Keresés

Részletes keresés

viricsi Creative Commons License 2013.03.22 0 0 14718

Na most én kérdezem meg, hogy nem lesz az egy kicsit sok? Még a "rabló"-nál is csak 9800 ft.

 

http://www.opticam.hu/hasznalt_pentax.php

Előzmény: emyl (14717)
emyl Creative Commons License 2013.03.22 0 0 14717

jaigen. irányár: 18e huf

Előzmény: emyl (14716)
emyl Creative Commons License 2013.03.22 0 0 14716

egy ismerős árul objektívet:

 

Tamron AF f4,5-5,6/80-210 sérülésmentes állapotban Kazincbarcikán

érdeklődni: voda/5tizenhét-99-harminchét

 

Vörizoli Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14715

A 200-as melyik tipus?

Előzmény: rajzocska (14710)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14714

Eladó egy gyűjtői állapotú SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ami igazából minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Ára 25.000Ft

 

Pentax superA hibátlan, jó elemekkel, nyakpánttal 5.000Ft

 

SMC Pentax-A 50mm f1.7 tökéletes állapot, szűrő, napellenző 25.000Ft

 

SMC Pentax-FA 28-105mm f3.2-4.5 napellenzővel, sapkákkal, polárszűrővel gyűjtői állapotban 30.000Ft

 

 

Retro tiszta bőr válltáska objektív tárolására. A táska nem merevített, azonban a beletett merevítés miatt három kemény fakk van benne, kb egyenként 30cm*6cm*6cm, átmérővel, ehhez még vannak külön betehető fakkok, így elég hatékonyan ki lehet használni a helyet. Praktikus megoldás, a képek sokat mondanak el. 4.000Ft

 

Soligor újszerű fotóstáska, belül alakítható zsebekkel, egy váz nagy obival, és még 2 objektív elfér benne, minőségi darab. kb 30cm*30cm*15cm 5.000Ft

 

p.g.vecses(kukac)gmail.com

0630és5676791

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14713
Sracom, kinek van tippje, hol lehetne kiprobalni a pentax 18-135-os wr obit? Lecserelnem a Tamron 28-75-ot erre, ha jo, de latni kellene...
monyesz Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14712

Gyakorlatban egész jól működik a Pentaxnál (más márkánál nem annyira), nekem ilyen Gergő-féle eltévelyedést nem csinált még soha.

Előzmény: Venyerin (14709)
Jahno Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14711

Mert sügér vagyok és azt nem olvastam. Akkor egy gonddal kevesebb, okés.

Előzmény: p.g.vecses (14707)
rajzocska Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14710

Eladó Budapesten:

Pentax K20d 30.200 expo, minden tartozékával + 1db jó állapotú utángyártott akksi, dobozával – 80e Ft

 

SMC Pentax DA 50-200mm f4-5.6 ED napellenzővel, dobozával 30e Ft

SMC Pentax-FA 50mm f1.4 65e Ft

 

SMC Pentax 1:4/200 sapkákkal 30e

Auto Revuenon MC K bajonett 1.7/50 sapkákkal 10e

 

Bower autofocus 2x teleconverter Pentaxra 20e

Utángyártott markolat K10d/K20d 7e

 

Venyerin Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14709

(Szerintem hanyagold az AWB-t. Elvileg lehetetlen a helyes működése.)

Előzmény: p.g.vecses (14693)
Ventihu Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14708

Meyer Orestegor 300mm f4, P6-PK átalakítóval együtt eladó. Kívül nagyon szép állapotú, belül van benne némi por és a hátsó lencsén egy pici légbuborék-szerű valami van, én nem vettem észre, hogy beleesne a képmezőbe a K10-en.

 

Az obival készült egyik kép: http://500px.com/photo/24202047

 

Irányár: 20e

 

(Ha valakinek csak az átalakító kell, azt csak abban az esetben adom el külön, ha az obira van már vevő)

p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.21 0 0 14707

De mért keresel a Kodak ügyében ha elkelt? Írtam lentebb. Emailt nem kaptam. Soligor megvan még.

Előzmény: Jahno (14704)
betyka Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14706

Vivitar Auto MC 28 2,8 hibátlan állapotban eladó (automatikus rekeszállítási lehetőség!)

ár: 8000 ft

Érdeklődni emailben vagy a 0630 hat0négy 33 nullakettő telefonszámon lehet.

 

Bornfreee Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14705

Eladó Pentax K20d 31.000 expoval, 80000 forintért Az Lcd-n GGS üveg, teljesen jó állapotban!

Jahno Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14704

Kodak táska ügyében írtam mailt, holnap kereslek telefonon.

Előzmény: p.g.vecses (14683)
Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14703

Vázsapkának drága, obinak olcsó...

