Keresés

Részletes keresés

Bohanon Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5195

Rózsahegyi nem csinál masszázst, ha jól láttam, csak mintavételhez. Ha masszázst szeretnél gyere sportkorházba, igaz, hogy 1 orvos van csak, de ő rendes. A Fél Pál-t és a fiát felejtsd el, tenyésztést nem csinálnak és aloes termékekkel bohóckodnak, ezt írtak a fórumon itt.

 

Esetleg még Pánovics-ot megpróbálhatod van magánrendelése is:

 

http://semmelweis.hu/urologia/panovics-jozsef/

 

http://www.panmed.hu/panmed.php?munkatarsaink

 

Előzmény: rx88 (5191)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.07.22 -1 0 5194

Írtam...

Előzmény: navon7 (5192)
navon7 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5193

Úgy tudom, hogy a megtermékenyítő képességet befolyásolja. D érdekes lenne, ha még lenne ép spermiumom. Mindenesetre itt , ennél a műtétnél nincsen szó pelenkától, mint egy radikális prosztata eltávolításnál. Természetesen, mielőtt elszánom magamat, utána járok, több orvossal is konzultálok.

Előzmény: 520xd (5186)
navon7 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5192

satorhelyi.laszlo@gmail.com

Előzmény: Antonius Pius (5188)
rx88 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5191

Köszönöm az ajánlást! Ezek szerint neked jók a tapasztalataid dr. Rózsahegyivel. Nála van lehetőség prosztata masszázsra? Nézegettem ajánlásokat. Van valakinek tapasztalata Dr. Fél Pálról és fiáról Dr.Fél Tamásról? Sajnos nekem Győrből kellene Pestre járnom és jól meg kell választani kihez menjek. Eddig ahol voltam,soha meg sem hallgatták az előzményeket. Mi,miért,mióta? stb. Egy perc alatt elküldtek. Jó lenne már azt érezni,hogy valaki foglalkozik a betegségemmel.

Előzmény: Törölt nick (5185)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5190

Erre a címre nem lehet e-mailt küldeni, többször is próbáltam...

Előzmény: Antonius Pius (5188)
bob87 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5189

Most akkor te megszabod mit írok le, fordítva meg sírsz? Hogy is van ez?

Előzmény: 520xd (5187)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.07.21 -1 0 5188

Ok, mailban megírom a telefonszámomat.

Előzmény: Törölt nick (5184)
520xd Creative Commons License 2015.07.21 -1 0 5187

ez a véleményem, ha elfogadod, ha nem. egyébként sem te fogod megszabni, hogy mit írok ide... ez egy nyilvános fórum, mindenki kifejtheti a véleményét. tartsd meg te magadnak a személyeskedő pöcsözős szarságodat. 

Előzmény: bob87 (5178)
520xd Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5186

vigyázzatok ezzel. az imipenemre is azt hitted, hogy végső megoldás. mi a hátránya egy ilyen műtétnek? 

Előzmény: Törölt nick (5183)
Bohanon Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5182

Ja és nekem volt, ez teljesen veszélytelen, már három gyerekem van ;)

Előzmény: Bohanon (5180)
Ricciardo Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5181
Vetettem mintat a torkombol csutortokon tudom meg az eredmenyt. Nekem van ez a gombocerzes azert csinaltatom. Arra gondolok hogy oda is rarakodhatott a baci es gockent jatszhat kozre.
Bohanon Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5180

A varicocele ha jól emlékszem csak viszér. Akkor lényeges, ha gyereket akarsz. Egyébként mind1

Előzmény: rx88 (5179)
rx88 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5179

Köszönöm szépen a választ mindenkinek! Nálam jobb oldalon volt mellékhere gyulladás. Itt kezdődtek a gondok. Ugyanitt a herémen van egy kb. fél centis csomó. Azt mondta az orvos,hogy fibróma és nincs vele gond. Ha megérintem az ondó vezetéket,a mellkasomig szúró fájdalmat érzek. Az erekció nálam egyre rosszabb. A betegség előtt éjjel-nappal képes voltam rá órákig. Mostanra szinte teljesen megszűnt a vágy. Spontán erekció nincs. Stimulációval,kézzel kb. fél perc alatt van merevedésem,de szexuális behatás nélkül 10-15 másodperc alatt elmúlik. Elég nagy gond,mire levetkőzünk. Ejak. után egy pillanat alatt lelankad. Régen minden más volt. Lehet ezen még segíteni? Idő alatt a prosztata véglegesen károsodott,vagy ez nem feltétlenül van így? Megműttessem a mandulát,polipot,varicocelét? Ennyi műtétből sajnos valószínű,hogy hibáznak. Engem nem érdekelne,hogy életem végéig üvöltök a fájdalomtól,vagy folyamatosan vécére járok,stb,csak az erekciót nyerném vissza. Azt sem tudom,melyik orvoshoz mehetnék,aki mindent elkövet. 

