Keresés

Részletes keresés

Béla bácsi 6509 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 76799

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, hogy ezeknél a kutyusoknál a sérv az milyen volumenű betegségnek mondható?

Komoly műtét ezeknél a pici kutyusoknál vagy ez inkább úgymond egyszerűbb?

Egy ismerősöm csak annyit tudott mondani, hogy elég gyakori betegség ez ennél a fajtánál?

Köszönöm előre is a válaszotokat.

Üdv:Béla

tidike86 Creative Commons License 2015.01.30 0 0 76798

Sziasztok!

 

Segítségeteket szeretném kérni! Párommal szeretnénk egy kis yorki babát :) Mindenképpen jó, igyekszünk a legjobb helyről, tenyésztőtől. Sajnos sok rosszat hallok egyes tenyésztőkről. Akinek van tapasztalata, emailben tudna nekem irni, kit ajánl és kit nem.

 

Illetve arról van infótok, hogy az extra minik kevesebb ideig élnek vagy betegesebbek? Mi egyébként normált szeretnénk, valahogy "erősebbnek" tűnnek :)

 

Előre is nagyon köszönöm! :)

 

Timi

tidike86@gmail.com

Gaboca84 Creative Commons License 2015.01.24 0 0 76797

Sziasztok! Olyan kerdesem lenne hogy van egy nem egesz 6 honapos yorkim és nem állnak a fuleim. Szetetnem kmegkerdezni hogy érdemes e ilyenkor még felragasztani a fuleit?

pepetv Creative Commons License 2015.01.05 0 0 76796

Sziasztok

Készítettem egy kis filmet a két yorkinkról.

Fogadjátok szeretettel:

 

 

viki55555 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 76795

Előzmény: viki55555 (76794)
viki55555 Creative Commons License 2014.12.22 0 0 76794

Kérem, ha látta valaki,szóljon!  

 

A megtalálónak vagy nyomra

veze-

tőnek jutalom!

 

Fajtáj:Yorkshiere terrier

SZUKA

8 HÓNAPOS

EXTRA MINI

 

Tel: 06 30 272 59 64

samy76 Creative Commons License 2014.12.06 0 0 76793

Szia! El kellene vinni egy normális dokihoz, egy jól felszerelt rendelőbe, aki rendesen kivizsgálja, mielőtt nekimegy valami újabb antibiotikummal, mint bolond borjú az anyjának.... Nem ártana egy vér és vizelet vizsgálat, ultrahang, tenyésztés például...... Egyébként lehet antibiotikumot 1 hónapon belül, csak nem ugyanazt, amit előtte. Nekem samoyedem van. Az öreg szukámnál kiskorában gennyes váladék jelent meg a péránál. Az akkori dokim próbálkozott több mindennel és én akkor még nem kételkedtem benne, merthogy orvos, biztos tudja.... Mikor semmi nem vált be és már gentamicynt akart neki adni, ami vesekárosodást is okozhat, akkor elvittem végül az egyetemre. A Thúróczy doktornő egy tenyésztéssel kimutatta, hogy a kutyának steril hüvelygyulladása, un. steril juvenilis vaginitise van, amire a világon semmit nem kell adni, mert a probléma az első tüzeléssel önmagától rendeződik......

Előzmény: Renatchina (76790)
Kathy8 Creative Commons License 2014.12.05 0 0 76792

(Sajnos az én kiskutyám már nincs köztünk .....) de olyan aranyos videót találtam egy kis okos Yorkiról , hogy muszáj ide belinkeljem, (bár lehet volt már itt fent) !!!! :)

 

 

 

 

 

 

Norani2 Creative Commons License 2014.11.30 0 0 76791

Ó szegénykém! Én úgy tudom 4 héten belül nem lehet ismételten antibiotikumot adni, bár ha esetleg a pisiből történne tenyésztés, és arra célzottan kapná, ha valóban szükség van rá, akkor persze biztos használna.

A tápváltás inkább hasmenést okozhat, vagy puffadást, pukizást, én így tapasztaltam. A RC az nagyon jó, nekem a tenyésztő is ezzel etette, akkor még starterrel, mostmár juniort adok neki. Nekem 3 és fél hónapos, 18-án lesz 4. Megvan minden oltásunk, eddig egytől sem volt baj, most kapjuk kedden a vezsettség ellenit, remélem azzal is minden rendben lesz. 

