Keresés

Részletes keresés

Namurlan Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5225

Nem is teszem és nem is várok ölbe tett kezekkel. Voltam komplex vérvizsgálaton és nemibeteg szűrésen, teszteltek Lyme-ra. Minden negatív. Sportolok, szedek különböző táplálékkiegszítőket (quercetin, bromelain, szabadpálma kivonat), szóval rajta vagyok a dolgon. De ha van valami jó tanácsod, szívesen fogadom!

Előzmény: Marobert3 (5224)
Marobert3 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5224

Biztosan meg fogsz gyógyulni! Viszont ne ragadj le lokálisan csak a prosztatánál...

Előzmény: Namurlan (5221)
Namurlan Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5223

Igaz.

 

Első konzultáció a dokinál: 40 euro

További vizsgálatok: Kb 100-150 euro

Repjegy, szállás: Kb 150 euro

 

Második konzultáció + beavatkozás: kb. 1600 euro (ebben minden benne van, kórházi ellátás, altatás, orvosi költségek, stb.)

Repjegy, szállás ugyanannyi mint fent.

 

Elképzelhető hogy felír más gyógyszereket is, ezeket nem tudom megbecsülni. Szóval nagyjából ez a helyzet. Drága, én is a spórolt lóvémat tolom bele, de most ez a prioritás.

Előzmény: navon7 (5222)
navon7 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5222

A beavatkozás költségét is kérdeztem.

Előzmény: Namurlan (5221)
Namurlan Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5221

Bocs, de nem értek veled egyet, mégpedig két dolog miatt:

 

1. A doki azt mondta hogy meg fogok gyógyulni. Elképzelhető, hogy másnak mást mondana, mivel ez a betegség számtalan formában és erősségben előfordulhat.

2. Érzem a javulást. Három hónapja volt a beavatkozás, azóta semmi húgycsőégés, semi herefájdalom, sem más, csak a gáttájék, az is csak néha. Szerintem az is csak azért mert egyszer oltári módon berúgtam röviditaltól, azt meg a prosztata nem annyira szereti. De a június pl 1-2 órányi kivétellel teljesen tünetmentes volt. Pisi megy, szex megy :) Mondjuk ezekkel nem is volt gond.

 

A mellékherém és az ondóhólyagom rendbejött, a legutóbbi ultrahang normális értékeket mutatott, a prosztatára is egyébként.

Előzmény: navon7 (5220)
navon7 Creative Commons License 2015.07.27 -1 0 5220

"más is meggyógyult már." Ez sajnos nem igaz. Azokat a tüneteket, amit leírtál, abból senki nem gyógyult még meg...mint ahogy említettem Neked, nálam a mellékherét el kell távolítani...Nálad diagnosztizáltak idült mell.here gyulladást is?

Előzmény: Namurlan (5214)
navon7 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5219

Legyél szíves, áruld el egy ilyen kúra összes költségét! Tehát utazás, beavatkozás...stb...nagyon köszönöm előre is!

Előzmény: Namurlan (5217)
Namurlan Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5217

Antibiotikumot...méghozzá azért, mert a prosztatagyulladás húgycsőgyulladást követően alakult ki, és a doki szerint a vizelet akkor is mutathat negatív eredményt, ha vannak baktériumok  prosztatában. Egyébként Belgiumban, Brüsszelben van egy fiatal doki aki csinálja. Altatnak, 10 perc az egész, reggel befekszel és délben már kint is vagy, szóval gyors procedúra. Olcsónak nem olcsó, az tény, de hát fő az egészség...

 

Az orvos is nagyon jó egyébként, leírt több lehetséges kezelési módszert ezen kívül, és azt mondta hogy meg lehet gyógyulni, csak oda kell figyelni az életmódra és türelmesnek kell lenni.

 

Előzmény: navon7 (5215)
Marobert3 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5216

Meg lehet gyógyulni. Ne hallgass a rossz indulatúakra...

Előzmény: Namurlan (5214)
navon7 Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5215

Ha nem mutattak ki semmilyen baktériumot...mit adtak közvetlenül a prosztatádba, és hol bakker? 

Előzmény: Namurlan (5214)
Namurlan Creative Commons License 2015.07.27 0 0 5214

Sziasztok!

