Keresés

Részletes keresés

szeni1 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 344
SanDisk új eredeti memóriakártyák:

CF Extrem III 2GB  8900Ft, CF Extrem III 4 GB 10500Ft, CF Ultra II 2GB 6500Ft, 10 év gari, CF Extrem IV 2GB 9900Ft,  SDHC Extrem III 4GB 10 év garancia 10500Ft, mini SD 512MB  2100Ft.

További mem. kártyák itt

Újak magyarországi garanciával számlával!

Tel:20/9349-433

E-mail:kunattila72@gmail.com

BAL002 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 343
Eladó 1db keveset használt 128Mb-os Smart Media memóriakártya.

baloo@buli.net

06-30-430-2368
hokk Creative Commons License 2008.06.16 0 0 342
Eladó SanDisk Extreme III 12 Gb CF kártya 1 hónapos, 26e

mail pub.

RozekHDV Creative Commons License 2008.06.14 0 0 341

Helló!

 

Ha eredeti és utánvétellel el tudod küldeni Győrbe akkor érdekel.

30/9468825

Üdv RL.

Előzmény: petronelli (340)
petronelli Creative Commons License 2008.06.11 0 0 340
Eladó SanDisc Extreme III. 1 Gb memóriakártya garival 2500Ft
Masziati Creative Commons License 2008.06.02 0 0 339
Sziasztok!

Memókártyák: http://www.sokoldal.hu/lap.php?azonosito=memoriakartya
Sj Creative Commons License 2008.05.29 0 0 338
papírtok, cd. Most nézem nekem is van, ha 3.3 as a tied leírom...
Előzmény: Törölt nick (337)
Törölt nick Creative Commons License 2008.05.29 0 0 337
a kulcs ott van a kis papírtokján a cd-nek...
Előzmény: Bumbee (335)
Sj Creative Commons License 2008.05.28 0 0 336
Azért egy új kártyánál illik egy format gombot nyomni. Másrészt kártyát érdemes viszonyleg megbízható helyról venni sok a hamis (sandisc pl).
Próbálkozni lehet a Cf cardsetup, pci_us_smartrecovery, pci_filerecovery progikkal, hátha sikerül menteni valamit. Utána kiderül, hogy meghalt e a kártya...
Előzmény: Bumbee (335)
Bumbee Creative Commons License 2008.05.28 0 0 335

Sziasztok!

 

Tanácsot szeretnék kérni. Egy Sandisk Extreme III 4GB kártyára készült ma 100 kép egy EOS 5D-vel. Vissza is néztük őket, belenagyít stb. Aztán mikor hazajöttem kártyaolvasóba be, kiírja, hogy meg kéne formázni a kártyát. Visszateszem a fényképezőbe, ott azt írja, CF card not formatted. Ok, lehet akkor tényleg nincs megformázva a kártya, de akkor hogyan tudtam képeket készíteni, majd visszanézni?

Fontos képek voltak, ezért is izzadtam le kicsit ettől. Próbáltam elindítani a hozzá kapott visszaállító software-t, de kér termékkulcsot, azt viszont sehol nem találom hozzá :S

Ha valakinek van vmi ötlete, mi történhetett a képekkel, miért tudtam mégis fotózni illetve visszahozható-e vhogy a képanyag, megköszönném, ha leírná!

 

Üdv, Bumbee

SoundHeadz Creative Commons License 2008.05.07 0 0 334
Eladó egy vadiúj 8GB-os SanDisk Ultra II CF kártya.
Kereken 15.000 HUF a kikiáltási ára.
Laca999 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 333
Az a helyzet, hogy amit leírtam sok mindent feltételez. Feltételezi, hogy a géped felismeri a kártyaolvasót (ez is egy feltételezés, mert nem írtad, hogy hogyan teszed rá a gépre).
Előzmény: Laca999 (332)
Laca999 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 332
Feltételezve, hogy angol nyelvű Windows Xp-d van.
Start menü - > Control Panel (Vezérlőpult) - > Administrative Tools -> Computer Management.

Azon belül a bal ablakban a Storage - > Disk Management

Ott a szükséges Volume-ra ráállsz és jobb egér klikk Format.
Előzmény: Ibolya58 (331)
Ibolya58 Creative Commons License 2008.04.11 0 0 331

Sziasztok!

 

Volna egy olyan gondom most vettem egy 2GB memóriakártyát de nem ismeri föl a számítógépem és a többi cucc sem. Formázni sem tudom mert az írja, hogy írásvédett. A filerendszere is számomra teljesen ismeretlen. Ez a rendszer a RAW. Hogyan tudom ezt a kártyát megformázni FAT-os filerendszerré??

 

Köszi a válaszokat!

SABAT Creative Commons License 2008.02.25 0 0 330
Nekem pl Memorex 2GB-os van a Nokia telómban. Semmi baja. 2GB-osnál nagyobbat ne vegyél, mert az alap SD szabvány csak eddig kezeli a kártyákat.
Előzmény: zoci-mike (329)
zoci-mike Creative Commons License 2008.02.25 0 0 329
Sziasztok
Az a kérdésem lenne, hogy létezik már olyan, hogy 2 gigabytos vagy annál nagyobb microSD kártya, amit mobiltelefonba be lehet tenni? Ha igen akkor milyen márkát nem érdemes venni?
 
mirkofoto Creative Commons License 2008.02.23 0 0 328
:-)))
Előzmény: blueye (327)
blueye Creative Commons License 2008.02.16 0 0 327
Egy újszülöttnek minden vicc új! :o))))
Előzmény: mirkofoto (326)
mirkofoto Creative Commons License 2008.02.16 0 0 326
Skacok!

