Keresés

Részletes keresés

PuPu Creative Commons License 2009.10.10 0 0 7840
:O(((
PuPu Creative Commons License 2009.10.09 0 0 7839

Nem szeretem when nem szeretnek...Szert, mely kedvet emel nem felcserhelyeken lelheted, ellenben meg kell keresned neppert, mely terepen termett keskeny levelekkel kereskedget.

Depersze beszerezhetsz cserepet s termesztheted, de ezzel el kell pepecselned, s when kendered megtermetesedett, kedved better lehet, - meg sem kell tekerned...

Jegyzeted termetes lett, - lehet kezed be kell tekerned nedves lepellel, - bele ne betegedj.

Kedvem elment, - ez este nekem sem kell helyem legyen erre, - megyek.

Szeretlek, de nem szeretem helyzeteket, melyekben nem lehet ellenvetnem, mert egyesek fejeleje erre felemelkedhet...

:OI

Előzmény: ejropalepke (7838)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.09 0 0 7838

Megleltem s meglestem jegyzeted.

Felcserhelyzetet nem esmerem, mert egyszer sem leszek beteg, s nem kell sem felcserhez, sem betegterembe mennem. Ellenben ez nem lehetett helyes step, elmebetegeknek rendelt termeket es berekesztettek, mert lesheted, tele lett nemzethely ezekkel.

Meg kellene egy hely, melyen vegyszert beszerezhetek, mely kedvet emel. Ezt merre lelhetem?

 

Beszerkesztett keretesed, mely cseppet vedlett,  tetszett.

Előzmény: PuPu (7837)
PuPu Creative Commons License 2009.10.09 0 0 7837

Lepkem!

Szerkesztettem egy netes jegyzetet, e helyen leled meg, lesd meg esetleg!

Legelem eledelszervedet!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7835)
PuPu Creative Commons License 2009.10.08 0 0 7836

Nem teher, jegyzek, nem feledtelek el, - ellenben estefele elmentem ten meg egyre kerevetemre s elszenderedtem, - jegyzetet meg eltettem reggelre.

Egyebekben meg neked kellene reggel jegyezned, nekem meg estefele, depersze ezt te nem tetted s menetrend felkeveredett!

Emellett jegyzetedet, melyben szerecsent nedvekbe meregeted  nem helyeselhetem, - Lepke nem gyermek, kellene legyen egy csepp nembeszeszelt esze.

Neveldehelyen emberek rendelkeznek eledelszervvel, rendelkeznek nyelvvel, nem neked kellene ezek helyett csevegned.

Belesheted, ezen egyesben te veszthetsz, neveldemesterek meg nem nyerhetnek, mert egy fecske nem kelt meleget, - ezek meg felettes-seggben elhelyezett nyelvvel nem vesztegelnek nembe melletted, - letzte esetben sem tette egy sem.

S persze sepregetheted telephelyedet, nekem ez esetben es kedves leszel.

De meg kell jegyeznem, ezzel kevesebb lenne Lepke, - neked gyerekekkel kellene tenned-venned, esetleg egyebeket tenned, mely megfelel eszednek s helyzetednek, nem sepregetned.

Fel kellene nevelkedj, Welt nem lesz better sebesen, - esetleg gyermeked gyermeke lelhet egy better helyzetet, de terepegyenes mellett, mely e better helyzethez vezet rengeteg tetem hever, - nekem nem tetszene egy Lepketetemre lelnem.

SEgy - mellesleg rendes -  felettes ellen csevegve nem leszel better, sem neveldemesterek, sem felettes nem veregetnek meg fejnyeled mellett, - meg kell jegyezzem, ez nem veresek rendszere, melyben egy ember cseveghetett, heveskedhetett, legfeljebb nem jegyeztetett be veres-egyletbe, - jelenleg csevex s eledelszerved terjedelmes, ez esetben  elmehetsz, s nem lelsz helyet semerre.

Legyen eszed!

