Keresés

Részletes keresés

Veszett Kutya Creative Commons License 2001.08.09 0 0 330
A stíluson találok némi kifogásolnivalót, egyebekben egyetértek.
Előzmény: obsidian (329)
obsidian Creative Commons License 2001.08.05 0 0 329
Egy jól megtermett klaffogó női popsi meg egy cuppogó muff eszméletlen izgató tud lenni.
Plüssmackó Creative Commons License 2001.07.26 0 0 328
Akit Te láthattál, szegény már egy kórosan elhízott hölgy lehetett. Nem hiszem,hogy ennek a topicnak a látogatói a hozzá hasonlókért rajonganának. Azt sem gondolom, hogy meg kellene pontosan határozni, hogy például csak a 100-130 cm-es csípőbőségű nők azok, akik itt szóba jöhetnek, hiszen nincs két ugyanolyan formájú fenék, és két ugyanolyan izlésű férfi sem.
Én személy szerint még az előbb említett intervallumon belül sem szívesen cserélném el a sajátomat bárkiével. Attól, hogy nagy, még nem feltétlenűl gusztusos, ezt az ember női szemmel is észreveszi.
Előzmény: AttilaS28 (325)
ioio Creative Commons License 2001.07.25 0 0 327
én személy szerint a széles csípőről "nem tudok lemondani".
Bár egy gyönyörő szempár azért csodákra képes.
Előzmény: ioio (326)
ioio Creative Commons License 2001.07.25 0 0 326
Nyilván mindenki mást. Van aki a nagy kerek fenekű nőket kedveli (profilból jól kitünik a formája), mások inkább a széles csípőt (szemből és hatulról jön ki igazán a forma) - a nem feltétlen nagy kerek fenékkel - részesítik előnyben.
Az a jó ha bárhonnan nézzük formás, de én személy szerint a széles csípőről "nem tudok lemondani".
Előzmény: AttilaS28 (325)
AttilaS28 Creative Commons License 2001.07.25 0 0 325
valaki pontositsa le mar nekem,hogy mit ertetek "nagyseggü nökön",mert ha arra gondoltok,mint amit egyik nap lattam,hogy olyan szeles volt a nö hatul,hogy lapjaval fert be a bejarati ajton,akkor azt hiszem ez nem az en topicom...:))))
ioio Creative Commons License 2001.07.24 0 0 324
azelőtt azt gondoltam, hogy a nagy fenék inkább szépséghiba
Rosszul gondoltad! :))))
A nagy fenékről csak azok gondolják hogy szépséghiba, akik mindenkire a ma preferált modellalkatot szeretnék húzni. Elég rossz, hogy a széles csípő nem jelent hivatalosan női bájt, de akiknek van szépérzékük és nem hagyják a saját izlésvilágukat befolyásolni, azok szépnek
találnak egy széles csípőjű nőt.
Én igazából nem is konkrétan a nagy fenékért rajongok, hanem a széles csípőért, ami lehet ugyanúgy egy vékony nőnek is és egy teltnek is. Persze ha a popó kellően "formás", akkor az kívánatosabb tud lenni.

Írod, hogy a termékenységet jelképezi.
Ezzel arra szerettem volna utalni, hogy tudat alatt, akik szeretik az ilyen nőket, lehet, hogy már a gyerekük anyját is látják benne, de a te irásod alapján látszik, hogy talán van is összefüggés a képzelet és a valóság között.

Előzmény: Plüssmackó (322)
MichaelPatton Creative Commons License 2001.07.24 0 0 323
Hele!

Azért én különbséget tennék a nagy hátsójú és a kövér nők között. Én - ez persze teljesen szubjektív - imádom a nagy feneket, de a kövér nőket általában nem privilegizálom. Egy szó mint száz: legyen a nőnek nagy feneke, de ne legyen kövér.
Egyébként némi hiányt észlelek a neten "big ass" témában..és nem értem miért nincsenek erre a szekcióra kihegyezett témájú oldalak.

pont.

