Keresés

Részletes keresés

Hormon Gyula Creative Commons License 1999.09.29 0 0 108
És megírnád ennek a könyvnek a címét is?
Előzmény: VaLaki (106)
virge3d Creative Commons License 1999.09.29 0 0 107
Ugyan hagyjad Jaccuse pártmunkás elvtársat... Az a baja ezeknek az SZDSZ-eseknek, hogy túlzottan lebecsülik a "többieket", hülyének néznek mindenkit, aki nem ők, aztán lebuknak a gagyi hazugságaikkal, amit a mások vélt alulinformáltságának reményében sütnek el.
Előzmény: HAME (89)
VaLaki Creative Commons License 1999.09.29 0 0 106
Nem voltak kicentízve a mondatok a bioponon. Szerintem halál ideges volt a D.

Az egyébként bájos, ahogy a Csurka elmondja, hogy Ő nem is úgy volt besugó mert az régebben volt, meg vele szörnyen viselkedtek.

Máig nem felejtem el egy volt figyelő könyvét, ami a rendszerváltást követően jelent meg és elmesélte, hogy minden csapat rémálma volt, ha a Demszkyt kapták. Mindíg átverte őket, kitalált valamit.
Pedíg nem semmi apparátussal hajkurászták. Pl.:három-négy párhuzamos utcában mentek a figyelők egyszerre rádió kapcsolattal, gépjárművekkel megerősítve. Metro, mint az ami filmekben (előző kettő, követlező kettő megállóhoz kocsikkal a felszínen). Elmeséli a szakma nehézségeit, a nehéz tananyagot (pl.: Budapestet fejből tudni valamennyi átjáróház, pince stb. vizsgaanyag.
Szóval ezek ezt hosszú évekig tanulták és a D. szétszivatta őket. Pl.: a kanyarban bevárt és fényképezett, ezután óvatosak voltak az utcasaroknál, na akkor meglépett.

Mire az egész CS. blama, ha 3/3 embere volt a D. ?
_______________

A "Ki lesz a bálanya" továbbra is a kor egyik legjobb drámája (Szilágyival, Őze Lajossal ... a máski két színész nem ugrik be) :(

Előzmény: csoma (100)
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 104
Ja.
Előzmény: Bruce (101)
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 103
Kell valami szakértői vélemény. Csak el tudják dönteni egy jelentésről, hogy valódi vagy hamisítvány.
Addig meg kár rágódni rajta.
Előzmény: csoma (100)
BITBULL Creative Commons License 1999.09.29 0 0 102
Kedves medve!
Előbb olvasni,aztán írni!:-)
csoma Creative Commons License 1999.09.29 0 0 100
Engem azért a csigatévé-beli Demszky szereplés elbizonytalanított. A téma ismerős neki, de speciel ezt a papírt nem látta... Aztán még egy kis választási kampány az időközi választásra. De nem volt annyira határozott és kategórikus, láthatóan nem tudja, mi lehet még Csurka kezében. Nagyon ki voltak centizve ezek a mondatok. Hát....
Előzmény: Patmore (97)
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 99
Medve akkor még nem olvasta a cikket, csak messziről látta. Olvasd el a topicnyitót.
Előzmény: Bruce (98)
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 97
Csurka ezt nem is állította.
Előzmény: Bruce (96)
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 95
Demszky azt mondta, hogy nem tudja megállapítani, hiteles-e a dokumentum, de az ügy ismerős neki. Egyet tud, hogy nem szervezték be besúgónak.
Patmore Creative Commons License 1999.09.29 0 0 94
Hamarosan Csurka-Demszky meccs a "Jó estét Magyarország"-ban a csigaTV2-n.
nofene Creative Commons License 1999.09.29 0 0 93
Nofene! Már megint a lovi-szakértő mondja meg, miről szóljon a holnapi újság? A T. Törzsasztal is ugrik az első lövőcselre. Rajknak igaza van: Cs. egy sz@rházi. Ettől még lehetne igaza, de hát mit tegyen, ha az neki nem szokott lenni...
HAME Creative Commons License 1999.09.29 0 0 92
Kedves SKing!

Akarja a halál hurcolni a Demszkyt. Nekem aztán 8. Csak ez a Jaccuse féle demagóg szöveg nem smakkol, az állandó bennfentes dumájával. Aztán még az egyik főpárttársa életrajzát sem ismeri. Vagy ismeri és direkt félrebeszél.

Előzmény: Törölt nick (90)
medwe Creative Commons License 1999.09.29 0 0 91
a közsolgálati egy szót sem szólt a dologról
a másik három részletesen foglalkozott vele.
HAME Creative Commons License 1999.09.29 0 0 89
Kedves Jaccuse!