Depersze szeretlek s lesem percet, melyben kezembe vehetlek s mexeretgethetlek, te keleketye Lepke!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7834)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.08 0 0 7835

El lettem feledve.

Nem esdek, jegyezz nekem, mely esetben nem kedvvel teszed.

Teher e tett, ne tedd.

Esetleg ezt jegyezd le: befejezve.

ejropalepke Creative Commons License 2009.10.07 0 0 7834

Tevecsem, ne veregess fejbe, helyette kedvesen szeretgess engem, vedd tenyeredbe testem, lelkem meg egyengesd el, mert ez rettenetesen kell nekem!

S nemes szerved lesz keresve, s be lesz vezetve kelyhembe - lett eszembe: edzek lelkesen! -, s lehet, nehezen engedem el.

Ellenben nem leshetek egyre erre, esetleg felettes kedve ellen teszek, s erre nempenderedem. Legfeljebb sepregetem telephelyemet, s nem nevelek.

Te elsepregetsz, mely esetben sepregetek?

Kevesebb lenne ezzel lepke?

 

Egyes neveldemestereknek elrebegtem, esetleg next esetben nem kellene reszkessenek, s velem egyetemben jelentkezhetnek. Persze, persze - csevegte nem egy -, ez lesz.

Persze ez lesz, csepp kedden, esmerem ezt.

De enlelkem rendben.

Kettesben nem csevegek felettessel, ellenben egybesereglet elejbe kell ellenvetnem, mert kell esmerjenek egyebek es, melyet tehet felettes, s melyeket nem. Ezret s egyet lehet, melyet megengednek emberek, melyek csendben, teremszegletben vesztegelnek. Elvem ez: fel kell neszeljenek rendetlen cselekedetekre, s ellen kell vessenek. Nem felettes ellen teszem, de rendes esetmenet kell legyen.

 

De neked mentem -e eszedben egy szemrebbenetre?

Előzmény: PuPu (7833)
PuPu Creative Commons License 2009.10.06 0 0 7833

Ne vetekedj vele!Meglesd, egyszer lebbensz, mert felettesek elkergetnek!

Kell neked ever kellemetlenkedned ezeknek?

Nem lehetne csendesebben ellenned?

Nem kellene ever heveskedned, , mert neked erste gyerekek kell legyenek, nem neveldemesterek, melyek szembe veregetnek fejnyeled mellett, ezt befejezve meg sebesen szedett menetszerkezettel mennek, legyen perfekt helye egynek-egynek felettes seggel szemben...

Nem helyesel7em tetted, elved nem merev, ellenben eszement, - jelen helyzetben neveldemester-seregletben helyzeted rendezett, gyerekek szeretnek, helyzet better nem lesz, legfeljebb when el kell kergessenek egyet-egyet, te leszel szerencse gyermeke, - mehetsz!

S ez esetben nem lesz kedved megkeressed nemes szervem, ellenben szemed cseppeket ejt s nyekerex reggel-este.

Jegyezd meg: egy felettesnek sem kedves, when egy embere egyebeknek nemmegette ellene cseveg.

Lehet, megkeresed s kettesben elcseveged, mely megy fejedben, ez nem lesz kellemetlen, de nem kell neked ever egy Geyernek lenned!

Teve szeret, de jelenleg lelkesen fejbeveregetne...

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7832)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.06 0 0 7832

Ezt jegyezted, keresnem sem kell, meglelem egyszerre nemes szerved.

Remek lesz! Veszteglek percre.

 

Ellenben e kedd fertelmes lett.

Neveldehelyen ten meg ten perces megcsevegde lett, s elejbe leszegeztem ennen lelkemnek, csendben leszek.

S ez lett?

Fene bele, nem! Ten perc lement, erre nem lehettem veszteg, egyre zsezsegnem kellett helyemen, mert felette fel lettem hergelve, s persze jelentkeztem.

Kell-e csevegnem, egyes feleseltem? Nem meseeset, ez lesz velem rendszeresen. Neveldemesterek csendben vesztegelnek, nem nembefejezett rebell-jellegesek, esetleg rejtve felhergelnek engem, de meccseken nekem kell szerepelnem.

