Keresés

Részletes keresés

serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1683

ha megnézed láthatod hogy köszönőviszonyban sincs a hibás érveléssel.

 

elbaszott egy videolinket

 

ez elb@szás nem hibás sóhajtás

Előzmény: serloc (1682)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1682

na most bemásolom, hogy tudj rá reagálni

ügyi légy találd meg

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9026785&la=155501534

Előzmény: helenelem (1679)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1681

egy kérdés foglalkoztat.

 

Biciklid van de az csak annak van aki regnél férfit állít be, aki nőt annak gördeszka vagy mi.

 

Miért?

 

Az exnejemnek is hasonló baja volt. Te vagy az drágám?

Előzmény: helenelem (1679)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1680

ez vicces, mert nem vettem észre, hogy nem másoltam be a topicot, te meg nem szóltál rám. Biztos hogy én vok a hülye?

Előzmény: helenelem (1679)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1679

nem, ilyet mindenki csinal. ezer ffit ismerek, akik egyik allitasukat egy percre ra egy masikkal sajat maguk utik agyon. hibas ervelesnek hivjak, te agyhalott

Előzmény: serloc (1677)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1678

jaj már megint tévedtem, bocs

Előzmény: helenelem (1676)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1677

itt a bizonyíték.

 

1 órán belül két ellentétes álláspont

ilyet nők szoktak csinálni.

Előzmény: helenelem (1674)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1676

hat en nem. azt hittem abbahagytad mar ezt a hulyeseget

Előzmény: serloc (1675)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1675

én is szeretlek

Előzmény: helenelem (1674)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1674

jo nagy barom vagy. ugy latszik ffiak is kotkodacsolnak. eszre semveszed, de te leginkabb... 

Előzmény: serloc (1670)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1673
Előzmény: helenelem (1672)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1672

nem lattam bela azon posztjat, de a toletek olvasottak alapjan lehet csak azt akarta illusztralni, milyen alattomos dolgokra kepes az ember. nemektol fuggetlenul. csak te valamiert minden temanal ra vagy fokuszalva nemekre, gondolom az exed okozta csalodasod miatt. csakhogy sajnalattal kell veled tudatnom, hogy az exed nem a noi nem csucsanak kepviseloje, ne hidd, hogy olyan kiveteles fazon vagy, hogy a nok legkivalobbikat kaptad. fogalmad sincs milyen a no, es nem is lesz rola fogalmad, ha ilyen tusko maradsz. 

Előzmény: serloc (1666)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1671

köhöm. A Biblia mondja, hogy  a nők zöme folyton hazudik. Példabeszédek 31,10 Derék=

Megbecsülésre méltó, jóravaló, becsületes.

 

 http://www.kislexikon.hu/derek_ember.html

Előzmény: helenelem (1669)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1670

Ahogy kotkodácsoltatok a Ne szaporodj topikban az alapján szerintem nő. Az exnejemnek is volt ilyen durrdefekte, lehet pont ő az.

Istent nem fél, de a Bibliával maszatol.

 

Időközben kiderült, hogy Bélát tehén szülte (<-hindu vallású), a kérdés már csak az hogy mit személyeskedik ker topicokban.

 

Utoljára a JT topicban:

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155501826&t=9003631

 

Ha én keresztény vagyok, akkor tudod mikor megyek krisnás topicokba Bhagavad Gitát alázni...........minek?

Előzmény: helenelem (1668)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1669

ja, a bunko hangvetel, ahogy a nokrol irsz, az nem szamit istenkaromlasnak... ezert siman a pokolra kerulsz, ha mar nem ott vagy. 

Előzmény: serloc (1667)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1668

lehet, hogy Bela nem olyan, mint te, de fiu, vagy ffi. inkabb fiu. 

Előzmény: serloc (1666)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1667

tudom, hogy te ezt nem vágod, de amit a férfi fórumtársadról írtál az egyfelől Istenkáromlás, másfelől meg minősít téged ahogy mást minősítesz

Előzmény: helenelem (1665)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1666

végigröhögtem, kreatív vagy.

 

Szerinted egy valódi férfi kacarásza azon, hogy egy nő kegyetlenkedik egy férfival?

 

Én pl azon se tudtam volna nevetni, ha férfi csinálja nővel................

Előzmény: helenelem (1665)
helenelem Creative Commons License 2020.08.01 0 0 1665

te mar tobbszor belefutottal a teves nemkiosztasba, de ugy latszik nem tanulsz belole. nem vagy valami intelligens, egy kutya vagy egy majom szerintem mar sikeres kovetkezteteseket vont volna le, es rajott volna, hogy a viselkedes nem all egyertelmu kapcsolatban a nemekkel, ezert ha parhuzamot von neki nem tetszo dolgok, es a szamara nem szimpatikus nem kozott, akkor nem kap jutifalatot.