Plüssmackó Creative Commons License 2001.07.24 0 0 322
Jó,hogy rátaláltam erre a topicra, mert azelőtt azt gondoltam, hogy a nagy fenék inkább szépséghiba, hiszen ezt sulykolják belénk mindenütt.
Én is a széles csípőjű, nagy, gömbölyű fenékkel rendelkező nők csoportjába tartozom, de eddig azt hittem, hogy ennek ellenére, vagy legfeljebb mindenestől tetszem. Nem is mondta soha senki, hogy ez kifejezetten tetszene rajtam. Legfeljebb így nyugtattak meg: "Nem is vagy kövér, csak kissé nagy feneked van." Mióta ezeket a dícséreteket olvasom, kezdem büszkén viselni, és nem elrejteni.
Azzal tisztában voltam mindig, hogy ezek az igazán nőies idomok, csak nem divatosak mostanában. Írod, hogy a termékenységet jelképezi. Igazad van, én mindkét alkalommal 1-2 hónapon belül teherbe estem, amikor elterveztem. A szülések is simán zajlottak, gyermekeim pedig egészségesek, szépek, okosak.
Előzmény: ioio (319)
hungarianfa Creative Commons License 2001.07.24 0 0 321
Sziasztok!

Felfrissítettem a honlapomat! Gyertek és nézzétek meg!

Kövér Kikötő

HungarianFA

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.12 0 0 320
Komolyan nem akarlak kiabranditani, de a hatos pontot illetoen megjegyzesem lenne.
nem tudom, otthon mennyire elterjedt, de itt rengeteg olyan....hat en mar bugyinak nem neveznem dolgot lehet kapni, ami itt szorit, ott tart, pl derekat kicsit osszebb, szelesebb gombolydedebb csipo erdekeben, feneket megtart, hogy ha plottyedt se logjon.....szoval azert annyira nem lehetsz biztos a dolgodban. De mondom, nem tudom, otthon mennyi ilyen van, itt sok (bar nem tudom minek, mert a japan noknek mindenuk van, csak csipojuk meg fenekuk nem).
jo hir: en nem hordok ilyesmi :-))
Viszont talaltam egy nagyod edes , vilagoskek, csipkes, oldalt masnis majdnem tangat :-))
Előzmény: ioio (319)
ioio Creative Commons License 2001.07.10 0 0 319
Más topikokban sokan előszeretettel magyaráznak bizonyos emberi viselkedési formákat (pl. a pár vagy társ választásban) a fajfenntartással, az ember legmélyebb ösztönével. Én nem szeretek ezzel magyarázni semmit, de lehet, hogy a szélescsípőjű, nagypopójú nők kedvelői azért rajonganak eme testrészért (ráadásul ilyen méretben), mert ha ránéznek egy ilyen nőre, akkor rögtön az anyaság jut az eszükbe (fenék -> csípő -> anyaméh).
Én vallom azt, hogy egy férfi ha már férfi, csak ugy lehet még férfiasabb, ha gyerekei is vannak, ilyet meg persze csak egy nőtől "kaphat". Ezért nagyöröm ránézni egy nagyfenekű nőre, mert egy ilyen nő szemmel láthatólag tökéletesen alkalmas arra, hogy gyereket szüljön.

Mért jó annak aki a nagyfenekű nőkért rajong?