 

Leírnám a történetemet, röviden:

 

Egy éve kezdődtek nálam a gondok, húgycsőgyulladással. Azonnal elmentem dokihoz, kaptam antibogyót is. A tünetek elmúltak, de a gyulladás mint utólag kiderült nem, mert ráment a cucc a prosztatámra, és voila; lett belőle prosztatagyulladás + mellékheregyulladás, ondóhólyaggyulladás.

 

Eleinte nagyon kemények voltak a tünetek: húgycsőégés, herefájdalom, gáttájéki fájdalom, gyakori vizelés...össze vissza, mikor mi, de minden nap. Átestem egy csomó ATB kúrán, nem nagyon segítettek - hozzá kell tenni, nem tenyészett ki soha semmi, pedig voltam többször teljes nemi beteg kivizsgáláson, vizelet és ondótenyésztésen is.

 

Aztán olvastam valahol hogy létezik a prosztatába adott injekció, ami állítólag hatásos, merthogy a szájon át bevett antibiotikumok nem érnek el mindehová. Elmentem erre a beavatkozásra, és jobb lett. A műtétet követő három hétben semmi tünetem nem volt, azóta néha gáttájéki fájdalom jön elő (a húgycsőégés és a herefájdalom elmúlt), de az is viszonylag ritkán. A doki azt mondta meg lehet ismételni, és meg is fogom.

 

Olvasom itt hogy ezt nem lehet gyógyítani, de bakker, így nem lehet hozzáállni, akkor mi értelme az életnek? Tudom én hogy még egy darabig elleszek ezzel, de azt is hogy meg fogok gyógyulni; más is meggyógyult már. Tény hogy ezentúl figyelni kell az egészséges életmódra, de azt amúgy is érdemes betartani. 

 

Üdv

Antonius Pius Creative Commons License 2015.07.26 -1 0 5213

Ok, de. lenne jó, akkor tuti itthon vagyok...

Előzmény: navon7 (5210)
Predatorrr Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5212

Szervusztok!

 

Másfél éve küzdök krónikus prosztatagyulladással. Baktérium sosem tenyészett ki, szóval a

rengeteg ATB, amit kiírnak folyamatosan aggaszt nagyon. :(

 

Viszont volt egy egyhónapos panaszmentes időszakom. 2 ok miatt szerintem:

1. Nem szedtem ATB-t.

2. Elmentem egy természetgyógyászhoz, aki felírt mindenféle gyógynövényekből készült

csöppeket: prosztatagyulladásra, máj, epe és veseproblémákra.

 

De most visszatért minden. Mikortól? Onnantól, hogy légcsőgyulladást kaptam, mert éjjel kint rohangáltam egy bulin (akkor hideg volt) és újra ATB-t kellett erre szednem. 1 napra, hogy elkezdtem már végem is volt, minden a régi. Lehet jobb a természetgyógyászat, ha nincs kitenyészthető baktérium. Vagy esetleg Candidózis, ami pont az ATB-től rosszabbodik?

navon7 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5211

Ja..és a lényeget kifelejtettem. Sorolom: Dr. Arányi Gábor...Dr. Alfed Mohamed...Dr. Rózsavölgyi..Egyértelműen megmondták, hogy a régóta meglévő prosztata gyulladás nem gyógyítható. Ennyi.

navon7 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5210

Antonius Pius Holnap hívlak!