 

latod, nem is teszlek egyenertekuve egy allattal. 

a magadfajta sajat magat teszi egyenertekuve egy allattal, de sajnalom, hogy ettol a rangtol is meg kell, hogy fosszalak... 

Előzmény: serloc (1662)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1664

De hogy lehet imádni azt, akitől rettegni kell?

 

Szenvedélyesen. :D 

 

Nem tom, én ilyen vagyok. Fater mondta mindig, ha nem volnék akkor ki kéne találni. 

Furcsa dolgaim vannak.

 

Ezt te hogyan értelmezed pl?

 

Annakokáért, szerelmeseim, amiképpen mindenkor engedelmeskedtetek, nem úgy, mint az én jelenlétemben csak, hanem most sokkal inkább az én távollétemben, félelemmel és rettegéssel vigyétek véghez a ti idvességteket;

 

Filippi 2,12

Előzmény: nemkelltabu (1661)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1663

"Miért van kiszolgáltatva a Föld a gonosznak?"

Az Írások miatt az ember tette kiszolgáltatottá mikor elfordult Istentől és engedett a kígyónak/ördögnek.

 

Ha később majd megkötöztetik a Sátán, akkor miért nem már most?

 

 

 

Nem késik el az ígérettel az Úr, mint némelyek késedelemnek tartják; hanem hosszan tűr érettünk, nem akarván, hogy némelyek elvesszenek, hanem hogy mindenki megtérésre jusson.

II Péter 3,9

Előzmény: nemkelltabu (1660)
serloc Creative Commons License 2020.08.01 0 1 1662

volt egy másik horror vagy miféle ahol egy nő megerőszakolva halálra kínzott egy férfit. lehet másik topicba vót.

 

Egy valódi férfi nem propagál férfi elleni erőszakot. Akkor se ha pisztolyt szegeznek a fejéhez. Nu ebből is gondolom hogy Béla fiktív nick és igazából buta liba aki azt gondolta hogy férfi nicken mások megtévesztésével lesz esélye vitákban. Mert előtte nem volt.

 

"Én nagyon díjazom Béla állatvédő törekvését! Nem csak az övét, hanem mindenkiét, aki az állatok szenvedésében való részesség elkerülése okán nem eszik húst!"

Én fagyasztott cuccokat sütök és ha az apostolok nem voltak ördögök mer halat ettek akkor én se vok az.

 

Ha valaki becsülettel, tisztességgel csinálja a vegetarianizmust azt én is tisztelem. De csak azt. 

Én 96-ban csináltam vegázást fél évig építőiparban és hát a fizikumom megb@szt@ ezér leálltam vele. 

"De a propagandájának stratégiájával nem igazán értek egyet."

 

Klassz.

 

Ezt neki is megmondtam, tehát nem a háta megett írom.

 

 

Ez egy fórum, itt hogy írhatnál más háta mögött?

 

De szeretnék még egyszer újra az lenni, akkor már végleg!

 

Ahogy érzed.  nekem csak azzal volt bajom hogy Béla mérlegre tette az Embert, az Isten képmását és az állatot.

Ha valaki ezt teszi az számomra közvetve Istenkáromlás. Ha egy ember egy másik embert állattal egyenértékűvé tesz, az számomra méltó a gyehenna tűzére. Isten minden embert meg akar menteni,de az állatok nincsenek a listán. Ha ott lennének, akkor Pál vagy Péter megírta volna. Sola Scriptura, a többi hidegen hagy.

Amúgy ez a hindu vallásban van, hogy az állatok egyenértékűek, akár istenek.

Előzmény: nemkelltabu (1658)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.07.31 0 0 1661

"...Nekem meg az kinai, ha valaki nem fosik tőle..."

 

Ha fosni kezdenék, akkor inkább kikapcsolom a hitemet, vagy átgyúrom az istenképemet.

Na jó, ez félig vicc akart lenni, csak nem látszik. :-)

De hogy lehet imádni azt, akitől rettegni kell?

Előzmény: serloc (1659)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.07.31 0 0 1660

"...Szoktam vitatkozni Istennel. Jól emlékszel. Én nem hogy a saját fiam, de az ellenségem fiát se adnám ezért a fos helyért amit Földnek, földi pokolnak is nevezhetünk..."

 

Hát ez az! Emiatt teszek igen gyakran szemrehányásokat istennek én is!

Miért van kiszolgáltatva a Föld a gonosznak?

Ha később majd megkötöztetik a Sátán, akkor miért nem már most?

Előzmény: serloc (1659)
serloc Creative Commons License 2020.07.31 0 1 1659

Nekem meg az kinai, ha valaki nem fosik tőle. A Biblia tele van rideg történetekkel, melyek alapot adnak az összecsinálásra. Szerintem. Amikor Jézust megfeszítették pl akkor földrengés volt. Földrengésben tavaly csúnyán haltak.

