Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 223

Persze, hogy most fagy be a stream. :D De legalább az ismétlésről nem maradtam le, bika bomba ballal.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 1 222

Vardy!!! Ott is van! Gyilkos ez a faszi. 

Előzmény: Törölt nick (221)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 221

Na, ez a nyomás megfelelő lesz, csak így tovább. Igaz, kicsit pontosabban, az a szabadrúgás utáni fejes a kapus miatt akár be is mehetett volna.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 220

Rohadt nagy mak volt az elejen :) WHU nem ved semmit. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 219

Schmeichel; Simpson, Morgan, Huth, Fuchs; Mahrez, Kante, Drinkwather, Albrighton; Okazaki, Vardy. Adrian; Antonio, Reid, Cresswell; Noble, Koyouate, Obiang; Emenike, Moses, Payet.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.17 0 0 218

Na lesz ma gyozelem :) 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.15 0 0 217

Jo ha hetfon. Nagyobb teher lesz ha Leicester nyer a WHU ellen :) 

Előzmény: Törölt nick (216)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.15 0 0 216

Vajon mennyit vett ki a West Hamből hétközben az FA-kupa? Vasárnap kiderül. A Tottenham hétfőn játszik, tovább tart a bizonytalanság.

szamarasbau Creative Commons License 2016.04.11 0 0 215

Még jó, hogy időben rájöttél! :)

Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 214

Ja dehogynem, rosszul számoltam.

Előzmény: Pretorious (213)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 213

A Spursnek nem kell mind az 5 meccset megnyernie ahhoz hogy ledolgozza a 7 pont hátrányt. Amennyiben a Leicester megtenné azt a szivességet hogy csak 2 meccset nyer az ötből (és legalább egyet elveszít), akkor 4w1d teljesítménnyel is bajnok lenne a Tottenham. Ez azért kivitelezhető, ha valaki szeretne rá most fogadni, akkor 6-7szeres pénzt nyerhet, a bukik jól beárazták ennek az esélyét ;-)

Előzmény: szamarasbau (212)
szamarasbau Creative Commons License 2016.04.11 0 1 212

Erősen kétséges számomra, hogy a Tottenham a hátralévő meccseit mind hozza. (Stoke,West Brom,Chelsea,Southampton,Newcastle).

Ugyanakkor a Leicester pedig a West Ham,Swasea,Mu,Everton,Chelsea hátralévőből ne szerezzen legalább 9 pontot. Hangsúlyozom nem is feltétlen kell annyi, mert a Spurs nem lesz 100 %-os.

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 211

Kieses ellen hajtok ellen nehezebb nyerni mint kozepcsapatok ellen. 

Előzmény: Törölt nick (210)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 210

Igazad van. A papíron erősebb csapatok fognak szembejönni-t úgy értettem, hogy nálunk erősebbek, nem a korábbi ellenfeleknél. Így már tiszta a helyzet.

Előzmény: Pretorious (209)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 209

Nem igazán jön át hogy mire célzol, mivel én arra gondoltam hogy egy WHU ellen nem fog müködni az a türelemjáték amivel az utolsó meccseket Ranieri behúzta.

Előzmény: Törölt nick (208)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 208

A City ellen más taktika volt a 3:1-es győzelemkor, mint az Arsenal elleni 2:1-es vereségkor? :)

Előzmény: Pretorious (207)
Pretorious Creative Commons License 2016.04.11 0 0 207

Elvileg a rókáknak most némi taktikai váltásra lenne szükségük, hiszen papíron erősebb csapatok fognak szembejönni mint az elmúlt fordulókban (kivéve Swansea), viszont valószínűtlen hogy Ranieri ezt ne tudná megoldani ennyi aduásszal a kezében. Főleg hogy az Everton és a Chelsea már jó eséllyel beleszarós hozzáállással fog kiállni, így még egy WHU és MU ellenni döntetlen vagy vereség is beleférne nekik.

Előzmény: Fatboy Slim (205)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 206

A Tottenham győzelme miatti búsulásban el is felejtettem a két meccs közötti gondolatomat, miszerint hány pont kell a minél feljebbi és feljebbi biztos helyezéshez. Most, hogy lezajlott ez a meccs is, kijelenthető: bár a Tottenham tartja a lépést, a MU vereségével nem tudott zárkózni, így a Leicester számára az 5. hely a lehető legrosszabb helyezés, ha mostantól egyetlen pontot sem szerez. Ami azt jelenti, hogy a BL-selejtezőbe feltétlenül belép. Legalább két elmaradt meccse van még az üldözőknek, nem tudom, ki kivel játszik ott. Szóval reszkess, Európa! :) Azért remélem, nem Leicester-Hertha lesz...

Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.11 0 0 205

Sem a WHU, sem az Everton meccsek nem lesznek egyszerűek, de a Leicesternek ezek a tipikus 1-0-ás meccseik. A West Ham hajt az EL-re, az Evertonnak idén a bajknokságban semmi sem sikerült, őnekik marad a Kupa

Előzmény: Törölt nick (204)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 204

Ket hazait bekell huzni. WHU es Swansea. Akkor megvan de meg lesz egy Everton is otthon. Jo lenne Old Traffordra mar bajnokkent mennek. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 203

Schlupp meg Uzsoaaa se rosszak de nem fernek be mint Inler sem. Komolyan mondom Inler az egyik legnagyobb nevu jatekosuk. Azthittek bajnokok lesznek de a championshipben. Hihetetlen tortenet. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.04.11 0 0 202

Nyaron majd koltenek. Bar en a Schmeichel; Simpson Morgan Huth Fuchs Mahrez Drink Kante Albrighton Vardy Okazakit nem bontanam meg. Allandosag ez a lenyeg. Hihetetlen ezek a jatekosok szivatjak a PL at :))) Rekordert vett Kramaricot kolcsonadtak😂😂😂 Volt vagy 12,5 millio euro. 

Előzmény: Krüger Frédi (200)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 201

Én azt néztem, hogy Transfermarkt szerint mióta van egy csapatnak értékbecslése (2005-2006 környéke), akkora költségvetésű csapat, mint a Leicester, 5-6. helynél magasabbat nem ért el, és ezt is csak kevés esetben, főleg az Everton. Nem tudom, az általad említett nézet mennyire van jelen, csak nem a Leicester miatt akarnak nemzetközi elitligát. A Wolfsburggal sincs semmi baj, hiszen 1 éve ilyenkor a Porto járt hasonló cipőben, amikor hazai pályán fingatták a Bayernt, a visszavágón meg már az első félidő 4/5:0 volt. Még akkor is, ha a Porto gyakrabban jut el a kiesési szakaszba. De ilyen erővel a Man. City is kiscsapatnak számíthatna.

Előzmény: Krüger Frédi (199)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.04.10 0 0 200

Ja egyébként a Leicester és a Wolfsburg is több pénzből gazdálkodik, mint 20 évvel ezelőtt a Bayern vagy a MU, szóval igazából ez a fairytale is szemfényvesztés egy kicsit, de még így is hatalmas a történet:) 

Előzmény: Krüger Frédi (199)
Krüger Frédi Creative Commons License 2016.04.10 0 3 199

Engem meglepett az utóbbi hetekben, hogy a nagy klubok környékén már ennyire semmi nyoma sincs a hagyományos angol sportszellemnek. Többnyire arrogáns és lekezelő nyilatkozatokat adnak ki arról, hogy hogy merészeli már egy ilyen falusi kiscsapat megnyerni előlük a bajnoki címet, mikor nekik tízszer annyi pénzük van. Aztán még rátesznek egy lapáttal amolyan újgazdag ukrán drogdíler stílusban, hogy akkor majd vesznek maguknak saját gigaligát, ha a pályán nem tudnak odaérni a BL-re. Húsz évben egyszer van egy ilyen szenzáció - ami szerintem egyébként a közvélemény számára inkább növeli a foci varázsát - de azt se tudják tisztességgel elviselni. 

 

(Mellesleg a BL-ben is: ment a fikázás, hogy mit keres egy Wolfsburg a rájátszásban, most meg saját jogon reális esélyük van, hogy a Madridot kiverve elődöntőzzenek. Őket is ki kellene zárni, mit képzelnek már.)

Előzmény: Törölt nick (190)
Fatboy Slim Creative Commons License 2016.04.10 0 0 198

Sokan vagyunk így a Rókák kapcsán

Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 197

Akkor igen. Vagy csak tájékozatlan? Tekintve, hogy nem követem a Sunderlandet, ezt írtam is.

Előzmény: zeuszka (196)
zeuszka Creative Commons License 2016.04.10 -2 0 196

Te hülye vagy? Allardyce kb. az egyetlen indok, amiért ennek az ócska szar Sunderlandnek még van minimális esélye arra, hogy ne essen ki.

Előzmény: Törölt nick (163)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 195

Ket sejkcsapat kozul egy repul. 4-5 eve sehol se voltak. Foleg a City. PSG azert hiaba friss csapat ok minosegi csapat volt mindig is. KEK gyozelem. 

Előzmény: Törölt nick (194)
Törölt nick Creative Commons License 2016.04.10 0 0 194

Rendben, köszi. Mondjuk ez a MU-s kollégám hét közben még a Citynek is képes szurkolni a PSG ellen, mert inkább angol csapat jusson tovább (mindegy, ki), mint francia. :)

Előzmény: Törölt nick (190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!