navon7 Creative Commons License 2015.07.26 0 0 5209

Megtudom erősíteni a gyógyíthatatlanságot. Emlékeztek, hogy átestem egy imipenem kúrán, 21X500 mg infúzió, 10'5 entero, és ecoli ellen. 30 nap elteltével készült egy kontroll tenyésztés...10'5-en maradt az ecoli!!! Na Marobert-ügynök úr?????  Dr. Szecső 3 hónap szabira ment...egy arab rezidens rendel a Péterffy-ben. Múltkor normális volt, tegnapelőtt már geci...mentségére legyen mondva, hogy nem fogadott el pénzt...A hosszas szenvedéseimet ecseteltem, és kértem, hogy csináltasson MRI-t...természetesen nem tettszett neki...miután tavaly 8 hónapig szedtem AB-t, felírta ugyanazt a kettőt...szedjek be 3 dobozt, és menjek vissza....Kérdezte, hogy AB SZEDÉS ALATT jobban éreztem-e magam? Mondtam, hogy igen..na ugye-mondja! Erre picit ingerülten  megkérdeztem, hogy akkor az a megoldás, hogy életem végéig AB-t kell szednem? Válasz: nem, de lehet, hogy 1-2 hónapos szedés segítene...biztosan...egyébként már akarta beírni, hogy csináltat TURPOS prosztata melegítést, húgycsövön keresztül...baromira csodálkozott, hogy mondtam, hogy eltekintenék ettől. Kértem, hogy nézze meg a jobb oldali herémet, mert egyre jobban fáj, a jobb ágyékkal egyetemben....És mutattam Rózsahegyi operációs javaslatát a mellékherét illetően...erre lefektet a doki az ágyra, és tapogatja a golyómat...hiába operáltatom magamat meg, nem segít a fájdalmamom, mert nem érez gondot...Mondom neki, hogy a bal herémet tettszik tapogatni, és a jobb fáj kurvára...Ja...aztán megnyomkodta a jobb herét, baromi nagy fájdalom, felszisszentem többször is...here UH...MOST NEM LÁT KÜLÖNÖSET, DE LEHET, HOGY CISZTA VAN BENNE. Mondom, hogy MRI? először 3 doboz AB....de lehet, hogy operálni kell a mellékherét...MRI-RE IS SOR KERÜLHET KÉSŐBB..-mondta az arab doki...Kedden irány Pánovics..1,5 éve említette, hogy sikertelen AB esetén "kicsípné' a mellékherét...Augusztus 6.. Rózsahegyi. Ő is felvetette az operációt, sőt a sikertelen AB kúrák mögött vélelmezte, hogy gócként, a mellékhere idült gyulladása is állhat....Mit szóltok?

Előzmény: 520xd (5177)
Beepemp Creative Commons License 2015.07.25 0 0 5208

Szia!

Köszönöm a gyors választ!

Igen,andrológus is volt,más gondot nem talált,de szó szerint bunkó volt,amikor kontroll időpont miatt hívtam!

Ezért oda nem megyünk,mást keresünk!

Találtam neveket,ill.hasznos infókat a témával kapcsolatban!Köszi a jókívánságot, neked is hasonló jókat! :-)

Előzmény: rx88 (5206)
Marobert3 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 5207

Ez egy baromság...

Előzmény: 520xd (5177)
rx88 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 5206

Szia! Gondolom olyan urológusnál voltatok,aki andrológus is. Én nemrég voltam andrológiai vizsgálaton,mert én is,mint itt mindenki prosztata gyulladással küzdök. Nálam ún. varicocele( here visszérsérv) miatt még több gondom lehet a baba project-ben.Párodnál ezt kizárták? Szerencsére nálam a spermák most még rendben vannak. Később lehet,hogy műteni kell.Mellékhere és heregyulladás is okozhat gondot. Szerintem keressetek egy rendes andrológust,urológust. Én is az itt lévő tapasztaltabb fórumozókra hagyatkozok. Ha keveset vissza olvasol,segíthet az orvos választásban. Sok szerencsét és sok babát nektek! :)

Előzmény: Beepemp (5204)
rx88 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 5205

Én azért elmegyek az orvoshoz és megteszek mindent ami tőlem telik. Ebből már sokan felgyógyultak. Kívánom mindenkinek,hogy így legyen veletek is. Attól,ha elhagyom magam nem leszek előrébb. Szerintem egy dologba minél többet fektet az ember annál eredményesebb lesz. Nem mindig,de általában így van ez.  Jövő héten visszamegyek a győri dokihoz akihez jártam. Felhívtam és mondtam,hogy nem állapot,ennyi idő alatt sem ultrahang,ct,röntgen,stb... Ezeket könnyebb és gyorsabb nekem itt elintézni,utána szerintem megnézem Dr. Fél Tamást.

Előzmény: bob87 (5203)
Beepemp Creative Commons License 2015.07.24 0 0 5204

Tudna valaki segíteni nekem?

Párommal babát szeretnénk évek óta.

Túl vagyunk 2 inszemen.

Páromnak volt ( talán van is ) prosztatagyulladása

Doki azt mondta, hogy az inszem megoldás erre.

A PCT tesztem pozitív.

Most azt olvastam, hogy amíg az nincs kikezelve, addig hiába lombik, inszem,stb....

Van valakinek tapasztalata ezzel kapcsolatban?

Most egy másik urológust keresünk, mert az előző goromba, lekezelő volt....

bob87 Creative Commons License 2015.07.24 0 0 5203

Nem csak fontos, hanem az a minimum. Hisz' anélkül ugyebár orvoshoz sem megyünk. 

