Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 563

 

 

Csórikám, mint magánember, tőlem még lelkesedhet akár a pankrációért is.

Amíg itt nálunk miniszterelnök, addig viszont minden lépését figyelemmel kísérik, és szegény csórikámnak az ilyen primitív szórakozásait  illene a négy fal között tartania.

Mint  miniszterelnök, az ország minden polgárát képviseli, ilyen alpári helyen és módon azt, mintha itt mindenki a foci nevű bunkóságért lelkesedne.

 

Előzmény: Galádriel (559)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 562
Viszont VB négyévente van csak és a döntő vasárnapra esik és egyébként is na. Komolyan mondom ez legyen a legnagyobb bajunk vele...
Előzmény: trashr5 (561)
trashr5 Creative Commons License 2010.07.08 0 0 561
De hát most volt sztabadságon.Lehet,hogy jobb a távolból üzengetni?
Előzmény: Galádriel (559)
trashr5 Creative Commons License 2010.07.08 0 0 560
Valamit csinálni kéne végre,a kritika anélkül tehetetlen,meg baz ország is.
Nem kéna akarnokoskodni a semmiért,csak egyszerüen hétköznapian dolgozni.
Előzmény: Törölt nick (549)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 559
Marhaság. Csórikám csak szereti a focit, hát nézze :-)
Előzmény: Törölt nick (558)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 558

 

 

Kicsit (nagyon) szégyenletesnek tartom (próbálok konstruktívan kritizálni), hogy a miniszterelnökünk némileg elveszett a valós értékek útvesztőjében.

 

http://www.hirszerzo.hu/cikk.orban_a_helyszinen_szurkol_a_vebedonton.157915.html

 

Nem az a bajom ezzel az úgynevezett sporttal, hogy nem késztetné egészséges mozgásra a résztvevőit, hanem az, hogy meglehetősen kétséges értékeket képvisel a hozzá csapódó bunkó környezet, és szurkolótábor.

 

Nem vagyok igazán büszke a miniszterelnökünkre, mert mintha megpróbálna kiszolgálni egy igénytelen közönséget, akikről azt hiszi, hogy sokan vannak, és rengeteg szavazatot hozhatnak.

 

Lehet, hogy igaza van, és ez a jövő.

 

Ez lenne a jövő?

 

 

Maaria Creative Commons License 2010.07.07 0 0 557

 

Az ilyen arcoktól kellene nagyon gyorsan megszabadulnia az új kormánynak.

 

Előzmény: Bard_Taliesin (556)
Bard_Taliesin Creative Commons License 2010.07.07 0 0 556
Virág elvtárs, HESS!!!

http://www.magyarhirlap.hu/velemeny/virag_elvtars.html
nemezis 2 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 554
Szomorúan vallom be, hogy az én levezetésem, nem Feriről szólt (bár kétségtelen, hogy véletlenül igencsak illik rá) hanem a családi és társadalmi szocializáció értékvesztéséről, ami a morális válságot általánossá teszi.
Előzmény: Törölt nick (553)
nemezis 2 Creative Commons License 2010.07.07 0 0 552
Ezt én már 2006-ban mondtam. :D:D:D
Előzmény: Törölt nick (551)
asta Creative Commons License 2010.07.06 0 0 550
Csak egyféleképpen lehetne kiköszörülni a csorbát: ha végre abba hagynák a totális csődöt mondott szimbolikus politizálást és áttérnének a racionális és pragmatikus törvény alkotásra.
Korábban is voltak jó ötleteik, most is vannak. Akkor miért nem azon dolgoznak, ahelyett, hogy ilyen butaságokat csinálnak. Értelme, haszna nincs, viszont szavazókat taszít el.
Előzmény: Törölt nick (549)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 549

 

 

Belátom, nem könnyű megszólalni az új helyzet teremtette káoszban.

Értem én, hogy most valami irgum-burgumot kellene a Fideszék fejére szórni, de azt is megértem, hogy most éppen akkora (ráadásul nemzetközi) nevetségességbe futottak bele, hogy igen nehéz lenne azt konstruktívan kritizálni.

