Ebbe a topicba várunk minden Pentax gyártmányú terméket. Mivel létezik canon ill. nikon adok veszek, így kérem a topicot életben hagyni.
Licitálós portálok linkelése nem megengedett és tiltást von maga után.
Irányár megadása kötelező!
Nem segítünk a lopott fotós cuccok eladásában!
Kérjük, minden gyári számmal rendelkező termék mellé, amit eladásra kínálsz,
add meg az eszköz sorozatszámát. A szám utolsó karakterét kicsillagozhatod.
A sorozatszám nélküli hirdetéseket töröljük, a feladót pedig egy hétig
kitiltjuk az adok-veszek topikokból.
Vásárolj körültekintően!
A fórum felhasználói általában nem vállalt valós identitású személyek, így
beazonosításuk nem mindig lehetséges. Figyelj erre a vásárlásoknál és
csereügyleteknél!
Lehetőleg utánvéttel fizess, vagy vedd fel személyesen a kapcsolatot az
eladóval, mielőtt előleget utalsz át!
Ha mégis csalás áldozatává válsz, tegyél rendőrségi feljelentést! A csalók
gyakran kézre kerülnek, de a vizsgálat sokáig húzódhat.
Üdv! Lenne valakinek eladó mattüveg K10D-be? Szeretném eladni a vázat, de a mattüveget már én is hibásan vettem(AF okés, de nem éles a kép, amikor a keresőben élesnek látszik. Más mattüveggel tökéletes.), és nem így szeretném továbbadni, bár én már megszoktam. Mellesleg egy 23e expos K10D váz, a mattüvegen kivül semmiféle hibával mennyit ér most? Köszönöm, remélem nem nagy OFF.
Került hozzám egy Pentax oldaltáska, amire nincs szükségem. Nagyjából egy DSLR fér bele, plusz 1-2 további obijektív, mérettől függően. Nincs top állapotban, apróbb esztétikai sérülések vannak rajta, és egy tisztítás is ráférne. Érdekel valakit mondjuk 2 000 Ft-ért?
SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ez nomeg a lefedett tartomány minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Egy forumtárs szerint a legtöbb lencsetaggal rendelkező pentax obi, döntse el mindenki, hogy ez jó-e vagy rossz. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Blendét átviszi csak fókuszálni kell. Ára 25.000Ft
SMC Pentax-A 50mm f1.7 tökéletes állapot, szűrő, napellenző, Blendét átviszi csak fókuszálni kell, tág rekeszen is éles. 25.000Ft
__________________________________________
Pentacon MC 29mm F2.8, M42 tökéletes állapotban, tokkal sapkával. 8.000Ft
SIGMA 600mm F8 tükörobjektív m42-es véggel, táskával cserélhető színszűrővel, napellenzővel, sapkákkal, minden eredeti, az obi szép állapotú, por, apró foltok a szélen előfordulnak. Elmosás alakja füstkarika, karcmentes, közelpontja kb 2-3méter 1:3-as makrót tud 25.000Ft
Chinon 55mm f1.7 M42, sapkával, tökéletes állapotban. 8.000Ft
Pentacon MC 50mm f1.8 sapka, M42, szűrő, fém napellenző, tökéletes, apró hajszálkarc a back lencsén, képet nem befolyásolja 6.000Ft
Dupla filmes távkioldózsinor 2.000Ft
Tiszta bőr válltáska több objektív tárolására. A táska nem merevített, azonban a beletett merevítés miatt három kemény fakk van benne, kb egyenként 30cm*6cm*6cm, átmérővel, ehhez még vannak külön betehető fakkok, így elég hatékonyan ki lehet használni a helyet. Praktikus megoldás, a képek sokat mondanak el. 2.000Ft
Soligor újszerű fotóstáska, belül alakítható zsebekkel, egy váz nagy obival, és még 2 objektív elfér benne, minőségi darab. kb 30cm*30cm*15cm 3.000Ft
Budapest (azon belül legjobb a piros metro vonala) és környéke egyébként posta
Eladó szép állapotú full dobozos Pentax K-r váz minden gyári tartozékéval, papírjaival (cca 15 000 expo), az alábbi plusz kiegészítőkkel:
- a váz a gyári tartozékokkal 95 000- Ft - a kijelzőn GGS védőüveg - vakupapucsba helyezhető, kétállású szintező 2 000- Ft - új, utángyártott, magyar garis akkumulátor (pár hetes) 3 000- Ft - új, magyar garis 1.2x keresőnagyító (pár hetes) 8 500- Ft - szép állapotú SMC Pentax 28-70mm f/4 objektív + új gumis napellenző 20 000- Ft - szép állapotú Chinon 50mm f/1.4 objektív (8 lamellás) + új gumis napellenző 18 000- Ft - új, magyar garis, egyszer használt 49mm új Hama CPL szűrő 6 500- Ft - megkímélt állapotú Kata DC 439 fotós válltáska 8 000- Ft
Egyben 145 000- Ft
A váz már nem garis, de hibátlan állapotú és működésű...