Kár, hogy nem nagyon megy ez a fórum... :(

 

 

Ő Carrie. (kislány)

Előzmény: Renatchina (76790)
Renatchina Creative Commons License 2014.11.29 0 0 76790

Sziasztok. Van egy közel három hónapos yorkim, Lola. Megkapta a harmadik oltását hétfőn amire rögtön allergiás lett bedagadt a feje, viszketett mindene. Kapott kálciumot amitől hirtelen jobban lett de aztán hétszer hányt egy óra leforgása alatt. Arra is kapott szurit amitől az is elmult. Rá két napra hajnal háromtól megint hányt, amire azt mondta az orvos hogy gyomorfertőzés és antibiotikumot kapott. Most jól van mert megmarad benne a kaja, viszont rengeteget iszik és így sokat is pisil, kicsit levert is. Az orvos megint antibiotikumot akar neki adni a pisilésre de szerintem az csak mégjobban ki fogja csinálni a kutyát. Ezen kívül hétfő óta royal canin-t kap, eddig azt kapta amit a tenyésztőtől kapott. Szerintetek lehet a táp váltástól? A válaszokat előre is köszönöm.

p.jeni Creative Commons License 2014.11.03 0 0 76789

Sziasztok ! Vini már nyolc éves :)

 

 

 

Mangógazdi Creative Commons License 2014.10.22 0 0 76788

Sziasztok! Van egy 9 hónapos 1,3 kg-os yorki fiúcskám, Mangó :) Az emésztésével folyton gond van, ezért most kipróbálom az Amikinos (hidegsajtolással készült) tápot! Van valakinek közületek ezzel kapcsolatban tapasztalata??? Eddig mindenhol csupa jót olvastam róla, de az én csöppöm nem eszi :(  Előre is köszi a válaszokat! :)

Norani2 Creative Commons License 2014.09.29 0 0 76787

Sziasztok! Hét végén érkezik hozzánk első yorkshire terrierünk. :) A tenyésztő ellátott infóval (étel-ital-felszerelés) de én most első kézből való információkat szeretnék gyűjteni, főleg a szobatisztaságra szoktatás terén. Világéletemben cicáim voltak, ez nagy újdonság nekem, hogy kutyánk lesz. Lakásban lakunk, ja és jelenleg is van cicánk, egy egy éves fiúcska. Nagyon remélem, hogy majd jól kijönnek egymással. :)

Törölt nick Creative Commons License 2014.09.10 0 0 76786

Szia 

 

Nekem van egy yorkim 1 éves elmúlt és nagyon jó családból származik, gyönyörü szép kiskutya és nagyon okos.Akitől vettük nagyon megbízhatóak folyamatosan tartjuk a kapcsolatot és minden apró kérdésünkre szivesen válaszoltak. Naagyon szépek voltak a többi kiskutyusok is mikor mi vettük a kis drágánkat, ha gondolod és érdekel tudok elérhetőséget adni!

Előzmény: Haruhi (76784)
Törölt nick Creative Commons License 2014.09.08 0 0 76785

Szia!

 

Engem érdekelne, szívesen vásárolnék. Privátba szívesen beszélgetnék a dologról, ha van kedved írj, emailem publikus.

Előzmény: Törölt nick (76781)
Haruhi Creative Commons License 2014.08.25 0 0 76784

Sziasztok!

 

Egy kérésem lenne hozzátok. Párommal végre megegyezésre jutottunk, miszerint hamarosan egy yorkival bővítjük kicsiny családunkat, fiam legnagyobb örömére. Utoljára 6 évvel ezelőtt volt kutyánk, egy törpeuszkár, de mikor a fővárosba költöztünk, édesanyám kikönyörögte, hogy a kis kedvenc hagy maradjon vele a kertes házban. :)

 

Nos, annyit szeretnék kérni, hogy a jelenlegi gazdik, írják meg nekem a tenyésztő nevét ahol vásárolták a kicsit, illetve egy körülbelüli árat, ha lehet.

