Keresés

Részletes keresés

lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2281

L.I.D

 

Tényleg utcai ruhában voltunk. De ez mások számára nem egyertelmű. Tudod vannak olyan beteg és abberált emberek akik a pamutra esküsznek. UNDORÍTÓ!!! :)))

allfetislove Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2280

Sziasztok,

Egy számomra fontos és úgy gondolom másokat is foglakoztató kérdésben keresek és várok véleményeket.

A topic érdeklődése - és remélem csak a topicról van szó - az érdeklődés hiányát és/vagy a punnyadás komoly jeleit mutattja. 

Számomra és úgy gondolom mások számára is ez nem csak hóbort hanem egy életforma, így hiszem hogy jóval nagyobb az érdeklődés, vagy a visszafogott kíváncsiság mint amit tapasztalok.

Tudom hogy többen olvassák, de ennél még kevesebben publikálnak rajta (így a válaszokat nem biztos hogy ezen a csatornán kapjuk meg vagy tehetjük közzé), de mindenképpen szeretnék hangot adni és kapni miképp látjátok, gondoljátok TI.

Mivel ez úgy gondolom ez a dolog inkább nekünk és mellette pedig rólunk szól, nyomaszt a kíváncsiság mivel lehet feldobni, vagy inkább pezsgőbbé tenni mindezt? Avagy csak én nem tudok róla, és ez már működik valahol, akkor pedig szivesen ellátogatnék oda.

Tudom és akarom hogy mindazok számára akiknek ez a már említett létforma fontos, így szükséges tudnom, vagy tudnunk mit élveztek vagy mit hiányoltok benne/belőle.

Akár ide a fórumra akár a mélcímemre: allfetislove@yahoo.com

A választ TI tudjátok megadni, ha gondoljátok akár ide, akár emilemre küldött üzenettel, (teljes anonymitást ígérve).

 

UI: Itt szeretném megköszönni Betaville-nek hogy létrehozták a fétisparty-t, és jómagam - jelen korlátozott lehetőségeim nyújtják - szeretném és igyekszem támogatni és ha lehet tovább segíteni ezt a kezdeményezést.

 

Köszi

djt-122 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2278
Szóval jelentkezzen akinek igértem hogy én is rendelnék.


djt-122 Creative Commons License 2005.04.29 0 0 2277
Hali mindenki.
Már nem emlékszem de mintha valaki akart rendelni a lengyel latexshoptól.Inkább a rolatex.de tól rendelnék az nem lenne jobb?
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2276

lakk-fetis!

 

Miért mondasz ilyeneket!? Mi normális utcai viseletben voltunk, nem? :)))))))

Előzmény: lakk-fetis (2265)
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2275

Fem!

 

Azért egyszer tedd meg azt a 300 kilométert! Nem fogod megbánni!

Előzmény: Fem (2266)
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2274

Sziasztok!

 

ToMCaT által ajánlott cicaruci Hard Leather Stuff márkájú - mint azt a linken olvashatjuk. Ennek a márkának a lakk anyaga nem fantasztikus, hanem még annál is jobb! Ennyi pénzért ajándék!

Előzmény: ToMCaT (2270)
karieee Creative Commons License 2005.04.28 0 0 2273

Sziasztok!

Hol láthatnám a parti képeit?

Vagy kérlek valaki küldje el a karieee@citromail.hu ra

Köszi.

Ja és független győri lánnyal ismerkednék.

 

djt-122 Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2272
Ismét discovery.Tegnap az állitólag cimü müsorban adam és jamie latex ruhákat próbálgattak egy kisérlethez,mutatták benne a nyakon keresztül bebujós owerállt is
ToMCaT Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2271

Bocsi, elba@tam a linket.:-(

 

Bővebb információ a ruciról: Itt található

ToMCaT Creative Commons License 2005.04.27 0 0 2270

Sziasztok!

 

Ismét eladó sorba került egy "hard-os" lakk catsuit. Az anyaga 70% PVC, 30% polyester és aránylag erős lakk anyagból készült. Vigyázat nem sokat nyúlik az anyag! Teljesen új, még egyszer sem használt, csak a fénykép miatt lett felpróbálva.

Ára: 9e 

 

Bővebb információ a ruciról: Itt található

 

 

 

 

Köszi: ToMCaT

 

 

TritonX Creative Commons License 2005.04.26 0 0 2269

Bond!

 

Kérlek, írj az itt megadott freemail-es címemre, amíg orvosolom a problémát!

 

Köszi, Triton

Előzmény: Latex Bond (2268)
Latex Bond Creative Commons License 2005.04.26 0 0 2268

OFF Triton A.-nak :

Köszönöm az átküldött képeket, sajnos továbbra sem tudok a címedre válaszolni, mert lepattannak róla a levelek. Nem állítottál be véletlenül a postafiókodon valami inaktív üzemmódot ? Elviekben senkitől sem kaphatsz most így levelet, még ha küldeni tudsz is... Nem tudom sajnos a probléma okát.... Talán ha megadnál egy másik címet...OFF vége !

djt-122 Creative Commons License 2005.04.25 0 0 2267
Hali
Tegnap ment a discoveryn BERLIN TITKAIRÓL EGY FILM MUTATTAK BENNE EGY KLUBBOT.Kittycat club volt a neve valami fétis parti ment rengeteg bör és latexes ember volt,meg egy csomó travi.Azért elmennék megnézni!!!!!
Fem Creative Commons License 2005.04.25 0 0 2266
Egyszer mi is megnéznénk a partit de kb 300km :(( az nagyon sok....
lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.24 0 0 2265

Hát erröl fogalmam sincs, hogy kinek tetszenek a formás lábak. Szerintem mindenkinek:).

