Keresés

Részletes keresés

Samy81 Creative Commons License 2005.04.16 0 0 2226

Tulzas a bulira teljes latexben elenni?
Kinez valaki erte,vagy tenyleg mindenki fetisiszta a bulikon?!
Gondolok egy catsuitra keszty esetleb latexmaszk?

 

Csak nyugodtan! Kinézni tuti hogy senki nem fog. A többség tetőtől talpig latexban/gumiban jön. Sztem én vagyok az egyetlen akin sem latex, sem gumi nincsen. :) Bár én is szívesen vennék egyet. Csak nem tudom milyet. Overál, vagy csak naci, vagy csak felső, vagy valami bonyolult. Nekem azthiszem allfetishlove rucija tetszik nagyon. A tűsarkút leszámítva, mert sztem nem bírnék benne járni. Lehet hogy BKV-n kinéznek miatta, de ha kocsival jössz, akkor semmi gond nem lehet. Én nekem ugyan csak egy műbőr nacim van, de rabnőmnek sikerült szerezni egy lakk body-t. Naon csini! Komolyan begerjeszt! A képeket hamarosan láthatod. Voltál 15.-én? Vagy csak később jössz? A többiek nevében is mondhatom, hogy várunk sok szeretettel. :)

 

üdv

samy

Előzmény: zolitex (2225)
zolitex Creative Commons License 2005.04.15 0 0 2225
Sziasztok!
A szivem majd megszakadt,ugyanis a multkori felvetelnel elszakadt a latexcatsuitom!
A nyakatol a vallaigkadt el szegeny!
Tudni kell rola,hogy belebujos,tehat nincs zippzar rajta,ezert is van nagy igenybevetelnek kiteve.
Valakinek van tapasztalata ragasztas teren?
Hogyan lehetne megjavitani valyon?
Kar lenne kidobni!
Megprobaljam egy masik ruhabol vagott csikkal foltozni esetleg kerekpargumi ragasztoval?
Ha van otlete valakinek irja meg legyszi!
Remelem a kovetkezo bulira mar otthonleszek!most megyek a Fetish Factory boltjaba a jovo heten!
Kerdes!
Tulzas a bulira teljes latexben elenni?
Kinez valaki erte,vagy tenyleg mindenki fetisiszta a bulikon?!
Gondolok egy catsuitra keszty esetleb latexmaszk?
Kivancsian varom a valaszt!
Sziasztok!
Ja! Denever! Mikor lesznek a kovetkezo bulik? Van mar datum?
Sziasztok!
Latexzoli
allfetislove Creative Commons License 2005.04.14 0 0 2224

Sziasztok,

a legutóbbi partin volt egy 5let, miszerint lenne egy spontán kirakodóvásár, a felesleges holmikkal bíró és a potenciális érdeklődők részére. Lenne pár holmim, és érdekelne vigyem-e magammal?



Fem Creative Commons License 2005.04.14 0 0 2223
Pár kép remélem mindenkinek tecc:))mmmmmm
Szunnyadó Vulkán Creative Commons License 2005.04.14 0 0 2222
Üdv!
Bianca, Gwenmedia, stb. ez jól hangzik. :)
Megyek és kipróbálom, műxik-e?
Előzmény: glovelover (2221)
glovelover Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2221

Üdvözletem minden fétis rajongónak! Ma fedeztem fel ezt a fórumot, olvasgattam és tetszik. Kezdeném azzal, hogy kesztyű fetisiszta vagyok, tehát szeretem ha egy csajon hosszú hónaljig érő fekete latex kesztyű van. Egyébként azért írtam, hogy elmondjam, hogy egy német kesztyűfórumon ( http://www.siteboard.de/cgi-siteboard/board.pl?fnr=21785&index , ha valakit esetleg érdekelne) ajánlottak egy eMule nevű letöltőprogit ahonan sokkal több mindent le lehet tölteni mint a DC++ -ről. Egy halom latex-szel, és fétisszel kapcsolatos cucc van fent. Nekem például a Bianca's Latexlair-ről az összes fotó és videó megvan (mert letöltöttem az eMuleról), de vannak még fenn Gwenmedia-ás (latex, fetish, BDSM) filmek közül is egy csomó, továbbá Biancán egyéb latex modellek (Eve Ellis, Emily Marilyn, Masuimi Max, Alejandra stb.). Az is különbség it (a DC-hez képest), hogy itt nem kell megosztani semmit. Tehát, a link a progihoz: http://prdownloads.sourceforge.net/emule/eMule0.45b-Installer.exe. Innen választatok egy mirrort letöltitek, installálni nagyon egyszerű, rákerestek egy adott dologra, és már lehet is tölteni.