Alapszabály: A férfiak szeretnek mindent megfogdosni ami tetszik nekik. (én legalábbis igen)
1. A kedves feneke mindig a közelben van, ha a kedves is.
2. Ideális magasságban van a férfi kézhez, nem kell érte nyújtózkodni.
3. Nagy, ezért nem kell félni, hogy "elfogy" és nem marad másnapra.
4. Mindig látszik az alakja (hála a ruhakészítőknek akik csak kisebb méreteket gyártanak) ezért ha nem lehet hozzányúlni akkor lehet benne gyönyörködni.
5. Gyakran úgy lehet bámulni, hogy a gazdája észre sem veszi, és ezért nem fog minket kéjsóvárnak tartani.
6. Nincsen popsifix, popsibetét és semmilyen trükk amivel a méretet vagy a formát illetőleg
be lehetne csapni a férfiakat. Igy minden férfi biztos lehet benne, hogy este az ágyban is olyan nagy lesz az a fenék, mint amilyet nappal látott.
7. Ha egy nagyon szűk helyen (pl. vonatban) el kell engedni egy ismeretlen nagyfenekű hölgyet, az biztos hogy úgy fog elmenni előttünk, hogy a feneke lesz felénk. (gyk: így távolabb van az intim szférája)
8. Nagy fenékbe nagyobbat lehet markolni. (de a pofon is nagyobb lehet :)

Ha valaki tud még okot kérem írja meg!

Remélem egy hölgyet sem sértettem meg és nem gondolják, hogy CSAK a fenekükért szereti őket a férjük, barátjuk.

GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.10 0 0 318
Teljesen egyetértek, nagy (al)test, nagy élvezet :)

És mégegyszer : lányok, csüggedésre semmi ok ! Sokan szeretünk titeket!

Előzmény: ioio (316)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.10 0 0 317
Komolyan, jobbak vagytok, mint egy pszichoterapia :-))
Csok nektek!!!!!!
Előzmény: ioio (316)
ioio Creative Commons License 2001.07.09 0 0 316
a cikkből:
"A megkérdezettek közül a leggazdagabb férfiak
választottak "nagyon karcsú" hölgyeket, míg a teltkarcsúak a magasabb
képezettséggel rendelkezőknek dobogtatták meg a szívét."

Mert az okos férfiak tudják, hogy a Nagyseggű (fogalmazzunk szebben: nagyfenekű) nők az igaziak.

ioio

Előzmény: bubus (315)
bubus Creative Commons License 2001.07.09 -1 0 315
ioio Creative Commons License 2001.07.05 0 0 314
>Parom dicseri mostanaban rengeteget - nem kis megdobbenesemre
Lehet hogy a párod látta már ezt a topikot, és felbátorodott ? Jól teszi, hogy dícséri, ami szép
azt dícsérni kell.

>aztan elkezdi harapdalni... auuu :)
huuu.. kezdem irigyelni a férjed.. :))
De ugye nem baj, ha ennyire megkívánja a hátsódat? :)

Előzmény: yasha (312)
ioio Creative Commons License 2001.07.05 0 0 313
Nem volt illúzióromboló.

Varrni nem próbáltál még magadnak valamit?

Előzmény: Törölt nick (309)
yasha Creative Commons License 2001.07.03 0 0 312
Qqcs... ujra bekukkantok ide, jovok novelni az onbizalmam ;)
ioio: mereteket nem tudok, regen mertem, nincs is keznel centi. Maradjunk annyiban, hogy alkathoz kepest nagy :)
Parom dicseri mostanaban rengeteget - nem kis megdobbenesemre, mert eddig nem volt nagyon szokasa - hogy milyen jo markolaszni, meg milyen jo ruganyos, aztan elkezdi harapdalni... auuu :)

Ami a tangat illeti, en nem igazan szivlelem. Divat vagy sem, kenyelmetlen, ahogy bevag :I
De a maczy-fele masnis darab jopofa lehet :) Gondolom a pasi is szereti ;)

Y.

