Keresés

Részletes keresés

pater68 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14819

Nem. Van rajta Lock kapcsoló, 18mm-nél lehet rögzíteni. De átérzem a problémát, a nikonom is ereszkedett...

Előzmény: viricsi (14818)
viricsi Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14818

Neked nem csúszik ki a tubus, ha a nyakadba lógatod? Engem ez zavart borzasztóan.

Előzmény: pater68 (14815)
szekundans Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14817

Eladó:

SMC PENTAX-FA 1:4-5,6 70-200 objektiv.

Alkatrésznek eladó.

Lencséken belül fotlok (szakember szerint ragasztási foltok nem gomba),

Power Zoom nem működik, AF nem működik.

ÁRA: alku nélkül 5.000,- Ft.

Csere: PK közgyűrű

monyesz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14816

Igen, a Pentax DA 18-250 f3.5-6.3 ED AL (IF) az a Tamron 18-250 f3.5-6.3 Di II LD gyakorlatilag.

Előzmény: pater68 (14815)
pater68 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14815

Elnézést a láma kérdésért, de a Tamron 18-250 és a Pentax SMC 18-250 optikailag nem ugyanaz? Én ez utóbbit csak ajánlani tudom. Veri a Nikon 18-200 VR-ét, tapasztat...

Előzmény: monyesz (14813)
monyesz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14814

Keresek Pentax-F 70-210 f4-5.6 obit (esetleg ennek nem SMC-s változatát), vagy a nem SMC-s Pentax-F (Takumar-F) 70-200 f4-5.6 obit.

monyesz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14813

Nem csak a Photozone-on olvastam, hogy 100mm feletti gyútávon bizony igencsak gondok vannak, de már 85mm-nél is erősen rekeszelni kell f8-f11-re, hogy jó legyen. Most akkor mire való a megnyújtott gyútáv? Ott a 17-70, ami elég jó a tartományában. meg ott egy 50-135, ami szintén. OK, van létjogosultsága az egy lencsének a kettővel szemben, de akkor nem inkább a 18-250 a jobb megoldás (persze annak is vannak hibái) ?

Előzmény: szekundans (14812)
szekundans Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14812

Igaz, igen jó kis optika eddigi tapasztalataim alapján, nem véletlenül mernek érte "sok" pénzt kérni. Az SDM-meg eddig a legjobb (gyors, pontos, halk). Egy "baja" van nincs rajta kuplung csak KAF3.

 

Előzmény: viricsi (14806)
efPen Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14811

segítenétek beárazni egy 18-135-ös pentax smc obit?

 

en kb. 2 honappal ezelott vettem egyet 330 €-ert... meg garancialis egy evig, aki eladta, atment Nikonhoz, mert "jo kepeket" akar csinalni :D

nekem meg jo a "munkaba jarashoz"

Előzmény: Bornfreee (14800)
Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14810

Akkor se sdm-es ha rossz lenne:)

Előzmény: Tab (14809)
Tab Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14809

Szerintem meg rossz.

Előzmény: Zozzantoz (14808)
Zozzantoz Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14808

Jólenne ha sdm lenne...

Előzmény: gabor01 (14807)
gabor01 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14807

Szerintem a 18-250 nem rosszabb a 18-135 -nél. Sőt....

A 18-135 előnye a gyors SDM és vízállóság.

Előzmény: Bornfreee (14804)
viricsi Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14806

Én a helyedben nem cserélném le. A 18-250 nagyon kényelmetlen utazó obinak, ugyanis elég laza a tubusa és ha a nyakadba lógatod, akkor lefelé fordul az obi és lépten-nyomon kicsúszik, ha nem rögzíted. A képe viszont egészen jó. A 18-135-höz még nem volt szerencsém, de úgy tűnik, hogy egész jó kis obi. (bár igen drága)

Előzmény: Bornfreee (14804)
Hege71 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14805

"Ez a 75-300 hogyan viszonyul a 70-300-hoz?"

 

Jó kérdés, de nem tudom. Nincs ilyen jellegű tapasztalatom. Hátha tud valaki válaszolni, aki már használta mindkettőt! Amit el szeretnék adni, az egy 2002-ben vásárolt, de azután szinte soha nem használt 75-300-as.

Előzmény: kgyd (14794)
Bornfreee Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14804

Köszönöm!  Még filózom azért rajta.  Érdemes lecserélni egy tamron 18-250-re a pentax 18-135-öt?  Nagyobb az átfogás de nem biztos hogy szükségem lenne rá.. Utazóobinak szeretném igazából - ezengondolkozom most...

Előzmény: gabor01 (14801)
Törölt nick Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14803

Tamron 70-200mm F2.8 Di LD Macro - 170 000 Ft.

 

Újszerű, tökéletes állapotú, minden tartozékával együtt eladó - doboz, papírok, állványgyűrű, tok...