De nem neheztelek ezekre, lehetne nekem es csendben lennem, nem kellene feleselgetnem, ellenben nekem nem enged csendben lennem merev elvem.

Feleseltem - ezzel tehermentes lett lelkem, lehet repkednem.

 

De merre repkedjek? Pest fele kellene, ellenben fene messze lett helyezve e telep, s nekem repszerkezetem gyenge. 

Teve szeretne, egyszer-egyszer lementelhetne Mecsek fele, s nekem lehetne tevetenyerekben elhelyezkednem.

Persze nem kedvel, esetleg szerelmet fecseg, de veres szerve nemtele.

 

 

Előzmény: PuPu (7831)
PuPu Creative Commons License 2009.10.06 0 0 7831

Lepke lelkem, este letelepedtem teleszerkezethez s elszenderedtem, - fel sem keltem.

Nem jegyeztem neked, depersze nem feledtelek, szemem megett Lepke lebbent...

Nekem elment gyeny nem telt kellemesen, - fejem rendetlenkedett s kedvem fekete lett, - szenvedek centkeresdehelyen rettenetesen!

Depersze emellett megyek s teszem, melyet tehetek, de nem kellemes helyzet ez!

Deellenben nemes szervem...

Ne lengedezzen, ehhez kebles kell, s egyre szexesebb kebles, ez esetben meredezhet, de egyebekben nem.

Persze te esetleg megjelensz, egy percre sem kell ezen merengened, merre leled, - meglesheted egyszerre.

De keresed e?

Szeretlek, teljen kellemesen e gyeny s ne feledj engem, te Lepke!

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7830)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.05 0 0 7830

Tevecsem, nemes szerved beceneve kedv?

Remek lesz bennem lelnem kedved, egymegegyezem heteket - heteket? perceket! - melyre meglesz.

Ez esetben nem feledem el, mely lett elrendelve, s nem resten teszem, melyet kell.

 

Egyebekben neveldehelyen es nem resten teszek-veszek, teljes gyeny sebesen kerengtem le s fel, cseppet veszekedtem gyerekekkel, de emegett lecsendesedtem, s nevetve gyerekeskedtem letzte percekben. Gyerekek szerkesztettek keresztberejtettet, s meglepettel tele szelence megen el lett rejtve, de ez esetben gyerekek rejtettek gyerekeknek.

 

Egyszerre eszembe ment, ez nem lenne kedvemre, nemes szerved el lenne rejtve, s egyre keresnem kellene.

Meredjen nekem rendesen, ne rejtve lengedezzen!

Mered-e?

Előzmény: PuPu (7829)
PuPu Creative Commons License 2009.10.05 0 0 7829

Ez nem lehet feltett, lelkesen szeretgetlek s vegyes elemeket vetek be, leljed bennem kedved.

Hmmm...

Leljed benned kedvem...

E gyeny csendesen ment el, gyermekek kerestek fel, meg legcseppebb gyerekkel meneteltem fel-le, mert nem mehetett kertbe, - megbetegedett egy cseppet.

Emellett szenderegtem, meg presst szemelgettem nedvekben hevergetve...

Este meg meglestem teleszerkezetben kettes tekercsest, egyen nevethettem, egyet meg ezeregyedszerre lestem meg, de jelenleg sem szenderedtem el ezen, - Kereszt - pecsesfelmenetel ennek neve, erste tejl ment...

E nemzethely meg szenvedett eleget, emberek meg ever kerestek terepegyenest, ne kelljen belegebedjenek eszementekbe, melyek e nemzetet vezettek, - ez persze nem tett kellemeset nemzetes jellemmel, - e nemzetnek segg kell, melybe beleveszhet.

Jelenleg egyet lelt, vesszen bele, egye fene, - legfeljebb next esetben eszesebbek lesznek, - persze e nemzet fene sebesen felejt...

