Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.09 0 0 274
Na jo. A pafranyozas szep viragzo idoszakaban mindent beleadtunk. A babyzone.com viszont azt szamolta ki nekem, hogy 11-ig egyre jobb es jobb az eselyem. Ehhez kepest ma reggel mar felhocskekkel ebredtem. (meg 36.9-cel...de ez semmit nem jelent szvsz.)

Előzmény: mzsperx (273)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.09 0 0 273
trilla, én úgy tudom, hogy 4 nap esélyes!!!
2 a peteérés előtt és kettő utána. ugyanis mind a petesejtnek mind a hímivarsejteknek 2 nap az élete. tehát szex a nappal a peteérés előtt, akkor még pont elcsípik a kiugró petét, illetve ha már élt két napot a pete és akkor jön a szex. így jön ki a két nap. te hogy számolod? és mi a középidő? a peteérés? mert nekem pl egyáltalán nem a közepén van a ciklusnak!!! kb 28 nap (ebben most kissé bizonytalan vagyok), és a 20. napon van a peteérés.
helyzetjelentés: jobban vérzek, de még mindig magas a hőm. bár 37 felett nincs. asszem ennyi volt ez a hónap :-((
mzs
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.09 0 0 272
Na megdolt a pafranymiszerium. Nem ertem ugyanis.
Eddig ugy ertettem, majd pafranok lesznek mindaddig, amig az ember lanyanak eselye van teherbe esni, ideertve a kozepidot is.

Namost, pafranyok, csakugy, mint Mzs-nek, 4 napig voltak, de ez meg sehol nincs a felidohoz! Minden mas szamitasi rendszert figyelembe veve, tovabbi 4 nap lehet alkalmas, de a PG szerint ekkor mar felhocskek lesznek.

Na erre varrjon nekem valaki gombot!
Sot, megneztuk azzal a bizonyos koronggal is, es az is meg tovabbi par napra ad zold utat.

Előzmény: KamillA (271)
KamillA Creative Commons License 2001.10.09 0 0 271
Sziasztok lanyok

Elevit bevetelhez:
- eves kozben
- ne este, mert almatlansagot okozhat
- akinek gond van a nagy buci merettel, probalja meg ugy, hogy beveszi a bogyot a szajaba, nem nyeli le, barmilyen folyadekbol hozza egy kortyot, igy a felulete kicsit csuszos lesz, es egy lenyelni a korttyal egyutt. En nagyon nehezen tudom leeroltetni ezeket az oriasokat, de igy nincs gond :)

Jajjjj, de hosszuak ezek a napok, amig varja az ember lanya, hogy ne jojjon meg...

Udv:

Kami

cicó Creative Commons License 2001.10.08 0 0 270
Ugyehogyugye?Mondtam én, hogy az október tuti hónap... :-)
Nekem megjött pénteken,de nagyon nem voltam elkeseredve mert csak főpróba volt a szeptemberi akció.De majd most... :-))
Huszadika van megcélozva...
cicó
Előzmény: SANDERS (267)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.08 0 0 269
Pafranyoznek, de a Miki dolgozik :((((
Előzmény: Lucus (268)
Lucus Creative Commons License 2001.10.08 0 0 268
Sziasztok

Trilla, mzs: nem kaptam ma PG53-at ( csak holnapra tudják hozzni), de akkor én is beállok a sorba és várom a páfrányokat :)))

Lucus

SANDERS Creative Commons License 2001.10.08 0 0 267
Sziasztok,
Néhány hete lelkes olvasója vagyok ennek a tábornak és gondoltam most írok.
Mivel több, mint egy éve méregetem a hőmérsékletem, lehet, hogy tudok adni néhány hasznos tanácsot.
Reggel, felkelés előtt (nem szájban, hanem) hüvelyben, vagy végbélben érdemes mérni a hőmérsékletet. Kicsit kényelmetlen, de sokkal pontosabb.
Érdemes japán gyártmányú hőmérőt használni, mert lényegesen pontosabb értéket mutatnak, mint a magyar.
A hőmérsékleti görbe alatt jó ha felírjuk, hogy mikor volt az ember esetleg beteg, vagy mikor vett be akár egy tablettát is.
HA sikerül a baba, akkor ovuláció után felmegy 37 fölé a hőmérséklet (amennyiben rendben van a hormonszint). Nekem sajnos a hormonszintemmel volt gond, emiatt teherbeesés után 37 alatt maradt a hőmérsékletem, s mivel nem volt szívverése a babának, emiatt meg is kellett, hogy műtsenek. Sajnos most már kb fél éve próbálkozunk ismét, de eddig sikertelenül.
Egy kis biztatás, hogy Czeizel szerint a fogamzásra optimális időpon: október, november, december.

Mindenkinek kitartást.
Timi

Előzmény: aquamarin (261)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.08 0 0 266
trilla :-)
igen, mindenki szeretne mihamarabb költözni :-)))
mzs
Előzmény: Törölt nick (265)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.08 0 0 265
hanka'
Epp akartam mondani, hogy referalj majd, amit olvasol.

