Keresés

Részletes keresés

d3n3v33r Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2202
Sigyu, mail ment! :)
rubber68 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2201
Szia Partus!

http://www.fetishsex.hu/ Itt lehet jó pár latexos képet találnod.

Azon chat oldalon beszélgetések és partner keresés szokott folyni. Igaz nem feltétlen latex témában. A szex.org-sok nyitották mert az új org nagyon gagyi lett.
www.gyaloglo.hu SeM szoba.

Szia
Előzmény: Partus (2200)
Partus Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2200

Szia rubber68 !

 

Megnéztem az általad javasolt chat szobát. Lehet hogy rosszkor léptem be csevegni, de a tapasztaltaktól valahogy nem estem hasra.

Szerintem itt, az index fórumban sokkal több dolgot írunk egymásnak lakk és latex témában, mint az a chat oldalon a résztvevők. Inkább a szado-mazo érdeklődésűek chateltek. 

 

Üdv.

Előzmény: rubber68 (2193)


Partus Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2199

Szia Fem !

 

Meg tudnád mondani, hogy honnan sikerült letölteni ezeket a képeket ?

Engem is érdekelne.

 

Kösz. Partus

Előzmény: Fem (2196)
l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2198
Bocsi, hülyeséget írtam, valójában 39-es méretben keresem. (női csizmát, ha ez kimaradt volna :) )
Előzmény: l8xxx (2197)
l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2197
Előzmény: Törölt nick (2191)
Fem Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2196

Nekem spec a gázmaszkos nem annyira jön be ,valahogy a gázmaszk nem vonz.
Előzmény: Fem (2195)
Fem Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2195
Szépnapot mindenkinek:)))
tight Creative Commons License 2005.03.29 0 0 2194
Sziasztok!

Van egy kis linkgyűjteményem. Igaz, nem lakk és latex, csak LYCRA és SPANDEX:

http://lycra.freeweb.hu
rubber68 Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2193
Sziasztok!

Ha valaki még nem tudná. A gyaloglo.hu-n, az SeM szobában vannaka szex.org szadomazo szoba tagjai. Szerintem minőségileg sokkal jobb hely. Nem kell állandóan frissíteni, ezáltal könnyebb a kezelhetőség.

Jó dumcsizást!
juzernev Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2192
Sziasztok!

A http://www.rubberist.net oldal csizmákkal foglalkozó fórumán ezt az URL-t ajánlották igény szerint készített lábbelikhez: http://www.orientvisual.com/6inchforever/index.htm Megnéztem, bőrből biztosan lehet készíttetni és nem is tűnik drágának. LEhet, hogy megpróbáljuk, ha itthon nem találunk semmit.

Gábor
allfetislove Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2190

Sziasztok,

Saját chat létezik itt is http://latexfetis.srv.hu/, bár csak párszor ugrottam fel, de úgytűnik érdeklődés hiányában csak pókhálósodik... (Bár az igaz hogy sokan nem tudnak róla) Nem kell regisztrálni, jelszó sem kell csak a nicket ütöd be, és hajrá.

Előzmény: Gummigirl (2189)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2189
Szia :)
a szex.org-ot atszerveztek, elrontottak, szinte csak ahomonegyedben vannak emberek ott... kihalt.. :(
csinaltakegy ugyanugy müködö csetet, a http://www.chatresti.as.hu alatt, ott van külön BDSM szoba is,dea regi tarsasag szetoszlott..:-// hetköznap du azert erdemes benezni oda is...:D
ezen kivül van meg a http://www.chat.gyaloglo.hu ahol az egesznapmükodö SeM szobaban vannak ertelmes emberek,meg este 10 utan a %Perverz% -ben..:))

magatol senki nem fogja közölni Veled, h szereti a latexet,de, ha olyan a nicked, akkor viszont megtalalnak, es akkor kezdödhet a chat :D persze azert a SeM szoba fökent az SM-röl szol..:P
-Gummigirl-
Előzmény: zolitex (2188)
zolitex Creative Commons License 2005.03.28 0 0 2188

Szia Gummigirl,sziasztok!

 

Mar reg irtam,mert sajnos nagyon keves az idom a munkam miatt de folyamatosan figyalammal kiserem a forumon tortenteket.

Mindenkinek kellemes husvetot kivanok!

Gummigirl! Hol szoktal csetelni mostanaban? Meg mindig a szex.hu-n?

Nemsokara hazamegyek es akkor lesz egy par honapom amit a csetelesre fordithatok es talan elmehetek egy-ket buliba is!(jo lesz!)

Szoval idot megsporolva mar most is regisztralnam magam ott,ahol hasonlo gondolkodasu emberekkel talalkozhatom.

Koszi elore is Gummirajongok!

