Keresés

Részletes keresés

Maaria Creative Commons License 2010.07.12 0 0 599

 

Tudom, hogy nem lehet mindenre előre gondolni, de a győri polgármesterrel előre kellett volna egyeztetni, és megoldást keresni az ő esetére, nem pedig a törvényjavaslat bizottsági tárgyalása során szembesülni a helyzettel.

 

Egyébként teljesen egyetértek a javaslattal, hogy a honvédség, a rendőrség és a nemzetbiztonsági szolgálatok hivatásos állományú tagjai szolgálati jogviszonyuk fennállása alatt és annak megszűnését vagy megszüntetését követő öt évig nem indulhatnak jelöltként semmiféle választáson.

 

Szerintem ez fontosabb, mint Borkai Zsolt személyes helyzete, de mégis, jobb lett volna előre gondolni arra, hogy ha ő megfelelő polgármesteri munkát végzett Győrben, akkor maradhasson jelölt ősszel is. Esetleg a parlament adhatna mentességet, egyes különleges esetekben, mert Borkai esetében például eléggé nyilvánvaló, hogy csak címzetes alezredes volt, mint egykori Honvéd sportoló, és mint egy Honvéd középiskola igazgatója.

 

asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 598
Óh, ja!
A fotelből chipszet majszolva, colát-söröröt, egyebet vedelve olyan jó hallgatni/nézni:O))
Előzmény: Törölt nick (597)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 596

 

Ez igaz. Sajnos csak kizárólag alulművelt miniszterelnökkel kalkulálhatunk. Elég baj ez nekünk!

 

 

Előzmény: Törölt nick (592)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 595
Az igényt is teremteni kell. És nem csinálhatja, aki akarja, mert pénzbe kerül - sok pénzbe. Átlag fizetésbe nemigen fér bele.
Az iskolai sport pedig kb. a 100 évvel ezelőtti szinten van. Semmi fejlődést nem érzek.
Előzmény: Törölt nick (591)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 594
Minden szentnek maga felé hajlik a keze, na.
Előzmény: asta (593)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 593
Persze, ezt nem is vitatom.

Mondjuk van azért egy kis diszkrét bája, az elhelyezésének:O)) De nekem még ez is beleférne, ha...legyen az ember lokálpatrióta, ha teheti:O))
Előzmény: Galádriel (588)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 590
Off
Hát, én is szívesebben látnék néhány hasonlót, még más területen is, de a pénz összenőtt a politikával. :)

http://www.pfla.hu/index.php?q=static/supporters
Előzmény: Galádriel (578)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 589

 

 

Ja, és akkor legyünk büszkék a felcsútira! Most megkeresem a Zeneakadémia szponzorálást, és azt, hogy kik támogatták.

 

 

 

Előzmény: WYW (582)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 588
Egy ekkora országban egy ilyen akadémia dolog azért elfér, és a hely tényleg nagyon profi és kellőképpen látványos. A tömegsport részben, meg a támogatásiban nincs köztünk vita.
Előzmény: asta (586)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 587
Szoktunk :-)
Előzmény: Törölt nick (584)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 586
Én mondjuk szívesebben látnék tömegsportra alkalmas és használatos létesítményeket, mert 1. ebből fejlődik ki az élsport 2. a magyarok közismert lustaságán és egészségtelen életmódján lehetne változtatni, ami egyben az egészségügy kiadását is csökkenthetné.

Én kifejezetten az élsport támogatása ellen lennék, ill.. a tömegsport támogatására helyezném a hangsúlyt.
A sportágaknak szelektált kiemelt támogatását pedig végképp baromságnak tartom.
Na mindegy, ez off, meg kit érdekel az én véleményem?:O)))))
Előzmény: Galádriel (578)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 585
Hehe ez aranyos. :-) Na majd lesz itt foci még Eperjes is elégedett lesz meglássa akinek szeme van!
Előzmény: WYW (582)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 584

 

 

No végre, közös nevezőn vagyunk. :)

 

 

Előzmény: Galádriel (580)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 583
Ezen nem fogunk összeveszni én maradok az otthon, tévén, fotelből verziónál, de nem kárhoztatok senkit aki helyben nézi.
Előzmény: Törölt nick (581)
WYW Creative Commons License 2010.07.08 0 0 582
Demján, Széles, Csányi......