Előzmény: Antonius Pius (5169)
bob87 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5178

ezt aztán fontos volt beírnod!!! Viszketett a pöcsöd, hogy ezt beírd? Az ilyeneket inkább tartsd meg magadnak, ezzel senkinek nem segítesz.

Előzmény: 520xd (5177)
520xd Creative Commons License 2015.07.21 -1 0 5177

szia

jobb, ha belenyugszol. ez gyógyíthatatlan, ennél csak rosszabb lesz. 

Előzmény: rx88 (5166)
bob87 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5176

amúgy én napsütésben vezettem végig 300km-eket 400mg doxival, meg 2*200mg ofloxacinnal is. Ha figyelsz magadra, és bekened magad, nem lesz baj. Feltételezve, hogy nem vagy vörhenyes. Én mondjuk inkább vagyok barna, mint fehér, de az se minden. Ha sokat autózol, akkor öltözz be, vegyél hosszúujjút, légkondi be, és meg van oldva. Szabadtéren az erős naptej a megoldás, esetleg a trikó helyett valami gyéren szőtt póló.

Előzmény: dexter28 (5174)
bob87 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5175

feltalálták a naptejet, barátom :)

Előzmény: dexter28 (5174)
dexter28 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5174

Meg egy kérdés , azt írja a levo betegtájékoztatásban hogy ne nagyon menjek napra ... Tapasztalat ???? Fosok hogy le fogok égni vagy ilyesmi !!   Akkor inkább abbahagyom nehány napra .... 

dexter28 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5173

Lesz most egy erős hétvégén italozás szempontjából szerintetek hanyagoljam a gyógyszert ... Úgy olvastam hogy a levonak nem árt ... Meg amúgy is reggel vennem be ... Szerintetek ??? Holnap viszek mintát gennyfesteshez aztán meglátjuk mit mond P ! ötlet valakinek ??? kitartást és Jobbulast mindenkinek !!! 

Előzmény: dexter28 (5172)
dexter28 Creative Commons License 2015.07.21 0 0 5172

Csinaltattam laboratoriumKft nel is egy tesztet az e coli jött ki :/ a másiknak semmi nyoma.... Egy hét alatt... Hogy van ez pedig az 10.5 en volt !!! Erre meg basszak rairni a csiraszamot pedig direkt kertem !!!!!! Az entero legalább nem jött vissza :) ! Amúgy panaszmentes vagyok megint igazából csak 7-8 napig volt rossz vagy fura ... Nem értem lehet szennyezem a mintát ???? 

Bohanon Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5171
Masszázsal próbálkozz, es nem ártana egy picit hosszabb ab kúra sem. (6 hét)
Előzmény: rx88 (5166)
Bohanon Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5170
Igen, pont az hogy az esetleges biofilm részből is kinyomkodhatja. De mindegy is, mert nem csak mintavétel van ilyenkor, hanem kezelés is
Előzmény: Robin Of Loxley (5165)
Antonius Pius Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5169

Üdv, jómagam is immár 4 éve küszködök hasonló panaszokkal, és mára a sokadik orvos meg mindenféle vizsgálat után (masszázs, rengeteg tenyésztés STD vizsgálatok, UH, MRI antibogyó hónapokig, ureaplasma kiírtva...orr és torokmandula kivetetve-amitől jobb is lett kb. fél év után) letisztult a kép, hogy a panaszaimat a legnagyobb valószínűséggel a bal oldali mellékhere krónikus gyulladása és ugyanazon oldali kis mértékű vaciokele okozza, több orvos is úgy nyilatkozott, hogy nagy valószínűséggel a bal mellékherém a gyulladásos góc, amely kóros működése kihatással lehet a többi húgy és ivarszervre is....a dilemma csak az, hogy elmondták azt is, hogy az évekig tartó gyulladás miatt, a  prosztatám szövetei is nagy valószínűséggel károsodhattak, ezért teljesen egészséges valószínűleg már nem leszek, viszont sokkal jobb állapot ill. tünetmentesség elérhető lehet egy műtét után. Most hetek óta azon gondolkodom, hogy kivetetem a bal mellékherémet a bal ondóvezetékkel együtt, hátha tényleg jobb lesz, de elég meredek a dolog, és nem nagyon vannak tapasztalatok ezzel kapcsolatban, az orvosok is csak a vállukat vonogatják...a vaciokele műtét rutin dolog állítólag, attól nem igen kell tartani. Ne keseredj el, vannak rosszabb és jobb idő szakok is, nekem pl. volt amikor hetekig tünetmentes voltam, aztán megint bedurrant stb... a legnagyobb problémám, hogy a betegség előtt egy kúrógép voltam, most sincs semmi gond a szex-el, csak annyi, hogy rendszeresen van korai magömlésem ettől a mocsok gyulladástól, és az eléggé kellemetlen, viszont a gumi használata nekem bejött és lassítja a "folyamatot".... az ondóm nekem is jóval kevesebb azóta és vannak benne sűrű zselés darabok, aminek az ürítése nem igazán kellemes....bármi is történik ne add fel, én se fogom, hanem találok megoldást a dologra, bármi legyen is az!