Személyes budapesti átvétel! Csere köszönöm, nem érdekel!
Eladóvá váltak az alábbi fotós felszereléseim, Nikon rendszerre történő váltás miatt:
Pentax K-x DSLR fényképezőgép, fehér, 18-55/3.5-5.6 Al kitobjektívvel újszerű állapotban, vigyáztam rá, táskában tartottam. 2013.06.07.-ig garanciális, exposzám: 30.977 .Doboza, papírjai, cd, magyar kézikönyv, első-hátsó objektívsapka, nyakpánt jár hozzá. Ajándék 4gb Sandisk Extreme memória kártya, HAMA UV(52mm) és HAMA CPL szűrő(52mm), egy szett(4db) tölthető elem.
Ár: 80.000,-
Pentax 35/2.4 objektív újszerű állapotban, januári vásárlás, garancia 2014.01.25-ig. Doboza, papírjai, első-hátsó objektívsapka jár hozzá.
Ár: 45.000,- Félretéve
Metz 44 AF-1 rendszervaku, szintén megkímélt, újszerű állapotban. Az esetek 95%-ában manuál módban 1/2, 1/8 fényerőn használva, tehát erősen megkímélt állapotú. Decemberi vásárlás, 2013.12.07-ig garanciális, doboza, papírjai, magyar kézikönyv jár hozzá. Ajándék egy szett(4db) tölthető elem.
Sajnos eladóvá vált szeretett SMC Pentax-DA* 200mm F2.8 ED [IF] SDM obim, kb 500-600 expo van benne, 2011.06. havi Medikernél vásároltam, teljesen újszerű karcmentes állapotban, dobozában gyöngyvászon tartójával.
Érdeklődni publikus email címemen vagy a 06 hetven 3nyolcvan1 7754-en lehet.
A következő lehetőséget keresem: Pentax A 28 f2.8 + M50 f1.7-et (mindkettő nagyon szép állapotú és makulátlan működésű, képeket tudok küldeni) cserélnék Pentax F(A) 50 f1.7-re. Akinek lenne esetleg eladó F(A) 50-ese, annak az ajánlatát is szívesen meghallgatom. Köszönöm szépen. kontakt: tszasza_kukac_jahú_pont_kom
Eladó Asahi Pentax Super-Takumar 50mm 1.4 + EOS Adapter
A lencse hibátlan állapotú, por és gombamentes, Thorium kezelést is kapott, nincsen besárgulva. Fókusz, blenede jól jár. Sapkák nincsenek már meg hozzá.
Én is erre gondoltam, hogy ezért érheti meg, ha ez fontos neked. Esetleg figyelmedbe ajánlom a k30-at, mert annak még jobb a magas isoja, és talán jobb az élesség állítása is.
Eladóvá váltak az alábbi fotós felszereléseim, Nikon rendszerre történő váltás miatt:
Pentax K-x DSLR fényképezőgép, fehér, 18-55/3.5-5.6 Al kitobjektívvel újszerű állapotban, vigyáztam rá, táskában tartottam. 2013.06.07.-ig garanciális, exposzám: 30.977 .Doboza, papírjai, cd, magyar kézikönyv, első-hátsó objektívsapka, nyakpánt jár hozzá. Ajándék 4gb Sandisk Extreme memória kártya, HAMA UV(52mm) és HAMA CPL szűrő(52mm), egy szett(4db) tölthető elem.
Ár: 80.000,-
Pentax 35/2.4 objektív újszerű állapotban, januári vásárlás, garancia 2014.01.25-ig. Doboza, papírjai, első-hátsó objektívsapka jár hozzá.
Ár: 45.000,-
Metz 44 AF-1 rendszervaku, szintén megkímélt, újszerű állapotban. Az esetek 95%-ában manuál módban 1/2, 1/8 fényerőn használva, tehát erősen megkímélt állapotú. Decemberi vásárlás, 2013.12.07-ig garanciális, doboza, papírjai, magyar kézikönyv jár hozzá. Ajándék egy szett(4db) tölthető elem.
Mi az a téma, amit nem tudsz megfotózni K-7-tel, de K-5-tel igen? Milyen pluszt vársz a K-5-től a K-7-tel szemben? Meg ér az neked 50 ezret? Esetleg a régi gép + jobb objektív nem hozna jobb eredményt? A Te pénztárcád "kárára" másoknak sokminden megér minden pénzt.
Szerintetek milyen áron lehet eladni egy jó állapotban lévő k-7-et 20e expóval, dobozával, minden tartozékával. És szerintetek megér-e 50e Ft a k-5-re váltás?
Én anno Révkomáromot fotóztam végig, nagy műgonddal, egy üres Zenittel. Már visszafele sétáltam a hídhoz, amikor gyanús lett, hogy a 40-edik kép után felhúzva még mindig nincs vége a tekercsnek.... :)