 

Igen, tudom, hogy létezik google és hogy az is kiadja a tenyésztők listáját. Néztem is, ám ennyiből nem lehet eldönteni, melyik az igazán jó tenyésztő, és melyik a magát tenyésztőnek kiadó szaporító. Ráadásul az árak is igen széles skálán mozognak, így elég nehéz belőni, hogy mi lenne a reális. :(  Szóval a kérdésem azokhoz szólna, akik a közelmúltban vettek kutyát és egészségesnek bizonyult a kicsi. :)

 

 

Am pitbull Terrier Creative Commons License 2014.08.05 0 0 76783
Veres Laci Creative Commons License 2014.08.04 0 0 76782

Uszód Szépe Gomolya Iharos.Mondd ez a név még valamit?Rendkívől fontos lenne!Más is válaszolhat!üdv

Előzmény: bolsh (8467)
Törölt nick Creative Commons License 2014.08.03 0 0 76781

Sziasztok Yorki gazdik! :)

 

Szeretném a segítségeteket kérni! Légyszives írjátok le milyen ruhákat,pórázakat, nyakörveket, kiegészitőket vennétek a kedvenceteknek amit úgy gondoljátok nehéz megkapni itthon vagy túl drágán lehet beszerezni stb.Bármilyen ötletet , hozzászólást szivesen fogadok! :) Remélem elmodjátok a véleményeteket! 

 

Köszönöööööm :)

STeinbach Ancsa Creative Commons License 2014.05.16 0 0 76780

Szia ! Én Újpesten lakok és a IX. kerben lesz a vizsgám.

Előzmény: pippoka (76779)
pippoka Creative Commons License 2014.05.14 0 0 76779

A kérdés csak az, hol laksz, vagy hol lesz a vizsgád?

Előzmény: STeinbach Ancsa (76777)
Rita79 Creative Commons License 2014.05.14 0 0 76778

Konrád! Én anno a 10-13. nap között vittem kétszer pároztatni a kanhoz és 5 csöppség született utána.

Előzmény: Törölt nick (76772)
STeinbach Ancsa Creative Commons License 2014.05.09 0 0 76777

Sziasztok !
A segítségeteket szeretném kérni !
Szükségem lenne közepes méretű Yorkshire Terrier kutyára !
Május 23-án van a kutya kozmetikai gyakorlati vizsgám, ehhez keresek kozmetikázásra váró kutyust !
Kozmetikázásra váró kutyusok (gazdik) jelentkezését várom e-mail :steinbachancsa@gmail.com levélben
vagy FB-én Steinbach Ancsa 

Köszönöm előre is !

 

porcorn Creative Commons License 2014.05.03 0 0 76776

Sziasztok! Van egy drága kis yorkshire kiskutyám 5 éves. 4 hónapja vettem észre nem olyan a viselkedése, fél tőlem ahol én vagyok azonnal otthagy. Érthetetlen mert csak velem csinálja. Este a kedvenc fekhelyét is otthagyja nehogy velem legyen . Soha nem bántottam sőt sajna ő a falkavezér minden ami kényeztetéssel vele jár ő azt megkapja, ezért érthetetlen a viselkedése. Ha valami tanácsot tudtok adni nagyon megköszönném.

samy76 Creative Commons License 2014.03.14 0 0 76775

Nem a törzskönyvtől "drága" egy kutya, az csak pár ezer forint......

Előzmény: nyunnyogó (76774)
nyunnyogó Creative Commons License 2014.03.14 0 0 76774

Sziasztok!

 

Én vásárolnék egy kislány yorkit, rendes méretben, nem minit! Akit tud esetleg, vagy ismer olyat akinek vannak kölyök kutyái, szívesen venném ha írnátok! Nem fontos a törzskönyv! :) Előre is köszi!!! Az email címem: judiiith@freemail.hu. További szép napot, és jó hétvégét mindenkinek! :)

Kovacsics Creative Commons License 2014.03.12 0 0 76773

Kedves Yorki Gazdik!

 

Ha érdekel valakit 75 Ft-os áron 40 x 60-as kutyapelus szállító boxokba, vagy kölykök alá, akkor itt érhető el.

 

Gyártói

 

Törölt nick Creative Commons License 2014.03.09 0 0 76772

Üdv!

Ma reggel elkezdett tüzelni a yorkshire terrier kutyám,  hányadik napon legesélyesebb a párosodásra? Tehát hanyadik napon vigyem el a kanhoz?  Meddig kell otthagyni a kannál?   Pár dologban felvilágosítanátok? 

Purple yorki Creative Commons License 2014.03.02 0 0 76770

Már nem.

Szukáról beszélünk?

Előzmény: BL37 (76769)
BL37 Creative Commons License 2014.03.02 0 0 76769

Sziasztok fórumozók!Szeretnék érdeklődni, hogy York kutyámat aki már 8 éves,  meddig lehet pároztatni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!