Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 219

Schmeichel; Simpson, Morgan, Huth, Fuchs; Mahrez, Kante, Drinkwather, Albrighton; Okazaki, Vardy. Adrian; Antonio, Reid, Cresswell; Noble, Koyouate, Obiang; Emenike, Moses, Payet.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 218

Na lesz ma gyozelem :) 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.15 0 0 217

Jo ha hetfon. Nagyobb teher lesz ha Leicester nyer a WHU ellen :) 

Előzmény: Törölt nick (216)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.15 0 0 216

Vajon mennyit vett ki a West Hamből hétközben az FA-kupa? Vasárnap kiderül. A Tottenham hétfőn játszik, tovább tart a bizonytalanság.

szamarasbau Creative Commons License 2016.04.11 0 0 215

Még jó, hogy időben rájöttél! :)

Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 214

Ja dehogynem, rosszul számoltam.

Előzmény: Pretorious (213)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 213

A Spursnek nem kell mind az 5 meccset megnyernie ahhoz hogy ledolgozza a 7 pont hátrányt. Amennyiben a Leicester megtenné azt a szivességet hogy csak 2 meccset nyer az ötből (és legalább egyet elveszít), akkor 4w1d teljesítménnyel is bajnok lenne a Tottenham. Ez azért kivitelezhető, ha valaki szeretne rá most fogadni, akkor 6-7szeres pénzt nyerhet, a bukik jól beárazták ennek az esélyét ;-)

Előzmény: szamarasbau (212)
szamarasbau Creative Commons License 2016.04.11 0 1 212

Erősen kétséges számomra, hogy a Tottenham a hátralévő meccseit mind hozza. (Stoke,West Brom,Chelsea,Southampton,Newcastle).

Ugyanakkor a Leicester pedig a West Ham,Swasea,Mu,Everton,Chelsea hátralévőből ne szerezzen legalább 9 pontot. Hangsúlyozom nem is feltétlen kell annyi, mert a Spurs nem lesz 100 %-os.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 211

Kieses ellen hajtok ellen nehezebb nyerni mint kozepcsapatok ellen. 

Előzmény: Törölt nick (210)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 210

Igazad van. A papíron erősebb csapatok fognak szembejönni-t úgy értettem, hogy nálunk erősebbek, nem a korábbi ellenfeleknél. Így már tiszta a helyzet.

Előzmény: Pretorious (209)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 209

Nem igazán jön át hogy mire célzol, mivel én arra gondoltam hogy egy WHU ellen nem fog müködni az a türelemjáték amivel az utolsó meccseket Ranieri behúzta.

Előzmény: Törölt nick (208)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 208

A City ellen más taktika volt a 3:1-es győzelemkor, mint az Arsenal elleni 2:1-es vereségkor? :)

Előzmény: Pretorious (207)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 207

Elvileg a rókáknak most némi taktikai váltásra lenne szükségük, hiszen papíron erősebb csapatok fognak szembejönni mint az elmúlt fordulókban (kivéve Swansea), viszont valószínűtlen hogy Ranieri ezt ne tudná megoldani ennyi aduásszal a kezében. Főleg hogy az Everton és a Chelsea már jó eséllyel beleszarós hozzáállással fog kiállni, így még egy WHU és MU ellenni döntetlen vagy vereség is beleférne nekik.

Előzmény: Fatboy Slim (205)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 206

A Tottenham győzelme miatti búsulásban el is felejtettem a két meccs közötti gondolatomat, miszerint hány pont kell a minél feljebbi és feljebbi biztos helyezéshez. Most, hogy lezajlott ez a meccs is, kijelenthető: bár a Tottenham tartja a lépést, a MU vereségével nem tudott zárkózni, így a Leicester számára az 5. hely a lehető legrosszabb helyezés, ha mostantól egyetlen pontot sem szerez. Ami azt jelenti, hogy a BL-selejtezőbe feltétlenül belép. Legalább két elmaradt meccse van még az üldözőknek, nem tudom, ki kivel játszik ott. Szóval reszkess, Európa! :) Azért remélem, nem Leicester-Hertha lesz...

Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.11 0 0 205

Sem a WHU, sem az Everton meccsek nem lesznek egyszerűek, de a Leicesternek ezek a tipikus 1-0-ás meccseik. A West Ham hajt az EL-re, az Evertonnak idén a bajknokságban semmi sem sikerült, őnekik marad a Kupa

Előzmény: Törölt nick (204)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 204

Ket hazait bekell huzni. WHU es Swansea. Akkor megvan de meg lesz egy Everton is otthon. Jo lenne Old Traffordra mar bajnokkent mennek. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 203

Schlupp meg Uzsoaaa se rosszak de nem fernek be mint Inler sem. Komolyan mondom Inler az egyik legnagyobb nevu jatekosuk. Azthittek bajnokok lesznek de a championshipben. Hihetetlen tortenet. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 202

Nyaron majd koltenek. Bar en a Schmeichel; Simpson Morgan Huth Fuchs Mahrez Drink Kante Albrighton Vardy Okazakit nem bontanam meg. Allandosag ez a lenyeg. Hihetetlen ezek a jatekosok szivatjak a PL at :))) Rekordert vett Kramaricot kolcsonadtak😂😂😂 Volt vagy 12,5 millio euro. 

