Keresés

Részletes keresés

Koffer82 Creative Commons License 2021.11.27 0 0 493

Hali,

azt hiszem tele van a hócipőm már a freemail-lel. 2 címem van, az egyik úgy-ahogy működik, de a másik kizárólag webes felületen írhető el. IMAP-pal 4-féle programmal próbáltam beállítani, azt írják, hogy nem jó a jelszó. Az IMAP elérés igen, engedélyezve van. Elegem van. Úgyis van 2 gmail címem, szépen áttérek ezekre, a freemail-eseket pedig elfelejtem örökre. Kapcsolatba lépni velük lehetetlen, az új önkiszolgáló izé meg semmire sem jó.

bene1974 Creative Commons License 2021.11.23 0 0 492

sziasztok

 

Ma delutan ota nem megy a freemail-em vodafone otthoni internetrol.

Viszont ha telefonon hotspot-ot csinalok es azon keresztul probalom akkor megy.

Szinten megy a szomszedbol digi-s netrol.

 

Ami meg erdekes : ket freemail cimem van

Az egyik a regebbi feluleten megy a masik az ujabban.

Csak a regi erintett a problemaban, az uj megy vodafone-os kabeles internetrol is.

Péter Fabók Creative Commons License 2021.11.23 0 0 491

Sziasztok!

 

Létezik hogy valami rendszerhiba vagy ilyesmi történt ma? Nektek.működik a freemail? Mert én nem tudok belépni a levelezésembe. 16 éve ezt az email-t használom. 

KFeri_2+4 Creative Commons License 2021.11.18 0 0 490

Tegnap kitöröltem az összes levelet a Spam mappából (nem kijelentkezéskor, hanem "manuálisan"), ma újra tele volt évekkel ezelőtti levelekkel. Ráadásul olyanokkal, amelyek nem is spam-ek voltak!

Előzmény: RazorX911 (489)
RazorX911 Creative Commons License 2021.11.18 0 0 489

Kijelentkezés?? Akkor, alapból törlődnie kéne, a Spam mappában lévő leveleknek.

 

Esetleg, a Beállítások-okon belül, válasszad, a Mappáim alfület és ott, a Spam mappánál, jobb oldalt klikk, az ürítés gombra. Azóta, jött megint 2db levél de gond nélkül tudtam törölni. A Levélhiba-s üzi, az a szokásos gyíkja, a Freemail-nek, bár nálam mostanában nem jött ez nagyon elő. Régi törölt levélnél nem is zavarna ez. Amik megmaradtak és elolvasnám netán is őket, azoknál annál inkább.

Előzmény: KFeri_2+4 (488)
KFeri_2+4 Creative Commons License 2021.11.18 0 0 488

Sziasztok!

 

Én már napok óta küzdök azzal, hogy tele van a Spam mappám évekkel ezelőtt törölt levelekkel és a levelek megnyitásánál megjelenik a "Levélhiba - a kapcsolódó tartalom vagy levél nem jeleníthető meg" hibaüzenet.

Előzmény: RazorX911 (487)
RazorX911 Creative Commons License 2021.11.18 0 0 487

Nektek is "varázsolódnak elő" régi, de már törölt levelek, a Spam mappában?? Regisztrációs email, stb... 

 

Ma, 17(!) db került elő valahonnan, a leges-legrégebbi, még 2012-es! A többi 2017-18-től kezdődő keltezéssel. Tegnap, 3db volt. Adatvisszaállítási malőr vagy mit kísérleteznek most ezzel?

RazorX911 Creative Commons License 2021.11.16 0 0 486

Hogy, a Freemail esetleges problémáit, ez hogyan és hogy oldja meg, az majd a gyakorlatban kiderül:

 

Kedves Felhasználónk!

Örömmel tájékoztatunk, hogy a freemail információs felülete a Gépházmegújul és a helyét az Önkiszolgáló segítség oldala fogja átvenni. A korszerűsítését a felhasználóink kéréseit figyelembe véve végezzük el, melynek teljes befejezése a visszajelzések alapján fog megtörténni a következő 1-2 hónapban.

A fontosabb változások, amit az Önkiszolgáló segítség nyújt:

  • átláthatóbb, gyors és könnyen kezelhető felület
  • a leggyakoribb problémákra gyors megoldást kínál
  • belépési adatok nélkül is lehetséges az ügyintézés
  • a freemail-lel kapcsolatos legfontosabb hírek ezen keresztül érhetőek el
  • email és online biztonság témában oktató anyagokkal, cikkekkel is találkozhatnak a látogatók

Hol érhető el az új felület? Önkiszolgáló segítség

Meddig érhető el a Gépház?
Várhatóan 2022. januártól a Gépház elköszön a felhasználóktól, helyette az új felület nyújt támogatást.