Előzmény: rx88 (5166)
rx88 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5168

Én Győrben lakom.

Előzmény: bob87 (5167)
bob87 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5167

ha odaírod hol laksz, akkor...

Előzmény: rx88 (5166)
rx88 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5166

Sziasztok! Most írok ide először. Nagyon szépen kérek mindenkit aki elolvassa,és úgy érzi segíteni tud,válaszoljon! 27 éves vagyok. Évek óta küzdök állítólagos "prosztata gyulladással" 20 éves voltam amikor kezdődött. Jobb oldali herefájdalom. Azt mondta az orvos,hogy mellékhere gyulladás. Innentől kezdve a mai napig az ondó jóval kevesebb, sűrűbb. Kb. 2-3 hétig az erekcióm is gyengült,ami később helyreállt. Egy időre. Ezzel egyidőben varicocelét fedeztek fel nálam,amivel úgy tartják a mai napig sem kell foglalkozni. Akkor kaptam antibiotikumot. Ondó kevesebb maradt,más tünetem nem volt.   Kb. 3 évvel ezelőtt kezdődött.hogy gyakrabban jártam vizelni. Az erekció folyamatosan gyengült. Tenyésztésből. Prevotella bivia,haemophilus parainfluenzae,streptococcus agalactiae-t fedeztek fel. Az első kettő antibiotikummal eltűnt a streptococcus megmaradt mindig. Voltam góckutatáson,fogászaton húzattam, fül orr gég...-en voltam 5 helyen. minden második mandulaműtétet mond,aki nem azt,az pedig arcüreg és orrpolipot,de mire visszamegyek azt mondják nem kell műtét. Lassan kezdődtek a derékpanaszok.. Mostanra alig tudok lehajolni. Nemrég csináltak hormonvizsgálatot. Tesztoszteron kevés volt,most andriolt szedek. Úgy tudom prosztata panaszok mellett ezt sem szabadna,mert növeli a méretét.Folyamatosan alhasi fájdalom. A szexre már szinte képtelen vagyok. Van egy csodálatos barátnőm aki szeret,de érzem,hogy ez miatt gondok lesznek. Olyan dolgok fordulnak meg a fejemben amit ide inkább nem írok le. Teljesen tönkre teszi az életemet. Semmihez nincs kedvem. Már azt sem tudom javulhat-e ezen valami,vagy mindig így maradok. Úgy érzem az orvosok sem vesznek komolyan. Nem csináltak soha ultrahangot, nem tenyésztettek prosztata masszátumból. Úgy tudom a prosztata masszázs is segíthet. Olyan sem volt még. Antibiotikumot max. 2 hétre kaptam. Semmit sem használt,csak a gyomromat nyírta ki. Most szedek ezüst kolloidot,grapefruit mag kivonatot,echinaceát,prostayolt. 2 nap után segítettek 4 napon keresztül Azt hittem helyrejövök,de ennyi ideig tartott. Szerintetek javulhat ez? Mit csináljak? Hová menjek? Szinte minden pénzemet magán orvosokra költöm.Itt legalább hónapokat nem kell várni. Úgy érzem helyben járok és belebolondulok ebbe az egészbe. Köszönöm szépen,hogy végig olvastátok és előre köszönöm a hasznos tanácsokat!  

Szép napot mindenkinek!

Üdv!

Ádám 

Robin Of Loxley Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5165

Nekem egyszer azt mondta, hogy az ondo jobb, mivel ott az egesz mirigybol jon a termek. A masszazsnal meg csak egy reszet nyomkodja meg. 

Előzmény: Androméda-galaxis (5154)
Muszorgszkij9 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5164

Köszi azért...Én se vagyok az ilyen foreveres termékek felé nagy bizalommal, de olvastam róla ezt-azt és hát hátha,csak gondoltam valaki esetleg próbálta ezen a fórumon is és hátha nem vmi foreveres ügynökféle :D

Előzmény: Bohanon (5162)
bob87 Creative Commons License 2015.07.20 0 0 5163

akkor sejtettem. Amikor a klinikán mondjuk tavasszal jártam masszázsra, már kifele menet a rendelőből éreztem, hogy csurog(na). Az utóbbi 1-1,5 hónapban 2szer is voltam masszázson, mostmár szinte nem is érzek utána semmit. Úgyhogy, ha akarnám se tudnának ilyen csinálni :)

Előzmény: Bohanon (5159)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!