De tevecsed nem felejt el egy percre sem, s csendesen epedez... 

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7828)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.04 0 0 7828

Rendben, esetleg ellesem, tengeres vegyszert nem szerzed be, mely esetben vegyszertelen es lelkesen szeretgetsz.

De teljesen lelkesen kell kedvemre tenned! Megteszed?

Ez esetben bennem es perfekt szerelmesre lelsz, esetleg nem leszek sete.

 

Kebles frendemmel csellengtem kellemes nedv mellett, ezzel csevegtem neveldehelyes s elegyes eseteket. Szerencse, nem nyektetett, nem tett fel egy kellemetlent sem, ellenben sert vedeltetett velem, persze szeszmentest.

Egyeztettem vele, e nemzethely nextben egyre kellemetlenebb lesz, jelenleg es kezdetet vette, jellemtelen emberek nem resten helyezkednek, lelkesen lefetyelnek fenekeket, szemeket new felettesre vetnek, s lemennek ebbe.

Meglehet, tekeszerte ez megy, e nemzet se nem elcseszettebb, se nem kellemesebb, mellesleg meg lejegyezte neves versmester: nekem e helyen kell tengnem s elnyekkennem.

Ezt teszem szemem elejbe.

 

Meg persze Tevecset, mely e desertben legelget.

Előzmény: PuPu (7827)
PuPu Creative Commons License 2009.10.03 0 0 7827

Hmmm...

Terjedelmesebb szexhez vegyszer kellene, erre meg rengeteg cent...

De Teke helyzete erre nem felel meg.

Jelen helyzetben ez nem megy, - belesheted, - tervedet nem helyeselhetem!

Depersze lehet, nemzet helyzete nemmessze  better lesz, mert JEL csettent egyet, s ez esetben nem leszek rest, beszerzem emlegetetteket...

S thenx jegyzeted, melyben megnevezhetetlen csepp szerepemet emelted egekbe, - de ebben egyesben neked lehet verned melled (terjedelmesebb lesz egy cseppet, nem lesz ellenemre, legfeljebb egy kerekes szerkezettel kell megemelned...), neked kellett gyerekeket lelkesre nevelgetned...

Lepkem, reggel elmentem egy helyre, melyben nemesek veszekedtek, mely legyen nemzettel, mert e helyen lelhetted nemzetes helyet.

Ehhez persze  keresztbe kellett menjek  Termetes Nedv felett, - kerestem helyet, melyet Keshedt Reppencs szent menetszerkezete felejtett e szerkezeten, when nem ment be e nemzethez, - de nem leltem.

Ellenben erste telephelye e nemzetnek nem terjedelmes, nem leltem kellemes helyeket, depersze Pesttel meg csehekkel nem vethetem egybe, - egynegyede egynek-egynek.

Keretes-szerkezetemet telephelyemen felejtettem, - elcseszett egy teve lettem...

Depersze Lepkemet nem feledtem, s jelenleg sem feledem, mert szeretem!

:O)))

Előzmény: ejropalepke (7826)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.03 0 0 7826

Tevecsem, rendben meglesz, mely elrendeltetett, veled edzek.

De meg kell jegyeznem, nem telhetek el rengeteg csevejjel szex helyett. Tervemben kevesebb csevej, ellenben terjedelmesebb szex szerepel.

Belesheted, egyenletben szerepelnek szerelemmentes hetek es, s egyszer veled leszek, lelkesen szeretgetned kell, elfeledtesd velem rettenetes heteket.

 

Egyebekben nem telt kedvem e gyenyben, mert rengeteget mentem Kelet-Mecsekben, hetven percet rejtekhelyet kerestem, ellenben feleslegesen teltek percek, mert nem leltem. Szerfelett felgerjedtem. Emellett belementem fertelmes levelesbe, mely persze nemegyszer megesett velem, de legyeztem erre, mely esetben megleltem, melyet kerestem, de ez esetben ez es kellemetlen lett, menetszerkezetem jelenleg es veres.