Mi meg szep csendben szurkolunk addig egymasnak, ki-ki dolgozik a sajat projektjen es remeli, mihamarabb atmegy az SZT2,0-ba :)

Előzmény: hanka (264)
hanka Creative Commons License 2001.10.08 0 0 264
Én is abban reménykedem, hogy most már majd rendeződik a ciklusom, és lesz viszonyítási alap.
Egyébként most jöttem vissza a könyvtárból, kivettem 4 db a témába vágó könyvet. Kettő Ceizel, egy a természetes fogamzásgátlásról (ahogyna belelapoztam ott aztán töviről hegyire le van írva, mikor fogamzóképes az ember lánya), meg egyet a meddőségről, mivel sajnos nálunk arra is szükség lehet :((((.
Ha valami közérdekűt olvasok bennük, nyomban közzéteszem itt.
Előzmény: mzsperx (263)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.08 0 0 263
tajzolod is? én csináltam egy excell filet, abba rögzítek, már kettő görbém van... remélem nem lesz több :-)
amúgy az előző hónap nekem is így volt: megjött, majd abba maradt, majd újra. én az első jelenéstől számítottam, ugyanis megnéztem mindkét esetben a görbét az előzőhöz és így stimmeltek össze. szerintem jegyezd fel mindkét dátumot és majd a következőő mensinél meglátod.
Előzmény: hanka (258)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.08 0 0 262
mi is neked!!!
Előzmény: aquamarin (261)
aquamarin Creative Commons License 2001.10.08 0 0 261
Hahó mindenkinek!

Kérek én is egy nagy és erős szurkolást, elvileg péntekig ki kell derülni, hogy baba lesz-e, vagy jönnek a kivizsgálások.
Már nagyon izgulunk, mert kb 8 napja magas a hőmérsékletem (legalacsonyabb 36.8).

Én is szorítok mindenkinek.

aquamarin

Törölt nick Creative Commons License 2001.10.08 0 0 260
juuuuj szurk szurk....

mas: Hogy mire kovetekztess? Nem tudom. Nem szoktad megerezni a felidot?

Előzmény: mzsperx (256)
hanka Creative Commons License 2001.10.08 0 0 259
Mzsperx!
Én is nagyon szorítok Neked! :))))
Előzmény: mzsperx (256)
hanka Creative Commons License 2001.10.08 0 0 258
Én múlt hétfőn kezdtem a hőmérőzést, akkor 36,6 volt, azóta is akörül mozog, alá nem ment, csak fölé 36,8-ig (szombaton). Ma újra 36,6. Elvileg ma van a ciklusom 19. napja. De az is lehet, hogy a 15. Mivel ez volt az első tabletta nélküli hónapom, a mensi 12 napig tartott. Megjött(alig valami) majd rá négy napra ráerősített, mintha újra megjött volna. Most ezek alapján szerinted ezekből az ébredési hőkből mire következtethetek?
Előzmény: Csernik (254)
Törp Creative Commons License 2001.10.08 0 0 257
Sziasztok!

Mzs: remélem nem! :o))). Drukkolok ám neked!

K.

Előzmény: mzsperx (256)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.08 0 0 256
vérzés foltokban. nem meggyőző. még mindig magas hőmérséklet...
izgatottan várom, mi lesz? megjön, vagy nem?
Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.08 0 0 255
Jo reggelt.
Hogy allunk ma?
Meseljetek
Csernik Creative Commons License 2001.10.08 0 0 254
Almond-Eyed,
ha hirtelen lemegy pár tizedet, mondjuk úgy 36,2-re, akkor akciót indíts, mert peteérés előtt zuhan le a hőmérséklet, és peteéréskor megy föl, és ott is marad kb 37-en, amíg meg nem jön a mensi, vagy ha nem jön meg, akkor úgy marad magasan.
gyomber Creative Commons License 2001.10.07 0 0 253
trilla

van egy teszter, a patikában lehet kapni, ovilációs tesztnek hivják. vizeletbe kell mártani, és nem tudom milyen szintet néz. Csak egy probléma van vele, hoigy kicsit drága, mert egy ciklus alatt el lehet hasznéálni 3-4 darabot is, és 10 van a dobozban, és az kb 5000 Ft. de kicsit jobb szerintem mint a PG teszt, nekem az sosem változott el.

üdv gyömbér

mzsperx Creative Commons License 2001.10.05 0 0 252
ha ilyen ügyi vgay, megtanítanád nekem is? írd le légyszi emilben! köszi!
Előzmény: RKata (251)
RKata Creative Commons License 2001.10.05 0 0 251
Sajnálom, trilla, természetesen nem akartalak megbántani. (Pedig direkt ezért a képért tanultam meg ma, hogyan kell beszúrni topicba. :o)
Előzmény: Törölt nick (250)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.05 0 0 250
Nem volt semmi tegnap, elalmosodtam :)

RKata, anelkul, hogy barmilyen kicsit is megbantanalak, kerlek teged, es mindenkit, hogy a mostani babanal fiatalabbat ne rakjatok ide fel.
Neha nehez gyereket latnom, de csak a kicsiket.

Ez a kolyok nem bant es edes, de enelkul rosszul is jarhattam volna, ha picibabat rax fol.

Koszonom, es nem bantas, csak vedekezes :)

Előzmény: RKata (249)
RKata Creative Commons License 2001.10.05 0 0 249
Mindenkinek kellemes hétvégét és jó hőmérőzést kívánok! :o))

mzsperx Creative Commons License 2001.10.05 0 0 248
trilla: és, szép volt a tegnap este? ;-)
Előzmény: Törölt nick (245)
Almond-Eyed Creative Commons License 2001.10.05 0 0 247
Gratula!!!

:-)))

Előzmény: Törölt nick (244)
mzsperx Creative Commons License 2001.10.05 0 0 246
nem tom lehet-e érezni valamit én semmit sem érzek "pár napos terhesen" :-) legfeljebb szintén izgulást :-)
Törölt nick Creative Commons License 2001.10.05 0 0 245
Vett a Miki uj PGnemtommennyit. Ha ebben sincsenek pafranyok kidobom :)))

Bugineni, neked is vettunk!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!