen a 41-61-ig kértem valamelyiket nem tudom jól tettem e. Melyik részen érdemes sznorizni?
Ti is 8 napra mentek, melyik irodával, milyen útvonalon.

Köszi
Előzmény: Magic11 (21164)
Magic11 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 21165

Szia Bandos !

 

Nagyon jó olvasni a helyszíni beszámolóid.

Kiváncsian várom majd hazaérkezésetek után az élménybeszámolót.

Nekünk ez a sziget álmaink szigete. Remélem egyszer sikerül ide is eljutnunk.

Érdekelnének majd az éttermi árak, hogy sikerült megoldani az ebéd, és vacsora dolgát, és természetesen mennyiért.

További jó nyaralást !

Magic

 

 

Előzmény: Bandos (21162)
Magic11 Creative Commons License 2010.05.30 0 0 21164

Szia !

 

Mi pont rá egy hétre indulunk Filtheyora. Július 2-10.-i leszünk ott, immár harmadszor.

Kérdezz bátran, szívesen válaszolok kérdéseidre.

Előzmény: hun728 (21163)
hun728 Creative Commons License 2010.05.29 0 0 21163
Sziasztok!

Érdeklődnek jön e valaki június 15-23-ig Filitheyora. Aki már járt ott attól szívesen veszek hasznos információt. Június 22-30ig fihalhohi 1.800 euró a Jahnreisennél ha valakit érdekel indulás Bécs-München-Male útvonalon félpanzióval. Remélem az időjárás is kegyes lesz hozzánk.
Bandos Creative Commons License 2010.05.29 0 0 21162
Üdv Island Hideaway-ről! (4)

Keddtől péntekig, 4 napon keresztül nagyon klassz időnk volt, rengetegvnapsütéssel. Ma, szombaton reggel viszont nagyon nagy esőre ébredtünk, végig, teljesen sötétszürke volt az ég, és kb du 3-ig szinte szünet nélkül esett, különböző intenzitással. Akkor viszont elállt, és bár a felhők nem mentek el teljesen, de lassan kisütött a nap, és végül egész jó idő lett késő délutánra és estére.

Délután Nyinaz ismét körbe vitt a szigeten, ez már a 3. ilyen "kirándulásunk" volt, minden villakategóriát megnéztünk, fényképeztünk, videóztunk. Nekünk a Jasmin Garden Villa tetszett legjobban (jmp, igazad van, hogy ide vágyszvlegközelebb!) A túra után jó volt a sznorizás, az ismerős teknős is megjelent, legalább 5 percig együtt úsztunk. Tegnap a bárnál töltöttük a naplementét, nagyon szép volt. Folyamatosan ott körözött 5 eagle ray is, amíg be nem sötétedett.

Sajnos már csak 1 napunk van itt a szigeten, hétfő kora reggel indulunk haza. Rossz lesz itthagyni ezt a gyönyörű, földi paradicsomot. Nagyon klassz, hogy ismét itt lehettünk, még el sem hagytuk a maldívot, de máris vágyunk vissza!

Minden jót mindenkinek, és sok szép maldív utat vakamennyi fórumozónak, és malongónak.

Bandos
Előzmény: Bandos (21161)
Bandos Creative Commons License 2010.05.26 0 0 21161
Üdv Island Hideaway-ről! (3)

Ma ismét nagyon klassz idő volt, kb du 2-ig hétágra sütött a nap, akkor volt egy nagy zápor, 15 perc, majd napos-felhős idő estig, és akkor egy újabb, pár perces eső. Most alig van felhő, majdnem telehold van. Délelőtt kb 500 métert sznoriztunk a reef mellett, az utolsó Raamba Retreat villától a recepció előtti molóig. Fantasztikus volt.

Ma du is voltunk a Spa-ban, csak balinéz masszőr lányok vannak, nagyon értik a dolgukat. Mondták, hogy kb 2 hónapja is volt egy magyar pár a szigeten, és ők is masszázsoltak. Este búvárprogram volt a bárban, fényképek, videó, élménybeszámolók, stb. Minden érdeklődő kapott közben üdítőt, friss gyümölcslevet, és snack-et is. Most egy kicsivel több a vendég a szigeten, kb 50 százalékos lehet a kihasználtság, ami max 40-50 vendéget jelenthet. Ez egy kb akkor szigeten, mint a Sun, Meeru, vagy Kuredu, szinte fel sem tűnik, csak a kajáldákban, és a bárban, ha éppen valamilyen program van, akkor találkozni másokkal is. Szóval a Robinzon érzés félháznál is teljesen.

Minden jót mindenkinek!

