Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 361
tothpeti már akinek... :))

biszexsrac igen te szerencses vagy, bar én is elégedett vagyok az enyémmel, igaz egy ici-picit kisebb mint a tiéd, de még nem volt rá panasz. :)

Előzmény: tothpety (359)
biszexsrác Creative Commons License 2003.07.29 0 0 360
Véleményem szerint inkább a minőség a fontos a szexben , hogy mennyire tudsz az érzelmi húrokon pengetni. Kevésbé mint "csak " dugni egyet.
Bár könnyebb annak véleményt mondani akinek megfelelő a mérete, de egy lány nagyban segíthet a kisebbet elfogadtatni.
A Káma -Szutra nagymértékben taglalja a linga és a vulva méretegyeztetés lehetőségét.
Nekem személy szerint 20/5 cm és szerencsés vagyok a párommal is.
tothpety Creative Commons License 2003.07.29 0 0 359
...nem csak nekik...
Előzmény: Törölt nick (358)


Törölt nick Creative Commons License 2003.07.29 0 0 358
a 18 cm. jónak tűnhet látványilag. különben is a legtöbb csajnak nem a hossz, inkább a vastagság a fontos. :)

Bhrigu ha szőrős a lábad, jelentkezz! :)

Előzmény: Bhrigu (355)
tothpety Creative Commons License 2003.07.29 0 0 357
Csacsikám! Ezek szerint olyan sok nővel még nem kavartál... Azt állítani, hogy van egy ideális méret, a többi meg túl-/alulméretes, igazán tapasztalatlan kis bikucira vall. Avagy lány vagy, de akkor is tájékozatlan.
Előzmény: Bhrigu (355)
Lénike Creative Commons License 2003.07.29 0 0 356
165/70/102/28
Ez vajon mennyire ideális?
Bhrigu Creative Commons License 2003.07.29 0 0 355
Érdekel valakit egy földönkívüli lény jelen inkarnációjának intim mérete?
Nőnemű földlakók megtermékenyítésére alkalmas állapotban a nevezett szerszám hossza 18 cm-re lett optimalizálva.
Ennél számottevően nagyobb szerszámmal átlag méretű nőnemű földlakó esetén csak barmolni lehet.
Ennél a méretnél jelentősen kisebb szerszámmal a hímnemű földlakók körében elterjedt összehasonlítási versenyben szégyenteljesen alul lehet maradni.
Ezért tűnik optimálisnak ez a méret.
Előzmény: Törölt nick (354)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.28 0 0 354
így van.

újabb adatok?

rekordok?

nagyon meghalt ez a topik.

Előzmény: iaszon (353)
iaszon Creative Commons License 2003.02.05 0 0 353
btw ti két különböző fajta felizgulásról beszéltek. :) Az egyik az előzetes felizgulás, a másik az amit közösülés _közben_ érezni. De nem lehetek biztos, fiú vagyok. De ettől még én is érzek mindenfélét a bnőmnél :)
Előzmény: Vegetable (352)
Vegetable Creative Commons License 2003.02.04 0 0 352
Kitágulni felizgulástól??? Annyira összeszükölök a felizgulástól, hogy eszméletlen! Kitágulni közben szokott az ember, de ha vannak izmok a kellő helyen, azért az se vészes :-D
Előzmény: Mab királynő (351)
Mab királynő Creative Commons License 2003.01.15 0 0 351
Igen. Ha fel van izgulva az ember, elképesztően ki tud tágulni. Tehát sokkal kellemesebb egy szűk berendezés, amivel akkor is lehet érzékelni a hímvesszőt, ha éppen ki van tágulva.
Előzmény: Törölt nick (338)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.14 0 0 350
küld el az emailemre:) vagy linkeld be, ha közszemlére akarod tenni. :))
Előzmény: flying dutchman (335)
gyorslovetu Creative Commons License 2003.01.14 0 0 349
kiran
én sem emlékszem pontosabban, de biztos egy régi felméréssel kapcsolatban írtad. Talán a kalmika-féléhez. De mindegy. Elmondanám én is, csak a fő tételre nem emlékszem. :)))
Előzmény: Törölt nick (347)
Sutan Creative Commons License 2003.01.14 0 0 348
Minden bizonnyal így van! Nálad ez természetes!:-)))
Előzmény: Törölt nick (345)
gyorslovetu Creative Commons License 2003.01.13 0 0 346
kiran
nem te vázoltál egy meggyőző logikai okfejtést arra, hogy _miért nem_ logikus túlozni a pénisztopikokban?
Előzmény: Törölt nick (343)
flying dutchman Creative Commons License 2003.01.13 0 0 344
Na valahogy en is ide akartam kilyukadni. Itt szerintem nincs ertelme a nagyotmondasnak, de mondjuk egy szexpartner keresoben lehet, hogy celszeru. Ha mar ott alsz, hogy ACTION, akkor mar nem fog azzal torodni, hogy kerekitettel. Ez igaz.
Előzmény: Törölt nick (343)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 342
az eddigiek klassz "csajt" idéznek fel előttem ... :-)

134 IQ lenne??? akkor Veled élmény lehet a beszélgetés !!!

Előzmény: caixa (307)
tothpety Creative Commons License 2003.01.13 0 0 341
Nem feltétlenül igaz. Gondolj csak bele...