Előzmény: StikyR (14702)
StikyR Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14702
Ohh. Köszi a gyors választ. Akkor azért van értelme, ha olcsóért tudok szerezni. Köszi.
monyesz Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14701

Az L jelen esetben három dolgot jelent:

1. a bajonettnél  (a mount-nál) műanyag

2. nincs quick-shift funkció (manuálisan nem tudsz az AF beállása után fókuszt állítani)

3. nincs napellenző hozzá

4. külön nem kapható, csak géppel együtt

 

Bocs, ez négy volt!

Előzmény: StikyR (14699)
switch Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14700

Optikailag azonosak, a különbség annyi, hogy a DA-L verziónak műanyag a bajonettje, és nem tudsz kézzel belenyúlni a fókuszba AF módban, csak manuális módban. Ja, és nincs hozzá napellenző.

Előzmény: StikyR (14699)
StikyR Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14699
Sziasztok. Egy kérdésem lenne a tapasztaltabb pentaxosokhoz! Van nekem egy gyári kit obim kx-hez. Smc pentax Dal 1:3,5-5,6 18-50 al. Kérdés hogy ugyan ez az obi csak DA verzióban jobb valamivel? Vagy miben más? Válaszokat előre is köszönöm.
vaki Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14698

Sziasztok!

 

Eladnám 2 manuális, de A-s állással rendelkező objektívemet:

Vivitar A28 f2,8

SMC Pentax A50 f2

 

Első és hátsó sapka mindkettőhöz tartozék. Áruk darabonként 15 ezer HUF.

 

A Vivitar a K-30on fel és levétel közben ismeretlen okból szorul, K100D-n ez a probléma nem jelentkezik. A Pentaxnak pedig van egy kis hibája a szűrőmenetnél, a fotón kb 11 óránál látszik, mivel nincs 49mm-es szűrőm, ezért nem tudom, hogy befolyásolja-e a szűrő használatot - kipróbálás javallott, utólag erre hivatkozva biztosan nem veszem vissza :)

 

Email publikus, személyes átvétel elsősorban Budapesten ill. környékén.  Fotók alább, az első 2 a Vivitar, a második 2 a Pentaxról készült.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Eduscho007 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14697

Keresek MEGVÉTELRE HASZNÁLT

 

Pentax 18-55 F3.5-5.6 objektívet

 

DA L (kit-ből származó), DA II, DA WR.

DA (Mk I) köszönöm nem.

 

Bp személyes átvélet mellett.

Új árakkal kb. tisztában vagyok.

 

email (tudtommal:) publikus

 ha mégsem: junky kuka' citromail pont hu

emyl Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14696

"A Lowepro táska elkelt !"

 

meg is érkezett, köszönöm szépen :)

Előzmény: dömeotto (14694)
astreno Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14695

Sziasztok!

 

Eladó egy Pentax 55-300 da l obi. Szép állapotú, hiba nélkül működik. Kupakjai megvannak és egy napellenzőt is adok hozzá.

 

                                                                      

 

 

Érdeklődni email-ben lehet, megtekinteni Budapesten van lehetőség.

 

Irányár: 52.000 Ft

dömeotto Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14694

A Lowepro táska elkelt !

Előzmény: dömeotto (14653)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14693

Igen, vicces az egészben, hogy ez is fekete volt, és  a k5-öm wb-je tényleg össze vissza szokott rohangálni szobában, beltérben. Kodak elkelt, Soligor megvan még 5ezerért. Vastag falú, mély táska, mint az új állapotú.

Előzmény: Venyerin (14689)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14692

A vaku elkelt.

Előzmény: Törölt nick (14528)
karvaj911 Creative Commons License 2013.03.20 0 0 14691

Sziasztok!


Típus váltás miatt eladó:

Pentax K10D váz (26500 expo), jó állapotban,

smc Pentax-DA 18-55mm F3.5-5.6 AL  és

smc Pentax-DA 50-200mm F4-5.6 ED objektívek, valamint

alig használt Pentax AF-360FGZ vaku.


Megvan minden doboz, a magyar nyelvű használati útmutató is.

Szegeden és környékén megtekinthető, kipróbálható!
Irányár egyben: 140 000Ft

Érdeklődni: robert(pont)ocsko(kukac)gémél.kom

 

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.19 0 0 14690

SMC Pentax-A 28mm f2.8:      22.000-                 elkelt

SMC Pentax-A 50mm f1.7:      23.000-                 elkelt

SMC Pentax-M 50mm f2:           9.000-

S-M-C Takumar 135 f3.5:        17.000-   m42

Helios 44m-4 58mm f2:             4.000-  m42       elkelt

Pentax ME:                                  5.000-                elkelt

 

Mindegyik obi karcmentes, jó állapotú.

 

Keresek: Pentax-M 28mm f/2,   Pentax-M 35mm f/2  obikat.

Venyerin Creative Commons License 2013.03.19 0 0 14689

Volt anno ilyen Kodak táskám, csak feketében és nem kékben... :)

 

(Elég rendesen elmászott a WB.)

Előzmény: p.g.vecses (14683)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!