Keresés

Részletes keresés

l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2198
Bocsi, hülyeséget írtam, valójában 39-es méretben keresem. (női csizmát, ha ez kimaradt volna :) )
Előzmény: l8xxx (2197)
l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2197
Előzmény: Törölt nick (2191)
Fem Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2196

Nekem spec a gázmaszkos nem annyira jön be ,valahogy a gázmaszk nem vonz.
Előzmény: Fem (2195)


Fem Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2195
Szépnapot mindenkinek:)))
tight Creative Commons License 2005.03.29 0 0 2194
Sziasztok!

Van egy kis linkgyűjteményem. Igaz, nem lakk és latex, csak LYCRA és SPANDEX:

http://lycra.freeweb.hu
rubber68 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2193
Sziasztok!

Ha valaki még nem tudná. A gyaloglo.hu-n, az SeM szobában vannaka szex.org szadomazo szoba tagjai. Szerintem minőségileg sokkal jobb hely. Nem kell állandóan frissíteni, ezáltal könnyebb a kezelhetőség.

Jó dumcsizást!
juzernev Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2192
Sziasztok!

A http://www.rubberist.net oldal csizmákkal foglalkozó fórumán ezt az URL-t ajánlották igény szerint készített lábbelikhez: http://www.orientvisual.com/6inchforever/index.htm Megnéztem, bőrből biztosan lehet készíttetni és nem is tűnik drágának. LEhet, hogy megpróbáljuk, ha itthon nem találunk semmit.

Gábor
allfetislove Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2190

Sziasztok,

Saját chat létezik itt is http://latexfetis.srv.hu/, bár csak párszor ugrottam fel, de úgytűnik érdeklődés hiányában csak pókhálósodik... (Bár az igaz hogy sokan nem tudnak róla) Nem kell regisztrálni, jelszó sem kell csak a nicket ütöd be, és hajrá.

Előzmény: Gummigirl (2189)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2189
Szia :)
a szex.org-ot atszerveztek, elrontottak, szinte csak ahomonegyedben vannak emberek ott... kihalt.. :(
csinaltakegy ugyanugy müködö csetet, a http://www.chatresti.as.hu alatt, ott van külön BDSM szoba is,dea regi tarsasag szetoszlott..:-// hetköznap du azert erdemes benezni oda is...:D
ezen kivül van meg a http://www.chat.gyaloglo.hu ahol az egesznapmükodö SeM szobaban vannak ertelmes emberek,meg este 10 utan a %Perverz% -ben..:))

magatol senki nem fogja közölni Veled, h szereti a latexet,de, ha olyan a nicked, akkor viszont megtalalnak, es akkor kezdödhet a chat :D persze azert a SeM szoba fökent az SM-röl szol..:P
-Gummigirl-
Előzmény: zolitex (2188)
zolitex Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2188

Szia Gummigirl,sziasztok!

 

Mar reg irtam,mert sajnos nagyon keves az idom a munkam miatt de folyamatosan figyalammal kiserem a forumon tortenteket.

Mindenkinek kellemes husvetot kivanok!

Gummigirl! Hol szoktal csetelni mostanaban? Meg mindig a szex.hu-n?

Nemsokara hazamegyek es akkor lesz egy par honapom amit a csetelesre fordithatok es talan elmehetek egy-ket buliba is!(jo lesz!)

Szoval idot megsporolva mar most is regisztralnam magam ott,ahol hasonlo gondolkodasu emberekkel talalkozhatom.

Koszi elore is Gummirajongok!

Sziasztok!

Zoli

Előzmény: Gummigirl (2179)
leather fan Creative Commons License 2005.03.27 0 0 2186
Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok minden kedves fetisisztának!:)
Dave_K Creative Commons License 2005.03.27 0 0 2185

Kedves Gummicsalád! :-)

 

Szerintem is tök jók vagytok, csak már nagyon rég láttunk titeket. Remélem a következő partin ti is ott lesztek!

Melleskeg vidám húsvéti ünnepet kivánok nektek!

 

Üdv.: Dave

Előzmény: Gummigirl (2182)
allfetislove Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2184
Szerintem is eszméletlen jók vagytok, és persze boldog ünnepet mindenkinek.
Előzmény: Gummigirl (2179)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2183
Nektek is hasonlókat :)
Előzmény: Gummigirl (2182)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2182
köszi, örülök, hogy tetszett :))

Kellemes Husveti Ünnepeket kivanunk Mindenkinek! :)
Gummiboy&Gummigirl
kep
Előzmény: Samy81 (2181)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2181
tök jók! :)
Előzmény: Gummigirl (2179)
Latex Bond Creative Commons License 2005.03.24 0 0 2180

Szia Juzernev !