Előzmény: Krüger Frédi (200)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 201

Én azt néztem, hogy Transfermarkt szerint mióta van egy csapatnak értékbecslése (2005-2006 környéke), akkora költségvetésű csapat, mint a Leicester, 5-6. helynél magasabbat nem ért el, és ezt is csak kevés esetben, főleg az Everton. Nem tudom, az általad említett nézet mennyire van jelen, csak nem a Leicester miatt akarnak nemzetközi elitligát. A Wolfsburggal sincs semmi baj, hiszen 1 éve ilyenkor a Porto járt hasonló cipőben, amikor hazai pályán fingatták a Bayernt, a visszavágón meg már az első félidő 4/5:0 volt. Még akkor is, ha a Porto gyakrabban jut el a kiesési szakaszba. De ilyen erővel a Man. City is kiscsapatnak számíthatna.

Előzmény: Krüger Frédi (199)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.04.10 0 0 200

Ja egyébként a Leicester és a Wolfsburg is több pénzből gazdálkodik, mint 20 évvel ezelőtt a Bayern vagy a MU, szóval igazából ez a fairytale is szemfényvesztés egy kicsit, de még így is hatalmas a történet:) 

Előzmény: Krüger Frédi (199)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.04.10 0 3 199

Engem meglepett az utóbbi hetekben, hogy a nagy klubok környékén már ennyire semmi nyoma sincs a hagyományos angol sportszellemnek. Többnyire arrogáns és lekezelő nyilatkozatokat adnak ki arról, hogy hogy merészeli már egy ilyen falusi kiscsapat megnyerni előlük a bajnoki címet, mikor nekik tízszer annyi pénzük van. Aztán még rátesznek egy lapáttal amolyan újgazdag ukrán drogdíler stílusban, hogy akkor majd vesznek maguknak saját gigaligát, ha a pályán nem tudnak odaérni a BL-re. Húsz évben egyszer van egy ilyen szenzáció - ami szerintem egyébként a közvélemény számára inkább növeli a foci varázsát - de azt se tudják tisztességgel elviselni. 

 

(Mellesleg a BL-ben is: ment a fikázás, hogy mit keres egy Wolfsburg a rájátszásban, most meg saját jogon reális esélyük van, hogy a Madridot kiverve elődöntőzzenek. Őket is ki kellene zárni, mit képzelnek már.)

Előzmény: Törölt nick (190)
Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.10 0 0 198

Sokan vagyunk így a Rókák kapcsán

Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 197

Akkor igen. Vagy csak tájékozatlan? Tekintve, hogy nem követem a Sunderlandet, ezt írtam is.

Előzmény: zeuszka (196)
zeuszka Creative Commons License 2016.04.10 -2 0 196

Te hülye vagy? Allardyce kb. az egyetlen indok, amiért ennek az ócska szar Sunderlandnek még van minimális esélye arra, hogy ne essen ki.

Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 195

Ket sejkcsapat kozul egy repul. 4-5 eve sehol se voltak. Foleg a City. PSG azert hiaba friss csapat ok minosegi csapat volt mindig is. KEK gyozelem. 

Előzmény: Törölt nick (194)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 194

Rendben, köszi. Mondjuk ez a MU-s kollégám hét közben még a Citynek is képes szurkolni a PSG ellen, mert inkább angol csapat jusson tovább (mindegy, ki), mint francia. :)

Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 1 193

Spurs is sajatnevelesu jatekosai repithetik oda mert Alli es Kane repiti oket elore akik elotte a besult 30 40 millios jatekosoknak ver oda mint sajat nevelesek. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 192

Nov-dec. környéke. Én nyitottam a topikot is, csak töröltek.

 

Egyébként a Leicesterre először 2014 szeptember végén figyeltem fel, amikor valami 5:3-ra elpáholták a friss van Gaal-féle MU-t. Továbbá azért is kezdtem el figyelni őket, mert alig akartam elhinni, hogy ez ugyanaz a Ranieri, aki kétszer kikapott Feröertől a görögökkel.

Előzmény: sissoko (189)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 191

Itt a Mu topik torzstagjai a Leicesternek szurkolnak. Egyebkent ha Spurs nyerne az is meglepetes lenne egyreszt odabasznanak a folyamatosan oket fikazo Arsenalosoknak es Wengernek :) 

Előzmény: Törölt nick (187)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 2 190

Nem. Ranierinek szurkolok es annak, hogy ha van egy relativ kis koltsegvetesu csapat soha vissza nem tero alkalma hogy egy tundermeset irjanak egy orok szimpatikus vesztes Ranierivel egyfajta sors megadja neki megmutassa kis csapattal kis veszteskent vegul a penzes sztarcsapatokat legyurni. Komolyan mondom meglehetne filmesiteni amit csinalnak. Ranieri meg mennybe megy mert ezutan kitorolheti a luzert. 

Előzmény: Törölt nick (187)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!