Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.11 0 0 14923

Továbbra is eladók az alábbiak:

 

Eladó szép állapotú full dobozos Pentax K-r váz minden gyári tartozékéval, papírjaival (cca 15 000 expo), az alábbi plusz kiegészítőkkel:


- a váz a gyári tartozékokkal 95 000- Ft
- a kijelzőn GGS védőüveg Elkelt!
- vakupapucsba helyezhető, kétállású szintező 2 000- Ft
- új, utángyártott, magyar garis akkumulátor (pár hetes) 3 000- Ft Elkelt!
- új, magyar garis 1.2x keresőnagyító (pár hetes) 5 000- Ft
- szép állapotú SMC Pentax 28-70mm f/4 objektív + új gumis napellenző 20 000- Ft
- szép állapotú Chinon 50mm f/1.4 objektív (8 lamellás) + új gumis napellenző 18 000- Ft
- új, magyar garis, egyszer használt 49mm új Hama CPL szűrő 6 500- Ft
- megkímélt állapotú Kata DC 439 fotós válltáska 8 000- Ft Elkelt!

 

Egyben 40 000- Ft

A váz már nem garis, de hibátlan állapotú és működésű...

 

Személyes budapesti átvétel!
Csere köszönöm, nem érdekel!

 

Mail publikus...

 

1robertg Creative Commons License 2013.04.11 0 0 14922

Eladósorba került a megbecsült, szeretett, ám az utóbbi időben kihasználatlan felszerelésem!

 

 

K-20D DA 18-55 DA 50-200                       110.000 Ft

 

DA 50-135                                                           170.000 Ft

 

DA 16-50                                                             150.000 Ft

 

Metz 48                                                                  38.000 Ft

 

 

Megkímélt állapotban, dobozokkal, szütyővel, CD-vel, kupakokkal, stb. eladó. Expo: 20400.  Ha egyben elviszed, akkor a kedvezmény mellé adok egy fotóstáskát is. Budapesten lehet megtekinteni a darabokat. 

 

Tel: 0620/ négy65587négy 

 

 

johnjohn Creative Commons License 2013.04.11 0 0 14921

Eladó egy SMC PENTAX A 50 f2 objektív, szép állapotban, hátsó kupakkal.

 

  

 

Ára: 18 000.-

 

mail publikus

 

 

johnjohn Creative Commons License 2013.04.11 0 0 14920

ELADÓ egy RICOH RIKENON P 50/2 objektív. A lencsék szép tiszták, sérülésmentesek, a tubuson és a bajonetten a képeken látható apró használati nyomok,  a használatot nem befolyásoló apró sérülések.

 

Nagyon szépen rajzol már nyitott blendével is, manuális üzemmódban remekül dolgozik,blendebeugrasztásos fényméréssel használtam K20D géppel. Hátsó sapkát tudok adni hozzá.

 

http://www.pentaxforums.com/userreviews/rikoh-rikenon-p-50mm-f2.html

 

Irányára: 5000.-


Átvehető Budán-Óbudán, vagy felár ellenében postázom előre utalás után.

 

mail publikus

  

Pumpkineater Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14919

Újszerű Metz 48 AF-1 eladó!

- 50 expo környéke

- teljesen makulátlan, használatnak nyoma sincs

- legújabb 4-es firmware (ezzel már nem csak a wireless TTL, hanem a wireless manual mód is működik!)

- high speed sync, 2nd curtain sync

 

Extrák:

- gyári metz diffúzor

- sto-fen diffúzor

 

40e

PéPityu Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14918

Igazad van,mert szerintem is eláraztam,de ha így alakult várok egy pár napot.Bár ebből nagyobbat lehet alkudni,de azért köszönöm hogy szóltál.

Előzmény: ateszm (14915)
Zaziee89 Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14917

Nikon rendszerre váltás miatt megválnék az alábbiaktól: (ÁRCSÖKKENÉS!)

 

Pentax K-x DSLR fényképezőgép, fehér, 18-55/3.5-5.6 Al  kitobjektívvel újszerű állapotban, vigyáztam rá, táskában tartottam. 2013.06.07.-ig garanciális, exposzám: 30.977 .Doboza, papírjai, cd, magyar kézikönyv, első-hátsó objektívsapka, nyakpánt jár hozzá. Ajándék 4gb Sandisk Extreme memória kártya, HAMA UV(52mm) és HAMA CPL szűrő(52mm), egy szett(4db) tölthető elem.