Bandos
Előzmény: Bandos (21157)
Bandos Creative Commons License 2010.05.26 0 0 21160
Szia jmp,

Nagyot nézett ma reggel Nyinaz, mikor megmutattam neki a fórumról a képet. De rögtön emlékezett rátok. Szeretne veled valahogy kommunikálni, de email címe sajnos nincs. Kérte tőlem a telefonos elérhetőségedet. Ha nem gond, ird meg nekem a bandos@freemail.hu cimemre, és akkor megadom neki, valószínűleg fog majd hívni.

Elmondása szerintem a képen egyébként nem a saját, hanem a nővérének a gyereke van, és a csadoros nő a képen a nővére.

Bandos
Előzmény: jmp (21159)
jmp Creative Commons License 2010.05.26 0 0 21159
Szia Bandos!

Rendben, es udvozlom Ot, es gratula neki az uj gyermekhez!
Előzmény: Bandos (21158)
Bandos Creative Commons License 2010.05.25 0 0 21158
Szia jmp,
Igen, azt hiszem Ő az, bár oldalról nehéz felismerni. Mesélte, hogy az egyik szomszéd szigeten lakik, és van egy 3 és egy 1 éves gyereke. A képen alighanem a most 3 éves gyerek lejet, mert Ha jól emlékszem, Ti 2 éve voltatok itt.
Majd holnap reggel, amikor jön a muffin service, majd megmutatom neki a képet, kivácsi vagyok, mit szól hozzá.
Bandos
Előzmény: jmp (21154)
Bandos Creative Commons License 2010.05.25 0 0 21157
Üdv Island Hideaway-ről! (2)

Még vasárnap elvitt minket a butler-ünk "szigettúrára", buggyval, ami egy elektromos kisautó, olyan, mint egy golfautó. Megmutogatott mindent a szigeten, és 3 különböző villakategóriát is megnéztünk, termeszetesen belülről is. A Funa Pavilion elrendezése hasonlatos a mi villánkhoz, csak minen helyiség valamivel kisebb. A Spa Water Villa is nagyon tágas, fantasztikus a kilátás a lagunára, és saját masszázsszobája is van.
A Hideaway Palace tulajdonképpen egy villarendszer, 3 lakóvillával, közösségi helyiséggel, étkezővel, és egy közepes méretű medencével. Főleg baráti családok veszik ki, 6 felnőtt, és 3-4 gyerek fér el. A Dhonakulhi Residence és a Jasmin Garden villákat még nem tudtuk megnézni, de remélem majd arra is lesz mód.

A saját villánk minden igényt kielégít, saját, nagyrészt zárt partszakasszal, és még étkezőpavilonnal is rendelkezik, vasárnap oda kértük az ebédet. A félig nyitott fürdőszoba is klassz, jacuzzi is van. A partunktól kb 15 m a reef, hihetetlenül szép.
Ma szép napos idő volt, a medence mellett szinte egész nap egyedül voltunk. Onnan is nagyon közel a reef, ma 4 eagle ráját, reef sharkot, és teknőst is láttunk.
6-7-ig ingyenes koktélparty volt a bárnál, ott végre összejött szinte az összes vendég, kb 30-an. Viszonylag sok a kisgyermekes család is. A koktélok mellett finom snack kaják is voltak. Ott voltak a sziget manager-ei is, minden vendéghez odamentek beszélgetni. Az éttermek közül az ázsiai étterem a kedvencünk, valami fenséges ott a kaja. Mindenhol a saját butlerünk szolgálja fel az ételeket.
Reméljük holnap is ilyen szép napos időnk lesz. Mindenkinek köszi a drukkolást.

Minden jót mindenkinek!

Bandos
Előzmény: Bandos (21152)
Pitta2 Creative Commons License 2010.05.25 0 0 21156
Szia Bandos!

Üdvözöllek a Maldivian (korábbi nevén Island Aviation) utasainak táborában. :)))
Előzmény: Bandos (21152)
jmp Creative Commons License 2010.05.25 0 0 21154
Szia Bandos!

Nagyon orulok, hogy ki jutottatok a hideaway-ra remelem, Te is olyan erzesekkel jossz el onnan mint mi :) es nagyon remelem, hogy egesz vegig jol fogjatok magatokat erezni.. Emeletileg manta rajat is latsz majd, ezt el felejtettem irni meg a delfineket is, majdnem minden delutan lehet oket latni a bufebol, mi mindig teazas kozben sasoltuk a delfin csapatot!

O lenne a Nyinaz ? ha igen akkor udozlom Ot!
Előzmény: Bandos (21152)
Magic11 Creative Commons License 2010.05.24 0 0 21153

Szia Bandos !

 

Nagy örömmel olvasom, hogy sikerült eljutnotok Hideaway-ra.

Megesz a sárga irigység.

Érezzétek nagyon jól magatok, és természetesen várjuk még az esetleges helyszíni beszámolókat, élményeket.

Jó nyaralást, és sok-sok napsütést.