 

Valódi bőrkesztyűhöz természetesen tudnak adni anyagot, hiszen ez a főprofiljuk. Lakkhoz már sajnos kisebb eséllyel, pláne hogy ilyen tré lett a kínálat az utóbbi években minőségi stretch (mindkét szálirányban rugalmas) lakkanyagból.

Azért nem kizárt, hogy abból is van nekik elfekvőben raktáron (meg a műhely is tele van kisebb-nagyobb anyagdarabokkal), mert az enyémhez is ők adták anno az alapanyagot, úgyhogy nem reménytelen, csak ne kérj tőlük mondjuk vibrant magenta színben lakk-kesztyűt ! :o))

Bőrápolókkal kacsolatban sajnos nincsenek tapasztalataim, majd talán a bőrkedvelők válaszolnak a kérdésedre...

Ruházati bőrt (puhát és elegendően fényeset) szerintem nem lesz nehéz szerezned, abból lényegesen nagyobb a kínálat Pesten. Nekem van egy relatíve olcsó bőrbeszerző helyem a XIII. Kassák Lajos 42. alatt (azt hiszem Dorax Kft a neve). A múltkor gyönyörűen fényesített nyomott nappabőrt láttam ott egészen nagyon sötét bordó színben. Szerintem állatul nézett ki... Mondjuk egy bőrkosztümnek... :o))

Ott is megpróbálhatod tehát, de fel is ütheted az Arany oldalakat a "Ruházati bőr" címszónál...

 

L.B.

Előzmény: juzernev (2176)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.24 0 0 2179
Sziasztok! :)
Csinaltunk 1-2 kepet chateles közben, telcsivel.
12345
gumigitta Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2178
Kedves juzernev! Egy kicsit hagy tegyek hozzá én is LB válaszához. Én a KUNZMANN céget ismerem egy kicsit. ( www.kunzmann.com ) Ők Stuttgart-tól kb 40 km-re Pforzheim-ben vannak. ( meg most már Prágában és Francia o.-ban) Az ő kinálatukban nagyon széles választék van nem csak gumi hanem lakk és pvc holmikból is. Postán még nem rendeltem tőlük de amikor ott jártam nagyon kedvesek voltak, gond nélkül próbálgathattam ( kb 2 órán keresztül ) A prospektusaik mellé adtak olyan megrendelő lapot is amin a rendeléshez szükséges méreteket egy rajz alapján lehet megadni. A választékról: a latexen és a sima gumin (?) kívül van illatosított anyagból is ( ilyet én is tudok mutatni ) és előfordul úgynezett samt ( bársony ) gumi is aminek megint más az illata és a tapintása is "bársonyos" bár ez nem olyan csillogó. Sok sikert a vásárláshoz üdv Gumi Gitta
Előzmény: juzernev (2176)
gumigitta Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2177
Kedves Sigyu! email ment a cimedre de nem kaptam választ. Nem kaptad meg vagy már nem érdekel a javítás? Üdv gumi Gitta. 
Előzmény: sigyu (2156)
juzernev Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2176
Szia Latex Bond!

Köszönöm szépen a gyors és hatékony segítséget! Nagyon jó hír a Simon O (www.latex.at), mert ott szeretnénk catsuit-ot csináltatni méretre, kíváncsi vagyok arra az illatra :-)

A kesztyűhöz  megadott helyen tudnak anyagot is adni, vagy azt vinni kell? Milyen a választék, hol ajánlod beszerezni? Fényes, finom fekete bőr volna a legjobb, de a lakk is biztosan nagyon jól néz ki. Láttam 1-2 oldalon bőr ápoló/fényesítő anyagot, esetleg ezekkel van vmi tapasztalatod?

A csizmát nem adjuk fel, ha találunk műhelyt, akkor közkinccsé teszem :-)

Üdv

Előzmény: Latex Bond (2175)
Latex Bond Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2175

Juzernev !

 

Hosszú szárú (opera-) kesztyűt bőrből (és persze lakkból is) a Parola Kesztyűs Szövetkezetnél készítenek méretre.

A cím : XIII. Jász u. 69.