Ugye heteró vagy? (Remélem, nem sértő a feltételezés!) Mert akkor olyan történetet kerekítek.

Mondjuk összeismerkedsz egy lánnyal a kuki.net egyik chatszobájában. Azt mondod magardól, hogy 19/5 himbi-limbi. A lány nagyon akar veled, szóval szombaton este felviszed magadhoz. Szó szót követ, majd elfogy a türelmed, és rátérsz a lényegre.

Slicc le, 17/4 a maga valójában. Mit csinál a csajod? Jelenetet rendez, és ott hagy? Frászt. Aznap 19/5 helyett 17/4-gyel is beéri. De ha eleve az igazat mondod neki, nincs randi.

Ezen az alapon logikus, hogy mindenki nagyobbnak mondja, lefarag a kilóiból, ideálsiabbnak mondja és mutatja magát, mint amilyen. Az egyből látszik, ha a pasinak hullik a haja vagy nem sportos, hanem dagi. Az, hogy nem simára borotvált, csak trimmelt, vagy hogy mégse az a gigászi a mérete, az már csak akkor, amikor úgyse hátrálsz ki.

Előzmény: flying dutchman (339)
Sutan Creative Commons License 2003.01.13 0 0 340
Elsősorban talán a Vetélkedő a fiúknak topicba...:-)))
Előzmény: flying dutchman (339)
flying dutchman Creative Commons License 2003.01.13 0 0 339
Ebben lehet valami. En ugyan nem olvastam vegig a topicot, csak illedelmesen hozzaszoltam, de lehet, hogy a nagyotmondas a meno, mivel anonim a dolog. De szerintem fullenteni is butasag, mert csak sajat magadat csapod be vele. Az en szerszamom sem tokeletes, szerintem lehetne vastagabb is, de eddig meg nem jott panasz. Szoval hova tegyem be???? :)
Előzmény: tothpety (337)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 338
Na, ezt nem értem: "a lányok pedig azt, ha olyan szűkek lennének, amitől a fiúk sec-pec elélveznek"

Tényleg ezt szeretnétek, lányok?!?

Előzmény: tothpety (337)
tothpety Creative Commons License 2003.01.13 0 0 337
"Amúgy érdekes, hogy most a nagy farok-szűk punci a menő, szóval ezzel érdemes kérkedni, pedig a kettő pont nincs összhangban, hiszen egy szűk puncis lánynak egy vastag, hosszú lőcs általában kellemetlen."

Szerintem a nagyotmondás és a füllentés a menő. Hiszen a legtöbb fiú nagyobb farkat szeretne, a lányok pedig azt, ha olyan szűkek lennének, amitől a fiúk sec-pec elélveznek.

Előzmény: Törölt nick (334)
tothpety Creative Commons License 2003.01.13 0 0 336
Magas labda, le kell ütni: Szerintem kapsz majd egy-két ajánlatot e-mailben, hogy hová rakd be. :-)
Előzmény: flying dutchman (335)
flying dutchman Creative Commons License 2003.01.13 0 0 335
Ide rakjam be?? Vagy kuldjek linket?? Jajj, meg kellett volna merni az atmerot is? Na, majd ma este bepotolom azt is. :)
Előzmény: Törölt nick (330)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 333
Ismét egy népi bölcsesség:
A puding próbája az evés.:-))

Ez az egyetlen mód arra, hogy megtudd, az adott lánynak elég vastag-e az adott átmérőjű péniszed :-))

Előzmény: Törölt nick (332)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 331
Na, ide is beírom eme "népi bölcsesség"-et:
"Hosszú, vékony, hasfájós,
rövid, vastag, használós"
:-)

A megfelelő vastagság annyit jelent, hogy a szerszám "széltében" kitölti a puncit. Hosszában nem feltétlenül szükséges.

Előzmény: halfingi (325)
Törölt nick Creative Commons License 2003.01.13 0 0 330
Dutch képes illusztráció? :))
Előzmény: flying dutchman (329)
flying dutchman Creative Commons License 2003.01.12 0 0 329
En is hozzaszolok: 21 cm.
Eddig meg senki nem panaszkodott, remelem a jovoben sem fog senki. :)
Have fun es jo mericskelest!!!
Dutch
zotya2 Creative Commons License 2003.01.12 0 0 328
Alapból minden második osztályfőnökin az volt.Ezenkívül voltam néhány előadáson.Most az ilyen témájú(Hogy legyen jó a nőnek? stb.)könyvek jönnek.
Előzmény: halfingi (327)
halfingi Creative Commons License 2003.01.12 0 0 327
Egész kamaszkoromat szexuális felvilágosításokon töltöttem

Uhh... az milyen, talán előadásokra jártál? :)
Persze, természetes hogy érdekli az embert kamaszkorban, meg később is (engem is érdekel). De azért ne járjon állandóan ezen az eszed. :)
Nyugodj meg, ha mással nem, kézzel vagy segédeszközökkel ellensúlyozhatod a méretbeli fogyatékosságod :))) (bocs...)

Előzmény: zotya2 (326)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!