Sziasztok!

Zoli

Előzmény: Gummigirl (2179)
leather fan Creative Commons License 2005.03.27 0 0 2186
Kellemes Husvéti Ünnepeket kívánok minden kedves fetisisztának!:)
Dave_K Creative Commons License 2005.03.27 0 0 2185

Kedves Gummicsalád! :-)

 

Szerintem is tök jók vagytok, csak már nagyon rég láttunk titeket. Remélem a következő partin ti is ott lesztek!

Melleskeg vidám húsvéti ünnepet kivánok nektek!

 

Üdv.: Dave

Előzmény: Gummigirl (2182)
allfetislove Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2184
Szerintem is eszméletlen jók vagytok, és persze boldog ünnepet mindenkinek.
Előzmény: Gummigirl (2179)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2183
Nektek is hasonlókat :)
Előzmény: Gummigirl (2182)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2182
köszi, örülök, hogy tetszett :))

Kellemes Husveti Ünnepeket kivanunk Mindenkinek! :)
Gummiboy&Gummigirl
kep
Előzmény: Samy81 (2181)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.26 0 0 2181
tök jók! :)
Előzmény: Gummigirl (2179)
Latex Bond Creative Commons License 2005.03.24 0 0 2180

Szia Juzernev !

 

Valódi bőrkesztyűhöz természetesen tudnak adni anyagot, hiszen ez a főprofiljuk. Lakkhoz már sajnos kisebb eséllyel, pláne hogy ilyen tré lett a kínálat az utóbbi években minőségi stretch (mindkét szálirányban rugalmas) lakkanyagból.

Azért nem kizárt, hogy abból is van nekik elfekvőben raktáron (meg a műhely is tele van kisebb-nagyobb anyagdarabokkal), mert az enyémhez is ők adták anno az alapanyagot, úgyhogy nem reménytelen, csak ne kérj tőlük mondjuk vibrant magenta színben lakk-kesztyűt ! :o))

Bőrápolókkal kacsolatban sajnos nincsenek tapasztalataim, majd talán a bőrkedvelők válaszolnak a kérdésedre...

Ruházati bőrt (puhát és elegendően fényeset) szerintem nem lesz nehéz szerezned, abból lényegesen nagyobb a kínálat Pesten. Nekem van egy relatíve olcsó bőrbeszerző helyem a XIII. Kassák Lajos 42. alatt (azt hiszem Dorax Kft a neve). A múltkor gyönyörűen fényesített nyomott nappabőrt láttam ott egészen nagyon sötét bordó színben. Szerintem állatul nézett ki... Mondjuk egy bőrkosztümnek... :o))

Ott is megpróbálhatod tehát, de fel is ütheted az Arany oldalakat a "Ruházati bőr" címszónál...

 

L.B.

Előzmény: juzernev (2176)
Gummigirl Creative Commons License 2005.03.24 0 0 2179
Sziasztok! :)
Csinaltunk 1-2 kepet chateles közben, telcsivel.
12345
gumigitta Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2178
Kedves juzernev! Egy kicsit hagy tegyek hozzá én is LB válaszához. Én a KUNZMANN céget ismerem egy kicsit. ( www.kunzmann.com ) Ők Stuttgart-tól kb 40 km-re Pforzheim-ben vannak. ( meg most már Prágában és Francia o.-ban) Az ő kinálatukban nagyon széles választék van nem csak gumi hanem lakk és pvc holmikból is. Postán még nem rendeltem tőlük de amikor ott jártam nagyon kedvesek voltak, gond nélkül próbálgathattam ( kb 2 órán keresztül ) A prospektusaik mellé adtak olyan megrendelő lapot is amin a rendeléshez szükséges méreteket egy rajz alapján lehet megadni. A választékról: a latexen és a sima gumin (?) kívül van illatosított anyagból is ( ilyet én is tudok mutatni ) és előfordul úgynezett samt ( bársony ) gumi is aminek megint más az illata és a tapintása is "bársonyos" bár ez nem olyan csillogó. Sok sikert a vásárláshoz üdv Gumi Gitta
Előzmény: juzernev (2176)
gumigitta Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2177
Kedves Sigyu! email ment a cimedre de nem kaptam választ. Nem kaptad meg vagy már nem érdekel a javítás? Üdv gumi Gitta. 
Előzmény: sigyu (2156)
juzernev Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2176
Szia Latex Bond!

Köszönöm szépen a gyors és hatékony segítséget! Nagyon jó hír a Simon O (www.latex.at), mert ott szeretnénk catsuit-ot csináltatni méretre, kíváncsi vagyok arra az illatra :-)

A kesztyűhöz  megadott helyen tudnak anyagot is adni, vagy azt vinni kell? Milyen a választék, hol ajánlod beszerezni? Fényes, finom fekete bőr volna a legjobb, de a lakk is biztosan nagyon jól néz ki. Láttam 1-2 oldalon bőr ápoló/fényesítő anyagot, esetleg ezekkel van vmi tapasztalatod?