Be kell csengetni és a fém bejárati ajtó után rögtön balra lesz a műhely, ahol nekem anno egy végtelenül segítőkész és kedves bácsika csinált könyékig érő lakk-kesztyűt tökéletesen méretre. Mindezt olyan szakmai hozzáértéssel, hogy csak rápillantott a kezemre (mindenféle méricskélés nélkül) és kb. 1 hét múltán már mehettem is a kész kesztyűért.

 

A latex "gumiszagát" elnyomni elég nehéz. Kifejezetten erre nem léteznek készítmények, mert akik igazán szeretik a latexruhákat, azoknak ez a "feeling" is hozzátartozik a fétisükhöz. Parfümmel még véletlenül se próbálkozz, mert ezek mind alkoholt tartalmaznak ! A latex ápoló olajok egynémelyike már túlmutat a "semleges szagon", de azért túlzás lenne azt állítani, hogy illatosítva vannak.

A Simon-nál ennek ellenére valamivel mégiscsak illatosítják a ruhákat (van egy jellegzetesen kellemes illatuk, ami már egyfajta védjegyükké vált és ami mégsem az a "vad gumiszag"), majd megkérdezem, hogy mit használnak, OK ?

 

Lycrára még nem vettem fel latexet, de harisnyabody-ra már igen. (Transzparens latexnél például szinte kötelező a csipkemintás vagy necc harisnyabody a ruha alá ! :o)) ) Akiknek a bőrét szerencsétlen módon irritálja a kedvenc anyaguk, azoknak ez jó megoldás lehet, mert nem érintkezik a gumi közvetlenül a bőrrel. 

A lycrával is ugyanez a helyzet, csak az egy kissé vastagabb anyag, ami ha meggyűrődik a latex alatt, akkor legalább olyan kényelmetlen tud lenni, mint amennyire a latexet ítélted annak. A lycra ugyan elegendően rugalmas, hogy jól feszüljön a testen, de a hajlatoknál mégis kialakulhatnak apró ráncocskák, amelyeket a latex valósággal beleprésel a bőrödbe. Kétségtelen nagy előnye még a "latex alá öltözésnek", hogy az esetleg kialakuló izzadtságot az alsó réteg felszívja és a testfelületet szárazon tartja, így a latex még több órás viselet után sem szívja ki a bőrödet.

 

A méretre (és pláne stílusra) készített csizmával kapcsolatban sajnos nem tudok jó szívvel ajánlható ötletekkel szolgálni...

Talán ha végre újranyílik majd a Wild Cats, megoldódhatnának ezek a problémák....

 

L.B.

Előzmény: juzernev (2171)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2174
:)
Előzmény: Latex Bond (2170)
djt-122 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2173
Bár inkább a fets fash tól rendelnék.
Előzmény: djt-122 (2172)
djt-122 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2172
Késöbb nem lenne jó?Mert csak a jövö hónap 10 táján lesz pénzem.
Üdv
Előzmény: Törölt nick (2169)
juzernev Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2171
Sziasztok! A http://www.fets-fash.de oldalon - ahol rendelhettek sztreccslakk cicaruhát - megkérdeztem, hogy külön, méretre készítenek-e sztreccslakk fejmaszkot és hosszú kesztyűt és már másnap válaszoltak, hogy igen (a guminál kényelmesebbnek találtatott). Ha esetleg vkit érdekelne. Volna még néhány kérdésem a tapasztaltabbakhoz: - hol lehet hosszú bőrkesztyűt méretre készíttetni? - van-e lehetőség elnyomni a latex gumiszagát? esetleg illatosított polisher, vagy vmi hasonló megoldás? milyen illatosító/parfüm nem károsítja a gumit? - lycra cicaruhára vett már fel itt vki latex cicaruhát? arra az esetre lehetne megoldás, ha a gumi irritálja a bőrt - a méretre/stílus igényre készített csizma még mindig érdekelne, ha létezik ilyen Üdv
Latex Bond Creative Commons License 2005.03.22 0 0 2170

bőr szkafander

 

Egy kis kultúra :

Leonardo da Vinci egyik korszakalkotó találmánya a XVI. századból ! :o)

A ruha full bőrből van és a légzés is tökéletesen meg van oldva benne... Ez volt egyébként a mai a mai búvárruhák elődje.

Ezen kívül azt se felejtsük el, hogy a kiváló polihisztornak köszönhetjük a magassarkú cipők "feltalálását" is, ami szintén az 1500-as években kezdte hódító útját.

