Keresés

Részletes keresés

replikáns Creative Commons License 2005.03.16 0 0 287
Előzmény: Strange Boy (275)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.16 0 0 286
Egy újabb oldalon is rátaláltam erre a borítóra( www.musicline.de) ami méghozzá német,vagyis közeli hozzánk.Így mégvalószínűbb,hogy a narancs NO csak szivatás vagy munka borító volt,és ez lesz a valódi artwork.
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.16 0 0 285
Én nem szeretem őket.2 számukat hallottam,és nem gyüttek be.
Előzmény: B-side (283)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.16 0 0 284

Tök furcsa,az amcsi Amazon-on megjelent egy újabb Sirens borító,ami nagyon szép,és a hivatalos oldal is úgy ír róla,hogy: "vajon mi lehet ez?"-de akkor milyen hivatalos oldal az egyáltalán ami még biztosat sem tud ilyen dolgokról.Legalábbis én ezt gondolom hivatalosnak: www.neworderonline.com  .Vagy rosszul gondolom?:)

 

Íme a borító:

 

 

 

 

 

Tény,hogy nagyon szép,és sokkal jobb lenne,mint a NO feliratú,de mostmár nem hinném,hogy ez lesz a borító itthon - összevissza keverik a dolgokat.Egyébként poénból gondoltam rá pár hete,hogy milyen lenne,ha az az előző borító csak átverés lenne,és a kiadás előtt felbukkanna egy sokkal szebb,jobb.Hát reménykedjünk(vagy legalábbis én reménykedek),hogy ez lesz a borító itthon is,és nem csak Amerikában.

B-side Creative Commons License 2005.03.11 0 0 283

Egész jó a Krafty, láttam a klippet. Hallottam a Told you so-t is egy válogatáslemezen. Az viszont annyira nem jött be.

 

Killers-t szereti itt valaki? Nagyon hasonlítgatják őket a New Orderhez. 

Előzmény: Strange Boy (282)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.10 0 0 282

Ma volt a VH1-on Then & Now-ban:

 

then:Blue Monday '88

now:Krafty

Strange Boy Creative Commons License 2005.03.10 0 0 281

És mégegy,csak a remixesről:)

 

 

Strange Boy Creative Commons License 2005.03.10 0 0 280

 

Bárcsak mind az enyém lehetne!:)

Strange Boy Creative Commons License 2005.03.08 0 0 279

Épp az imént hívtam fel!Micsoda véletlen!:))

De sajna nincs semmilyük.Az új maxira mondta,hogy talán lesz nemsokára.

Meg kell szereznem a tekniket!:))

Előzmény: pink_panther (277)
Bianco Creative Commons License 2005.03.08 0 0 278

Még mindig eladó baráti áron az Electronic és a Raise the Pressure CD az Electronictól. Mindkettő érintetlen.

bianco@interware.hu

 

 

pink_panther Creative Commons License 2005.03.07 0 0 277
Hívd fel a MetroNom-ot. Talán van New Orderük is. (Az Electronic maxikat ott vettem meg!)
Előzmény: Strange Boy (275)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.07 0 0 276
PCLPCLPCLPCLPCLPCLPCL....;)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.07 0 0 275

Szerintetek honnan tudnám beszerezni a Technique-t eredetiben?Tudtok esetleg vmi spéci boltot ahol kapható?

 

 

 

Treborn Creative Commons License 2005.03.06 0 0 274
Igen.
Előzmény: Strange Boy (273)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.05 0 0 273

Ja,ezt nagyjából én is észre vettem.Így is nagyon jó,mert imádom az instrumentális zenét is.

Neked a vastag dupla tokos van meg belőle?

Előzmény: Treborn (272)
Treborn Creative Commons License 2005.03.05 0 0 272
Csak a State of the Nation egyezik meg az albumváltozattal. Viszont a 2-es CD jónéhány dala "csak" remix, általában instrumentálisak. Könnyű megtalálni a párhuzamokat: Perfect kiss-Kiss of death, State of the nation-Shame of the nation.
Előzmény: Strange Boy (268)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.04 0 0 271

Ezek az amcsik jól megszívták...mint mindig.Náluk egy csomó maxi nem szokott megjelenni,most meg elkezd hódítani náluk ez a nevetséges internet download zene.Mondjuk amilyen igénytelen népség,még be is érik vele!:DD

Képesek ugyanannyit kiperkálni egy albumért,mint amennyibe a boltban kerülne,és se booklet,se borító.