 

Jó töltögetést ill. szórakozást kívánok mindenkinek!

 

Dave_K Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2220
Én megyek a bulira - valakivel, vagy egyedül, még nem tudom, általában az utóbbi sikerül :(
lakkésbőr Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2219
Eladom a szuperkeménylakk piros(narancsszín?) lakk kabátom (http://party.vinylbabe.com/partyphotos.html 2.sor 2ik kép),kétszer volt használva(legutóbbi 2 parti) és a legkeményebb igazi lakkanyag amivel valaha találkoztam.Ár 6e ft,ha valakit érdekel dobjon mailt,partira megyek!
karieee Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2218

Sziasztok!

Ha esetleg van olyan lány aki győr vagy győr környékén lakik és független akkor szivessen ismerkednék tartos kapcsolat céljábol.

Kérem irjon a karieee@citromail.hu ra.

Előre is köszönöm.

Van képem azt is tudok küldeni.

Nagyon magányos vagyok.

Sziasztok.

 

HighOnHeels Creative Commons License 2005.04.13 0 0 2217

Jön valaki a pénteki fetish bulira? Én nagyon szeretnék :)

Tegnap délután jártam a körúti Little Paulban vmi jó kis ruciért.

Hosszas próbálgatások után végül egy rózsaszín lakk szoknya mellett döntöttem. Ehhez van otthon egy szintén rózsaszín lakk cippzáros lakk felsőm, valamint egy fehér comb lakkcsizmám+szintén rózsaszín necc harisnya lesz még rajtam, valamint a kezemen egy feszülús hosszú lakk kesztyű...

Remélem így meg fog felelni a ruházatom a dresscodenak :)

OnLiner Creative Commons License 2005.04.11 0 0 2215

Sziasztok! A vásárlással kapcsolatban hívom fel a figyelmeteket, egyik kedvenc oldalamra: http://fetish.turboshop.hu

Rengeteg jó cuccot lehet vásárolni a latextől a lakkon át a pvc-ig. Van raktárkészletük is, és ráadásul elég gyorsak is... Amit én rendeltem Orionos lakk lepedőt, a beigért egy hét helyett, három napon belül leszállították!!! Szerintem az egyik legjobb lepedő a kínálatban az ORGAZMUS LEPEDŐ, mert nagyon kellemes az ára ( 3600 Ft!!! ), és több színben is hozzá lehet jutni, bár szerintem a fekete az igazi!

l.i.d. Creative Commons License 2005.04.10 0 0 2214

Hello Lack!

 

Ez a lepedő tulajdonképpen nem lakk, hanem sima PVC, de egyszerűen fantasztikus. A fénye tökéletes! A német Oriontól rendeltem az M-investen keresztül, amikor magyar oldalon még nem volt fenn. A mérete akkora, hogy a franciaágyat tökéletesen takarja, és lehet hozzá rendelni párnahuzatokat is. Az én garnitúrám színe bordó.

Vedd meg, nem fogod megbánni!

 

Ja, és hogy hol érdemes megrendelni? Hát szerintem azon a címen, amit Te is megadtál!

 

Lakkimádó üdvözlettel: l.i.d.

Előzmény: Lack (2210)
Lack Creative Commons License 2005.04.10 0 0 2213
Lack Creative Commons License 2005.04.10 0 0 2212
Na most már megy remélem!
Lack Creative Commons License 2005.04.10 0 0 2211
Ja és a kép róla!
Lack Creative Commons License 2005.04.10 0 0 2210

Hello!

