Keresés

Részletes keresés

Latex Bond Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2261

Mártrix !

Hétvégére sajnos már nem jön össze, de jövő héten mindenképpen !

Addig is hiánypótlás gyanánt belinkeltem Hardwood saját fotóit, azokon már most lehet csemegézni !

 

 

Triton A. !

Ha netán olvasod a fórumot : bármelyik Általad ismert címemre küldheted a képeket ! Sajnos amelyik címről a leveled érkezett, arra nem tudtam válaszolni, mert addigra már megszűnt létezni...

 

Dukee !

A parti honlapján találsz a korábbi rendezvényekről pillanatfelvételeket : PARTILAP

 

Samy !

Szerintem Ő Betaville lehetett a parti fő szervezője (Denevér párja)... :o)

A korábbi bulikról nem fontos, mert azokat már nem akarom átszerkeszteni. A mostaniról viszont várom a válogatást !

Előzmény: mártrix (2251)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2260

Lehet, h. mondtad, aznap kicsit mindannyian fáradtak voltunk :) Ha meg idénymunkásnak megyek, akkor inkább Oslóba és dominának :)

Samy81 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2259
Sztem simán lesz valaki aki segít!
Előzmény: djt-122 (2258)


djt-122 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2258
Hali mindenkinek.
Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de eszembe jutott valami.
Ha egyedül elmegyek a partira,beöltözöm latexbe mire odaérek a szilikonsprés kifényesités elmaszatolódik,letörlődik,tehát ott ujra kell fényesiteni.Elöl még megcsinálja az ember na de hátul?Azért kérdem mindezt mert a csajomat az istennek sem tudom rávenni hogy eljöjjön,Mi tehát a megoldás,segit valaki?
Fem Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2257


Kár hogy senkinek nem tetszenek a képeim:((
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2256
Én a ma délelőtti bevásárlást tervezem lakknaciban végrehajtani!
Előzmény: Dave_K (2254)
mártrix Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2255
:)))))))))))
Előzmény: Dave_K (2254)
Dave_K Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2254

Sziasztok!

 

Most voltam a B7-ben (Nagymező utca), "Mellesleg" Cica party, volt a csajoknak lábszépségverseny, de igen gagyi volt. Amiben én mentem: lakk gatya, +feszülős póló. Semmi nem történt. Mivelhogy itt lakom mellette, hazamentem, leeresztettem a ballasztvizet (sör utánit), majd felvettem a latexpólómat. Visszamentem, mingyá érdeklődőkre találtam. Megtalált egy pszichológusnak készülő csaj, és folyton a "megcsömörléses maszturbációt" sulykolta :))). Másoknak azért tetszett. Találtam egy érdeklődő, de inkább félénk csajt :))). Azért, ha egyedül is mentem, jót szórakoztam, de egyedül is jöttem haza. 4:54, Jóccakát!

 

-Dave-

Samy81 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2253

Őőőőő akkor rosszul azonosítottam. Szóval akkor nem allfetishlove, hanem az a srác, aki tetőtől talpig fekete lakk ruciban, és magassarkúban volt, és Ő volt az első kikötözött alany.

 

A képeket kiválogatjuk, lekicsinyítjük, és akkor elküldöm mélben. A korábbi fotók is érdekelnek?

Előzmény: Latex Bond (2250)
dukee Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2252

Sziasztok! Elárulnátok, hol lehet megnézni a buliról készült képeket? kíváncsi lennék, milyen egy ilyen összejövetel, hátha legközelebb én is elmegyek:)

mártrix Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2251
:))))
Hétvégére azért jó lenne ha sikerülne valamit alkotni kép ügyekben,had dejavu-zünk:))
Latex Bond Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2250

Köszi Mártrix, a számból vetted ki a szót ! :o)))))

 

Samy !

Úgy gondolom, hogy ha először nekem küldöd el, azzal ha nem is 100%-osan, de azért leveszem némileg a válladról a terhet ! :o)) Azért nem 100%-osan, mert a képek a partilapra (a serveren kiosztott szűkös helykvótám miatt) csupán max. 800*600-as felbontásban (a fekvők, az állók pedig 450*600-asban) kerülhetnek feltöltésre, így mindenképpen kicsinyítenem kell a kapott fotókat.

Apropó ! Hogyan beszélhettél Te Alfetishlove-val a következő parti időpontjáról, ha Ő egyéb családi elfoglaltság miatt nem lehetett jelen a partin ??? :o)

 

L.B.

Előzmény: mártrix (2248)
allfetislove Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2249
Szomorúan vettem tudomásul péntek délután, váratlan családi elfoglaltság miatt, hogy nem mehettem. De majd a legközelebbire. Addig marad Bond feltöltött képein való nyálcsorgatás...
Előzmény: mártrix (2238)
mártrix Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2248
Lehet, hogy először Bondnak kellene megkapnia és utánna bárki letöltheti a honlapról....persze ez csak egy ötlet :)))
Előzmény: Samy81 (2247)
Samy81 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2247
uhh, nő a lista. :)
ftshleather Creative Commons License 2005.04.20 0 0 2246

szia Samy!

 

Küldd át nekem is légyszíves a parti fotóit.

