Keresés

Részletes keresés

m.k.m Creative Commons License 2016.09.01 0 0 15433

Milyen Fűzős mez?

 

samp1991 Creative Commons License 2016.09.01 0 0 15431

Hát tényleg nem lett fényes az erősítés:(

Cassano maradt hű az elveihez és hiába akarták neki kifizetni a fennmaradó gázsiját, hiába akarta elvinni a Palermo... maradt Genovaban... a kereten kívül. kiváncsi vagyok mi játszódhat le benne, az tutti, hogy a bohócnak is be akart mutatni ezzel a húzásával. A remény hal meg utoljára és fordulhat még úgy a kocka, hogy szükség lehet rá, és akkor neki lesz igaza. De ha nem, akkor mártírként fog visszavonulni.

"A játékos, aki mindenét odaadta volna a csapatért, de nem hagyták pályára lépni"

Valahol itt van megbújva az igazság egy része. Talán, titkon biztatva lett Giampi által is, vagy legalább is tudtára adta valahogy, hogy játszatná, ha a vezetőség beleegyezik.

de az is simán benne van, hogy meg akarja mutatni a bohócnak, hogy ez nem sarki piac, ahol csak úgy adni-venni lehet a játékosokat, mint a rabszolgavásáron. 

Sztetek készült ilyen fűzős mez Cassano felirattal?

 

Krajnc... hát tutti cserének tűnik, az egyetlen középhátvéd csere, úgy hogy Regini valójában balhátvéd. annyi a neve mellett szól, hogy a szlovén válogatott kezdő tagja és a Cagliariban is részt vállalt a feljutásban. nem igazán gólerős, de hát ez nem olyan nagy baj egy középhátvédnél.

 

A többiek csak díszelegnek az érkezők listáján, nem kell őket komolyan venni.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15428

Érdekes döntés. Drága biztos nem volt, ez vigasztaljon mindenkit.

samp1991 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15425

Amuzie már járt korábban nálunk az U19-es csapatban. Kíváncsi vagyok mit tartogat az erszényében:)

 

Bianchetti már egy "komolyabb" igazolásnak tűnhet (nem egy Thiago Silva).

Én "Kerekes"-sel is kiegyeznék, a román Steuaban nagyon jól mozgott, az Ajax-ot verték ki úgy a EL-ből hogy, 25 m-ről bombázott a bal felsőbe, középhátvéd létére. ( a tiziknél meg Moisander hagyta ki a döntő buntetőt)

 

Cassano-nak nem lesz mit a levesbe aprítani már a Samp mezben, csak ha nem történik valami földön túli csoda. Annyira megérezte a pénz szagát a bohóc, hogy piaci értéket nem képviselő játékosoknak nem ad helyet a csapatban. Pedig Toni így lett olasz gólkirály... na mindegy, el kell engedni ezt a sztorit:(

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15424

Ha jól látom megegyeztünk Stanley Amuzievel a védelembe (korábban is volt róla szó, ha minden igaz, csak akkor sérülés hiúsította meg), a portugál Olhanenseből, idén bronzot nyert nigériával az olimpián.

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15423

Most állítólag mégis megegyeztünk Bianchettiről.

Előzmény: Törölt nick (15421)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.31 0 0 15422

Solo, neked utaljuk a repjegy árát?

Előzmény: solo_la_samp (15420)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15420

Közben elkészült az órarend!

 

10.22-én, szombat 18-kor lesz a derbi.

 

Így egy éjszaka szállással, szabi nélkül hozható a dolog.

 

Indulás tehát szombat reggel 6-kor, 7:40-es Milánói érkezés után transzfer Genovába vonattal vagy bérautóval (létszám / megbeszélés kérdése) Ha minden jól megy lesz pár óránk a meccsig harapni (vagy hörpölni :)) valamit, meg egy kis városnézésre. 18-kor meccs, utána fieszta :))

 

Ha a vasárnap esti (22:15) gépet választjuk akkor délelőtt még lesz egy kis időnk Genovára, mert elég este a reptérre érnünk. De lehet egy olyan verzió is, hogy a meccs után egyből visszamegyünk Milánóba egy reptéri szállóban alszunk és akkor elérjük a vasárnap reggel 8:15-ös gépet. Ez utóbbi esetben valamivel olcsóbb a repjegy és már vasárnap reggel 9-kor Itthon vagyunk – ez persze megbeszélés kérdése ill ez utóbbi csak bérautóval működik.

 

A költségek megközelítőleg/fő:

-repjegy 15e / 18e (reggel / esti hazaút).

