Keresés

Részletes keresés

Night Hunter Creative Commons License 2001.05.29 0 0 2
Igen izgalmas, sok hozzászólást megért, és kedélyeket felkavaró topic. :))
De a tiéd!
Ez első!
Az egyetlen! :)
zoorka Creative Commons License 2001.05.09 0 0 1
Iiiigen, már többen próbáltak lebeszélni az üggyel kapcsolatban, de a lelkesedésem törtetlen :)

Előzmény: Monthy (0)
Monthy Creative Commons License 2001.05.09 0 0 0
Eleve nehéz tengeri élőlényt akváriumban tartani, de a csíkóhal különösen érzékeny állatka. Nem lesz olcsó mulatság belőni a só tömegszázalékát, a ph-t, a keménységet stb. Sok sikert hozzá.
Előzmény: zoorka (-)
zoorka Creative Commons License 2001.05.07 0 0 topiknyitó
Szasztok,

lehet, hogy kissé bizarr és irracionális ötlet, de kitaláltam, hogy csikóhalat szeretnék tartani. Tud valaki ebben segíteni, tanáccsal, tapasztalatokkal, infókkal, satöbbivel?

üdv:
zoo

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!