 

Régóta kísérem figyelemmel a hozzászólásokat és engem is nagyon érdekel a téma, mondhatnám teljesen oda vagyok érte. Elszántam magamat, hogy veszek először is egy lakk lepedőt, kezdetnek. Van valakinek valamilyen tapasztalata vele kapcsolatban? Ja és hol érdemes megrendelni (neten).

 

Köszi

 

Lack

FHLS Creative Commons License 2005.04.06 0 0 2209

A Bécsbe igyekvőknek ajánlom figyelmébe a következő oldalt:

http://www.vienna.at/engine.aspx/page/vienna-article-detail-page/cn/vienna-news-mgrim-20050103-015216/dc/om%3Avienna%3Aerotik

 

Az összes sexshop pontos címe megtalálható itt, s ha kicsit tovább lapoztok mást is találhattok! ;-)

 

B

l.i.d. Creative Commons License 2005.04.05 0 0 2208
Köszönöm a válaszod!
d3n3v33r Creative Commons License 2005.04.04 0 0 2207

 Helló! Úgy néz ki az őrzött parkoló, hogy a Gubacsi útról egy széles kapun bekanyarodsz egy gyárudvarra, melynek jobb belső sarkában van a szórakozóhely (lépcsőházának) bejárata. Ott fogunk mi, szervezők, vagy egy biztonsági őr strázsálni.  

üdvözlettel:

egyik szervező :)

Előzmény: l.i.d. (2206)
l.i.d. Creative Commons License 2005.03.31 0 0 2206

Hello!

 

A parti szervezőitől szeretném kérdezni, hogy a parti honlapján említett "őrzött parkoló" pontosan mit takar? Valaki állandóan figyeli a kocsikat, vagy be van zárva a kapu, vagy hogy van megoldva az őrzés?

 

l.i.d.

Samy81 Creative Commons License 2005.03.31 0 0 2205

Következő partin lesznek bútorok? :)

Baranyaipár Creative Commons License 2005.03.31 0 0 2204
Pár link a témaba:)Tele latexel Itt meg sok másik linket találsz. Hirtelen ennyi.

ff
Ateus Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2203
Partus!

Sajnos nem mindenki beszélget ott latex témában ez tény, de te is azért fejvesztve menekültél majdnemhogy a kérdéseim olvastán!

Üdv: Szex-Wolf-Boy
Előzmény: Partus (2200)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2202
Sigyu, mail ment! :)
rubber68 Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2201
Szia Partus!

http://www.fetishsex.hu/ Itt lehet jó pár latexos képet találnod.

Azon chat oldalon beszélgetések és partner keresés szokott folyni. Igaz nem feltétlen latex témában. A szex.org-sok nyitották mert az új org nagyon gagyi lett.
www.gyaloglo.hu SeM szoba.

Szia
Előzmény: Partus (2200)
Partus Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2200

Szia rubber68 !

 

Megnéztem az általad javasolt chat szobát. Lehet hogy rosszkor léptem be csevegni, de a tapasztaltaktól valahogy nem estem hasra.

Szerintem itt, az index fórumban sokkal több dolgot írunk egymásnak lakk és latex témában, mint az a chat oldalon a résztvevők. Inkább a szado-mazo érdeklődésűek chateltek. 

 

Üdv.

Előzmény: rubber68 (2193)
Partus Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2199

Szia Fem !

 

Meg tudnád mondani, hogy honnan sikerült letölteni ezeket a képeket ?

Engem is érdekelne.

 

Kösz. Partus

Előzmény: Fem (2196)
l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2198
Bocsi, hülyeséget írtam, valójában 39-es méretben keresem. (női csizmát, ha ez kimaradt volna :) )
Előzmény: l8xxx (2197)
l8xxx Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2197
Előzmény: Törölt nick (2191)
Fem Creative Commons License 2005.03.30 0 0 2196

Nekem spec a gázmaszkos nem annyira jön be ,valahogy a gázmaszk nem vonz.
Előzmény: Fem (2195)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!