Ár: 80.000,- 76.000,- Elkelt!

 

Pentax 35/2.4 objektív újszerű állapotban, januári vásárlás, garancia 2014.01.25-ig. Doboza, papírjai, első-hátsó objektívsapka jár hozzá.

Ár: 45.000,- Elkelt!

 

Metz 44 AF-1 rendszervaku, szintén megkímélt, újszerű állapotban. Az esetek 95%-ában manuál módban 1/2, 1/8 fényerőn használva, tehát erősen megkímélt állapotú. Decemberi vásárlás, 2013.12.07-ig garanciális, doboza, papírjai, magyar kézikönyv jár hozzá. Ajándék egy szett(4db) tölthető elem.

Ár: 45.000,- 42.000,-

 

Képek a felszerelésről

 

 

Megtekinthető, kipróbálható: Budapest, Belváros.

Emailem publikus

Tel: harminc/8595kilenc19

 

Előzmény: Zaziee89 (14891)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14916

koszi a tippet! Irtam neki, meglatjuk erdekli-e.

Előzmény: vaki (14914)
ateszm Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14915

Ha gyorsan szeretnéd eladni, szerintem vedd kicsit viszább az árat! :)

Előzmény: PéPityu (14912)
vaki Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14914

Ma láttam, hogy a pixinfón keres valaki garis K-30 vázad. Ha még nem beszéltél vele, akkor lehet hogy esélyes...

Előzmény: Törölt nick (14893)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14913

Eladók a következő cuccok:

 

SMC Pentax-M 50 mm 1.7:             15.000 ft  (karc és gomba mentes)

 

S-M-C Takumar 135 mm 3.5 (m42):     17.000 ft

Helios 44M-4 58 mm f/2 (m42):             4.000 ft

 

Pentax ME:             4.000 ft    (jó állapotú kevés használati nyomokkal)

Pentax Super A:     5.000 ft    (jó állapotú kevés használati nyomokkal)

 

 

A vázak fénymérői és szigetelései hibátlanok, új elem van mindegyikbe.

PéPityu Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14912

Sziasztok!

 

Eladó tipusváltás miatt:Pentax K 10D váz(14000 expó),18-55 kit obi,Tamron AF 70-300mm F/4-5.6 DI LD Macro 1:2 obi(1Hónapos),1GB kártya,akkumulátor+töltő,nyakpánt,Lowepro 1AW táska,magyarnyelvű használati,CD-k,napellenzők.

 

Ára:135000 FT

 

Ha valakit érdekel,inkább telefonon érdeklődjőn mert nem vagyok mindig netközelben.

Tel:70/3838-474

rajzocska Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14911

Eladó:

Pentax K20d 30.200 expo, minden tartozékával + 1db jó állapotú utángyártott akksi, dobozával – 80e Ft

 

SMC Pentax DA 50-200mm f4-5.6 ED napellenzővel, dobozával 30e Ft

SMC Pentax-FA 50mm f1.4 65e Ft

 

SMC Pentax 1:4/200 sapkákkal 30e

Auto Revuenon MC K bajonett 1.7/50 sapkákkal 10e

 

Bower autofocus 2x teleconverter Pentaxra 20e

Utángyártott markolat K10d/K20d 7e

 

Zozzantoz Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14910

Eladó:

- SMC Pentax-K 135/2.5 + eredeti: sapkák, napellenző és bőr tok, irányár: 33.000.-

- SMC Pentax-M 100/2.8 + eredeti: sapkák és napellenző, irányár: 27.000.-

 Érdeklődni: zozi2000 kukac freemail.hu, Szekszárd

mckmester Creative Commons License 2013.04.10 0 0 14909

Nekem viszont fájóan az néha. Talán majd a K-5 II -vel nem lesz az.

 

 

 

Viszont ezt itt ne folytassuk, mert kitiltanak minket.

 

Előzmény: viricsi (14906)
Pumpkineater Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14908

Ja bocs! Elég hülyén jött ki, de nem a kérdésedre akartam reagálni!

Előzmény: astreno (14907)
astreno Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14907

Oké, észben tartom, de egyenlőre még csak elméleti síkon mozgok.