 

Ismerek keresztényeket akik nem félnek Istentől és folyton Isten szeretetét szajkózzák, miközben Isten természete csak a Biblia komplex értelmezéséből nyerhető ki, szerintem:

https://www.youtube.com/watch?v=fHmIBvUN5aY

 

ennek ellenére.

 

Szoktam vitatkozni Istennel. Jól emlékszel. Én nem hogy a saját fiam, de az ellenségem fiát se adnám ezért a fos helyért amit Földnek, földi pokolnak is nevezhetünk.

Előzmény: nemkelltabu (1657)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.07.31 0 0 1658

Még kikapcsolás előtt beleolvastam a vega topicba, és onnan jutott eszembe, hogy erre a hsz.-odra még reagálni akartam!

 

Én nagyon díjazom Béla állatvédő törekvését! Nem csak az övét, hanem mindenkiét, aki az állatok szenvedésében való részesség elkerülése okán nem eszik húst!

De a propagandájának stratégiájával nem igazán értek egyet. Ezt neki is megmondtam, tehát nem a háta megett írom.

Jómagam voltam vegetáriánus a kilencvenes évtized nagyrészében, aztán feladtam. De szeretnék még egyszer újra az lenni, akkor már végleg!

Előzmény: serloc (1654)
nemkelltabu Creative Commons License 2020.07.31 0 0 1657

Istent egyszerre imádni, és rettegni (iszonyat félni) tőle... Huuuuúúú, ez nekem kínai!

Túl ezen, nekem olyan is rémlik, hogy (más topicokban) szemrehányásokat is tettél istennek. Persze lehet, hogy rosszul emlékszem...

Előzmény: serloc (1655)
serloc Creative Commons License 2020.07.31 0 1 1656

Én 1 éve csinálom és ez lassú víz partot mos téma. Volt már kapásféle de a gyüliben vannak dolgok ami miatt inkább káosz van, mint rend. Pl. Volt egy néni, de akinek oda kellett volna figyelnie rá az leszarta, én meg nem tom a telszámát........

Előzmény: nemkelltabu (1653)
serloc Creative Commons License 2020.07.31 0 1 1655

Nálam ez úgy van hogy iszonyat félek Isten haragjától, másodsorban iszonyat imádom gyerekkorom óta. Nem tudom megmagyarázni miért imádom, mert gyűlölhetném is ugyanannyi erővel. A véremben érzem hogy imádom. Talán sokkal inkább érzelmi, mint értelmi magyarázata van, nem tom.

 

Szarok a metakommra, engem megsérteni te biztos nem tucc.

 

Az evangélizálás az két okból megy.

 

Elsődlegesen Krisztus parancsa. Máté 28,19

 

Másodlagosan az adott gyülekezet emberhiánnyal küzd, mint majd az összes. Rengeteg mini gyüli van az országban és ez egy közülük.

 

Tömören: én kib@szottúl félek az Istentől és kib@szottúl szeretem. Talán azért amit Krisztussal tettek ezért a fosvilágért ami meg se érdemli?

 

Én ha egyedül megyek akkor mindig a halál utáni dolgokat pedzegetem meg a pokolt. Nem megfélemlítésből,manipulálásból, hanem mert engem ezek érdekelnek vagy mi. Meg érdekel, hogy hányan gondolkodnak el azon, hogy van valami a láthatókon túl, ami nem látható.

Sikerélmény 1,2 volt, de nem jellemző. Ez elég lassú víz.

Volt egy pacák aki a szórólap kézhezvételétől (+trécs) számítva rá két évre tért meg.

A gyülekezeti pásztor sose említi azt mit veszíthet az, aki nem tér meg. Mindig csak azokat említi mit nyerhet.

Van a nyugatitól nem messze az Élő kövek gyülekezet ami szintén úgy evangélizál, hogy "mióta megtértem azóta már nem iszok és fehérebbek a fogaim"- hasonlat.

 

Szóval kemény dió ez az evangélizálás. Nekem szolgálat? Isten ments. Bár ha úgy nézem ez is értelmezhető úgy meg vannak mások is. Voltak gyülik ahol felolvastam SZIből 1x-2x és lehet hogy képben van egy hely. Több nyársat tartok a tűzbe, tán valamelyik elkészül egyszer. Nincs nőm, nincs gyerekem, így ami szabadidőm van ebbe tolom.

Előzmény: nemkelltabu (1651)
serloc Creative Commons License 2020.07.31 0 1 1654

Az egyik film ebben a topicban van:

 

https://forum.index.hu/Article/showArticle?t=9244613

 

és ez a hszólás:

 

https://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=155485850&t=9244613

 

Bélánál az állatok megevése egyenértékű az emberkínzással. Az állat bármit is szenved el az embertől, akkor SEM egyértékű az emberrel, legfeljebb Bélával aki szerintem nő. Helennel való vitája szüleim tyúkólját idézte. Azért. Is.

 

A többire majd folytatom.....

Előzmény: nemkelltabu (1651)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!