 

Magic

Előzmény: Bandos (21152)
Bandos Creative Commons License 2010.05.23 0 0 21152
Sziasztok,

Üdv Island Hideaway-ről!
Tegnap délelőtt érkeztünk ide, az első nagy élmény Hanimaadhoo szigete volt, ahol az 50 személyes propelleres kisgép leszállt kb 45 perces repülés után. Gyönyörű a növényzet, és a leszállópálya és a reptér nagyon hasonlatos a Praslen-i reptérhez a Seychelles-én.
Utána kb 25 perces speedboat utazással érkeztünk a szigetre. Az egyik Raamba Retreat villában vagyunk, tágas, kényelmes, és jónéhány meglepetéssel szolgált más maldiv szigetekhez képest. A part itt nagyon szép, és a reef egyenesen lenyűgöző. Szinte érintetlen, vannak élő korallok, és millió szines hal. Tegnap, érkezés után alig 2 órával ebédeltünk a bárban, amikor egy delfincsapat tünt fel alig 20 méterre.
Ma eagle rayt is láttunk, és sznori közben teknőssel is találkoztam.

Az idő felhős, reggel volt egy nagy eső is, de délután végre kisütött a nap néhány órára. A "butler" szolgáltatás kicsit furcsa, de majd megszokjuk. Nyinaz szerencsére nagyon udvarias és diszkrét. A sziget kevesebb, mint fél házzal üzemel jelenleg, kb 30-35 vendég van összesen, tiszta Robinzon érzés. De ez állítólag megszokott ilyenkor, az esős évszak elején.
Összességében ez a sziget nagyon a top-on van.

Mindent jót mindenkinek!

Bandos
KissP83 Creative Commons License 2010.05.20 0 0 21151
Szia! Az ár több dologtól függ, azért nem nagyon találsz itt a fórumon árakat szerintem. Milyen ellátással mentek, mikor foglaltok, melyik szigetre mentek stb...Mi az araamu travellel voltunk már Budapestről 2 szigeten is. Nyáron olcsóbb, télen drágább. Nyáron viszont nagyobb az esélye egy esőnek, de mondjuk sokan írták már itt a fórumon, hogy mostanság dili van a szigeteken is időjárásilag és lehet téli időszakban is esős nap....nekünk nem volt szerencsére...Elég sok szigetet nézegettem már szerintem azért olyan 700e alatt nem nagyon lehet kihozni kompletten. A legjobb ha kérsz egy alap ajánlatot az irodáktól.
Előzmény: Moncsika123 (21148)
ozik Creative Commons License 2010.05.20 0 0 21150

Szia bmtg!

 

Sajnos nem voltam csak elég sok szigetet tanulmányoztam már. A sziget 500*100 méter. Ami nagyon jó lehet benne, hogy egy régebbi szigetet renováltak teljesen, ez azért jó mert a növényzet már sűrű ami nekem fontos szempont. Ja és 3-as a reefje ami azt jelenti, hogy a sziget 3/4 részén körbe reef van....Még a minibárt kiihatod naponta az is benne van az All-Inclusivba.....Biztos nagyon igényes lett ezért is kapott 5*-ot.

Lehet, hogy mi is elnézünk egyszer ide...:-)

Ozik

Előzmény: bmtg (21149)
bmtg Creative Commons License 2010.05.20 0 0 21149
ozik!

Te voltál a Lilin?
Szép?
Igényes?
Neked tetszett?

Nagy sziget?

Mesélj kérlek ha voltál ott!!!!!

Köszi köszi köszi elöre is.
Előzmény: ozik (21147)
Moncsika123 Creative Commons License 2010.05.20 0 0 21148
Sziasztok! A tegnapi Álomhajó c. film hatására megfogadtam, hogy eljutok erre a csodás helyre.
Olvasgattam a fórumot, de nem nagyon tudtam kiszűrni, hogy 2 főre mennyibe lehet egy ilyen út. Nagyon szeretném tudni, körülbelül mennyiért lehetne eljutni, mindennel együtt, beleértve az ottani kiadásokat is. Ha már tudom, kezdődhet a tervezgetés és gyűjtögetés!
Köszönöm
ozik Creative Commons License 2010.05.20 0 0 21147

Szia bmtg!

Ennél a szigtnél az All-inclisiv igazán sokat jelent! Platinium Plan a neve. Nem csak a kulináris élvezeteknél számit hanem pl benne van egy lakatlan szigetre való látogatás egy halászfalu látogatás ahol ital és kaja is benne van. Napközben is tea , snackek, frissen facsart gyümölcslevek. Nemzetközi italok, koktélok, borok stb.

A Tamarind étteremben egyszer lehet étkezni a tartozkodás alatt ez egy Gourmet étterem. A sport résznél is minden benne van ami nem motorizált tehát kenu, surf, snorifelszerelés bérlése, egyszer egy héten naplemente horgászat, tenisz,dart, billiard stb.

És ezek mind napi 129 euroért....

Remélem segitettem!

Ozik

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!