Törölt nick Creative Commons License 2001.07.03 0 0 311
Hu, koszi, ez most megnyugtatott :-))
Előzmény: GoodOldFashionedLoverBoy (310)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.07.02 0 0 310
Dehogy volt ! Sőt :)~~
Előzmény: Törölt nick (309)
Törölt nick Creative Commons License 2001.07.02 0 0 309
Furdoruha?
Hat az attol fugg.
Uszashoz jobban szeretnem a sort formajut - amilyet sehol nem lehet a meretunkben kapni, ugyhogy egyenlore csak elmeletben elvezem az elonyeit. Szoval jobb hijan egy sima egybereszes fekete csodaban uszikalok, a hatvan fokos szogek kb stimmelnek, csak nem bikinialso, hanem egy egesz furdoruha van a szogek felett :-)
Bocsi, ha ez most illuziorombolo volt, de ez van :-)
Előzmény: ioio (306)
lborli Creative Commons License 2001.07.01 0 0 308
Oké, oké. Elfogadom. Az enyémen is egymás mellett vannak. :-))))
Különben sem ettől gyönyörűek a formás, nagy fenekek.
Előzmény: ioio (307)
ioio Creative Commons License 2001.06.30 0 0 307
> markolnék a fenekébe..
OK, elfogadom.

Olcsó kifigás lenne, ha azt mondanám (mondaném ??? :), hogy túl közel van egymáshoz az
Á és az É betű a klaviaturán?

Előzmény: lborli (299)
ioio Creative Commons License 2001.06.30 0 0 306
> Orulok, hogy orultok :-))
Hello maczy!

Én is köszöntelek a topikban!

Milyen fürdőruhát szeretsz?

Én azokat szeretem, amik megmutatják, kihangsúlyozzák a viselőjének
alakját. Nem szükséges (sőt), hogy sokat mutassanak a viselőjéből.
Minél kevesebbet mutat, de sokat sejtet, annál inkább visszahúzza a tekintetemet.
A kontúrból, a hölgy mozgásából és az összhatásból nekem kell a fejemben egyre
jobban finomítani a képet, hogy vajon milyen lehet alatta.

Az én kedvencem az a bikini alsó, ami elől kb 60 fokban szélesedik ki a derekára, majd hátul
szintén 60 fokban fut össze a combjai közzé. (nyám, nyám...)
Olyan kis helyesen tud egy ilyenben egy formás nagy fenék mozogni amikor lépked a
gazdája.

Előzmény: Törölt nick (304)
lborli Creative Commons License 2001.06.30 0 0 305
Lehet, hogy off, de olyan jó (legalább) olvasni... :-))
Előzmény: Törölt nick (304)
Törölt nick Creative Commons License 2001.06.30 0 0 304
Orulok, hogy orultok :-))
hogy a Kedvesemnek most mennyire jo, azt tole kerdezzetek, mert meg 4 hetig 10 000 km valaszt el minket (ezert nincsen ekezetem, sajna :-( ).Valoszinuleg boldogan lemondana a kepekrol, ha vele lennek :-) Hogy negy het mulva mennyire lesz jo neki...............meg nekem......... na, azt a fantaziatokra bizom. Annyit segitek, hogy minimum nagyon :-)

A tanga temahoz: nem szeretem, mert kenyelmetlen, max annyi idore veszek fel egy csipkes valtozatot, ami a furdoszoba meg a haloszoba kozti menetido, plussz az a par pillanat, mig a delikvens megallapitja, hogy hu de orjito. Tovabb meg nem hagytak rajtam :-). A mostani aktualis kedvenc egyebkent egy nagyon aranyos megoldas: a bugyi ket oldalat masni fogja ossze, amit persze a legkulonbozobb technikakkal lehet kioldani. Eleg izgato.......na de ez mar kicsit off. Bocsi.

Előzmény: GoodOldFashionedLoverBoy (302)
Veszett Kutya Creative Commons License 2001.06.29 0 0 303
Glóriának? Neki nincs. Már.
Előzmény: GoodOldFashionedLoverBoy (296)
GoodOldFashionedLoverBoy Creative Commons License 2001.06.29 0 0 302
Ahh, de jó nekünk.
De a 'kedvesnek' még jobb lehet...
Előzmény: Törölt nick (300)
bubus Creative Commons License 2001.06.29 0 0 301
Persze hogy szabad, szivesen látunk.

Csók PinaBubus

Előzmény: Törölt nick (300)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!