Egy lett remek: tetszett hely, meg kedvenc levelesekkel tele csermelymente.

 

Tevecsem, kedvesem, elfeledtem lejegyezzem, ebben neked es lett szereped, versenyben nyertek nevelt gyerekek, mert elrendelted: egy gyeny - egy mese, s ezt szemem elejbe tettem, gyerekekkel elcsevegtettem egy-egy mesejegyzetet, meg szerepekben fecsegtettem ezeket.

Helyesek lettek, rejtve nevetgettem gyermeklelkeken, elmerengtem, Benedek Elek es kedvtelve lesegetne ezekre.

 

De Tevecs, te kedved leled-e bennem?

Előzmény: PuPu (7823)
PuPu Creative Commons License 2009.10.03 0 0 7825

Látod, ez is úgy néz ki, mintha kellemes szesz lenne benne, oszt az út vége a stiglickertben van!Ne keverj te  Terepzene, ne keverj, - Lepke kell nekem s petty!

Lepke szerelmem!

Kergessed el eme szemtelent, ne engedd, fejlebernyegedbe csepegtetett kellemes verssel megrettenetesvegyszerezze lelked!

:O))))

 

Előzmény: Terra Kotta (7824)
Terra Kotta Creative Commons License 2009.10.02 0 0 7824

Teve szerelmet esdve zeng,
s Lepke ezredszer elmereng:
elme reng.
S reggelre kelve feldereng
eleje elve:
Repessz el messze,Lepke, hess,
Szerelmet e helyt ne keress,
Mert szertelen Teve gerjedelme -
s terjedelme.
PuPu Creative Commons License 2009.10.02 0 0 7823

Teve egy meglett szerzet, belbecse fene terjedelmes, de rengeteget kell csevegjen szex helyett, mellette Lepke egy gyermek, s teste rendben kell legyen, mert ezzel kell felhergelje meglett teve-egyedet!

S velem kellene edzened, - ne keress helyettem egyebeket, mert rettenetes leszek, s szex helyett el leszel verve!

Ez egyszer ellesem rettenetes tetted, de nextben ezt felejtsd el!

Egyebekben meg when egyszer nem leszek s  elvetve fekete fejlepledet egyebekkel szexelsz esetleg, eszedben leszek, when szerencsegyermeke pecses elnyekken rejtekeddel megtekergetve.

Ne ellenkezz, edzz!

S persze szeretlek, ez nem lehett feltett...

:O))))

Előzmény: ejropalepke (7822)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.02 0 0 7822

Beesmerjem? Merjem?

Nem, nem tehetem!

..............................

De megteszem, beesmerem: edzettem.

Dededede nem egyesben.

Belesheted, meg kellett tennem, perfekt legyek szerelemben.

S meg kell jegyeznem, pecses nem nyekergett, rejtekem megfelelt, tetszett ennek, nem rendelte el, edzenem kell.

Meg egyebekben es: lehet, neked testem kell, de lelkem meg teher.

Petty jelen percekben szemelgettem egy neves jegyzetmestert, mely leszegezte, mely embernek szerelemben test kell, de lelket, egyebet nem les, ennek szerelme selejtes, nem szeret, mert test elernyed, ellenben belbecs egyre terjedelmesebb lehet.

Ezt szemelgetve menten ez ment eszembe: ez Teve! Teve nem szeret engem!

Bezzeg nekem hegyekkel tele tevetest es megfelel, mert nem hegyeket lesem, emelkedett belbecsre vetem szemem.

Előzmény: PuPu (7821)
PuPu Creative Commons License 2009.10.02 0 0 7821

Lepkem, szerelmem!

Reggel bementem Pestre, s fene kellemesen telt el cejtem!

De lelkemre fellegek telepedtek, mert lejegyezted: nem edzetted rejteked, s nekem nem lehet ez ellen tennem, - eszem, nem eszem, ez lesz!

Eszem...