Lehet, hogy Leonardo-t tiszteletbeli taggá kellene avatnunk ? :o))))

 

A Szabó Ervin Könyvtár dísztermében egyébként megtekinthetitek Leonardo legérdekesebb találmányait (köztük a bőr szkafandert is), amelyek jóval megelőzték korukat...

djt-122 Creative Commons License 2005.03.22 0 0 2168
Hali mindenkinek.
A Lurdy házban van egy ártörő nevü bolt a smatch mellett a földszinten.Mindenféle elfekvö raktáru ruhát árulnak,de legföképp quelléböl visszamaradottakat.Nos itt láttam rengeteg fényes nöi mübör gatyát és ami a lényeg világoslilás rózsaszines lakk gatyát 1500Ft ért.Volt még minden méretben bár a szine egy kicsit furcsa de az anyaga és a fénye nagyon szép.Valami Pimkie márka.
juzernev Creative Commons License 2005.03.21 0 0 2167

Sziasztok!

 

Múlt héten voltunk a párommal Amszterdamban és benéztünk két boltba, megosztom veletek a tapasztalataimat, hátha hasznára válhat vkinek.

 

Demask:

Kintről egész kicsinek tűnik, bent van egy alsó szint is, de összességében kicsi üzlet a kínai negyedben (Zeedijk 64, belváros, a piros lámpás negyedben található templomtól kb 3-5 perc gyalog). Az eladó srác nagyon készséges, csak akkor "zavar", ha kéred, addig hagy nyugodtan nézelődni. Csak az okozott csalódást, hogy elég hiányos a készletük és csak max egyszer kapnak cuccokat egy hónapban. Én egy általam kinézett latex fejmaszkot és fűzőt, és hosszú bőrkesztyűt kerestem a páromnak, bőrkesztyűből csak a legnagyobb méretben volt, a kinézett fejmaszk és fűző nem volt készleten, így egy egyszerű fejmaszkot és hosszú latex kesztyűt vettünk, amiből az utóbbit nem lehetett felpróbálni, mert csak originál csomagolásban szabad árulniuk. Fejmaszkból az az egy darab volt, épp megfelelő méretben (deluxe hood, multi panel, pointed eyes, fekete, 137 Euró). Nem volt nekik polír anyaguk sem, ajánlott két másik boltot (Mr. B és Absolute Danny), lerajzolta, hogy hogy találunk oda. Adott egy katalógust is (retail pricelist 2004), amiben a teljes termékkínálat és opciók szerepelnek, de képek nélkül (sajnos a neten sincs minden áruhoz kép).

 

Absolute Danny:

Ide a polír anyag miatt mentünk (csak egy utcával van odébb az előző üzlettől) és egész jó választék volt főleg fűzőkből. A Demask által ajánlott polír anyag nem volt, az AD saját anyagát vettük 9 Euróért (500ml). Az eladó egy goth csaj volt valami elviselhetetlen modorral, csak azért vásároltam, mert nem akartam a netes rendeléssel húzni az időt.

 

 

Összességében kicsit többet vártunk, de a Demask eladójának készségessége valamelyest kárpótolt (és természetesen a vásárolt fejmaszk :-)).

 

Volna egy kérdésem is: a páromnak erős vádlija van és eddig csak egy olyan, térd fölé érő csizmát találtunk, ami jó lett neki, de nagyon szeretnénk egy térdig érő, lábszárra simuló, fekete fényes magassarkú csizmát neki. Tudtok olyan helyet, ahol méretre csinálnának csizmát? Ha igen, akkor milyen csizmát, milyen anyagból? A www.boutique-highlights.de/shop/index.html oldalon vannak nagyon klassz csizmák (10117 cikkszámú tetszik legjobban), de az e-mailemre nem válaszoltak (megkérdeztem, hogy a kinézett csizma az általam megadott hossz/kerület értékekre passzol-e). Ötlet?

 

Éljenek a Macskanők! :-)

 

Samy81 Creative Commons License 2005.03.19 0 0 2166

Sziasztok.

 

Sajnos elfelejtettem szólni, hogy a "szolgáltatóm" törölte az oldalam, vele együtt a partis képeket. Nem szándékozom újra felrakni, de ha a az oldal készítőinek van elég tárhelye, szívesen odaadom.

Ja, indoklás nem volt hogy miért lett törölve, még utólagos rákérdezésemre sem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!