Keresés

Részletes keresés

Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24501

Szia Jajca!

Tök jó a holdas képed!

Grat! :-)

Előzmény: Jajca (24498)
greeniguana Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24500

:D

Előzmény: tlight (24499)
tlight Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24499

Könnyű annak akinek ilyen spanja van ;-)))

 

 

Előzmény: greeniguana (24497)
Jajca Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24498

Üdv.! Már hallottam rólad förster-től... de csak jókat! ;-)

Előzmény: greeniguana (24497)
greeniguana Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24497

Üdv mindenkinek !

Barna Ádám vagyok Hódmezővásárhelyen születtem 1997-ben és jelenleg is itt élek .

Tavaly nyáron ismerkedtem meg  a természetfotózással egy előadás kapcsán (Baranyai Antal) .

Azóta  próbálok  a lehető legtöbb  időt  a természetben tölteni , bridge gépemmel (canon power shot s3 is) madarakat,emlősöket  fényképezni. Szerencsésnek mondhatom magamat mivel összeismerkedhettem Szuromi Tibor fotóssal aki segít  nekem a fotózásban , és mindenben ami a természettel kapcsolatos.

Röviden ennyi !

Vandras Creative Commons License 2011.11.30 0 0 24496

OK! Vasárnap jó lesz, lesz projektor, öreg lapi-topi. Képeket hozzatok, lehetőleg lebutítva, nehogy megsértődjön a 10 éves DELL.

 

 

Előzmény: Jajca (24495)
Jajca Creative Commons License 2011.11.30 0 0 24495

"Tehát akkor sokak kérésére 11. én vasárnap lesz a találkozó. Nem tudom ez így megfelel e mindenkinek, de úgy eddig egyik bulin sem volt, hogy jó lett volna mindenkinek." Every

atill_a Creative Commons License 2011.11.28 0 0 24494

Írtam fb-n. :)

Előzmény: TeeCee :o) (24493)
TeeCee :o) Creative Commons License 2011.11.28 0 0 24493

95%, hogy megyek. Részletek hol lesznek?

Előzmény: Vandras (24492)
Vandras Creative Commons License 2011.11.27 0 0 24492

TALÁLKOZÓ 10-én, vagy 11.-én a dolgozómba. Nem írom végig, bonyolult, és hosszú

 

Egy kis Mártély, nehogy kimaradjon. Csukázás, és ökörszemezés. Csuka sikerült 85 cm hosszúságú, sajna két darabba. Szerencsére 55 cm volt a nagyobb darab.

 

 

 

 

 

 

Viktorfoto Creative Commons License 2011.11.26 0 0 24491

Beszéltem facebook-on Every komával, aztán meg szóltam Viktor haveromnak, aki szintén fotózik, úgyhogy elképzelhető, hogy megtisztelünk benneteket a jelenlétünkkel :)

Előzmény: atill_a (24489)
atill_a Creative Commons License 2011.11.22 0 0 24489

Everytől kaptam:  a lényeg, hogy december 10 vagy 11 ére talalkozot szervezek a mezögazdasági állomásra. szolj másoknak is. jo volna ha minél tobben össze jönnénk. köszi

topoly Creative Commons License 2011.11.21 0 0 24488

Nov. 26-án szombaton (Békéscsaba-)Pósteleken madárodú ellenőrzés és karbantartás lesz, lelkes természetbarát alapon. Érdeklődő segítőket szívesen látunk. További részletek magában, ímél páblik. Köszi, Tibor

Vandras Creative Commons License 2011.11.18 0 0 24487

De jó, hogy nem alszol délig (vagy nem fekszel le a tyúkokkal)

Előzmény: Jajca (24486)
Jajca Creative Commons License 2011.11.17 0 0 24486

A ma reggel is biztosan szép lehetett, legalábbis gyönyörű tiszta égbolt, zúzmarás fák... tiszta tél.

 

De addig is "szállnak a darvak". :-)

 

       

 

 

Előzmény: Vandras (24485)
Vandras Creative Commons License 2011.11.13 0 0 24485

Ma reggeli horgászt. Hal nem volt, de az a kis ökörszem szinte a lábamelőtt mutogatta magát

 

 

 

Jajca Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24484

Te is jártál már ott, jómultkorában beszéltünk is róla... szóval megér egy misét!! Időjárást figyelni kell!!

Ja, pénteken vörös hold lesz... Kardoskút?

Előzmény: tlight (24482)
tlight Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24483

Kicsit tisztult a levegő szebbek a színek. Szépek a csukák ma voltam kint én is pecázni semmit nem fogtam.

Előzmény: Vandras (24480)
tlight Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24482

Dancsó Géza barátunk már járt ott ;-)

Tiszta égbolt hosszú záridő sok-sok kép és kész lenne a csilaghúzásos  dráma ;)

 

 

Előzmény: Jajca (24481)
Jajca Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24481

Gyönyörű jószágok! És Te mit fogtál?

 

     

Előzmény: Vandras (24480)
Vandras Creative Commons License 2011.11.06 0 0 24480

Ma reggeli Mártély, csukákkal

 

  

 

  

 

  

 

  

 

  

 

 

Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24479

Egy kis játék:

 

 

 

 

tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24478

Fontos lenne megbecsülni ezeket az élőhelyeket mert ha sikerül itt infrastruktúrát fejleszteni Mártély a környék egyik legszebb kiránduló helye lehetne. Jó lenne munka szerűen hasonló dolgokkal foglalkozni nagyon érdekel.

Előzmény: Vandras (24477)
Vandras Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24477

Csak szép ez a Mártély, de úgy látom az élő Tiszánál is voltál. A favágásról annyit, hogy ez sajna legális. próbálják a papírnyárt kiszedni, csak nem tudom, sikerül-e pótolni a fahiányt.

Előzmény: tlight (24475)
Jajca Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24476

Szerintem örülj neki, hogy nem kérdezték meg, hogy mit csinálsz! Nálad nem volt láncfűrész, náluk igen... ;-)

 

És hol az a kép, amit a kocsiból rólam lőttél? Vagy csak ijesztgettél?

 

Előzmény: tlight (24475)
tlight Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24475

Kint voltam, ahogy András is mondta a pára már csak nyomokban volt.

Ami volt az láncfűrész, traktor meg falopás... azért gondolom, hogy nem tiszta a dolog mert mikor odafordítottam a fotós felszerelést

egyből lelassult a favágás és sutyorogni kezdtek a komák! Szerintem ezzel kinyírják az erdőt. Pont azokat a szépkorú fákat viszik amik

még egészségesek (van fűtőértékük). Nincs ez másképp a Tisza árterében sem, hazafelé lefordultam a körülnézni és kb. emeletnyi

szintekben áll a kitermelt fa az ártér mellett...

 

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
atill_a Creative Commons License 2011.11.03 0 0 24474

Maros ;)

 

Előzmény: tlight (24467)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24473

Küldök hát ;-)

 

 

Előzmény: Jajca (24472)
Jajca Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24472

Utána küldjél jelet, hogy mi a tényállás!

Előzmény: tlight (24471)
tlight Creative Commons License 2011.11.02 0 0 24471

Holnap reggel 6:30 körül kimegyek megnézem mi a helyzet.

 

Előzmény: Vandras (24470)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!