Üdvözlettel,
a [freemail] csapata

Apa27 Creative Commons License 2021.11.03 0 0 485

Sziasztok! Nekem ma volt ez a malőröm a freemail-el. Most írtam Nekik...Nem értem. Azt írja ki hibaüzenetnek, hogy "Biztonsági okokból felfüggesztve!".

Ti vissza tudtatok lépni?

Előzmény: Szellemese (481)
laller54 Creative Commons License 2021.10.13 0 0 484

sziasztok én is letiltott voltam .Irtam az ügyfélszogálatra másnap válaszoltak küldtek egy uj jelszót és már mükszik

g.joe Creative Commons License 2021.09.09 0 1 483

Velem ma történt meg ez a dolog... Neked sikerült azóta visszaállítani a fiókodat?

Előzmény: Takoyakihu (477)
RazorX911 Creative Commons License 2021.09.06 0 0 482

Valaki nem tapasztalt olyasmit, az elmúlt 1-2-3 napban, hogy Gmail-es címről, nem kapott meg minden levelet? Fordítva, meg passz.

Szellemese Creative Commons License 2021.08.30 0 0 481

Nekem is ugyanez volt a jelenség!

Valójában érthetetlen, szkeptikus vagyok az egészet illetően.

Előzmény: Takoyakihu (477)
TyinTyin Creative Commons License 2021.08.27 0 0 480

Sziasztok!

 

Levélhiba - A kapcsolódó adatok vagy levél tartalma nem jeleníthető meg. 

 

Ezt az kis üzenetet kapom egy rózsaszín ablakban.

Tudja esetleg valaki, hogy ez mi? Semmilyen uzenetet nem nyit meg, se régit, se újat :( 

Köszönöm,ha valaki javasol valamit!

 

 

RazorX911 Creative Commons License 2021.08.26 0 0 479

De jó, hogy rájött ez az utálatos karikázós hiba megint, ami jó ideje nem volt. Minek kellett piszkálgatni??

Kocsis F Creative Commons License 2021.08.19 0 0 478

Csak tájékoztatás képpen: 2021. június eleje óta "megjavult" nálam a levelező rendszer, azóta az outlook -on keresztül megkapom leveleimet, illetve ugyanonnan küldeni is tudok leveleket...

Előzmény: Kocsis F (473)
Takoyakihu Creative Commons License 2021.08.19 0 1 477

Kedves Fórumozók!

 

Huszonéve használom a freemail-es email címem, és a minap meglepődve tapasztaltam, hogy a felhasználónevem és a jelszavam beütése után azt írta ki a rendszer, hogy a felhasználó tiltva van. Nem ütöttem be tévesen sem a felhasználónevet, sem a jelszavamat sem. Próbáltam telefonon hívni a freemail-es helpdesket, de ott azt mondták, hogy írjak emailt. Azt is írtam, és semmitmondó válasz érkezett, hogy nem tudnak segíteni, mert nem adhatnak ki jelszóval, vagy biztonsági adatokkal kapcsolatos információkat. Nem értem, mert nem is ezt kérdeztem, csupán arra keresem a választ, hogy mi alapján tiltanak le bárkit, és ha a tudtomon kívül tettem is vmit, akkor mi a módja, hogy újfent hozzáférjek a postafiókomhoz?! Tapasztalt ilyen problémát valaki?  

Kocsis F Creative Commons License 2021.05.29 0 0 476

Így már világos, és érthető is!

Előzmény: Desert Rat (474)
pimmi Creative Commons License 2021.05.29 0 0 475

Az Outlook programon keresztül több e-mail cím van beállítva, de sajnos csak fogadni tudok üzenetet, küldeni egyik címemről sem enged! A hiba a DIGI 25-ös port tiltásával van. freemail.hu   Postafiók Kvótaxxxxxxxxxxxxx@digikabel.hu  30M

Desert Rat Creative Commons License 2021.05.27 0 0 474

Csak nekem kell hogy megoldás legyen, nem másnak. A 20+ év alatt begyüjtött kéttucat freemailos és dupla ennyi egyéb mail-fiók legalább egy gyüjtőfiók alatt olvasható, mondhatnám "all in one", illetve "reader's digest" :-)    Már rég nem küldök freemailos fiókról, de a fogadást felszámolni nem akarom azok miatt akiknek 10-20 évvel ezelőtt még azt adtam meg - meg is kapom rendesen.