Előzmény: exit66 (269)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.04 0 0 270

Szerintetek lesz itthon kapható a Krafty(...sztem nem:( )?Botrányos itthon a maxi ipar,sztem tuti nem hozzák be(bár a Get Ready maxii még voltak anno itthon is).

 

Arra is kiváncsi vagyok,hogy hány hetet fog késni a Sirens is....sztem sokat...

 

 

exit66 Creative Commons License 2005.03.04 0 0 269

Érdekes ... Release dates:

3/7/05 Single Release (UK) - Krafty

 

3/8/05 Digital Release - Krafty (Radio Edit), Krafty (Album version)

 

3/22/05 Digital Exclusives
Itunes - Krafty (The Glimmers 12" Extended), Krafty (The Glimmers Dub Version)
Yahoo Music - Krafty (Phones Reality Remix)
Napster - Krafty (Bernard's Re-edit)
Real/Rhapsody - Krafty (Riton Re-Dub Remix)

 

3/24/05 CD Release - Waiting For The Sirens' Call JP version

 

3/28/05 CD Release -  Waiting For The Sirens' Call UK


3/29/05 Digital Release - Waiting For The Sirens' Call UK version

4/26/05 CD Release - Waiting For The Sirens' Call US version *Includes bonus track Guilt Is A Useless Emotion (Mac Quayle Vocal Mix)
... no Krafty single for the US!!! It's all on iTunes and others...

Előzmény: Strange Boy (253)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.03 0 0 268
Ahogy elnézegettem a Substance-t,a 24 számból csak 4 van rajta albumokon.Vagyis 20 új szám marad,ami igen csak érdekelne,de 7500 Ft-ot azért nem akarok fizetni érte.Pedig kéne.Csak a Virgin-ben lehet kapni,de nagyon dráge.5000 Ft körüli árat simán megérne nekem.Letöltve meg nem az igazi,legalábbis a tokja miatt biztos nem - most a vastag dupla tokról beszélek. :)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.03 0 0 267

Tudtátok ezt?

 

Q: Does 586 mean anything?
A: Peter Hook has said that the key to the title, 586, is to be found in the song Ecstasy, the bar-structure of Ecstasy is 5-bar, 8-bar, 6-bar...

Strange Boy Creative Commons License 2005.03.03 0 0 266
Ma megvettem a PCL-t.Nagyon poénos,hogy nincs benne tracklist,meg semmi,csak egy kihajtható poszter,ami az LP teljes borítóját adja.Vajon így nézhetett ki a '83-as eredeti nyomat is,ugyanez lehett a booklet tartalma?
exit66 Creative Commons License 2005.03.02 0 0 265

Én direkt nem akartam rátenni a BM-et a PCL-re ...
Én se tettem rá, de rajta volt ... letörölni meg nem akartam ... ;-)))
 
Nektek minden album eredeti?
Nekem pl. minden album meg van eredetiben, kazira másolva. ;-) Annakidején ennyire tellett ... Mostanában próbálom pótolni a foghíjakat, a gyüjteményben.
 
A Substance-t viszont nem nagyon emlegeti senki ... Kislemezválogatás a legnagyszerűbb dalokkal. Nem is értem.
Én még a múlt rendszerben (140-es hozzászólás, 05.01.08.) elmítettem eme albumot. Általában nem szeretem a válogatásokat, de ez egy ritka - igazán 'üdítő' - kivétel (pl. The Perfect Kiss hosszú verziója is zseniális !).

 

Látta már valaki élőben a limitált Republicot a piros digipack-kel?

Valaki biztos ... de az nem én voltam ;-)

Strange Boy Creative Commons License 2005.03.02 0 0 264

Én a kislemez alatt maxit értettem.Mér a kislemez csak a pici lemez,7" vagy mi?