Meg ilyenek:

"Kétmillió forintot szavazott meg júliusban a felcsúti labdarúgó-akadémia honlapjának fejlesztésére és kiadványaira az ORTT. A támogatást a Fidesz delegáltja javasolta, a testület megszavazta és az RTL Klubtól befolyt pénzből futotta belőle rá."
Előzmény: Galádriel (578)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 580
Töredelmesen bevallom, nem érdekel különösebben az intellektusa szegénykémnek. Nem az a legnagyobb problémám vele, hogy nem a Zeneakadémia/Katona József Színház/Operaház háromszögben éli az életét. Az igazi problémám az, hogy szemmel láthatóan még A Tanú c. filmet is komolyan vette. :-)
Előzmény: Törölt nick (579)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 579

 

 

Hanem? :)

 

 

Előzmény: Galádriel (577)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 578
Lehet picit offtopik, a múltkorjában láttam egy riportot valamelyik tévében. Az egész ország területéről neveztették a focizó srácokat, és a nemtudomhány legjobb mehetett a felcsúti Puskás Fociakadémiára tesztjátékra, felmérésekre. Lusta disznó vagyok utánanézni, hoyg ez miből/mikor épült és tartódik fenn, viszont a létesítmény egészen lenyűgöző színvonalú. Kéne ilyenből még pár, és esetleg még lehet egyszer lenne egy eredményes válogatottunk is.
Előzmény: Törölt nick (575)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 577
Ez most szemellenzős belemagyarázás! Nem csak odaáig terjed, és valljuk be a foci nem egy intellektuális kihívás, ha már az ember abszolválta a les mibenlétét. Szóval ne ezen mérd az intellektusát :-)
Előzmény: Törölt nick (573)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 576
Ércsük mi ezt:O)) Nehogy azt hidd, hogy nem:O)))
Előzmény: Törölt nick (573)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 575
(a focin keresztül pedig a felcsúti birodalomig, meg az OTP-, pardon, MLSZ-ig) :)
Előzmény: Törölt nick (573)
WYW Creative Commons License 2010.07.08 0 0 574
Népitáncoljon?
Előzmény: Törölt nick (568)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 573

 

 

Ebben is igazad van, tényleg elkurvult a világ, de most nem erről van szó.  :)

 

Én arról beszélek, hogy az országunk vezető politikusának csak a fociig terjed az intellektualitása.

 

Ja, és én is szeretlek! :)

 

 

 

Előzmény: Galádriel (570)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 572
Szerinted gáz, sokak szerint meg nem az. Ez a szép a világban, hogy nem vagyunk kötelesek egyetérteni. (Mert még a nagy nemzeti felvirágoztatás rohamtempójú törvényalkotása közben nem jutottak el idáig ;-)
Előzmény: Törölt nick (571)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 571

 

 

Rendben, ha vér, akkor legyen vér! :)

 

Szerintem gáz focimeccsre járni, ámbátor az sem lenne jó és eredményes, ha miniszterelnökünket hetente kétszer látnánk a Zeneakadémián.

 

 

Előzmény: Galádriel (567)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 570
Imádlak de komolyan. Nagyon jól adod a felhúzott nózijú újentellektüellt és az ő neofita buzgalmát. Is. Ha már a konstruktív kritikánál tartunk még egy picit fanyalognod kellene, hogy mennyire elkurvult a világ és egészen perfekt lenne :-))
Előzmény: Törölt nick (568)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 569

 

 

Igen, igazad van, ha ott voltak, akkor ők sem lehettek valami nagy lumenek.

 

 

Előzmény: Törölt nick (566)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.08 0 0 568

 

 

Lehet. Mégis jobban örülnék neki, ha valaha egyszer lehetne olyan miniszterelnökünk, aki képes aktívan kultúrális eseményeken részt venni.

 

 

Előzmény: Törölt nick (564)
Galádriel Creative Commons License 2010.07.08 0 0 567
Itt most vérre megyünk hallod.

Ahogy a Fradi/Dózsa sbt, szabadonválasztott B közép nem a futbal, úgy a foci VB se a magyar bajnokság. Ha az angol trónörökösöknek, a holland hercegi párnak, a német kancellárnak, Leonardo DiCapriónak, meg a nyű tudja még hány és milyen hírességnek és hírhedettségnek nem volt büdös odamenni, akkor OV-nak sem az még akkor sem, ha mi nem szurkolhatunk a saját csapatunknak sajnos. (Na de majd most, az új MLSZ elnök pénzétől rögvestenden leszen itt nemzeti összefogásos foci.. bár lehet az tényleg a pankráció, franc se tudja.)

Summa summárum nem gáz, ha valaki szereti a focit, még az se gáz ha kimegy helybe meccset nézni. Orbán Viktorral nem ez a probléma.

Ugyan sose értettem, miért jobb helyben nézni, mint kényelmesen a tévé előtt (jójó tudom, a hangulat) de nem vagyunk egyformák, én a tv előttre szavazok.
Előzmény: Törölt nick (563)
asta Creative Commons License 2010.07.08 0 0 565
Bár én sem vagyok foci rajongó és kb. azt gondolom róla, amit te, mégis azt mondom, csatlakozom az előttem szólóhoz: ez legyen a legnagyobb bajunk vele:O))
Előzmény: Törölt nick (563)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!