Előzmény: Pumpkineater (14904)
viricsi Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14906

Nekem nem lassú:

Előzmény: mckmester (14903)
face69 Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14905

Mindkettőm volt, a tamron maradt meg a 2,8 miatt

a quick shift jó dolog, de sosem használtam :D viszont nem szerette a végtelent...(?) az zavart

Előzmény: astreno (14898)
Pumpkineater Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14904

tamron 1.4x pz-af mc4 + smc pentax-da 50-200 ed f4-5.6
- mindkettő makulátlan, új állapotú
- 50e

smc pentax-da 16-45 f4 ed al
- szép állapot, tökéletes működés
- 50e

mckmester Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14903

"erő kérdése :D"

 

Csőfogó? :-). 

 

"ez viszont váz-, megvilágítás- és témafüggő"

 

Ahol igazán kell a 2.8 ott lassú lesz. Ami nem baj, csak ha nem készülünk rá.

 


Előzmény: emyl (14902)
emyl Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14902

"Nincs rajta quick shift"

 

erő kérdése :D

 

"picit lassú az AF vele."

 

ez viszont váz-, megvilágítás- és témafüggő

Előzmény: mckmester (14901)
mckmester Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14901

Nincs rajta quick shift, meg picit lassú az AF vele.

Egyébként ok.

Előzmény: viricsi (14900)
viricsi Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14900

A Tamron 17-50-re nincs panaszom. :-)

Előzmény: astreno (14898)
p.g.vecses Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14899

SMC PENTAX-A 28-135mm F4 objektív. Makró funkcióval, ez nomeg a lefedett tartomány minden helyzetben használhatóvá teszi az objektívet. Nagyon szép képeket produkál már f4ben is. Egy forumtárs szerint a legtöbb lencsetaggal rendelkező pentax obi, döntse el mindenki, hogy ez jó-e vagy rossz. Hibátlan masszív darab, se por se gomba se karc. Blendét átviszi csak fókuszálni kell. Ára 25.000Ft

 

SMC Pentax-A 50mm f1.7 tökéletes állapot, szűrő, napellenző, Blendét átviszi csak fókuszálni kell, tág rekeszen is éles. 25.000Ft

 

 

Budapest (azon belül legjobb a piros metro vonala) és környéke egyébként posta

p.g.vecses(kukac)gmail.com

0630és5676791

 

 

astreno Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14898

Sziasztok!

 

Ez is kicsit off topic lesz... Alapobin gondolkodom, és két lehetséges befutót látok. Pentax 16-45 illetve Tamron 17-50. Próbáltátok őket? Mindkettő darab elég szép képet produkál, de egymáshoz képest nem tudom, hogy hogyan is állnak. Meg ugye a Tamron F 2.8-as.

Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14897

Jogos a hsz.

Előzmény: gelsystem (14895)
Törölt nick Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14896

Persze. :)

Beleszerettem a Nikon d7000-be. es Nikonhoz konnyebben kapok sok mindent, mint a Pentaxhoz. Persze a Nikon also hangon is sokkal dragabb, de pl tavaly Olaszorszagban a Pentaxhoz semmilyen obit nem kaptam, mig Nikonbol evekig tartott volna csak a valogatas. A K-30 zsenialis egy gep, foleg, mert WR (kell hozza persze WR obi is), es benne van a stabilizator, de ha meg tudom oldani, akkor most a Nikon fele mennek. Ha nem tudom, akkor maradok a K-30-nal mert nagyon popec gep.

Előzmény: vaki (14894)
gelsystem Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14895

ez nem típus, hanem márkaváltás..........................nyoCCCezeeeeeeeeeeer:)

.

k20d keresi szerető új gazdáját

14x expó

kínai markolat

kínai mattüveg

.

.

dobozt nem adom!!!!

105e

.

 

 

érdekelhet k100d, k100d szúúúúper beszámítva, persze: nagyon csilli-villinek kell lennie, meg nagyon sokat kell ráfizetned!

 

Előzmény: Törölt nick (14893)
vaki Creative Commons License 2013.04.09 0 0 14894

FÉLOFF-ban megkérdezhetem miért váltasz?

Én közben lebeszéltem magam a cseréről, a Nyikita gyanúsan jól tartja az árát, így nekem eléggé ráfizetéses lenne, ha a mostani felszerelésemet próbálnám összehozni ott is.

Előzmény: Törölt nick (14893)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!