Előzmény: Eryngium (5202)
Eryngium Creative Commons License 2015.07.23 0 0 5202

 

A kegyes hazugság, vagy elhallgatás soha nem árthat másoknak, nem tesz másokat nevetségessé!


A kérdés: akarja-e tudni az ember az igazságot, meg tud-e birkózni az igazsággal? Ezt egyénenként mérlegelni kellene. Van, aki összeomlik, a másik állja a nehézségeket. Nem vagyunk egyformák!

 

Ma átestek a ló túloldalára: gyógyíthatatlan betegeknek több ember előtt is megmondhatják az igazat, úgy, hogy nem készítették fel előtte. Bár erre nem nagyon lehet felkészülni...

 

Szerintem a remény, a gyógyulásba vetett hit nagyon fontos! 

Előzmény: bob87 (5200)
Bohanon Creative Commons License 2015.07.23 0 0 5201
Próbáld meg a Fél Tamást, de ha jól tudom tenyésztés sincs ott. Hívd fel őket azt kiderul. De anélkül nehéz lest. Sok sikert
Előzmény: rx88 (5199)
bob87 Creative Commons License 2015.07.23 0 0 5200

pedig azt hittem, egy urológiai topicban a pöcsviszketést felhozni nem vétség. 

 

én viszont feláldozom magam a moderáció oltárán, ha a sok depressziós nem meséli be a gyógyulni vágyóknak, hogy ők bizony gyógyíthatatlanok ;) A rákoshoz sem megyek oda, hogy figyu már, te ne járj kemóra, úgyis megdöglesz, törőggyé' szépen bele! Remélem érthető voltam :) jó gyógyulást mindenkinek.

Előzmény: 520xd (5197)
rx88 Creative Commons License 2015.07.23 0 0 5199

Szia! Nekem is Pánovics doktort javasolták sokan. Még orvosok is. A Róbert Károly kórházban Dr, Almási Máriát is dícsérik. Dr. Fél Tamásról olvastam,hogy voltak akiket 6 év után kikevert a betegségből és ő van hozzám legközelebb. Elég nagy dilemma,mert ahol eddig voltam,3 év alatt se egy prosztata,se egy here ultrahang. Max egy-egy hét ab. Mellékhere gyulladással kezdődött,ami szerintem nem lett kikezelve. Remélem nem károsodtak a dolgok maradandóan. Mellékherén van egy csomó is ami a betegség kezdetekor jött rá. Szerintem az sem oda való. Remélem mellékherét és ondó vezetéket nem kell bántani. Nem túl durvák a tüneteim. Nem vizelek,már olyan erős sugárban és az erekcióm romlott a libidóval. Remélem visszafordítható. Szorítok mindenkinek és remélem későbbi tapasztalataimmal segíteni tudok majd én is.!

Előzmény: Bohanon (5195)
520xd Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5198

spermatogrammot csináltattál mostanában? abból kiderül, hogy milyen a megtermékenyítő képességed. 

Előzmény: navon7 (5193)
520xd Creative Commons License 2015.07.22 -1 0 5197

én a véleményemet írtam le: ez a betegség gyógyíthatatlan. ezt lehet. te pedig személyeskedtél, ezt nem lehet: 

 

"1. Különösen tiltott

  1. Az egyes nickeket sértő, lejárató, illetve egyértelműen velük kapcsolatosan alpári vagy sértő módon kinyilvánított véleményeket - személyeskedést - tartalmazó hozzászólások."

 

művelődj! fórumozás alapfokon kezdőknek: http://forum.index.hu/moderaciosAlapelvek

 

sok sikert! 

Előzmény: bob87 (5189)
navon7 Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5196

pánovicsot ne!!!

Előzmény: rx88 (5191)
Bohanon Creative Commons License 2015.07.22 0 0 5195

Rózsahegyi nem csinál masszázst, ha jól láttam, csak mintavételhez. Ha masszázst szeretnél gyere sportkorházba, igaz, hogy 1 orvos van csak, de ő rendes. A Fél Pál-t és a fiát felejtsd el, tenyésztést nem csinálnak és aloes termékekkel bohóckodnak, ezt írtak a fórumon itt.

 

Esetleg még Pánovics-ot megpróbálhatod van magánrendelése is:

 

http://semmelweis.hu/urologia/panovics-jozsef/

 

http://www.panmed.hu/panmed.php?munkatarsaink

 

Előzmény: rx88 (5191)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!