Köszi

Pisti001 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 2245
Sziasztok! Lakk, latex, selyem szaten rucikat kedvelo lanyok ismeretseget keresem! Ha vagytok kerlek irjatok! A cimem: hodito30@freemail.hu Varom a leveletek. Pisti /A Lurdy hazba fantasztikus rucikat lehet kapni, kedvezo aron!/
Samy81 Creative Commons License 2005.04.20 0 0 2244
Nagyon szívesen átküldöm az összeset, meg az előzőeket is, mert sajna nem tudom sehova felrakni. Remélem a héten még sikerül összehoznom, szori mindenkitől addig is. :)
Előzmény: Latex Bond (2242)
karieee Creative Commons License 2005.04.20 0 0 2243

Sziasztok!

Samy Kérlek küldj nekem is képeket a karieee@citromail.hu ra

Köszi

Sziasztok

Előzmény: Samy81 (2239)
Latex Bond Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2242

Szia Denevér !

 

A Demask-kal kapcsolatban úgy emlékszem említettem Neked, amikor kirándulni voltunk, hogy a cseheknél "csak" gyártás folyik... Vagy nem Neked mondtam ? Sajnos eszük ágában sincs kelet felé nyitni a piaccal... Esetleg ha elmennél gyári idénymunkásnak Ostravába a tanulás mellett.... :o)))))))

 

Képek akkor lesznek a honlapon, amikor valaki (mondjuk Rékáék vagy Samy) küld majd belőlük. :o) Már írtam Nekik, türelem !

 

Samy !

A publikus fotókat volnál olyan kedves átküldeni nekem is, hogy szemezgethessek belőlük a partilapra ?

Köszi előre is !

 

L.B.

Előzmény: d3n3v33r (2237)
LesWam Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2241
Öhm... jó volt, jó volt, de SZVSZ pl. a januárihoz képest nem volt olyan jó, ill. nem tetszett annyira. Hiányoltam a "bútoros" bemutatókat, meg a fétis témájú klipeket a háttérben. (Mondjuk, 2-ig bírtam, mint utóbb kiderült - ha utána indult be az élet, bocs.)

Ja, és elnézést, ha túl zavaróan vizes vagy koszos volt a neoprénem. Délután még használtam egy tóban, és a kettő között nem mehettem haza.
Előzmény: mártrix (2238)
Dave_K Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2240

Helló Samy!

 

Mekkora az összes kép mérete tömörítve?

Én kérném e-mailben.

 

Üdv.: Dave

Előzmény: Samy81 (2239)
Samy81 Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2239
Sajna nem tudom hova felrakni. De emilben elküldöm aki kéri. Csak legyen annyi szabadidőm hogy meglegyen. :) addig is üdv.
Előzmény: mártrix (2238)
mártrix Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2238
Nagyon jó hallani, hogy akik ott voltak azok mind jól érezték magukat :))))
Azért sajnos sokan hiányoztak :(((

Samy képek?
Allfetishlove sajnálom, hogy nem beszélgettünk.....:))

Május 28-at hallottam én is .........még több mint egy hónap.....:((
Előzmény: rbl (2236)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2237

Sziasztok! Igazán jó érzés azt olvasni, hogy jól éreztétek magatokat a pénteki bulin. Mikor kerülnek fel a képek a honlapra?

Megnéztem a DeMask honlapját, és igen elszontyolodva konstatáltam, hogy Csehországban csak gyáruk van... az is Ostravában... tehát a nyálcsorgatni kívánó magyar fetisisztának még mindig Münchenbe vagy Nürnbergbe kell elzarándokolnia, ha körül szeretne nézni náluk...

üdv: denevér még mindig Prágából

rbl Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2236
Keritettem egy képet is :szörf25.000 Ft lenne,+posta költség.
rbl Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2235

Sziasztok!

Van egy eladó latex ruhám, nem használt. XL méret, piros színben.

Ha érdekel valakit írjon rbl@freemail.hu.

smszex Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2234
Sziasztok
A party tényleg tök jó volt. Sok olyan emberrel sikerül itt beszélgetni, aki nem szörnyülködik el a külső megjelenésen, amit ezen a helyen mindenki magáévá tudhat. Ez nagyon jó, mert ugye tudjuk, hogy az emberek álltalában mit szólnak pl egy tűsarkúban lévő fiúhoz.
Sajnos ugyan nem sikerült még komolyabb barátnőt találnom, aki ebben a fétish témában segítene és velem együtt benne lenne mindenben, de azért így is jók a bulik.
Lányok lehet nálam jelenkezni. Én nyitott vagyok!! :-)))

Én is ajánlom mindenkinek a partyt és májusban ott leszek megint. Még nem tudom, hogy milyen külsővel, de ott leszek. Jól jönne a segítség!
Új emberek, akik csak olvasgatjátok ezt a fórumot! Induljatok be és gyertek el. Ne csak a chateken érdeklődjetek (mert én többekel így jártam már) hanem oda kell jönni és jót kell bulizni.
Üdv mindenkinek.
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.19 0 0 2233
Sziasztok! Pénteken három órát autóztam, hogy ott legyek a partin, és elmondhatom, hogy 30 órás utat is megért volna! Nagyon jó volt! Jó volt a hely, gyönyörűek voltak a lányok, csinosak voltak a fiúk, nagyon intelligens csapat gyűlt össze!!!! Minden elismerésem a rendezőké! Remélem, hogy ez a parti-sorozat hosszú életű lesz, de ehhez - gondolom - az kell, hogy minél többen éljünk ezzel a lehetőséggel. Teljesen feltöltődtem! Üdv.:l.i.d.
Samy81 Creative Commons License 2005.04.18 0 0 2232
Mintha a másuj 28 rémlene. allfetishlove az öltözőben mintha ezt mondta volna, DE EZ NEM BIZTOS.
Előzmény: Dave_K (2231)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!