Ezt is a megbízható kollégától tudod?
Aszongya a mkogy.hu:
Dr.Demszky Gágor Iskolai végzettség: egyetemi doktor, Eötvös Loránd Tudományegyetem, 1976.06.01.
Demszky meg aszongya magárol itt, hogy egy évre kizárták. Politikai okokból nem egy évre volt szokás kizárni, hanem úgy kirúgták volna ki abban az időben, hogy legfeljebb fűtőnek mehetett volna, ezért én inkább évismétlésre gyanakodom. (Nem akarom rosszindulatúlag feltételezni, hogy politikai okok miatt kirúgták, majd "politikai" okok miatt visszavették)
No halaggyá!

Előzmény: Jaccuse (73)
HJM Creative Commons License 1999.09.29 0 0 88
bocs. jav:

...hát nem én is....
;-)

Előzmény: HJM (87)
HJM Creative Commons License 1999.09.29 0 0 87
Érdekes....hát nem is lecsúsztam a királyi híradó ezen híréről???
;-)))
(vagy ez az MTV1-en nem is hír? hmmm..)
Előzmény: Törölt nick (85)
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 86

Jó.
Én azért várnék legalább péntekig.
Hátha?
Az átvilágítók is tévedhetnek.

Előzmény: Törölt nick (85)
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 84

Többen azon gondolkodnak. Csak az a kérdés, hogy izzadnak is, mint a ló, vagy csak kíváncsiak.
Előzmény: Skorpió (83)
Skorpió Creative Commons License 1999.09.29 0 0 83
Ugyan mar ! Milyen bizonyitek ? Ne vicceljunk, kerem.
Előzmény: Rsüni (82)
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 82

És ha olyan bizonyítéka van, hogy kénytelenek leszünk?

Előzmény: Skorpió (81)
Skorpió Creative Commons License 1999.09.29 0 0 81
Meg van itt olyan irastudo ember, aki hisz a spicli, sikkaszto Csurkanak ? Vegyetek mar magatokat komolyabban !
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 80

Ez csak egy megállapítás volt.
te mit olvastál ki belőle?
Előzmény: Jaccuse (78)
geszthi Creative Commons License 1999.09.29 0 0 79
Ha neked ez barminemu pozitivumot is hozdoz akkor eleg baj van az erkolcsi vilagoddal. Tudod voltak jo paran akik soha az eletben nem lettek volna hajlandoak. De igazad vn, az nem szamit, hisz O csak a gyerekei elete miatt tette, hisz nnyira uldoztek ot egesz eleteben. Meg azt a mocskos megalaztatast is el kellett viselnie, hogy magatol Aczeltol vegye at a Kossuth dijat (sot ketszer is, de ebben nem vagyok biztos). Mecsoda egy hos, igaz alkat...hisz elismerte !!!

Gratula, nagy voltal!

Előzmény: medve (43)
Jaccuse Creative Commons License 1999.09.29 0 0 78
Ez egy lehengerlő érv volt. :-))
Előzmény: Rsüni (77)
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 77

Azt tudtuk, hogy itt csak nektek lehet igazatok, de talán most mégsem.

Előzmény: Jaccuse (73)
medve Creative Commons License 1999.09.29 0 0 76
Emberek! Volt valami az RTL-ben, lemaradtam az elejéről.
Rsüni Creative Commons License 1999.09.29 0 0 75

Lehet, hogy ennyire nem szereti Demszkyt?
Előzmény: HJM (74)
HJM Creative Commons License 1999.09.29 0 0 74
Hmmmm....
tegyük fel, hogy igaz amit Csurka állít.
Akkor viszont megsértette a titokvédelemről szóló törvényt:
- szolgálati(állam)titkot jogtalanul ismert meg, birtokolt-
- és hozott nyilvánosságra;

továbbá megsértette az adatvédelmi törvényt is.

Az eddigiek alapján viszont nagyon úgy néz ki, hogy egyszerűen és aljasan rágalmaz.

Nagyon kíváncsi vagyok a végére....

Az viszont nagyon érdekes valóban, hogy ha netántán igaz lenne, miért most került ez elő?

"Kinek használ?"

Lehet találgatni.

Jaccuse Creative Commons License 1999.09.29 0 0 73
Ejnye, lujza, jobban válogasd meg az ismerőseidet. Demszkyt 72-ben kirúgták az egyetemről és utána jó kilenc évig nem volt állása. Alkalmi munkákból élt és verték a rendőrök.

Igaza van Bruce-nak, ez figyelemelterelő hadműveletet az Orbán-bányákról. És igaza van Pásztörpercnek is: Csurka kompenzál. Szerintem a szélsőjobb hívők csak úgy tudják feldolgozni vezérük múltját, hogy próbálnak másokat bemocskolni. A piszkos munkáért cserébe kapnak egy székházat és egy tévécsatornát fideszéktől.

Előzmény: lujza (71)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!