Na mindegy, idővel talán ez is elmúlik, és akkor újfent értelmet nyer a konstruktív (azaz pozitív) kritika.

 

 

RontóPál Creative Commons License 2010.07.05 0 0 548
Én tudnám, de nem segítek!.-))
Előzmény: asta (547)
asta Creative Commons License 2010.07.05 0 0 547
Ez várható volt, érdekel, hogyan fogják ezt kommentálni az okosok, különös tekintettel a Kósa/Szíjjártó tandemre.
Előzmény: RontóPál (546)
RontóPál Creative Commons License 2010.07.05 0 0 546
Zavar a zerőben:

"A KSH beszámolója szerint nincs nagy feszültség az idei költségvetésben, de beavatkozás szükséges a hiánycél tartásához. A pozitív adatok elsősorban azzal indokolhatók, hogy a költségvetés bevételei jelentősebb mértékben növekedtek, mint a kiadások.

A kormányzati szektor 2010. első negyedévi hiánya az előzetes adatok szerint 259 milliárd Ft volt, a GDP 4 százaléka. A 2009. első negyedévihez képest a hiány 54 milliárd Ft-tal, GDP-arányosan 0,8 százalékponttal alacsonyabb, jelentette a Központi Statisztikai Hivatal. Az uniós módszertan szerint készülő statisztikában tehát nem látszik, hogy a kormány a választások előtti időszakot a szokásos költekezéssel töltötte volna."

Az új KSH elnök is kozmetikázik, vagy nem ismeri az irányelveket?
MolnarErik Creative Commons License 2010.07.04 0 0 541

Ez itt OFF

Nyiss róla 1 szaktopikot.

Előzmény: Törölt nick (539)
asta Creative Commons License 2010.07.04 0 0 540
Beleolvastam és megerősíti az a feltételezésemet, hogy Orbán a saját érdekét sem látja, nemhogy a miénket tudná képviselni.

Mit várhatsz egy olyan mi.elnöktől, aki ennyire nem képes a való világban élni és gondolkodni.
Ahogy már többször mondtam: a saját táborát is megosztja. Hogy ez mire volt jó..... ez nekem magas.
Nem gondoltam, ( leggalábbis nagyon reméltem) hogy nem lesznek ennyire hülyék. Elkeserítő- mert most tőlük függ Magyaroszág sorsa, még akkor is , ha ez most patetikusan hangzik.
Előzmény: Törölt nick (537)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.04 0 0 539

Konstruktív kritikával illetném a foci világbajnokság szervezőit. Az Argentín-Német mecs előtt láttam és hallottam először a kinyilatkoztatást a rasszizmus ellen, hogy minden nép és faj egyenlő, el kell itélni minden megkülönböztetést. Vajon lesz ennek hatása? Sajnos kétlem.
Ma reggel olvastam a neten, hogy nyíltan lehet beszélni "Kiválasztott népről". Nem kéne ezt betiltani? De hogy lehet egy ezeréves vallást betiltani?

 

http://www.jmpoint.hu/modules.php?name=News&file=article&sid=80

asta Creative Commons License 2010.07.04 0 0 535
Néha egy időben jött seggberúgás jól jöhet. Olyan mint a makarenkói pofon?O))

Lehet, hogy nem is tudod mi az?
Előzmény: Törölt nick (530)
asta Creative Commons License 2010.07.04 0 0 534
Meg ki kell húzni az önkormi választásokig - addig meg megy a szimbóleum:O))

Az embernek meg lassan hányingere támad.
Előzmény: Törölt nick (522)
MayItBe Creative Commons License 2010.07.04 0 0 529

Hihetetlenül emelkedett lelkiségű település lehet az, aminek a pógármestere (ne alacsonyítsuk már le a polgármesterkifejezést, ha kérhetem), így beszél ...
(Ja, és bezony kiteszed Gyurci a tacepaót ...- ellenkező esetben esetleg nem te leszel októbertől a pógármester ... hanem a vérfideszesek közül majd az, aki kirakja. Ilyen egyszerű ez...:-)
A 17 "komancsot" még hogyhogy nem sikerült kipogromozni a faluból ... ezzel a mentalitással ... :-(
Előzmény: árnyékgyuri (527)
WYW Creative Commons License 2010.07.04 0 0 528
Komancsozó polgármester.