Előzmény: Kocsis F (473)
Kocsis F Creative Commons License 2021.05.26 0 1 473

Ez nem igazán a megoldás! Azzal, hogy átirányítod a leveleidet, csak fent tartasz egy plusz e-Mail címet. Átmenetileg kiváló, de előbb-utóbb regisztrálni kellene egy újat, de megbízható szolgáltatónál! A freemailt meg lassan "kivezetni"... Másik lehetőség: kizárólag webes felület alatt használni... Erre mondják: "gyalog módszer". Ami tény: nálam május 14-én jött le az outlook -on az utolsó freemailos levél...

Előzmény: Desert Rat (469)
PitykeG Creative Commons License 2021.05.26 0 0 472
Előzmény: PitykeG (471)
PitykeG Creative Commons License 2021.05.25 0 1 471

Ne zavarjon, hogy már kb. 10 éve nem a Telekomé.

Előzmény: RazorX911 (458)
Kocsis F Creative Commons License 2021.05.18 0 0 470

Már hetekkel ezelőtt akadozott a rendszer. Jellemzően folyamatosan jelszót kért - eredménytelenül... Viszont naponta egy, max. két alkalommal letöltötte az Outlookba az összes elmaradt levelet. Most viszont már napok óta "elakad" a folyamatos jelszó kérésnél... WEB alól viszont működik a fiók, de ez még múlt századi megoldás...

Egy másik freemailos fiókomat átirányítottam, az viszont működik, ha némi csúszással is, egyenlőre...

Előzmény: Totti100 (467)
Desert Rat Creative Commons License 2021.05.17 0 0 469

Most néztem - meggyógyult, jön a sok spam :-)

Előzmény: Desert Rat (468)
Desert Rat Creative Commons License 2021.05.17 0 0 468

Nagyjából mindenkinek ez a problémája. Én csak azért kapok meg leveleket, mert elővigyázatosságból átirányítottam egy gmailes fiókra is, ahová elküldi ... még.

Nézegetem a beállításaimat, eddig mindenhol az volt eddig, hogy Regular és 110-es port ami működött is, pedig a freemailes FAQ-ban az áll, hogy:

  • A bejövő levelek (PoP3) kiszolgálója: pop3.freemail.hu
  • A Fióknévnél az email cím megadása szükséges.
  • A Jelszónál a [freemail] webes felületén használt jelszó megadása szükséges.
  • Port: 110 (TLS támogatással)

... tehát a TLS beállítás kellene, és persze azt is kipróbáltam, ami azt üzeni:

 

FETCH - TLS protocol error: Unexpected message SessionUnknownContentType ct (43)

 

Regularral pedig:

FETCH - Server reports error. The response is: -ERR [AUTH] Authentication failed.

 

Nekem tipikus "péntek délutáni" hibának tűnik az egész, amit saját káromon tanultam meg hogy folyamatos üzemű rendszeren péntek délután nem cserélünk szoftvert, mert elrontja vagy a felhasználó(k) hétvégéjét, rosszabb esetben pedig a szoftverfejlesztőjét.

Előzmény: Totti100 (467)
Totti100 Creative Commons License 2021.05.17 0 0 467

Sziasztok.

 

Működik valakinek a freemail alkalmazáson keresztül? Három napja nem jönnek le a levelek, folyamatosan jelszót kér.

prs Creative Commons License 2021.05.16 0 0 466

Magyarul tud, de van reklám: Gmail, Outlook, Yahoo, AOL.

Magyarul tud, nincs reklám, van titkosítás (senki nem tud beleolvasni a leveleidbe): Tutanota, Protonmail

Tud magyarul, nincs reklám, amolyan 'kicsi Google' (online Office, extra alkalmazások): Zoho

 

Kérdezz, márciusban néztem át (kellett egy új ingyenes email cím).

 

Előzmény: prs (465)
prs Creative Commons License 2021.05.16 0 0 465

Az előzőben említett mail com is az övék: GMX

Itt nem választhatsz több domainből, viszont csinálhatsz 10 aliast.

Egyik sem tud magyarul.

 

Kell magyar nyelv?

Zavar-e a reklám?

Kell-e titkosítás?

 

Előzmény: cartwright (463)
Desert Rat Creative Commons License 2021.05.16 0 0 464
Előzmény: cartwright (463)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!