Depersze better lenne egy edzett rejtek, s edzened szertefele lehet, mert ehhez nem kell versenyfekhely, edzhetsz mentedben, when letelepedsz s estefele kereveteden, de never nem pecsesekkel!!!

Engem meg nem kell megfejtened, - szeretlek s petty!

Errefele kellemes meleg lett, menetelsz hetet befejezve?

S szeretsz e engem, te Lepke?

:O))))

 

 

 

 

Előzmény: ejropalepke (7820)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.02 0 0 7820

Emelkedett kedvemben repkedek, s lehet, tenyeredbe beletelepszem, s emegett edzetlen rejtekembe beleeresztelek.

Jelzem, elfeledted felelj, megfelelek-e neked fenn jelzett rejtekkel es?

Mert belesheted, elment hetekben nem lett rengeteg percem, edzek, reggel esetleg fejemben ment, megteszem, de elfeledtem.

Ezt meg nem engeded, kellemes pecsesekkel edzek.

Melyet tehettem?

 

Jej, s te? Lehet, egyebekkel szertelenkedsz, velem meg cselezel?

Pecses jellemet lehetetlen nembeesmernem.

Előzmény: PuPu (7817)
PuPu Creative Commons License 2009.10.01 0 0 7819

Thenx Leventeve, - veszek neked new leplet, melyet lengethetsz!

Veres-wejsz lepel lesz, nyele meg termetes, verekedhess vele!

DEL-emberek feje ellen megfelel...

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7818)
Törölt nick Creative Commons License 2009.10.01 0 0 7818

Beengettek, persze, mert renketeg frendemel menetelltem DEL-emberek elelybe. LYELes ember es elrekkentette: "Nem lehet ety Teve se nemberekesztve!"

 

Ez heppendett.

Előzmény: PuPu (7817)
PuPu Creative Commons License 2009.10.01 0 0 7817

Beengedtek, nem kell elfelejtened engem!

Ez egy eszement ember, mely engem rendre elmeszel, - gebedjen meg!

Deellenben ez nem lett egy kellemes gyeny, fejem rendetlenkedett, s ezt nem kedvelem.

Reggel elmentem centemberekhez, egy rendezetlen helyzetet kellett helyretennem, s egyszerre megjelent velem szemben egy frendem, mellyel ezer esztendeje nem csevegtem, - when fegyveresen tettem-vettem,egy helyen szenvedett velem.

Rengeteg frendet emlegetett, s helyzeteket, melyek megestek, - cejt sebesen elment felette s felettem...

Deellenben egy percre sem feledtelek s epedezem egyre...

Te se feledj el, - rendben?

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7816)
ejropalepke Creative Commons License 2009.10.01 0 0 7816

Egy fertelmes DEL-ember keresztbetesz szerelemnek, megen lemeszelte szerelmemet, s nekem Tevecstelen kell senyvednem.

Lesem, nyertek betteresek, nembe lesz seperve Teve, lepke, egyebek, melyeknek nem felel meg elszemtelenedett egylet.

ejropalepke Creative Commons License 2009.09.30 0 0 7815

Tevecs, Tevecs, kedvem felette emelkedett, mert meglett verseny, s nevelt gyerekseregletem lett erste!

S teljes verseny kellemesen telt, lehetett nevessenek, gyerekeskedjenek, de persze elme es lett nevelgetve, s emegett nemzetes nyelven szebben csevegnek gyerekek.

Letzte petty ez lett, fel kellett keressenek rejtekhelyet, mely helyre szelence lett elrejtve, s ezt es nevelt gyerekek leltek meg. Emelkedett keblem, remekek gyerekek!

De egy nem ment fejembe: ezek nem esmernek eszperente nyelvet, szerfelett nehezen fejtettek meg e nyelven elcsevegett elemeket. Ketteset elnyekeregtem, ezzel be es fejeztem, mert lestem, ez nem megy.

Verseny egyszerre tetszett gyerekeknek, neveldemestereknek, feletteseknek.

Befejezve versenyt egy mese es lett elcsevegve, melyet egy Meglett Medve ecsetelt. Gyerekek lelkesen nevettek.