Igazábol a buli a lényeg és az, hogy találkozzunk. Ez nem swinger party. De amit el kell mondani és nem lehet elégszer az a dres code!! Utcai ruha kicsukva (szó szerint).

 

Előzmény: feetfetish3738 (2264)
feetfetish3738 Creative Commons License 2005.04.24 0 0 2264

Sziasztok!!!

Most bukkantam rá erre a fórumra és nagyon megörültem, hogy végre hasonló beállítottságú emberekkel beszélhetek.

 

Szívesen elmennék a 05.28.-án tartandó Fetish partyra, de lenne pár kérdésem ezzel kapcsolatban. Mekkora a lábfetisiszták aránya ebben a társaságban?

Mivel én is az vagyok engem leginkább a szép formás női lábak, lábujjak, + magassarkú cipők, csizmák izgatnak. A latex dolgok is tetszenek de inkább lányokon (pl. gumiharisnya), saját részre nem.

Ez a paty bulizásról szól csak extrém ruhákban, vagy ki is élheti a nemi vágyit az ember, ha talál megfelelő partnert ?

 

lakk-fetis Creative Commons License 2005.04.24 0 0 2263

Dawe!!

 

Remélem elkérted!! Bocs, hogy mi nem mentünk de tényleg elég ramaty állapotban vagyok még mindíg. Majd legközelebb.

Gummiboy Creative Commons License 2005.04.24 0 0 2262
Sziasztok !

Dave ! Ez igen ! :) Minden elismerésem... Ennyi nő közé..:) Latexben, egyedül .. tök jó... csak így tovább. A kis félénk ám de érdeklődő csajszinak legalább megadtad a számod ? :)
Előzmény: Dave_K (2254)
Latex Bond Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2261

Mártrix !

Hétvégére sajnos már nem jön össze, de jövő héten mindenképpen !

Addig is hiánypótlás gyanánt belinkeltem Hardwood saját fotóit, azokon már most lehet csemegézni !

 

 

Triton A. !

Ha netán olvasod a fórumot : bármelyik Általad ismert címemre küldheted a képeket ! Sajnos amelyik címről a leveled érkezett, arra nem tudtam válaszolni, mert addigra már megszűnt létezni...

 

Dukee !

A parti honlapján találsz a korábbi rendezvényekről pillanatfelvételeket : PARTILAP

 

Samy !

Szerintem Ő Betaville lehetett a parti fő szervezője (Denevér párja)... :o)

A korábbi bulikról nem fontos, mert azokat már nem akarom átszerkeszteni. A mostaniról viszont várom a válogatást !

Előzmény: mártrix (2251)
d3n3v33r Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2260

Lehet, h. mondtad, aznap kicsit mindannyian fáradtak voltunk :) Ha meg idénymunkásnak megyek, akkor inkább Oslóba és dominának :)

Samy81 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2259
Sztem simán lesz valaki aki segít!
Előzmény: djt-122 (2258)
djt-122 Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2258
Hali mindenkinek.
Lehet hogy hülyeséget kérdezek,de eszembe jutott valami.
Ha egyedül elmegyek a partira,beöltözöm latexbe mire odaérek a szilikonsprés kifényesités elmaszatolódik,letörlődik,tehát ott ujra kell fényesiteni.Elöl még megcsinálja az ember na de hátul?Azért kérdem mindezt mert a csajomat az istennek sem tudom rávenni hogy eljöjjön,Mi tehát a megoldás,segit valaki?
Fem Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2257


Kár hogy senkinek nem tetszenek a képeim:((
l.i.d. Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2256
Én a ma délelőtti bevásárlást tervezem lakknaciban végrehajtani!
Előzmény: Dave_K (2254)
mártrix Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2255
:)))))))))))
Előzmény: Dave_K (2254)
Dave_K Creative Commons License 2005.04.22 0 0 2254

Sziasztok!

 

Most voltam a B7-ben (Nagymező utca), "Mellesleg" Cica party, volt a csajoknak lábszépségverseny, de igen gagyi volt. Amiben én mentem: lakk gatya, +feszülős póló. Semmi nem történt. Mivelhogy itt lakom mellette, hazamentem, leeresztettem a ballasztvizet (sör utánit), majd felvettem a latexpólómat. Visszamentem, mingyá érdeklődőkre találtam. Megtalált egy pszichológusnak készülő csaj, és folyton a "megcsömörléses maszturbációt" sulykolta :))). Másoknak azért tetszett. Találtam egy érdeklődő, de inkább félénk csajt :))). Azért, ha egyedül is mentem, jót szórakoztam, de egyedül is jöttem haza. 4:54, Jóccakát!

 

-Dave-

Samy81 Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2253

Őőőőő akkor rosszul azonosítottam. Szóval akkor nem allfetishlove, hanem az a srác, aki tetőtől talpig fekete lakk ruciban, és magassarkúban volt, és Ő volt az első kikötözött alany.

 

A képeket kiválogatjuk, lekicsinyítjük, és akkor elküldöm mélben. A korábbi fotók is érdekelnek?

Előzmény: Latex Bond (2250)
dukee Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2252

Sziasztok! Elárulnátok, hol lehet megnézni a buliról készült képeket? kíváncsi lennék, milyen egy ilyen összejövetel, hátha legközelebb én is elmegyek:)

mártrix Creative Commons License 2005.04.21 0 0 2251
:))))
Hétvégére azért jó lenne ha sikerülne valamit alkotni kép ügyekben,had dejavu-zünk:))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!