Fantasztikus lehet azon a településen élni.
Előzmény: árnyékgyuri (527)
árnyékgyuri Creative Commons License 2010.07.04 0 0 527
Én polgármester vagyok, de nem hallottam róla, hogy ki kellene függeszteni bármit. Egyébként nem is függesztek ki, pedig mi aztán vérfideszes falu vagyunk: 260 fidesz szavazó 50 jobbik és 17 komancs, úgy, hogy 98-ban itt még a komancsok nyerték a listát. Ja, 81%-os részvétel! Komolyan és sokat dolgoztunk a Fidesz győzelméért, de nem teszek ki a falra semmiféle iratot.
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.04 0 0 526
Mink, egyszerű Orbánhívők csak a szeretetünket akartuk kifejezni.
Előzmény: halkergető (525)
halkergető Creative Commons License 2010.07.03 0 0 525

Wazz, ez veri az ismerősömet, de torony magasan!

Az ő vitrinjében csak 18 példányban tekint a vendégre - azt hiszem - ugyanez a levlap kép.   ;-))  

Előzmény: Törölt nick (513)
asta Creative Commons License 2010.07.03 0 0 524
Megédesítetted a napomat, ma még csak dühöngtem.....:O))
Egyébként igazad van, ez egy technika, bedobjk a gumicsontot, hadd rágják.
Előzmény: Törölt nick (522)
asta Creative Commons License 2010.07.03 0 0 523
DDDDDDDDDDDDD
Előzmény: Törölt nick (521)
asta Creative Commons License 2010.07.03 0 0 520
Jó, akkor legyünk konstruktívak:

Ez a kifüggesztendő iromány úgy hülyeség, ahogy van. Tartalmában nem igaz ( csak a Fidesz szavazta meg), stílusában giccses, minden színvonal alatti, tetejében a kádári retorikára emlékeztet... Nagy kár volt ....Rosszízű emlékeket ébreszt bennem... emlékeztet a régi időkre, amelyet gyűlöltem, és azt hittem örökre megszabadultam/tunk tőle.

Szomorú vagyok. Sőt dühös. Megint el fogják b.ni. Ilyen hülyeségekkel, lényegtelen baromságokkal.
Hogy nem fogják fel, hogy ez csak feldühít egy csomó embert, a másik része meg kiröhögi.
Ezzel szépen meg fogja osztani a saját táborát is. Ott sem hülyék vannak.
Megint valami, amit rosszul mértek fel. Ez az eset pedig két hónap alatt már a sokadik.
Foglalkoznának inkább az érdemi dolgokkal.
Előzmény: Törölt nick (519)
MolnarErik Creative Commons License 2010.07.03 0 0 518

Ne zavard!

Most keresi a méltó helyet a kifüggesztéséhez.

Előzmény: Törölt nick (515)
Tcím Creative Commons License 2010.07.03 0 0 516

Ez nem szép tőled!

Nyilván Maaria is (aki ugyan köztudottan Fidesz-rajongó, de nem hülye) felismerte, hogy milyen nevetségessé tette most magát Orbán Viktor, de kár pont az ő orra alá dörgölni ezt a bornírtságot, a legkevésbé sem tehet róla.

Módja sem volt megakadályozni.

Felesleges tehát a véleményét kérdezni, mert ezzel csak megszégyenítenéd.

Örülj, vigadj a közéleti ostobaságokon, de lehetőleg ne egyszerű, normális szavazókat kényszeríts abba a helyzetbe, hogy ki is kelljen mondaniuk, azt, amit gondolnak!

Előzmény: Törölt nick (515)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!