 

Ellenben egyet elfeledtem: nem edzettem rejtekem.

Remegek, nem felelek meg neked, nem lesz kedvedre rejtekem.

Jej, nem lesz?

 

Előzmény: PuPu (7812)
PuPu Creative Commons License 2009.09.29 0 0 7814

Persze, - de selejtesek.

Selejtteve nemzett, de ne kesereggy el, mert helyette nevelgetlek s centeket pengetek rendszeresen, legyen eledeled, meg fekete testlepled.

Persze egy cseppet kesergek, mert Tehenecske nem ezt vesz neked, ellenben szeszt meg terepen termett keskeny leveleket, melyeket Nemzetbe teker, s fellegeket ereget, ez befejezve meg lebeg, - de melyet tegyek?

Emellett meg vettem neked FE Lentbert verseket, meg megleshetted velem JEL - et, when pettyest kergette, - teljesen Fegyveres Ferenc jellege lett, - emlegetett pettyes meze nemfelette lehetett elrejtve...

Emellett te leszel erste teve tevehelyen, when elnyekkenek.

Nem felel ez meg neked?

:O)))

Előzmény: Törölt nick (7813)
Törölt nick Creative Commons License 2009.09.29 0 0 7813

Kedves Lepke nene!

 

Meglehet, neked ez lehetetlen, de Teve nemzett engem. Nekem es kellemetlen, de ez esett meg.

Nem lehet tennem ez ellen. Teve persze nem esmer el,  de e helyzetben ez nem lyelent esmeretlent, elmentem emberekhez, mejek esmernek geneket, ezek jelentettek, bennem Tevegenek leledzenek.

Előzmény: ejropalepke (7811)
PuPu Creative Commons License 2009.09.29 0 0 7812

Leventeve felmenetele: Selejtteve.

Ennek neje lett Tehenecske, - vele nemzette e gyermeket, melyet nekem kell nevelgetnem egyes esetekben, ne legyen teljesen eszement; fegveresenverekedek genek ellen...

Errefele kellemesen nevetett kerek gelb stern, - neked sem lehetett kellemetlen rengetegben gyerekekkel, - sejtem, neked sem lehetett nem gyermekeskedned felkepeszkedve levelesekre, s rendetlenkedve egy cseppet...

Nekem egy frendemmel kellett csevegnem, estefele csepp kebleske terelgetett fel-le, s egy cseppet szenderegtem, - jelenleg meg letelepedtem netszerkezethez, meglestem, melyeket jegyeztek nekem, de jelenleg kellemes, melyet szemelgethettem...

S nekem lenne beszt, Lepke kezemben lenne, - rengetexer ment eszemben, mely remek lesz egyszer  tested szeretgetnem, - esetleg neked sem lenne kellemetlen...

Szeretlek te Lepke, nefelejcs el engem!

:O))))

 

Előzmény: ejropalepke (7811)
ejropalepke Creative Commons License 2009.09.29 0 0 7811

Szerencse ez esetben lenne velem, tevekezekben lehetne lennem.

 

Reggel elmentem gyerekekkel kerekes szerkezettel egy  helyre, mert neveldehely nembe lett helyezve e kedden rengetegbe meg kertbe. Meglestek gyerekek kedves szerzeteket, ebet, tehenet - ennek gyereke lett kedvenc* - , reppencseket, egyebeket.

De bezzeg teve nem legelt e helyen, feleslegesen kerestem.

De nem! Kezemen tevecses csecsebecse lett, erre lesegettem nemkeveset, s ez ment eszemben, megyek-e eszedben egyszer-egyszer.

 

S neked mellyel ment el kedded?

Netszegeletekben ment terefere?

 

*Egyszerre eszembe ment, mely eset lehet, tevegyereket ellett tehenecske?

Meglehet, Leventeve kedves gyerekecske, ellenben felmenetele ferde lehet.

 

 

Előzmény: PuPu (7810)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!