Ezt nemrég találtam:

www.argep.hu


Beütöttem, hogy 1 GB-os Sandisk Ultra II. CF-kell nekem és kidobott egy csomó üzletet összehasonlítva az árakat...

Hihetetlen, hogy van, ahol 3490-ért hozzám vágják újonnan! (Mondjuk az is meglepő volt, hogy talált olyan boltot is, ahol majdnem 15.000 Ft ugyanez... Szerinetek ki vásárol ott? A Sznobok? :-DD )
lolka02 Creative Commons License 2007.11.29 0 0 325
Keresek 128MB-os SmartMedia memóriakártyá(ka)t.
para5433kukacgmail.com-ra legyetek szívesek írni. Köszönöm!
ceva_sony Creative Commons License 2007.11.14 0 0 324

Meg mindig:

Elado hasznalt CF kartyak, SanDisk Ultra II-es

-1 db 256 MB

-1 db 512 MB

-1 db 1 GB

mail publikus

ar megegyezes szerint

Előzmény: ceva_sony (323)
ceva_sony Creative Commons License 2007.11.13 0 0 323

Eladó hasznalt CF kartyak, SanDisk Ultra II-es

-1 db 256 MB

-1 db 512 MB

-1 db 1 GB

mail publikus

ar megegyezes szerint

lassze Creative Commons License 2007.07.10 0 0 322
4 GB Segate CF microdrive eladó (7500 Ft)
lassze(kukac)citromail(pont)hu
húsz/nyolcvankettő.nyolcvan.hétötvennégy
KrE Creative Commons License 2007.07.07 0 0 321
Az AData kontra más gyártó témához. Nekem több, mint egy éve van egy sima AData SD-m, amit PDA-ban meg a Kodak kompaktomban használtam és teljesen meg vagyok vele elégedve. A sebességét nem mértem, de nem voltak vele gondok. Használtam már AData pendrive-ot is, azzal sem volt bajom, ráadásul az a gumi borításának köszönhetően elég sok behatást kibírt. Az AData nem túl régi cég, de elég dinamikusan fejlődik, mert jó dolgokat csinálnak olcsón. Most vettem egy 4 gigás 120x-os AData Turbo CF kártyát, és bár objektív méréseket nem végeztem, de érzetre teljesen rendben van és nem utolsó sorban fele annyi volt, mint SanDisk! Van egy USB-s 1 gigás u2-es SanDisk SD-m is, amit főleg pendrive helyett használok. Az ára vmi horror volt, amikor vettem, de szerencsére nem én fizettem. Az USB-n, ami nagyon hasznos, kívül semmilyen többletet nem tudok róla elmondani az ADatámmal összehasonlítva.
Régen a SanDisk volt az olcsó memóriakártya, mert utángyártott volt. Mostanra a SanDisk vált az egyik legjelentősebb kártyagyártóvá és ezzel együtt az áraik is erősen a felső szegmensben vannak.
A Kingston hasonló útat járt be, mint a SanDisk. Amikor a 128-as MMC-met vettem 12000 forintért, akkor azért Kingstont válassztottam, mert az volt az olcsó. Már a SanDiskhez hasonlóan határozottan drága. Amúgy nem rossza a Kingston kártya, csak érzékeny a formázásra. PDA-ban például nem szabad FAT32-re formázni, csak 16-ra, ha számít a sebesség, és cluster méret sem mindegy.
Nekem Kingston, SanDisk, AData, Nokia és Sony kártyákkal vannak tapasztalataim. Eddig mindegyik megbízhatónak bizonyult és a sebességgel sem voltak gondjaim, bár nekem a laboratóriumi mérések helyett az érzet a fontos. Ha nem érzem lassúnak, akkor nem érdekel, hogy milyen sebesség van ráírva.
Nálam az ár/érték arányban AData, SanDisk, Kingston a sorrend, az AData a nyomott árának köszönhetően toronymagasan vezeti a listát, a Kingston meg a gondos kezelést igénylő mivolta miatt erősen lemaradva.
lassze Creative Commons License 2007.07.06 0 0 320
Sziasztok!

Keresek olcsón 2GB-os CF kártyát. Hol lelek ilyet, estelg van-e valakinek ilyen eladóban???

Lacy
bartha gábor 2 Creative Commons License 2007.06.30 0 0 319

 

 Mem.kártyán mit jelent az hogy 3,3V/5V. ??

kecsii Creative Commons License 2007.06.29 0 0 318
Sziasztok.

Nekem Canon powershotA510es digim van és szeretnék venni bele SD memóriakártyát.
Sajnos a leírásában nem találom ,hogy mekkorát támogat maximum.
1GB-os SD-re gondoltam csak nem bizti,hogy kezeli.Ha valaki esetleg tudja a max.támogatást írjon.Köszi
bartha gábor 2 Creative Commons License 2007.06.28 0 0 317

 

 SD-CF 1-et keresek. ( SD-CF CARD ADAPTER )

Butt Creative Commons License 2007.06.20 0 0 316
Nekem egy 1 gigás Adata Turbo SD 150x kártyám van kb. 1 éve, teljesen meg vagyok vele elégedve. Nemrég hirdetett a teszkó 3490-ért (szintén 1 gigás) Adata kártyát, abból is vettem egyet. Azon csak Speedy felirat van. Ezt még csak épphogy kipróbáltam, hosszútávú tapasztalatom nincs vele, de a képek megmaradtak rajta, és le is tudtam menteni őket. :)
Előzmény: vlevi (313)
bartha gábor 2 Creative Commons License 2007.06.17 0 0 315

 

 Aziránt érdeklődöm, hogy a Konicaminolta A200 max. mekkora kártyát bir el.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!