-transzferek 40-50 eur körül

-szállás 30 eur körül

-meccsjegy kb 30 eur

 -költő:  ki mennyit szán

 

Aki szeretne jönni jó lenne ha mielőbb jelentkezne (legyen mondjuk 09.02.-e péntek a határidő), mert a repjegyet szeretném a héten lefoglalni (most elég jó az ára, lejjebb nem nagyon fog menni, feljebb biztos), a többit részletet meg ráérünk megbeszélni.

SuperBazza Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15418

Chirices-t olvastam.

Előzmény: Törölt nick (15417)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.30 0 0 15416

Igy 2 honappal elore nem tudom biztosra igerni, de engem erdekel.

 

Cassano szeretne maradni, de nem ment el a Ferrero-s talalkozora, csak az ugynoke volt jelen:( ez vagy azert van mert felt hogy nem tudja tartoztatni magat vagy csak nem tud egy legterben lenni azzal aki "fiakent" tekintette őt:) teny hogy a bohocnak nyaliznia kene, az pedig sztem nehezebben menne neki mint a fogyás:)

 

Előzmény: solo_la_samp (15415)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15415

Gianluca-val beszéltük, hogy össze kellene hozni egy komolyabb brigádot az őszi derbire.

 

A pontos időpont még nincs meg, annyi biztos, hogy a 9. fordulóban, az okt. 23-ai hétvégén lesz.

 

Ez most még csak egy előzetes igényfelmérés, hogy kb hányunkat érdekelne egy ilyen túra.

 

A menetrend nagy vonalakban:

-szombat/vasárnap reggeli géppel Milánó

-onnan vonattal, vagy megfelelő létszám esetén bérautóval irány Genova, e

-meccs másnapján újra Milánó, az esti géppel irány haza

 

Egy közelítő költségvetést a pontos kezdés és létszám ismeretében tudok majd adni, most még elég sok a változó a képletben - repjegy ára, vonat / autóbérlés, egy vagy két éj szállás kell majd stb.

 

Nos?

samp1991 Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15414

jól jön a 2 hét szünet, legalább lesz idő jobban beilleszkedni Fernandes-nek és Praet-nek. sztem mind a ketten ugyanazt a posztot játszák, nem tudom hogy fognak elférni egy középpályán.

Linetty és Torreira güzülős munkája KELL  a középpályára. Praet is jó lépett vissza védekezni nem egyszer, előre még nem sikerült megtalálni a jó passzt és a lövése is gyengébbre sikeredett, de hát van még ideje önbizalmat gyűjteni.

Budimir is nagyon akar, nem is bánom hogy minden meccsen becserélik. Látszólag Muriel a végén elfogadott volna még 1-2 pót-tüdőt.  iszonyúan kéne  ennek a csapatnak egy komoly erőnléti és kondis edzés. nem lehet hogy a 2-ik fordulóban Torreira-t hordányon kell leinni, Barretto és Muriel is alig áll a lábán...

Mi lenne ha 3-4 naponta kellene játszani?

NA mindegy... felébredek mielőtt túl merészen álmodnék:)

Az minden féle képpen jót tenne az évnek, ha ugy tudnánk kezdeni, mint Mihajlovic-al és az őszi idény végére már meglenne  28-32 pont, mert az a végére egy önbizalommal teli játékot engedne meg tavaszra és lenne esély kialkulnia 1-2 egyéniségnek, aki meri vállalni a felelősséget.

 

Avantiii Doria!!!!! 

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.08.29 0 0 15413

Praet zseniális játékos, szerintem benne van a pakliban hogy 2-3 éven belül a bajnokság sztárja lesz legalábbis a képességei alapján. Nagyon kellett ez a kezdés, de azért fel kell készülni a hullámvölgyekre is. Nem lehet kiesni ez a lényeg!

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15412

Ha még lenne egy De Silvestri - Castan párosunk a védelemben, nem is lenne ez olyan szar csapat:))

 

Ebből a fiatal brigádból (Linetty, Praet, Shick, Torreira, Budimir, Bruno Fernandes, Perreira) egy-kettő simán bejöhet és lehet belőle 25 + milliós játékos pár éven belül. (csak ne úgy mint Icardi / Mustafi)

 

Egy Cassano tényleg röhögve elférne osztogatni. Kezdőként 60-65 percig tuti bírná, vagy mikor vezetünk a padról beállhatna labdát tartani 25-30 percet. 

Előzmény: samp1991 (15411)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15411

Jött Praet... de nagyon más még neki ez a terep...