Mert ha azt jelenti,akkor azon nem jött ki sztem,mert csak 12" találtam,ezt:

 

 

Előzmény: Szőrös (262)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.02 0 0 263

Télleg!

Látta már valaki élőben a limitált Republicot a piros digipack-kel?

The Limited Run...

Szőrös Creative Commons License 2005.03.02 0 0 262

a Blue Monday megjelent kislemezen is 83-ban??!? ha igen nagyon limitált példányszámú lehetett. A floppy image 12" minden jófejnek megvan, eladtak belőle vagy félmilliót

egyikben sincs egy árva szöveg, érteni kell :DDDDD a belső borítók elég szimplák, hol színesek, hol fakók ;)

a Brotherhood is kurvajó lemez, bolond aki fikázza! A Bizarre Love Triangle pedig a legjobb New Order szám valaha!

 

más:

a Temptation 7" verziója totál más, mint a 12" (ami a Trainspottingon is rajta van), mintha demo lenne

Előzmény: Strange Boy (258)
Strange Boy Creative Commons License 2005.03.02 0 0 261

Yiháá!!:))

Végre beszereztem a Republic-ot eredetiben!Gyönyörű a belső artwork!

Strange Boy Creative Commons License 2005.02.28 0 0 260

Köszönöm a választ!:)

 

Akkor a Brothert eléggé egyformán látjuk!:)

 

A Te cd-id még az eredeti Factory-sak?

 

 

Előzmény: Treborn (259)
Treborn Creative Commons License 2005.02.28 0 0 259

Látom, nem válaszolt senki, így be kell érned az én szegényes tapasztalataimmal. A régebbi albumok borítói a Low-life kivételével  nem tartalmaznak semmi különöset. Nekem a Movement pl. "csak egy darab papír" (...), a PCL sem valami nagy eresztés. A későbbi lemezek már nívósabbak ebben a tekintetben, nálam a Republic a csúcs, de a Technique se rossz. Az első 3 lemez még a tracklistet sem tartalmazza, dalszövegeket meg pláne nem. Hogy eredetiek-e? Én mind katalógusból rendeltem őket, méghozzá olyanból, ami megbízhatónak tűnik, nagyon ritka lemezeket tudtam beszerezni tőlük, néha még maxikat is.

 

Nagyon sokáig én is egy egysíkú lemeznek tartottam a Brothert, lényegében csak a BLT-t hallgattam róla, meg a Paradise-t, 1-2 éve azonban már másképp látom. A lemez második fele teljesen hibátlan, az elsőben meg ott a Paradise, az As it is when it was is jó, és a Way of life is hallgatható, bár kétségtelen, hogy gyengébb. A másik két szám tényleg monoton és -ahogy írtad- jellegtelen.  A BLT-t külön kiemelném, mert én azt a Substance-ről ismertem meg és egy nulla számnak tartottam. A Brother-es változat hatására viszont megimádtam. Ez még a Best of-osnál is jobb, mert jobban előtérben van Hooky játéka. 

A Substance-t viszont nem nagyon emlegeti senki ... Kislemezválogatás a legnagyszerűbb dalokkal. Nem is értem.

Előzmény: Strange Boy (258)
Strange Boy Creative Commons License 2005.02.25 0 0 258

Én direkt nem akartam rátenni a BM-et a PCL-re,mert én minden cd-nek az eredeti változatát szeretem.Nem szeretem a bonusz trekkes albumokat.

 

Kicsit kérdezősködök jó?:)

 

Télleg,van itt olyan,akinek megvan az eredeti '83-mas BM kislemez,a floppy lemez-borítóval?

 

Nektek minden album eredeti?

 

A PCL eredeti cd tokjában hol van a tracklist?

 

Van olyan NO album füzet amiben benne van a szöveg?(A Low-life-ról,Republic-ról,Get Ready-ról tudom,hogy nincs bennük.)

 

Milyenek a régebbi albumok cd füzetei belül?(képek,design tekintetében)

 

Bocs,ha sok hülyeséget kérdeztem!:)

Előzmény: exit66 (257)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!