 

3uvcv1u5@no-spam.hu

Dudi13 Creative Commons License 2013.03.30 0 0 14802

Eladó egy gyári állapotú Sigma EM-140 DG körvaku. Szettben vettem de a kipróbálásán túl nem használtam(max 10 villanás). Elsősorban macrozáshoz ajánlott.

Aki nem ismeri:

A MACRO EM-140 DG elektronikus vakut úgy tervezték, hogy az mind az AF 35mm filmes, mind pedig az ismert gyártók digitális SLR kameráihoz tökéletesen alkalmazkodjon. Az EM-140 DG vakukészülék ideális a finom részletek megörökítéséhez, ha az árnyék nélküli módot használjuk, és páratlanul hatékony tudományos és orvosi alkalmazásokhoz. Kettős vakureflektor oldható ki egyidejűleg, de külön-külön is. Egyetlen vakureflektor használata árnyékot képez, mely háromdimenziós hatást kölcsönöz a felvételnek. A vakuegység kulcsszáma 14 w/ filmsebesség ISO 100.Kulcsszám 14 - ISO filmsebesség 100/m (a vaku teljes fénykibocsátásánál).Energiaforrás: 4db AA alkáli vagy AA NiCd vagy Ni-MH (Nikkel-metál-hibrid) elem.Lefedési szög függőlegesen /vízszintesen: 80 fok.Tömeg 430g (elemek nélkül).Méretek:(szél. x mag. x átmérő)

iá:80e

Csere számításba jöhet.

gabor01 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14801

"+ segítenétek beárazni egy 18-135-ös pentax smc obit?  Mennyiért lehet eladni mostanság?"

 

Eddig még itt nem fordult elő. Nem hiszem, hogy érdemben lehet mondani erre valamit.

Az új ára irreális. Kitben is túlárazott. Próbáld meg 100-ért, aztán meglátod :-)

Előzmény: Bornfreee (14800)
Bornfreee Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14800

Eladó pentax k20d tökéletes állapotban, dobozostul tartozékokkal, 31.000 expoval 70.000 pénzért.

+ segítenétek beárazni egy 18-135-ös pentax smc obit?  Mennyiért lehet eladni mostanság?

Törölt nick Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14799

Eladó:

 

SMC Pentax-M 50 f2:             8.000 ft     Elkelt

 

S-M-C Takumar 135 f3.5:    17.000 ft    (m42)

 

MC Helios 44M-4  58 f2:         4.000 ft   (m42)

 

 

Keresek:

 

SMC Pentax-M 85 f2

SMC Pentax-M 35 f2

SMC Pentax-M 28 f2

True79 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14798

Eladó!

 

SMC Pentax-A 28mm f2 objektív. Ár: 25.000 Ft.

 

Érdeklőni e-mailben lehet.

 

Az objektív félretéve, egyenlőre köszönöm az érdeklődést.

True79 Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14797

Eladó!

 

SMC Pentax-A 28mm f2 objektív. Ár: 25.000 Ft.

 

Érdeklőni e-mailben lehet.

1robertg Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14796

Eladósorba került a megbecsült, szeretett, ám az utóbbi időben kihasználatlan felszerelésem!

 

 

K-20D DA 18-55 DA 50-200                       110.000 Ft

 

DA 50-135                                                           170.000 Ft

 

DA 16-50                                                             150.000 Ft

 

Metz 48                                                                  38.000 Ft

 

 

Megkímélt állapotban, dobozokkal, szütyővel, CD-vel, kupakokkal, stb. eladó. Expo: 20400.  Ha egyben elviszed, akkor a kedvezmény mellé adok egy fotóstáskát is. Budapesten lehet megtekinteni a darabokat. 

 

Tel: 0620/ négy65587négy 

 

Abu F Creative Commons License 2013.03.29 0 0 14795

K-r váz minden eredeti tartozékával, dobozában eladó. 10000 expó, vadonatúj gyári vállpánt. I.ár: 105.000

kgyd Creative Commons License 2013.03.28 0 0 14794

Ez a 75-300 hogyan viszonyul a 70-300-hoz?

Előzmény: Hege71 (14780)
switch Creative Commons License 2013.03.28 0 0 14793
Sokan kerestetek Tamron, és Tokina obikat nálam.Mostmár tudunk ilyeneket is hozni, jó bolti, áfás áron. Érdeklődni levélben lehet, köszönöm.
TomikaT Creative Commons License 2013.03.28 0 0 14792

Köszi, minnyá megnézem...

Előzmény: Mc Intosh (14791)
Mc Intosh Creative Commons License 2013.03.28 0 0 14791

Ment a privi .

Előzmény: TomikaT (14788)
johnjohn Creative Commons License 2013.03.28 0 0 14790

KERESEK  SMC Pentax-F 35-70mm F3.5-4.5 objektívet !

 

mail publikus

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!