A csizmát nem adjuk fel, ha találunk műhelyt, akkor közkinccsé teszem :-)

Üdv

Előzmény: Latex Bond (2175)
Latex Bond Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2175

Juzernev !

 

Hosszú szárú (opera-) kesztyűt bőrből (és persze lakkból is) a Parola Kesztyűs Szövetkezetnél készítenek méretre.

A cím : XIII. Jász u. 69.

Be kell csengetni és a fém bejárati ajtó után rögtön balra lesz a műhely, ahol nekem anno egy végtelenül segítőkész és kedves bácsika csinált könyékig érő lakk-kesztyűt tökéletesen méretre. Mindezt olyan szakmai hozzáértéssel, hogy csak rápillantott a kezemre (mindenféle méricskélés nélkül) és kb. 1 hét múltán már mehettem is a kész kesztyűért.

 

A latex "gumiszagát" elnyomni elég nehéz. Kifejezetten erre nem léteznek készítmények, mert akik igazán szeretik a latexruhákat, azoknak ez a "feeling" is hozzátartozik a fétisükhöz. Parfümmel még véletlenül se próbálkozz, mert ezek mind alkoholt tartalmaznak ! A latex ápoló olajok egynémelyike már túlmutat a "semleges szagon", de azért túlzás lenne azt állítani, hogy illatosítva vannak.

A Simon-nál ennek ellenére valamivel mégiscsak illatosítják a ruhákat (van egy jellegzetesen kellemes illatuk, ami már egyfajta védjegyükké vált és ami mégsem az a "vad gumiszag"), majd megkérdezem, hogy mit használnak, OK ?

 

Lycrára még nem vettem fel latexet, de harisnyabody-ra már igen. (Transzparens latexnél például szinte kötelező a csipkemintás vagy necc harisnyabody a ruha alá ! :o)) ) Akiknek a bőrét szerencsétlen módon irritálja a kedvenc anyaguk, azoknak ez jó megoldás lehet, mert nem érintkezik a gumi közvetlenül a bőrrel. 

A lycrával is ugyanez a helyzet, csak az egy kissé vastagabb anyag, ami ha meggyűrődik a latex alatt, akkor legalább olyan kényelmetlen tud lenni, mint amennyire a latexet ítélted annak. A lycra ugyan elegendően rugalmas, hogy jól feszüljön a testen, de a hajlatoknál mégis kialakulhatnak apró ráncocskák, amelyeket a latex valósággal beleprésel a bőrödbe. Kétségtelen nagy előnye még a "latex alá öltözésnek", hogy az esetleg kialakuló izzadtságot az alsó réteg felszívja és a testfelületet szárazon tartja, így a latex még több órás viselet után sem szívja ki a bőrödet.

 

A méretre (és pláne stílusra) készített csizmával kapcsolatban sajnos nem tudok jó szívvel ajánlható ötletekkel szolgálni...

Talán ha végre újranyílik majd a Wild Cats, megoldódhatnának ezek a problémák....

 

L.B.

Előzmény: juzernev (2171)
Samy81 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2174
:)
Előzmény: Latex Bond (2170)
djt-122 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2173
Bár inkább a fets fash tól rendelnék.
Előzmény: djt-122 (2172)
djt-122 Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2172
Késöbb nem lenne jó?Mert csak a jövö hónap 10 táján lesz pénzem.
Üdv
Előzmény: Törölt nick (2169)
juzernev Creative Commons License 2005.03.23 0 0 2171
Sziasztok! A http://www.fets-fash.de oldalon - ahol rendelhettek sztreccslakk cicaruhát - megkérdeztem, hogy külön, méretre készítenek-e sztreccslakk fejmaszkot és hosszú kesztyűt és már másnap válaszoltak, hogy igen (a guminál kényelmesebbnek találtatott). Ha esetleg vkit érdekelne. Volna még néhány kérdésem a tapasztaltabbakhoz: - hol lehet hosszú bőrkesztyűt méretre készíttetni? - van-e lehetőség elnyomni a latex gumiszagát? esetleg illatosított polisher, vagy vmi hasonló megoldás? milyen illatosító/parfüm nem károsítja a gumit? - lycra cicaruhára vett már fel itt vki latex cicaruhát? arra az esetre lehetne megoldás, ha a gumi irritálja a bőrt - a méretre/stílus igényre készített csizma még mindig érdekelne, ha létezik ilyen Üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!