A végén majdnem eltaktikáztuk magunkat, mikor behoztunk egy védekező kp-t és betettünk egy támadót, a ki s poc Torreira meg alig bírta szuflával...

A lényeg, hogy kínkeservesen, de megvan a 3 pont és jó szájízzel érkezünk Roma-ba.

Nagyon hiányzott a csapat játékából az ész a 2. félidőben. nem volt ki összeszedje a labdát és odaadja a csatároknak.

Azt a tanácstalanságot, alibizést amit lenyomtunk... háááát, nehéz volt nézni... egy Cassanot meg a honlapról is letörölnek. érthetetlen!!

Torreira nagyon tetszik nekem, de kell még bele kondi. Linetty sem rossz, ő is jól szűr. 

Cigarini mikor épül fel?

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15410

A lesajnált Giampaolo a szedett-vedett kerettel, mi ? :))

 

Mondjuk a merda is megint hármat vert, vezetik a tabellát, nem tudom mi van a vízben Genovában:))

 

Toro KO-zta a Bolognát, Bellotti egy tizit még ki is hagyott a három gólja mellé. Lollo két asszisztot osztott.  

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15409

2 meccs, 6 pont, hát erre ki számított?:)

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15407

Megvan! Bravó!

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15405

Be kell vinni a kegyelemdöfést mielőbb 

samp1991 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15404

Sztem meg o sem:))

ha jol emlekszem, ez az elso Serie A-s golja Samp mezben!

Kozbenn Lollo rogton osztott is 2 assistot, vezet is a torro 2-1re:( Negertettem, hogy el akart menni, Sinisa keze alatt lett valogatott, ugy erezte, vele eljuthat ugyanarra a szintre!

 

Vezetunk es van egy kis helyzeti elonyunk is. Ezt okosan kell mindenfelekeppen kihasznalni. Az elso 30 percben nagyon jol kell vedekeznunk es az Atalanta az utolso 10-15-ben ki fog tamadni. Akkor szurunk meg 2-t mint a Porto a Romanak.

 

Avantiii Doria!!!!

Előzmény: solo_la_samp (15403)
solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15403

B+ Edgar :)) el se hiszem

Lecso11 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15401

Mozgalmas meccs... Barreto :)))

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15400

Hoppá,  az egy piros.  Most vagy soha 

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15396

Regini a.csk, az kemény.   Viviano v Q sztem ideálisabb lenne.

solo_la_samp Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15395
Előzmény: SuperBazza (15394)
SuperBazza Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15394

Majd valaki dobjon már egy linket a meccshez.

Megpróbálom iPad-en nézni.

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15393

Cassano saga folytatódik... Cassano képe le is került az hivatalos oldalról, Antonio ügynöke pedig találkozót szeretne szervezni Ferreroval ( akinek kb minden állítását megcáfolta), ugyanis mindenképpen maradni szeretne nálunk. Felfoghatatlan brazil szappanopera ez.

samp1991 Creative Commons License 2016.08.28 0 0 15392

Ma a mocskos Gasperini Atalanta-jat fogadjuk. Ok elso meccsen kikaptak 3-4 aranyban a Laziotol, tehat biztos hajtani fognak, nem csak 1 pontot akarnak majd hazavinni.

Erre jo lehet az Empoliban hasznalt, tordelozos, kuzdos kontrajatek. Hogy tudnek orulni ha kinkeservesen is be tudnank huzni ezt a meccset. Ez egy jo kis elony lehet hogy teljrsen uj a kozeppalya, fiatalok hajtanak, bizonyitani akarnak, plane az elso hazai merkozesen.

AVANTIII Doria!

 

legyunk mi Olaszorszag "Vasas"-a!!

Gianluca Vialli Creative Commons License 2016.08.26 0 0 15390

mondjuk azt el kell ismerni hogy Cassano részéről óriási öngól volt még vele is összeveszni mármint Garronéval, aki aztán tényleg nem volt egy véres torkú elnök.

 

mindentől függetlenül jó lenne ha ez a dolog megoldódna így vagy úgy pár nap múlva zárul a piac. mondjuk ha esetleg pocsékul szerepelünk és nagyon ég a ház, akkor lehet hogy a szurkolói nyomásra előkapnák Cassanót a fűnyírók közül:)

 

Előzmény: Törölt nick (15388)
samp1991 Creative Commons License 2016.08.26 0 0 15389

Ámen! Az öreg, olyan volt amilyen volt, de szívügyeként kezelte a csapatot.

Közben Viviano lett a csapatkapitány.

Silvestre külön edzett, remélem rendbe jön a meccsig.

Előzmény: Törölt nick (15388)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!